FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Dobra vecer Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Dobra vecer Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Dobra vecer Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Dobra vecer Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Dobra vecer Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Dobra vecer Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Dobra vecer Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Dobra vecer Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Dobra vecer Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Dobra vecer Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Dobra vecer Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Dobra vecer Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Dobra vecer Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Dobra vecer Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Dobra vecer Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Dobra vecer Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Dobra vecer Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Dobra vecer Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Dobra vecer Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Dobra vecer Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Dobra vecer Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Dobra vecer Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Dobra vecer Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Dobra vecer Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Dobra vecer Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Dobra vecer Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Dobra vecer Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Dobra vecer Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Dobra vecer Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Dobra vecer Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Dobra vecer

3 posters

Go down

Dobra vecer Empty Dobra vecer

Postaj by termit520 27.08.19 1:01

decki dobra vecer od srca,nisam pricao hrvatski ima jedno 2 godine sa nikim osim sa zenom ili sa kcerima posto zivim u Irskoj (i radim)..i evo citam forum po ne znam koji put (zapravo nikad nisam ni prestao),i odma cu vam kazat-fali mi hrvatski jezik,nemam koga zajebavat na hrvatskom,niko mene ne zajebaje na hrvatskom,jednostavno....tuga,al ok,tako je kako je,pa ja kazem idem napisat nesto eto,samo da olaksam dusu malo,ima dosta da nisam nesto napisao ovde,ovo nisam planirao ali jednostavno morao sam,eto,bas nisam mogao vise izdrzat.
moram vam rec da sam neko vrijeme bio zgaden sa forumom jer je postao oglasna ploca za nozeve,nozoljupce i obradu,kovanje,i poliranje sta ja znam,nozeva.mislim sve OK,imam i ja i svoju Moru carbon i Opinela,to su moje bebe,ali jebiga necu napisat sada knjigu o tome,a sta je postalo previse,previse je.pa sam prestao citat forum.al mi djava nije da mira jer sam nekako bio uvjeren da jos uvijek postoje ljudi kojima nije na pameti samo jebeni noz,komad alata,nego im je na pameti malo prirode i drustva,malo zajebancije,uzivanja.i evo sada,nakon ne znam ni ja koje pive sam se odvazio napisat nesto.
drago mi je da je kicma foruma-ivo-goxxon,i jos neki,Fratt ostala na okupu i da se jos uvijek cijeni bit foruma-FORUM ZALJUBLJENIKA U PUSTOLOVINU I PRIRODU,a ne mali oglasnik za nozeve,saveti za tesku metalurgiju i aute,mehanicari i pizdomehanicari,jebiga,grubo zvuci,ali to je bio ovaj forum do ne tako davno,pa eto.
al sada vidim,neka prica se razvija o ljekovitim gljivama ludarama,pa neki susreti,pa nacionalni parkovi,pa globalno zatopljenje,pa rakovi,ali OK
Uglavnom,drago mi je decki da ste jos uvijek tu,da ste zivi i (nadam se) zdravi,i samo nastavite tako,ogroman pozdrav od mene.
i fali mi Navigatorovo sranje,on je jedan od onih likova zbog kojih sam se i navukao na ovo,svaka mu cast,sjecam se,ne znam tocno kad,da je pizdio nesto protiv ovoga i onoga,pa u sta se pretvorio forum,pa sramota,pa ovo i ono...uglavnom nije mi to tada bas bilo jasno al sada mi je bistro ko suza,i slazem se sa njim u potpunosti,ne znam kako je imao zivaca i toliko koliko je imao za trpit pizdarije,volio bi tog tipa upoznat,a najvise od svega bi volio neku njegovu novu avanturu pogledat u slikama.
a i ne znam sta se desilo sa poskokom,sibenskim tovarom,on je momak cije su mi slike prirode,jednostavne zajebancije i uzivanja uvijek ostale u srcu
ali OK,mozda malo zivim u proslosti,ali...eto,morao sam rec sta i kako,jednostavno...ma pun mi je klinatz vise,vidim ovu tipkovnicu duplo
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Dobra vecer Empty Re: Dobra vecer

Postaj by marin_2411 27.08.19 23:38

Večer termit.. Pa evo osobno se slažem sa Vašim mišljenjem... Kao jedan od najmlađih, pa čak i najmlađi član ovdje, osobno obožavam noževe, naravno i sam ih imam nekoliko od toga je jedan buck i jedan opinel koji su ljubimci... No naravno draže mi je pročitati naslov teme u vezi nečega što se tiče prirode.. O nečemu što može pomoći svima... Osobno radim s ljekovitim biljem i ako bilo što nekome treba može me slobodno kontaktirati... Također tema koju ste spomenuli, ljekovite gljive i sl su zapravo teme koje i jesu za ovaj forum, to se slažem.. Samo velika većina u zadnje vrijeme ulazi ovdje zbog noževa. Lijep pozdrav
marin_2411
marin_2411
bomber
bomber

Male
Broj postova : 107
Godine : 28
Lokacija : Slavonski Brod, Hrvatska
Datum registracije : 18.07.2017

[Vrh] Go down

Dobra vecer Empty Re: Dobra vecer

Postaj by ivo 02.09.19 9:37

Živili, kolega termit ! Kako su curice, kako žena ? Di je pas ? I najvažnije; jema li u Irsku dobre bevande ?
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Dobra vecer Empty Re: Dobra vecer

Postaj by termit520 03.09.19 12:05

evala kolega Ivo,ma prvo hvala,drugo curice su super,u skoli su,govore engleski ko irci,prosle su razred prosle godine vrlo uspjesno pa su bile misec dana kod dida u Kastelima,plivanje,vrucina,zasluzile su stvarno,radile su neku zajebanciju sa mnom dok sam ih vozija u skolu,zamisli zajebaju me na engleskom jer znaju da ja ne govorim engleski ni blizu ka one pa ka ono necu razumit.I nisam razumija nista,al sam razumija da nesto mene podjebavaju i smijuckaju mi se iza ledja pa me uvatilo ludilo,reka sam im da pocnu pricat hrvatski sa mnom ili cu ih izbacit iz auta.Progovorile su hrvatski za sekundu ne boj se.Ma sve je to OK,sve to stima.
Ali moj prijetelj,brat,moj dobri andel cuvar je umra nazalost od starosti prije 2 i po godine,i danas jos placem zbog njega,moj Bobo,tornjak.Sa njim sam prica nocima i nocima,nikad necu prizalit to.
Ali najveci problem je bija zapravo sta su se moja dica rodila sa tornjakom u kuci,pa je bilo velikog placa kada je umra,osobito sta su tada moje cure bile male,6-7 godina curice,jebiga,dica su osjetljiva,pa je pravi problem nasta kada nisu tile spavat,valjda zbog tuge,tog soka,sta ja znam.I nisu spavale par noci.
Nakon par dana nisam vise moga izdrzat,bez tornjaka u kuci za mene nema smisla nista,pa smo ja i zena (i cure naravno) vozili citavu noc iz Splita u Petrijanec (kod Varazdina) kod Kelemenica kupit novoga tornjaka,i evo ga,vec je to momcic od 3 godine,lezi svinja,marenda je pa sad glumi dalmatinca,lezi ko prase,ne jebe irce naravno 2%,i ne razumi engleski.
A nema mi bevande,nema hrvatskog vina ovde,to mi fali nevjerovatno,pijem Heineken najcesce,ili Becks,zapravo ne najcesce nego svaki dan,a da mi je malo crnoga vina posli rucka spasija bi se.
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Dobra vecer Empty Re: Dobra vecer

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics
» Vecer
» Dobra
» Gljive

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.