FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 4700
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   11.10.17 12:21

Daj Zuzonja samo nemoj ti *#%Ą o dijalektu i pisanju na forumu,ti si se našao držati prodike o gramatici i književnom pisanju...a što se tiče foruma,nekad bilo sad se spominjalo.
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 619
Godine : 31
Datum registracije : 06.11.2012

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   11.10.17 12:48

Ma znan da nije prvi put da se forumase ovoga foruma proziva sa te strane pa san malo puka. Slobodno brisi ako oces. A sta se dijalekta i gramatike tice naravno da ne pisen knjizevno. Promicen lokalni dijalekt
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4700
Godine : 38
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   11.10.17 13:30

zuzonja je napisao/la:
A sta se dijalekta i gramatike tice naravno da ne pisen knjizevno. Promicen lokalni dijalekt

...ili ti je netko zamjenio M i N na tipkovnici,i toga ima.

Ne brišemo ništa u duhu demokracije i slobode govora,barem ja neću brisati.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3388
Godine : 54
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   11.10.17 17:12

Fret nikada neće biti Frit !!!
[Vrh] Go down
CroPrepper
lingua
lingua

Male
Broj postova : 351
Godine : 34
Datum registracije : 08.10.2013

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   11.10.17 22:44

Zuzonja ti očito imaš nekih gadnih problema. Kaj se tiče gramatike, morao sam 2 puta pročitati tvoj post da skužim koju poruku mi želiš poslati. Usput rečeno, Hrvatski mi nije materinski jezik al trudim se kolko tolko da pogodim gramatiku. Nekome to nabijat na nos, između ostalog i vrijeđati tolko na osobnoj razini a ne poznaješ me, kaže mi da si nezreli i sirovi hillbilly. Vjerojatno te tolko mučim jer sam ti nabio nogu vrit na mojem forumu jer si totalni seronja. Trebao bu izmjenit ime zuzonja - > seronja bilo bi prikladnije.
A još da velim, nisam uputio moju prošlu poruku svim članovima nego pojedincima. Ima ovdje i pametnih i simpatičnih ljudi, pod koje ti ne spadaš.

[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   12.10.17 0:18

CroPrepper je napisao/la:
Zuzonja ti očito imaš nekih gadnih problema. Kaj se tiče gramatike, morao sam 2 puta pročitati tvoj post da skužim koju poruku mi želiš poslati. Usput rečeno, Hrvatski mi nije materinski jezik al trudim se kolko tolko da pogodim gramatiku. Nekome to nabijat na nos, između ostalog i vrijeđati tolko na osobnoj razini a ne poznaješ me, kaže mi da si nezreli i sirovi hillbilly. Vjerojatno te tolko mučim jer sam ti nabio nogu vrit na mojem forumu jer si totalni seronja. Trebao bu izmjenit ime zuzonja - > seronja bilo bi prikladnije.
A još da velim, nisam uputio moju prošlu poruku svim članovima nego pojedincima. Ima ovdje i pametnih i simpatičnih ljudi, pod koje ti ne spadaš.

Hm.... odgovorit u tonu koji znan najbolje ili ne...hm... ma ipak cu prepustit drugima neke stvari :*
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6718
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   12.10.17 14:14

A daj Zuzek... nećeš valjda sada razočarati. Opleti.

[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   19.10.17 11:32

Ne vatan se vise na svaku baketinu
A o doticnome i njegovoj ekipici najbolje govori "njihova topla mala zajednica". Ne misleci pritom na sve, vec onaj uski krug
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   

[Vrh] Go down

Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dolina veprova! Bushcraft
» FOTO/VIDEO NATJEČAJ - "JESENSKA PRIČA"
» šaljivi video