FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

World War III

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
Autor/icaPoruka
sinke
spikač
spikač

Broj postova : 638
Datum registracije : 09.02.2011

PostajNaslov: Re: World War III   08.10.12 19:30

Igsy je napisao/la:
Pa tema i je konceptuirana da svak piše što ga volja o WW3, pa se između ostalog može i izvuć poneka korisna informacija. Bilo da je riječ o saniranju utjecaja zračenja nakon nuklearne katastrofe ili komentiranja trenutnih događanja u svijetu koji bi eventualno mogli prerast u WW3. Šta je po vama tematika foruma? Samo praktično znanje bushcrafta ili pak komentiranje oštrica u nedogled? Sve to spada u tematiku foruma... Da neko otvori temu o skupljanju PET ambalaže i najfrekventnijim mjestima di se iste nalaze u najvećoj koncentraciji, to bi također spadalo u tematiku ovog foruma.

Potpisujem..tema je stavljena pod urbano prezivljavanje koje bi u takvom ili slicnom scenariju bilo realnost.pozitivan sam i vjerujem da ce sve bit ok ali sam otvoren za sve informacije i zanima me tuđe misljenje..
[Vrh] Go down
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 638
Godine : 38
Datum registracije : 09.02.2011

PostajNaslov: Re: World War III   12.10.12 18:40

[Vrh] Go down
robert
lingua
lingua

Male
Broj postova : 476
Godine : 32
Datum registracije : 09.12.2010

PostajNaslov: Re: World War III   12.10.12 20:38

A kad je tako konceptuirana samo vozite dalje.

Ja ne nadoh bas nesto korisno u njoj - odnia bi me Vrag posli 5 dana da slusam ove "upute".
[Vrh] Go down
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 561
Godine : 36
Datum registracije : 26.11.2011

PostajNaslov: Re: World War III   12.10.12 20:49

Svijet kao volja i predodžba, od Schopenhauera , drugi svezak preporučam; ili može Parenze i maksime od istog; poslije toga, Nietzsche i zaratustra i čovijek je otriježnjen od svih zabluda.
Jednstavnije ne može biti
[Vrh] Go down
robert
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   19.10.12 19:37

Mislin se ovo uzet i rjesit se briga kad dode WW III ,

http://www.klix.ba/magazin/zanimljivosti/amerikanci-vec-grade-sklonista-za-nuklearni-rat-i-sudnji-dan/121018085#3

ima jos jedno misto , pa priman prebiljezbe. . . .
[Vrh] Go down
trolshein
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: World War III   19.10.12 21:52

Daj molim te TV u hrpi lima sudoper i radni stol za vrijeme apokalipse .
I sve to za samo 60.000 USD i bez ADSL-a?
[Vrh] Go down
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 431
Godine : 39
Datum registracije : 15.07.2012

PostajNaslov: Re: World War III   19.10.12 23:22

He, he, ovoje zbilja nešto što možeš prodati samo amerima, legendardno.
Najbitnije je imati plazma televizor i komp - na što će raditi time se nećemo zamarati
[Vrh] Go down
robert
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   23.10.12 18:50

trolshein je napisao/la:
Daj molim te TV u hrpi lima sudoper i radni stol za vrijeme apokalipse .
I sve to za samo 60.000 USD i bez ADSL-a?

A ti kopaj onda , pomalo , . . . nece jos bit rata .
[Vrh] Go down
remez
tipko
tipko

Male
Broj postova : 61
Godine : 33
Datum registracije : 28.09.2012

PostajNaslov: Re: World War III   23.10.12 23:46

trolshein je napisao/la:
Svijet kao volja i predodžba, od Schopenhauera , drugi svezak preporučam; ili može Parenze i maksime od istog; poslije toga, Nietzsche i zaratustra i čovijek je otriježnjen od svih zabluda.
Jednstavnije ne može biti
daj mi reci nesto a da nije spoiler jer sam bas krenuo u pronalazak ove prve knjige
[Vrh] Go down
trolshein
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: World War III   24.10.12 8:29

Nisam baš siguran na što točno misliš, to je filozofija a ne beletrisika.
Ako te baš zanima imaš i bhikkhu nanajivako "Rasprave iz komparativne filozofije".
Malo jezgrovitiji sažetak Schopnhauera, Nietzsche-a i Heidegger-a.

[Vrh] Go down
hydra
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   30.10.12 5:45

Analiza: izraelski napad na Kartum, dolazak iranske flote u Sudan i sukobi na horizontu

http://www.advance.hr/vijesti/analiza-izraelski-napad-na-kartum-dolazak-iranske-flote-u-sudan-i-sukobi-na-horizontu/
[Vrh] Go down
vibor
bomber
bomber

Male
Broj postova : 193
Datum registracije : 30.08.2010

PostajNaslov: Re: World War III   30.10.12 23:34

Hebe me se, naučija sam zatvorenih očiju doči do najbližeg dučana i njegove police sa konzerviranom hranom, a ako mi draga bude čuvala leđa samostrelom ili ti ga nečim drugim možda uspijen i koju kutiju Milki zgrabit.
[Vrh] Go down
http://www.facebook.com/unikatnelampeVD
hydra
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   30.10.12 23:41

Pa kud baš na Milku, zbilja si me razočarao - zar ne čitaš Milka (Kraft foods) je javno priznala da koristi GMO u svojim prozvodima - bolje se drži domaće robe
[Vrh] Go down
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2696
Godine : 28
Datum registracije : 12.03.2010

PostajNaslov: Re: World War III   30.10.12 23:58

Radije ću se trpat GMO kakaom nekog švabe nego punit džepove domaćim tajkunima tipa Vidoševiću (Kraš).
[Vrh] Go down
vibor
bomber
bomber

Male

PostajNaslov: Re: World War III   30.10.12 23:59

Ma ja to za moju voljenu, a i ako izbije ww3 jebo gmo, i ostalu junk food, mogla bi ta jedna milka koštat ko sad skuter .
[Vrh] Go down
hydra
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   31.10.12 0:42

Pa imaš i Kandit i Zvečevo

Be z obzira na antipatičnost direktora - plaće radnika Kraša, njihov porez na dohodak, mirovinsko, socijalno, zdravstveno, prirez, kao i porez na dobit tvrtke ipak se plaćaju u RH pa u konačnici korist je veća nego kod ino branda.
[Vrh] Go down
vibor
bomber
bomber

Male

PostajNaslov: Re: World War III   31.10.12 0:47

hydra je napisao/la:
Pa imaš i Kandit i Zvečevo

Be z obzira na antipatičnost direktora - plaće radnika Kraša, njihov porez na dohodak, mirovinsko, socijalno, zdravstveno, prirez, kao i porez na dobit tvrtke ipak se plaćaju u RH pa u konačnici korist je veća nego kod ino branda.

Mislim da je to offtopic, ipak se radi o postapokaliptičkom haranju po lokalnom dučanu kad porezi, prirezi, mirovinsko , te opčenito RH nažalost više nisu bitni.
[Vrh] Go down
hydra
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   31.10.12 1:00

He, he, imaš apsolutno pravo, ali na muci se poznaju junaci.

Natrag na temu, u prilogu je veoma značajna izjava jednog od duhovnih vođa sunita iz koje se vide gdje silnice djeluju: US i Izrael preko svojih sluga u Saudijskoj Arabiji i Kataru žele otvoriti nove fronte muslimanskog (sunitskog) ustanka kako bi stisli Rusiju i Kinu (s zapada je NATO u obliku EU-a, a s istoka Japan i Južna Koreja i sad bi ovo bio udar s juga):

Al-Quardawi: "Rusija je neprijatelj broj jedan Islama i svih muslimana, nije samo sirijski režim onaj koga treba uništiti"

http://www.advance.hr/vijesti/al-quardawi-rusija-je-neprijatelj-broj-jedan-islama-i-svih-muslimana-nije-samo-sirijski-rezim-onaj-koga-treba-unistiti/
[Vrh] Go down
robert
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   31.10.12 19:59

A zasto ovaj Al-Quardawi ne rjesi prvo probleme u svojoj zemlji , pa onda ide pametovat okolo ?
Koji ludak !
[Vrh] Go down
vibor
bomber
bomber

Male

PostajNaslov: Re: World War III   31.10.12 23:30

Eh da je AL kuravi dat par atomskih, pa da padne rusija zbog Afganistana i Čečenije, al rusi su dovoljno ludi da ih se svi boje pa i najmilitantniji. A šta se tiče Amerike, ona mora ratovat, ko bi opravda triljune dolara koje daju vojsci, a da ne govorim da moraju unaprjeđivat i isprobavat nova oružja u svim ratovima, jebe se njih, nisu od 1865 ratovali na svom teritoriju, pa moraju imat neku izliku za ljetovanje pa makar i ratovali. A Izrael , sve više počinjem virovat u teoriju da su započeli ww2 samo da izbore svoje misto u svitu.
[Vrh] Go down
hydra
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   04.01.13 1:17

Hrvatski i NATO prijatelji i partneri u svom punom sjaju, svaki čovjek može biti zbilja ponosan na vanjsku politiku Hrvatske budući da se i našim kalašnjikovima curicama skidaju gaće:

Skandalozna fetva: Saudijski svećenik poziva na silovanje Sirijki "za opuštanje"

Al-Arifi u fatvi napominje kako su »islamski borci posljednji put bili sa ženama prije dvije godine« i ističe kako bi takvi »brakovi« u kojima »mladenka« može biti svaka žena starija od 14 godina, »učvrstili odlučnost mudžahedina u Siriji, a obvezni su za svaku ženu koja želi otići u raj«.

RIJAD – Utjecajni saudijski svećenik Muhamed al-Arifi pozvao je na grupno silovanje Sirijki koje bi »ratnicima islama« u toj ratom razdiranoj zemlji omogućilo malo »opuštanja«.
»Vodeći vjerski džihadist«, kako ga opisuje mrežna stranica AlterMet, koja je prenijela tu vijest, poručio je da bi borci trebali ulaziti u kratkotrajne »snošajne brakove«, koji bi trajali samo nekoliko sati »kako bi svaki borac došao na red«.
Al-Arifi u fetvi napominje kako su »islamski borci posljednji put bili sa ženama prije dvije godine« i ističe kako bi takvi »brakovi« u kojima »mladenka« može biti svaka žena starija od 14 godina, »učvrstili odlučnost mudžahedina u Siriji, a obvezni su za svaku ženu koja želi otići u raj«.
Cijelu je poruku u obliku TV priloga na YouTube postavio nepoznat netko koji sam sebe opisuje kao »svjetovnog Sirijca koji se protivi pretvaranju svoje domovine u talibansku državu«. Arapski mediji prenose i ocjene muslimanskih kritičara te fetve, koji tvrde da ona »omogućuje izrabljivanje žrtava sirijske krize«, a »snošajne brakove« smatraju silovanjem.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Svijet/Skandalozna-fetva-Saudijski-svecenik-poziva-na-silovanje-Sirijki-za-opustanje
[Vrh] Go down
hydra
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   20.01.13 17:34

Evo odličnog i rijetko istinitog priloga o žalosnoj situaciji u Siriji.
Samo kao podsjetnik vlada RH je neki dan priznala ove vehabijske teroriste kao legitimne predstavnike Sirije:

http://www.bestgore.com/murder/syrian-diary-russia-documentary-war-syria/

(samo se spustite na prvi video ispod teksta)
[Vrh] Go down
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 770
Godine : 70
Datum registracije : 29.08.2009

PostajNaslov: Re: World War III   20.01.13 18:48

Iskreno govoreći, skandalozna fetva mi izgleda namještaljka. Potpuno je protivno islamu. U svakom slučaju bio bi oprezan s ovakvim vijestima.
[Vrh] Go down
hydra
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   20.01.13 19:00

A dobro onda, moje isprike, za ovakve ekspertne poznavatelje islama i sunitskih propovijednika ima i treći video na ovom linku koji sam postao gdje na Al Jazeeri (USSA je priznaje kao provjereni izvor istinitih informacija) visoko pozicionirani Saudijski propovijednik govori novinaru u studiju kako je obaveza svakog "poštenog" borca ubijati i civile koji ih ne podupiru.

Baš me zanima koja će biti sad isprika za ovo?
[Vrh] Go down
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2696
Godine : 28
Datum registracije : 12.03.2010

PostajNaslov: Re: World War III   01.02.13 3:14

Inače ovih dana je posebno napeto na globanloj geopolitičkoj sceni. Evo samo nešto iz domaćih mainstream i tzv. alternativnih medija. Ako ko uopće prati takve vijesti, pošto je u nas već par dana kao udarna tema neka bakica iz inozemstva koja kaže da ako u mladosti listate playboy, kasnije ćete klat i sliovat...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/svijet-u-strahu-od-totalnog-rata-izrael-bombardirao-konvoj-u-siriji-iran-prijeti-napadom-na-tel-aviv/660130.aspx

http://danas.net.hr/svijet/stanovnistvo-jeruzalema-zbog-straha-od-napada-nabavlja-gas-maske

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/77294-sjeverna-koreja-pod-opsadnim-stanjem-kim-jong-un-porucio-vojsci-pripremite-se-za-rat.html

http://www.advance.hr/vijesti/iran-zaprijetio-izraelu-ozbiljne-posljedice-zbog-napada-na-siriju/
[Vrh] Go down
trolshein
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: World War III   01.02.13 9:03

Ja sam prvo pomislil da je neka zajebancija kad sam prvo pročital na tportalu. Onda sam provjeril na RT-u. Možda zakazana apokalipsa samo malo kasni U svakom slučaju malo podkure Izraelci i Sirijci, pa malo Sjevernokorejci i eto ti pakla.
[Vrh] Go down
ElPrezidente
lingua
lingua

Male
Broj postova : 355
Godine : 23
Datum registracije : 05.12.2012

PostajNaslov: Re: World War III   01.02.13 11:27

trolshein je napisao/la:
Ja sam prvo pomislil da je neka zajebancija kad sam prvo pročital na tportalu. Onda sam provjeril na RT-u. Možda zakazana apokalipsa samo malo kasni U svakom slučaju malo podkure Izraelci i Sirijci, pa malo Sjevernokorejci i eto ti pakla.

Ma nije tako strašno, počnu se malo nuklearkama nabacivati. Nije da im fali.
[Vrh] Go down
hydra
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   05.02.13 19:55

Franco G je napisao/la:
Iskreno govoreći, skandalozna fetva mi izgleda namještaljka. Potpuno je protivno islamu. U svakom slučaju bio bi oprezan s ovakvim vijestima.

Hm, tko zna da li je ovo protivno "islamu" (vehabijskoj verziji) i NATO proceduri - ili i ovome namješta možda Assad ili Iran?:
(Inače ovaj "borac za slobodu" je u zadnjih godinu dana na državnoj televiziji stalno zazivao Boga u borbi protiv sekularne Sirije)

Saudijski propovjednik silovao mucio i ubio vlastitu petogodisnju kcer - sud ga pustio na slobodu

http://www.index.hr/vijesti/clanak/saudijski-propovjednik-silovao-mucio-i-ubio-vlastitu-petogodisnju-kcer-sud-ga-pustio-na-slobodu/660929.aspx
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4694
Godine : 38
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: World War III   05.02.13 20:11

Jebes ti takvu vjeru kao i onu koja dozvoljava da se katolicki pop igra proktologa s malim djecacima...kastracija i voda pa u kavez k slicnima,pa da se jedu ko stakori...

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
ElPrezidente
lingua
lingua

Male
Broj postova : 355
Godine : 23
Datum registracije : 05.12.2012

PostajNaslov: Re: World War III   06.02.13 12:27

Ja bi ukinio opčenito katoličku crkvu kradu i lažu od prvog dana. Da se razumijemo na papiru piše da sam katolik.
[Vrh] Go down
robert
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: World War III   06.02.13 20:47

ElPrezidente je napisao/la:
Ja bi ukinio opčenito katoličku crkvu kradu i lažu od prvog dana. Da se razumijemo na papiru piše da sam katolik.

Sad je treba ukinuti jer tebi nije po volji ?
Zar se nije lakse "ispisati" iz nje . . .
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: World War III   

[Vrh] Go down

World War III
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 11 / 14.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Molim preporuku za hlače
» World War III
» Od Alana do Rossijeve (nikad objavljeno - WORLD EXCLUSIVE!)
» THE END OF THE WORLD ! ?
» TRANGO WORLD – Raga