FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

zuzonjina oprema i alati

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
UBERSOLDAT
lingua
lingua

Broj postova : 248
Datum registracije : 08.06.2010

PostajNaslov: Re: zuzonjina oprema i alati   05.06.17 8:21

Žužonja... Naravno, oprema ti je za +4... Sve pohvale, i vjerovatno 90% čitatelja slini na tvoju opremu.

Mala kritika na lampe! Nema ekstrema.. sve su ujednačene i slične.. za sličnu namjenu. Npr. nema extremnih throwera i foodera, nema lampi za specifične namjene, različite spektre i slično.

Izgleda da ću ja morati svoju kolekciju usliakti
[Vrh] Go down
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2996
Godine : 48
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: zuzonjina oprema i alati   05.06.17 22:37

UBERSOLDAT je napisao/la:
Žužonja... Naravno, oprema ti je za +4... Sve pohvale, i vjerovatno 90% čitatelja slini na tvoju opremu.

Mala kritika na lampe! Nema ekstrema.. sve su ujednačene i slične.. za sličnu namjenu. Npr. nema extremnih throwera i foodera, nema lampi za specifične namjene, različite spektre i slično.

Pih,kao da se tvojih par lampadina može nazvati "kolekcijom"!

Hombre:Ulažem oštar protest u svezi potpisa kolege Maxine.
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 615
Godine : 31
Datum registracije : 06.11.2012

PostajNaslov: Re: zuzonjina oprema i alati   06.06.17 23:46

puls je napisao/la:
I ja pohvaljujem!

Super su noževi i lampe, ali divim se ruksacima i zapanjen sam njihovom količinom!
Zahvaljujen se na komplimentima. A1 mi je favorit Ruksaci. Da, stvarno su svi planetarno popularni i sad znan zasto. A gledajuci ih ovako na okupu pomislin kako san pre nenormalan, ali s obziron da svaki ima svoju funkciju i koristenje ne bi valjalo ni vise ni manje
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: zuzonjina oprema i alati   06.06.17 23:55

glock je napisao/la:
piše Mile al piše i Hund!-kaže Slavko Štimac u Vuku samotnjaku davne 72.Soba za opremu obavezno,meni je sve u jednoj i kad treba krenut na jedan ili na 10 dana,spremno je za 20 min.Od noževa Trail je univerzalan,od foldera ZT i Gerbi 2.Jedino me čudi šta si samo na adidaskama i njihovim klonovima,ima puno boljih gojzi,ali ako ti leže,Ok.Ruksaci super,u baterije se ne kužim baš,a koristim samo wonderice tj.naglavne.Eto...
Roba za lov se uvik drzi u neku prostoriju "sa strane", ali ovoga ima poprilicno Svidja m ise izbor nozeva i mislin da to jest univerzalni setup.
Ne mogu se odvojit od adidas gojzerica. Provava san nesto, ali to nije nikako to. Nije ni djon za ovaj kamen doli, ali su mi zakon. Prominen gaziste za par desetaka kuna, a cili djon za nesto vise. Peri deri. Osim toga cesto trcin u njima. Skoro su ka patike a cuvaju zglob. Zapravo uvik negdi trckaran i sa 15ak kg u ruksaku ja uvik nekako trckaran. Dok vecina koje sretnen po brdima nosi tesku gojzericu i lagano s noge na nogu ja se osjecan ka vietkong koji okolo trckara u sandale
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: zuzonjina oprema i alati   07.06.17 0:03

dux aeron je napisao/la:
Koja impozantna kolekcija! HuuuH...
Svaka čast
Hvala
UBERSOLDAT oprema je 5+
Nema nesto ekstremnih ekstrema, ali nije bas da nema throwera i floodera. Jedna MC-E dioda je flood. Zapravo vecina je ovde flood. A led lenser je i jedno i drugo. Nekakav flood sa 180 stupnjeva mi bas i nije zanimljiv. Modificirana Maglite 3D je cisti thrower. Baca nekih 500m. Drugi spektri. Pa jedna wf501b je sa zelenon diodon i asfericnon lecon! Za ostalo koristin filtere. Za posebne namjene iman nosace i mikroprekidace. Ne radin sa minskoeksplozivnin sredstvima pa mi ni ne triba jedna bombproof
[Vrh] Go down
UBERSOLDAT
lingua
lingua

Male
Godine : 40

PostajNaslov: Re: zuzonjina oprema i alati   09.06.17 9:11

zuzonja je napisao/la:
dux aeron je napisao/la:
Svaka čast
Hvala
UBERSOLDAT oprema je 5+
Nema nesto ekstremnih ekstrema, ali nije bas da nema throwera i floodera. Jedna MC-E dioda je flood. Zapravo vecina je ovde flood. A led lenser je i jedno i drugo. Nekakav flood sa 180 stupnjeva mi bas i nije zanimljiv. Modificirana Maglite 3D je cisti thrower. Baca nekih 500m. Drugi spektri. Pa jedna wf501b je sa zelenon diodon i asfericnon lecon! Za ostalo koristin filtere. Za posebne namjene iman nosace i mikroprekidace. Ne radin sa minskoeksplozivnin sredstvima pa mi ni ne triba jedna bombproof

Ma da ok... ti si išao na uporabnu kolekciju, dok izraziti throweri i izraziti flooderi i nemaju nekakvu širu primjenu. (nije da nisam probao  )

maxina je napisao/la:

Mojih par lampadina košta ko tvoja čitava oprema za outdoor
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3385
Godine : 54
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: zuzonjina oprema i alati   09.06.17 11:55

zuzonja je napisao/la:
dux aeron je napisao/la:
Svaka čast
Hvala
UBERSOLDAT oprema je 5+

Ma da ok... ti si išao na uporabnu kolekciju, dok izraziti throweri i izraziti flooderi i nemaju nekakvu širu primjenu. (nije da nisam probao  )

maxina je napisao/la:

Mojih par lampadina košta ko tvoja čitava oprema za outdoor

Kako stoje stvari s Maxovm opremom za indoor, kolega Soldat ?
[Vrh] Go down
UBERSOLDAT
lingua
lingua

Male
Godine : 40

PostajNaslov: Re: zuzonjina oprema i alati   09.06.17 23:47

ivo je napisao/la:

Kako stoje stvari s Maxovm opremom za indoor, kolega Soldat ?

Ne bih se štel mešati
[Vrh] Go down
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2996
Godine : 48
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: zuzonjina oprema i alati   10.06.17 12:39

Mojih par lampadina košta ko tvoja čitava oprema za outdoor [/quote]

Jedan od boljih vitzeva koje sam čuo u zadnje vrijeme.
Volim ova virtualna mjerenja "čiji je veći"!!

Hombre:Ulažem oštar protest u svezi potpisa kolege Maxine.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: zuzonjina oprema i alati   

[Vrh] Go down

zuzonjina oprema i alati
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» zuzonjina oprema i alati
» LupusREBEL-ova oprema za boravak u prirodi
» GUDOVEČKI SAJAM SPORTA LOVA I JOŠ KOJEČEGA