FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
CroPrepper
lingua
lingua

Male
Broj postova : 354
Godine : 35
Datum registracije : 08.10.2013

PostajNaslov: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   02.12.16 16:42

Da podjelim sa vama prvu epizodu serijala: kako bushcraftat i kampirat ako ti je žao dati puno love za opremu. Ili, kako bushcraftat i kampirat ako ti je lijepše zapit lovu u birtiji  
Budući da ima puno takvih videja na engleskom a malo na hrvatskom, sam napisao podnatpise ili titlove koje se mogu u Youtube-u uključit.

Snimka na mojem kanalu.

Zadnja promjena: CroPrepper; 09.10.17 9:33; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
CroPrepper
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   03.12.16 22:58

Evo i druge epizode. Ovaj puta sprobavam satorsko krilo Njemacke vojske.

Snimka na mojem kanalu.

[Vrh] Go down
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2581
Godine : 36
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   04.12.16 0:52

Sviđa mi se ideja kolega!
Ovo šta si pokrenuo je stvarno opširna tema sa dosta materijala, super!
[Vrh] Go down
Count
bomber
bomber

Male
Broj postova : 184
Godine : 27
Datum registracije : 23.08.2010

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   04.12.16 11:57

Super ideja. Inace te pratim vec dosta dugo i super su mi tvoji videi. Ko zna, mozda se vidimo u sumi. Blizu smo
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3405
Godine : 54
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   04.12.16 22:12

Ipak pričekajte proljeće, danas sam od jutra do mraka bio u šumi, dobro obučen, no smrzo sam se ko pich..
[Vrh] Go down
Delete
lingua
lingua

Male
Broj postova : 286
Godine : 24
Datum registracije : 09.01.2012

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   04.12.16 22:21

Odlično. Samo naprijed
[Vrh] Go down
CroPrepper
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   05.12.16 11:10

Hvala decki i puce! Ima dosta jeftinih alternativa koje su super, samo treba dojti na ideju Je zima ko vrag... Zato moram koji dan na overnajter da sprobam novu vrecu.
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4703
Godine : 39
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   05.12.16 13:16

Jezušek,kak se labrador zmenil.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
CroPrepper
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   05.12.16 13:37

Fratt je napisao/la:
Jezušek,kak se labrador zmenil.

[Vrh] Go down
CroPrepper
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   29.09.17 13:22

Evo najnoviji uradak serijala. Ovaj put nažalost bez prijevoda, ali Engljeski mi je takinak tolko loš da ga si razmeju. U ovoj epizodi pričamo o kuhalima i ranjgljama:

Snimka na kanalu.

[Vrh] Go down
neko69
spikač
spikač

Male
Broj postova : 716
Godine : 49
Datum registracije : 31.01.2011

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   02.10.17 12:45

Super uradak. Možda nisam dobro pazio... koliko košta trangiin komplet za jelo/pilo koji si pokazao?
[Vrh] Go down
http://netko69.blogspot.com/
CroPrepper
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   02.10.17 12:58

Tenks. Kosta oko 70 EUR sim tam. Ima razno raznih sastava seta pod razno raznim cijenama.
[Vrh] Go down
antun
spikač
spikač

Male
Broj postova : 830
Godine : 46
Datum registracije : 01.05.2009

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   02.10.17 18:31

Očito je da još nisi shvatio što znač riječ budget, jer 70 eura nije baš malo novca.
[Vrh] Go down
CroPrepper
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   02.10.17 20:35

antun je napisao/la:
Očito je da još nisi shvatio što znač riječ budget, jer 70 eura nije baš malo novca.

O antune pa de si. Ocito nisi pogledao video jer bi inace shvatio poantu videja
[Vrh] Go down
antun
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   02.10.17 22:16

Hahaha...pa ne razumijem šta pišeš, a kamoli tek šta snimaš.😂
[Vrh] Go down
antun
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   02.10.17 22:20

Dakle, kupiš tavicu za 20kn i konzervu graha za 16kn. Otvoriš grah, istreseš ga u tavicu. U konzervi koja je sada prazna zapališ vatricu, staviš gore tavicu s grahom, zagriješ ga i to ti je budget bushcraft. Kava oprema za 70eura???
[Vrh] Go down
CroPrepper
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   03.10.17 0:17

A moreš čak i samo konzervu u vatru staviti pa ušparaš 20kn za tavicu. A ak si sam grah posadiš, iz smeća uzmeš konzervu i to staviš u vatru, onda čak još jeftinije prejdeš.
[Vrh] Go down
antun
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   03.10.17 0:57

A možeš i batinom po glavi kresnuti onog kaj grah kuha i pojesti njegov.
[Vrh] Go down
CroPrepper
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   03.10.17 19:48

antun je napisao/la:
A možeš i batinom po glavi kresnuti onog kaj grah kuha i pojesti njegov.

Je. Ali to su već napredne prepperske tehnike. Nema to veze s bushcraftom
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3810
Godine : 38
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   04.10.17 11:28

može se napraviti i distrakcija kuhara imitacijom vukovog zavijanja te kad ode po oružje, ukrasti mu grah. to je manje nasilno dobivanje kalorija.
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3405
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   04.10.17 17:52

Nadam se da će te kuhar, vraćajući se s puškom, zateći kako bježiš s grahom. Kod tebe je i buškraft vulgarna prevara i otimačina.
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   04.10.17 19:58

More goni se u 3 krasna Dejana! Ti kupcu mikro-janjaca!
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   05.10.17 12:34

Sad ozbiljno, nakon što izvrijeđam Ivu. Jutros sam pogledao video pa da prokomentiram. Meni se čini da je zaključak na tome da odmah kupiš dobar set za kuhanje. Eto kolega je krenuo od jeftinijeg i na kraju zaključio da mu je onaj najskuplji i najbolji. Ako odmah kupiš Tranđu, a preskočiš jeftinije verzije, ipak si uštedio No, 100 ljudi, 100 ćudi, 200 žena iz Totalnog opoziva, 600 sisa.
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6760
Godine : 32
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   05.10.17 21:00

Uštedio ili ne, 70 eura za padelice nikako ne može biti "budget".

[Vrh] Go down
CroPrepper
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   06.10.17 10:17

A tko je to opće tvrdio? Ako niste pogledali snimku i shvatili poruku nemojte bzvz zaključivati stvari
[Vrh] Go down
mariobab
guru
guru

Male
Broj postova : 2033
Datum registracije : 28.01.2009

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   08.10.17 22:03

Ja sam pogledao sve, osim onoga s dronom, a sad kako tko shvati, stvar je i onoga koji prezentira.
naslov ove teme je "Bushcraft/Kampiranje bez love" , a i stotinjak kuna za JNA porciju i pribor se može zaobići, pisao je o tome Antun.
Ono što meni ovdje ozbiljno nedostaje, je samoizrada. Radili su ovdje ljudi razno razne peći (uključujući i mene) od priručnih materijala (limenke od soka, konzerve od hrane, boje, pa do peći od ilovače na licu mjesta) i mislim da nije nikada previše takve stvari pokazivati, tu je samo ljudska mašta granica, ne cijena.
[Vrh] Go down
http://bushcraft-forum.findtalk.biz/
CroPrepper
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   09.10.17 9:37

mariobab je napisao/la:
Ja sam pogledao sve, osim onoga s dronom, a sad kako tko shvati, stvar je i onoga koji prezentira.
naslov ove teme je "Bushcraft/Kampiranje bez love" , a i stotinjak kuna za JNA porciju i pribor se može zaobići, pisao je o tome Antun.
Ono što meni ovdje ozbiljno nedostaje, je samoizrada. Radili su ovdje ljudi razno razne peći (uključujući i mene) od priručnih materijala (limenke od soka, konzerve od hrane, boje, pa do peći od ilovače na licu mjesta) i mislim da nije nikada previše takve stvari pokazivati, tu je samo ljudska mašta granica, ne cijena.

Poruka videja je jasna. A to sto neki pojedinci istrgnu dio videja iz tematike i napisu svoju pricu oko njega, nije moja stvar.
Istina, krivo sam napisao naslov ove teme, jer nije bez love nego sa ogranicenim budgetom (sto i u svakom videju nekoliko puta velim).
Nazalost ovdje se rado voli cjepidlacit i trazit igla u hrpi sjena, pokusao sam zabavit korisnike foruma sto ocito nekima ne pase. Vjerojatno ste prepametni za mene. Pa ajd, koga zanimaju mojii uradci moze ih vidjet na mojem kanalu.
[Vrh] Go down
antun
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   10.10.17 23:51

Vidjela krava da se konji kuju, pa i ona nogu digla.
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 632
Godine : 32
Datum registracije : 06.11.2012

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   11.10.17 10:55

CroPrepper je napisao/la:
mariobab je napisao/la:

Poruka videja je jasna. A to sto neki pojedinci istrgnu dio videja iz tematike i napisu svoju pricu oko njega, nije moja stvar.
Istina, krivo sam napisao naslov ove teme, jer nije bez love nego sa ogranicenim budgetom (sto i u svakom videju nekoliko puta velim).
Nazalost ovdje se rado voli cjepidlacit i trazit igla u hrpi sjena, pokusao sam zabavit korisnike foruma sto ocito nekima ne pase. Vjerojatno ste prepametni za mene. Pa ajd, koga zanimaju mojii uradci moze ih vidjet na mojem kanalu.
Ajde kad vec kazes da na ovome forumu volimo cjepidlacit (dok se vi tamo slazete, uvazavate, podrzavate. totalno gay btw) onda bi ukaza na nesto sta strasno bode oci. Reka bi covik dijalekt je ili sta vec, ali onda procita ostatak teksta i vidi da se covik stvarno trudi knjizevno i gramaticki tocno pisat. A onda vidis da se ric videjo, videjo, videjo ponavlja. Kolega nije mi namjera cjepidlacit, vridjat, omalovazavat vec educirat. Znaci VIDEO. I da vjerojatno je ekipi ovde muka kad neko ide izmisljat toplu vodu oko gluposti koje su ovde jasne i obradjene 1001 put. Ovaj forum je i po formi i po sadrzaju i po clanovima akademija za neke wanna be forume koji licu ka neciji dnevni boravak dok su za kompon, a kad nisu, onda idu skupa u late night shopping u decathlona ili se tovu u nekoj pecernjarnici umisto da radu na fizickoj spremi sta bi bilo u skladu sa nekakvon prepper filozofijon.
Ugl ka i sta san reka totalno gay i nikako na razini da se iti komentira negativno ovaj forum ka forum di se cjepidlaci. A prije svega jer je veliki dio ove populacije primjer kakav covik triba bit. Fizickon spremon, obrazovanjen, znanjen o prakticnin stvarima i nadasve odlicnoj ljudskoj vrlini da se kritizira nesto i na takav konstruktivan nacin tezi ka boljemu. Mozda ovo nije forum za osjetljive ljude pa ono, darvinisticka metoda eliminacije i to. Ko zna...
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4703
Godine : 39
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   11.10.17 12:21

Daj Zuzonja samo nemoj ti *#%Ą o dijalektu i pisanju na forumu,ti si se našao držati prodike o gramatici i književnom pisanju...a što se tiče foruma,nekad bilo sad se spominjalo.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love   

[Vrh] Go down

Video serijal - Bushcraft/Kampiranje bez love
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dolina veprova! Bushcraft
» FOTO/VIDEO NATJEČAJ - "JESENSKA PRIČA"