FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Bear Grylls - Page 2 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Bear Grylls - Page 2 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Bear Grylls - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Bear Grylls - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Bear Grylls - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Bear Grylls - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Bear Grylls - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Bear Grylls - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Bear Grylls - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Bear Grylls - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Bear Grylls - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Bear Grylls - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Bear Grylls - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Bear Grylls - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Bear Grylls - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Bear Grylls - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Bear Grylls - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Bear Grylls - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Bear Grylls - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Bear Grylls - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Bear Grylls - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Bear Grylls - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Bear Grylls - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Bear Grylls - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Bear Grylls - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Bear Grylls - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Bear Grylls - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Bear Grylls - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Bear Grylls - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Bear Grylls - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Bear Grylls

+48
Inspektor
enki
hussar0203
Chief Ra
Hiddion
hankok
Migach
PJER
glock
Charon
Simke
idcool347
rastovic
urbana_gorila
yasko
Guybrush
sttomost
mgizdi16
nenad800
ggliga022
lololorenzo
Šimun
Dinx
Lovac23
trolshein
čagalj
Surfer
sgt bear
damjan
neon
codar
NAVIGATOR
Boris P
svarožić
zeleni
girdeaux
krtica
đoni
Pomorac
campy
WILLY
Mladen
mastershooter45
Mraz
Damien
rinos
tigi
Ikarus
52 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by svarožić 13.04.10 14:07

Nažalost,kako kažeš stoke ima koliko hoćeš. I ja mislim da si u pravu da ovo malo očuvane prirode zaštitimo od budala. Zato ranac na leđa,fotoaparat u ruke i u brdo Bear Grylls - Page 2 368870 a točne lokacije davati samo odabranima haha

svarožić
tipko
tipko

Broj postova : 79
Datum registracije : 22.03.2010

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by NAVIGATOR 30.04.10 11:43

mislim da je najvrijednije kaj bear radi to kaj je mnoge ljude potaknuo na razmišljanje o prirodi divljini pustolovini i avanturi. dobar dio tih ljudi skoro je doslovno izvukao iz zadimljeneih kafića i teleportirao ih u šumu. da li je vjerodostojan. u snimanju to ne postoji pa čak niti kod less strauda (znam ponešto o tim stvarima, mislim snimanju). mnogi od ljudi koje je zainteresirao za tu tematiku sad su i na ovome forumu ( ja ne ja sam više za ray mearsa)


Zadnja promjena: NAVIGATOR; 30.04.10 20:29; ukupno mijenjano 1 put.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Boris P 30.04.10 12:18

Daaa Ray deluje opuštenije i manje histerično, nekako je prirodniji, desi li nam se apokalipsa kao iz filma " Book of Eli " neka je prezivelima SVEVIŠNJI u pomoći, a kuda ovako jadni idemo.... Pozdrav, Boris P.
Boris P
Boris P
tipko
tipko

Male
Broj postova : 90
Godine : 62
Lokacija : Beograd
Datum registracije : 12.03.2010

http://ipas.rs

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by girdeaux 30.04.10 13:23

Meni je Ray ok. Posvećuje više vremena kako bi objasnio pojedine radnje. Ali kod njega mi se manje sviđa raznolika oprema koju koristi. Mislim, logično je da ćeš ponijeti sjekiru ako ideš na sjever u hladne krajeve, ili mačetu ako ideš u tropske. A Bear sa sobom uvijek ima isto. Ono osnovno, stvari koje ćeš možda i imati uz sebe ako se stvarno izgubiš. Bočicu sa vodom uvijek u prirodi, nož i flint možda. Vjerovatno da ako se kužiš u te stvari.
Sličan primjer je i Les. Multialat i gluposti iz ruksaka. Znači minimum minimuma.
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Boris P 30.04.10 13:55

Rafting me čeka a posle o svima ostalima....
Odosmo na Taru, divlja je ko struja, šaljemo slike, pozdrav sa divlje vode
Boris P.
Boris P
Boris P
tipko
tipko

Male
Broj postova : 90
Godine : 62
Lokacija : Beograd
Datum registracije : 12.03.2010

http://ipas.rs

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by girdeaux 30.04.10 13:57

Ajde sretno vam bilo!
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Boris P 30.04.10 13:58

Hvala, Boris P.
Boris P
Boris P
tipko
tipko

Male
Broj postova : 90
Godine : 62
Lokacija : Beograd
Datum registracije : 12.03.2010

http://ipas.rs

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by codar 11.05.10 23:07

Ja se nadam da svi koji govore o gryllsu da je showmen ili faker znaju sto je obuka SAS-a. Niti Mears niti Stroud nisu bili blizu takvih situacija kakve ti ponudi obuka SAS-a. Dobro sam upoznat sa vojnim postrojbama pa znam kako stvari funkcioniraju i smatram da je Grylls faca koju treba postivati a ovo sto on radi sa emisijom je sve zbog gledanosti i love. i sad vi proguglajte biografije njih trojice i brzo cete zakljuciti tko je pravi a tko je laznjak:-)
osobno meni su emisije sto ih radi grylls za širu populaciju i zato su tako koncipirane dok ostala dovjica prave jako kvalittetne video uratke, naravno sto se tiče sadrzaja. Ali opet mislim da je to stvar ukusa.

codar
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 25
Godine : 41
Lokacija : osijek
Datum registracije : 09.05.2010

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by neon 12.05.10 0:37

codar je napisao/la:Ja se nadam da svi koji govore o gryllsu da je showmen ili faker znaju sto je obuka SAS-a. Niti Mears niti Stroud nisu bili blizu takvih situacija kakve ti ponudi obuka SAS-a.

Pazljivi citatelji njegove biografije ce primijetiti da je Edward Grylls sluzio vojsku u 21. pukovniji SAS-a. Oni informiraniji ce znati da je poznata postrojba 22. pukovnija. Ova u kojoj je Grylls bio je rezervisticka formacija. Dio je to britanske Territorial Army, dobrovoljacke vojske koja trenira vikendima i nekoliko puta godisnje. Ne radi se o profesionalnoj postrojbi koja je popunjena ljudima koji zive od tog posla. Npr. ta postrojba za vrijeme 2. svjetskog rata nije krocila van Velike Britanije, u njoj su se u to doba uvjezbavali casnici za ratne operacije. Jedini sukob od 1. svjetskog rata do danas u kojem je sudjelovala ta postrojba je intervencija u Malaji 1952. godine kada je poslan manji broj njenih pripadnika kao pomoc specijalcima 22. pukovnije.

Sada, ne tvrdim da je pripadanje toj postrojbi macji kasalj, ali sam prilicno siguran da im trening nije tako intenzivan kao pripadnicima 22. pukovnije. Cisto zato sto trening 22. pukovnije kosta strahovito puno novaca i odrzava se mjesecima po 24 sata na dan. U 21. pukovniji je to nemoguce jer se ne moze odrzavati svaki dan, cijeli dan. Pripadnici te postojbe nisu u toj mjeri na raspolaganju Teritorijalnoj armiji zbog svog civilnog zivota i civilnih poslova. Ratni raspored te postrojbe i cijele britanske teritorijalne vojske je cuvanje teritorija Velike Britanije. Te jedinice ne idu u ratove van VB jer nisu profesionalne vojne postrojbe. Koncept je to slican nekadasnjoj Teritorijalnoj Obrani u Jugoslaviji.

Na kraju krajeva kakve veze pripadanje ili ne pripadanje nekoj vojnoj formaciji ima sa kvalitetom televizijskog programa koji doticna osoba proizvodi ili se u njemu pojavljuje?
neon
neon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 217
Godine : 45
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.01.2010

http://www.urbangadgette.com

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Boris P 12.05.10 9:12

Ja mislim da je on bio kuvar, ali ne specijalac, pravi mnogo ljigave stvari, pa su ga demonstrativno šutnuli jer se ekipa koju je hranio prolila.......
I pored toga što smatram da su mu emisije suviše senzacionajističke i da
mogu napraviti štetu, činjenica je da je uradio puno na popularizaciji onoga što SVI MI MNOOOOGO volimo.
E da, uvek ću ostati POZITIVNO ljubomoran što i ja nisam u mogućnosti da posetim većinu fenomenalnih mesta na kojima je on boravio.
Pozdrav, Boris P.
Boris P
Boris P
tipko
tipko

Male
Broj postova : 90
Godine : 62
Lokacija : Beograd
Datum registracije : 12.03.2010

http://ipas.rs

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by codar 12.05.10 9:40

po mom misljenju, bilo kakva obuka sas-a je bolja od jednog glazbenika i profesora koji se veliki dio svog zivota posvetio boravku u prirodi.to je moje misljenje. a kvalitetu njegove emisije nisam nikada hvalio, cak naprotiv, mears je bolji ali se ne slazem da je grylls maciji kasalj ili prevarant. e sad bih ti mogao pricati o 22.pukovniji i njihovoj ulozi u genocidima diljem svijeta ali cu preskociti jer nije tema topica.

codar
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 25
Godine : 41
Lokacija : osijek
Datum registracije : 09.05.2010

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by girdeaux 12.05.10 12:45

Ma Bear je zakon. Showman ili ne. 10 puta mi je zanimljivije gledat njega nego Mearsa koji ide okolo kao da ima metlu u guzici. Znam da će me zbog ove izjave mnogi razapet. Ali po mom čak je Les Stroud zanimljiviji od Mearsa. Mears ima jako puno korisnih savjeta, ali nikad ne ulazi u samu situaciju. Tako da uopće nemam osjećaj da gledam nešto takvo nego kao da čitam knjigu.
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by neon 12.05.10 16:46

codar je napisao/la: e sad bih ti mogao pricati o 22.pukovniji i njihovoj ulozi u genocidima diljem svijeta ali cu preskociti jer nije tema topica.

Hmm ti si se uhvatio price o 22. pukovniji i njihovom treningu gdje si ih hvalio do neba. Ne vidim kakve veze imaju ratovi i genocidi sa topicom i zasto to uopce spominjes. Ili mozda sada zelis reci kako je zapravo super da Grylls nije bio u toj postrojbi jer bi inace izvrsio genocid nad nekim? Bear Grylls - Page 2 747986

Ja sam svojim postom samo htio ustanoviti cinjenice da Grylls nije bas toliki supermen kako njegova biografija tvrdi. Decko je sposoban atleta i ima doista impresivna ostvarenja iza sebe (oporavak od teske ozljede i osvajanje Mt. Everesta), ali mu je biografija malo frizirana za potrebe televizije kao sto mu je ranu biografiju frizirao tata, zastupnik u britanskom parlamentu, koji ga je poceo odgajati za politicku karijeru - zato je Edward stupio u vojsku.

Takoder se slazem sa cinjenicom da je bilo kakva vojna obuka bolja nego glazbena skola, ali ako ides u rat, a ne ako ides snimati televizijsku seriju. Onda ti je vojnicka obuka jednako korisna kao i glazbena skola. Bear Grylls - Page 2 747986

Ne razumijem argument po kojem bi mi ta serija trebala biti bolja zato sto je Grylls bio u vojsci, a recimo Stroud nije.
neon
neon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 217
Godine : 45
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.01.2010

http://www.urbangadgette.com

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by neon 12.05.10 16:46

girdeaux je napisao/la:Mears ima jako puno korisnih savjeta, ali nikad ne ulazi u samu situaciju. Tako da uopće nemam osjećaj da gledam nešto takvo nego kao da čitam knjigu.

Rekao si to kao da je citanje knjige losa stvar. Bear Grylls - Page 2 747986
neon
neon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 217
Godine : 45
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.01.2010

http://www.urbangadgette.com

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by girdeaux 12.05.10 17:18

Naravno da ne. Zapravo čitam jednu upravo sad. Ali kažu da slika vrijedi 1000 riječi. A Mearsova slika baš se ne ističe. Mislim to je moje subjektivno mišljenje.
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by codar 12.05.10 17:57

Niaam se uhvatio sas-a zato sam i napisao da necu o tome, ali si ti spomenio 22. Pukovniju pa sam se nadovezao. Uglavnom, svatko ima svoje misljenje i niti ja zelim prihvatiti tvoje, premda ga uvazavam a niti ti moje i mozemo tako u nedogled. Opet ponavljam, grylls je dobar survivor man i to je cinjenica i nitko to ne bi trebao podcjenjivati. Eto toliko od mene o ovoj temi. Pozzz

codar
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 25
Godine : 41
Lokacija : osijek
Datum registracije : 09.05.2010

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by neon 12.05.10 18:59

girdeaux je napisao/la:Naravno da ne. Zapravo čitam jednu upravo sad. Ali kažu da slika vrijedi 1000 riječi. A Mearsova slika baš se ne ističe. Mislim to je moje subjektivno mišljenje.

Apsolutno. Svatko gleda ono sto mu je zanimljivo. Moje misljenje je da Mears je najinformativniji od svih navedenih. Stroud nije los, a Grylls je showman ciji su savjeti uglavnom opasni. Opet Grylls je svojom popularnoscu istjerao ljude iz kucnih naslonaca, a ne moze se zanemariti ni atraktivnost krajolika u kojima "prezivljava".
neon
neon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 217
Godine : 45
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.01.2010

http://www.urbangadgette.com

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by ghost 12.05.10 19:20

Bears je i sam poriznao da se nemože mjeriti s Mearsom po sposobnostima u prirodi,tko misli da je njegova tehnika najbolja,neka pokuša par dana provesti u prirodi trčeći tempom kojim se on kreće u showu i jesti ono što jede na TV-u,da ne spominjem obavezno skakanje u svaku "lokvu" po mogučnosti smrznute vode,i "spustove" niz kojekakve litice.
Možda je on nekoga ovdje naveo da malo više izlazi iz kuće u prirodu,ali niti je začetnik niti među prvima koji su se pojavili na TV-u s ovim tipom emisija,a pojavili su se jer je već postojao određeni pokret "survivora" i povratnika u prirodu...

ghost
Gost


[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by girdeaux 12.05.10 19:38

Ova tema nikad neće završiti. Već je prošla ovaj forum sto puta. Svatko ima svoja uvjerenja i svatko ima svoja razmišljanja. Možemo se mi raspravljati godinama ali jedno je istina. Treba pogledati sve epizode svakoga od njih i to po par puta. Izvući iz svega toga ono najbolje i stvoriti svoju sliku preživljavanja i boravka u prirodi. Pročitati 100 knjiga i sve to isprobati na terenu. To je moje mišljenje! :bog:
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Swan 21.07.10 21:21

Pazljivo sam otpratio serijale i jednog i drugog. Decenijama sam poklonik boravka u prirodi i vise puta sam imao prilike biti u vrlo opasnim situacijama i to uglavnom zbog egzibicionisanja u stilu Beara, i ono sto mogu zakljuciti, oko 70 % Bearovih saveta je SMRTONOSNO i za uvezbane ljude, a kamoli amatere koji su sve videli iskljucivo na TV. Prvo i osnovno pravilo u ekstremnom prezivljavanju je da ne dozvolis sebi da budes povredjen, niti da dovedes sebe u situaciju da je takva povreda moguca. Nepovredjen covek, sa minimalnim zalihama vode i hrane u stanju je preci gotovo 100 kilometara za 24 sata. Bear to pravilo redovno krsi. Zato, Mears i svi ostali daleko iznad Beara.

Swan
Gost


[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by damjan 28.07.10 9:31

maznuo sam sliku od knife maniaca Bear Grylls - Page 2 726657

Bear Grylls - Page 2 Beargryllsc
Bear Grylls - Page 2 747986
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by sgt bear 28.07.10 10:33

Boris P je napisao/la:Ja mislim da je on bio kuvar, ali ne specijalac, pravi mnogo ljigave stvari, pa su ga demonstrativno šutnuli jer se ekipa koju je hranio prolila.......
I pored toga što smatram da su mu emisije suviše senzacionajističke i da
mogu napraviti štetu, činjenica je da je uradio puno na popularizaciji onoga što SVI MI MNOOOOGO volimo.
E da, uvek ću ostati POZITIVNO ljubomoran što i ja nisam u mogućnosti da posetim većinu fenomenalnih mesta na kojima je on boravio.
Pozdrav, Boris P.


i chief petty officer casey ryback je kuhar, pa rastura sve oko sebe... Bear Grylls - Page 2 747986








"only the dead have seen the end of war"
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Surfer 28.07.10 18:08

sgt bear je napisao/la:
Boris P je napisao/la:Ja mislim da je on bio kuvar, ali ne specijalac, pravi mnogo ljigave stvari, pa su ga demonstrativno šutnuli jer se ekipa koju je hranio prolila.......
I pored toga što smatram da su mu emisije suviše senzacionajističke i da
mogu napraviti štetu, činjenica je da je uradio puno na popularizaciji onoga što SVI MI MNOOOOGO volimo.
E da, uvek ću ostati POZITIVNO ljubomoran što i ja nisam u mogućnosti da posetim većinu fenomenalnih mesta na kojima je on boravio.
Pozdrav, Boris P.


i chief petty officer casey ryback je kuhar, pa rastura sve oko sebe... Bear Grylls - Page 2 747986








"only the dead have seen the end of war"






Under siege je zakon film !!!
Surfer
Surfer
lingua
lingua

Male
Broj postova : 335
Godine : 55
Lokacija : ZG
Datum registracije : 23.05.2010

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by čagalj 21.01.12 19:47

http://www.scotsman.com/news/adventurer_trying_to_live_like_bear_grylls_in_scottish_wilderness_found_dead_1_2069431
čagalj
čagalj
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 38
Godine : 57
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum registracije : 29.01.2010

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by trolshein 21.01.12 19:56

Ray Mears je nenadjebiv Bear Grylls - Page 2 747986 Bear Grylls - Page 2 747986
trolshein
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 527
Godine : 43
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 26.11.2011

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Lovac23 21.01.12 21:16

Ona dvojica u dual survivoru ili man,woman,wild obavezno isticu da se moras paziti povrijeda i nema skaknja i svasta neceg .... Ljudi ne rizikuju koji su u paru ... Dave i Kody sami kazu da sam sam ...ma ne bi mi palo na pamet da idem ovuda ili onuda .
Bear je uistinu mocan lik.....fizicki superioran i sveasta nesto .... iskreno meni je najzanimljiviji za gledati
Ali pogledajte sve njegove "dokumentarce " i hebene dramatizacije ...pa mora covjek popiti 3 lexiliuma da se smiri da ga ne grune srcka
To mi u ovo novo vrijeme najvise smeta ..."ponavljanje sta se vec desilo 10 puta i dramatizacije "....sorry ako je off
Sve u svemu ...podstakao je dosta ljudi da ustane iz naslonjaca Bear Grylls - Page 2 747986
Lovac23
Lovac23
lingua
lingua

Male
Broj postova : 211
Godine : 36
Lokacija : Gradiska
Datum registracije : 04.12.2011

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Dinx 27.01.12 16:34

OK, onda svi vi koji mislite da možete nešto pametno naučiti od Beara fino pojedite strvinu ili pijte vlastitu mokraću, i tješite se da ste to naučili od "bivšeg SAS-ovca". Bear Grylls - Page 2 747986 Baš me zanima dokle ćete dogurati... Bear Grylls - Page 2 469245
Dinx
Dinx
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 47
Godine : 39
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 02.06.2011

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Šimun 27.01.12 17:10

Dinx je napisao/la:OK, onda svi vi koji mislite da možete nešto pametno naučiti od Beara fino pojedite strvinu ili pijte vlastitu mokraću, i tješite se da ste to naučili od "bivšeg SAS-ovca". Bear Grylls - Page 2 747986 Baš me zanima dokle ćete dogurati... Bear Grylls - Page 2 469245

Može se svašta tu naučiti,uglavnom pametnog..Je da ima gluposti ali eto..
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by lololorenzo 27.01.12 19:47

Bear poučava kako preživjeti u ekstremnim situacijama.Dinx ti bi vjerovatno nakon 10 dana gladovanja pojeo bilošta.Ti sad možeš mislit da nebi ali ti nakon puno dana gladovanja se pretvaraš u "zvijer" i sve bi napravio za komad hrane,sve šta se kreće ti postane hrana....Ja osobno nisam doživio takvo što ,ali nekako znam da je tako.
Jer to su ekstremne situacije.
lololorenzo
lololorenzo
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1027
Godine : 27
Lokacija : Split,Hrvatska
Datum registracije : 23.01.2012

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Dinx 28.01.12 22:38

Istina. Pojeo bih svašta. Bear Grylls - Page 2 747986 Ali ne znači da bi to bilo pametno (pri tom mislim na jedenje strvine) jer bih se otrovao. Bear Grylls - Page 2 374724

Ne kažem da Bear Grylls ništa ne zna, niti da ne možeš naučiti ništa od njega. Ali na svaku njegovu pametnu dolazi neizbježno 10 gluposti koje izvodi čisto radi publike, a što nema veze s nikakvim survivalom ni bushcraftom. Bear Grylls - Page 2 448217 Neću ni spominjati one scene kad skače i baca se preko litica i slično. Ili moja najdraža, kad se spušta niz stijenu usred šume tako da se uhvati za granu i skoči kao da skače bungee jumping. Umjest da se spusti blažom stranom litice i puteljkom koji je 5 metara dalje. I onda šta, ljudi gledaju te gluposti i izgube glavu kad pokušaju izvesti "tako to radi Bear" u realnoj situaciji...

Dinx
Dinx
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 47
Godine : 39
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 02.06.2011

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by trolshein 29.01.12 7:28

Apsolutno svatko ko je bio na težem nepoznatom terenu zna da nije najpametnije skakutati poput zeca pogotovo ne u "survival" situaciji. Jasno da to vjerojatno i Bear zna i to je uglavnom sve odskakutano u režiji. Danas, što je i razumljivo, ni dokumentarac koji nije "akcijski" nije zanimljiv gledateljstvu.
Ali da se može dosta toga naučiti iz serije stoji.
trolshein
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 527
Godine : 43
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 26.11.2011

[Vrh] Go down

Bear Grylls - Page 2 Empty Re: Bear Grylls

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.