FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

+57
Žic
Igsy
antun
mariobab
Dravman
djomla
Dario3
c.e.z
archery
laredo
Šare
Luftwaffe
poljičanin
obg
zuzonja
poletan
CroPrepper
Alpha Six
zeljkoxt
Target
NAVIGATOR
Stanky
Poskok
franciscus
Wolfy
Ikarus
Medo Gradela
sgt bear
siga
dux aeron
Delete
puls
duke
Marko
roy
Born_Survivor
gorky
maxina
ivo
Hombre
Fratt
termit520
PJER
Draxor
Strider
Migach
goxxon
Keltan
DoomsdayST
Šimun
Lawman
Odin
Mraz
Sule_HR
pirat
vladomado10
glock
61 posters

Stranica 13 / 26. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next

Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 25.04.16 14:57

Mraz je napisao/la:Poza na slici je tzv "flat footed squat" ili "resting squat" tj. čučanj za odmor, prirodnom položaju u kojem su se ljudi odmarali ali i radili. Mnogima je taj položaj problematičan jer zbog previše sjedenja gube mobilnost no sve se da popraviti. Izvrsna vježba za mobilnost kukova, zdjelice i skočnih zglobova, razvijanje ravnoteže te ispravljanje lošeg držanja. U početku malo neudobno no brzo "sjeda", meni je postala uobičajena poza za kraći odmor.

Ja to ne mogu. Jednostavno nisam u stanju preći u taj položaj jer bih pao na guzicu istog trena. Stopala mi moraju biti podignuta tj. oslonjen sam samo prstima i prednjim dijelom tabana dok sredina i pete idu gore. U životu sam doživio dosta tragikomičnih situacija zbog toga pa čak u bivšoj vojsci da me dvojica drže dok se spuštam i dok ljudi nisu potvrdili da zbilja gubim ravnotežu kad krenem prema dole nije mi se vjerovalo.

Hombre
guru
guru

Broj postova : 2624
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Mraz 25.04.16 16:02

Gubitak ravnoteze ne mogu objasniti a nemogucnost polozaja nije bas iznenadujuca, slabu mobilnost zglobiva i kukova ima vecina. Bas sam danas radio trening s momkom koji je do nedavno "profesionalno" igrao nogomet ion ne moze doci u polozaj niskog cucnja bez padanja na guzicu a kamoli do ovog. A o polozaju kraljeznice da ne pricam, ruzno za vidjeti.

Mladi zbog neaktivnosti (od igre na cesti i penjanja po stablima koju su zamjenile "angry birds" do tinejdera koji su sve manje fizicki aktivni) zaboravljaju ili uopce ne nauce koristiti svoje tijelo a zbog toga ne znaju ni za sto je sve sposobno. A sposobno je. Drugi momak s kojim povremeno treniram, decko od 19 godina, do prije mjesec dana nije cuo za mrtvo dizanje a nakon malo rada na tehnici prosli je tjedan izvukao 160kg kao od sale. Sto nije malo.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 25.04.16 16:34

Ne trkeljaj. Pola života sam proveo vješajući se po stablima i prećama, u ovim godinama mogu napraviti špagu, mogu se sagnuti da dlanovima dodirnem pod, a da ni malo savijem koljena, stajati na jednoj nozi dok je druga na osloncu i stoji horizontalno pa se sagnuti da glava dodirne koljeno koje je horizontalno, stojeći na nogama staviti jednu nogu iza glave (ovo davno nisam radio i vjerovatno bih zaradio neku sportsku ozljedu bez ozbiljnog zagrijavanja i par dana treninga.)... tako da o mobilnosti zglobova i kukova nema govora.
Cijeli život mi je tako i dok pokušam ćućnuti u položaj s ravnim tabanima što je 99% ljudi sasvim normalno i podrazumijeva se jednostavno počnem padati na leđa.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by CroPrepper 25.04.16 17:09

Mraz je napisao/la:Gubitak ravnoteze ne mogu objasniti a nemogucnost polozaja nije bas iznenadujuca, slabu mobilnost zglobiva i kukova ima vecina. Bas sam danas radio trening s momkom koji je do nedavno "profesionalno" igrao nogomet ion ne moze doci u polozaj niskog cucnja bez padanja na guzicu a kamoli do ovog.  A o polozaju kraljeznice da ne pricam, ruzno za vidjeti.

Mladi zbog neaktivnosti (od igre na cesti i penjanja po stablima koju su zamjenile "angry birds" do tinejdera koji su sve manje fizicki aktivni) zaboravljaju ili uopce ne nauce koristiti svoje tijelo a zbog toga ne znaju ni za sto je sve sposobno. A sposobno je. Drugi momak s kojim povremeno treniram, decko od 19 godina, do prije mjesec dana nije cuo za mrtvo dizanje a nakon malo rada na tehnici prosli je tjedan izvukao 160kg kao od sale. Sto nije malo.

Vidi se puno u muslimanskim drzavama da ljudi uobicajeno tako sjede. Vidim cesto po dokumentarcima iz Afganistana ili Iraka ili Sirije da ljudi sa sela tako sjede. Ja isto znam cesto tako sjedit u sumi, ali kada se uspravim - bolovi, manjak cirkulacije, vrtoglavica Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 478256
CroPrepper
CroPrepper
lingua
lingua

Male
Broj postova : 331
Godine : 41
Lokacija : Okolica Krapine
Datum registracije : 08.10.2013

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by duke 25.04.16 17:11

Ja nemrem taj fletFutedSkvat napravit iz jednog jednostavnog razloga;
Naime kod tog čučnja je bitno da se trup nasloni na gotnji dio noge, ili da se spoje ramena i koljena kako bi se održala ravnoteža, a meni, eto, škemba takvo što ne dozvoljava
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Mraz 25.04.16 17:13

A jebemu Hombre. Kazem vecina, uvijek postoje iznimke. Iznenadio bi se koliko njih ustvari ne moze napraviti cucanj s ravnim tabanima bez da se kraljeznica savija i guzica ostaje iznad razine kukova.

Ja napisem napisem "mladi"  a on se nade prozvanim. Mozda su sezdesete nove dvadesete? Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 350615

Lisatz, prebaci ruksak na pravu stranu!

Preppy, ta se poza cesto zove i "poor mans chair" no izraz je pomalo uvredljiv pa..
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by duke 25.04.16 17:22

Ma Hombre je lik! Nađe se prozvan u svemu Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 478256
Mraze, kak bi čovjek izgledo sa škembom na leđima? Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 865284
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by ivo 25.04.16 18:05

Hombre, molim te, daj sliku kako stojiš, a jedna noga ti za vratom !!!
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by gorky 25.04.16 18:33

Hombre je napisao/la: mogu napraviti špagu, mogu se sagnuti da dlanovima dodirnem pod, a  da ni malo savijem koljena, stajati na jednoj nozi dok je druga na osloncu i stoji horizontalno pa se sagnuti da glava dodirne koljeno koje je horizontalno, stojeći na nogama staviti jednu nogu iza glave

Kao da čitam Kama sutru Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 323904
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by goxxon 25.04.16 18:41

@Gorky: i, ja sam isto pomislio, samo nisam htio išta prosto napisati.
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Mraz 25.04.16 18:49

Hombre meni nije sjedao dok ga nisam bolje "upoznao", sada mi je jedna od drazih osoba ovdje. Covjek kaze sto misli, s njim znas na cemu si. To cijenim iako me pocastio kojekakvim epitetima.

A o ovoj kama-sutra samohvali ne znam sto reci osim da bih ja u tom slucaju isprobao srecu na kakvom super-talent showu.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 25.04.16 19:43

Priznajem da sam pod jakim utjecajem pokojnog admirala Vida Stipetića koji bi odbrusio tako neposredno, za mnoge mamine maze totalno uvredljivo ali je bio cijenje u struci i nitko ga od potčinjenih nije mrzio. Naravno da znam biti fin kao pamuk, kulturan, ljubazan... ali u pravilu su to žene ili oni koji su mi se gadno zamjerili.
Naši ljudi imaju glupu naviku nekoga ko im se zamjerio poprijeko i neprijateljski gledati, ne govoriti s njim, svašta mu govoriti iza leđa.

O, kako pogrešno i primitivno. Treba mu se smješkati i dočekivati ga dobrodošlicama, laskom i lijepim riječima. I onda on misli kako si budala jer ti je pokušao nauditi, a ti mu se smješkaš pa razmišlja kako da ti ga još bolje uvali dok ni ne sluti da se iza svog tvog paunovog perja krije navlakuša na kojoj će on bolno vidati svoje rane.

Zato svi oni koje sam nazvao papcima, šupcima, napuhanim xxx facama mogu biti mirni i spokojni znajući da im ništa loše nisam mislio dok onih koji bi mi se ovdje na forumu mogli zamjeriti da prema njima postenem nenormalno slatkorječiv jednostavno nema.
Vjerovatno me to u očima nekih forumaša neće učiniti veličinom ali ja sam u pisanju kao i konj. Hodam, serem i nisam uopće svijestan toga da serem jer to mi dođe nekako prirodno, a što je prirodno od Boga je dano.

Moje kamasutra poze. Iskreno rečeno najmanje godinu dana nisam napravio ništa od navedenog ali bi trening od par tjedana ponovo doveo tijelo do tog nivoa tako da od opscenih fotki kako sam sebi ustima navlačim kožicu nažalost nema ništa!

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Stanky 25.04.16 19:50

Moja gospođa tako čuči stalno,samo njoj guzica jos dira pod... A zanimljivo ono sto ja zovem normalnim čučanjem ona tako ne moze ni sekunde...

A meni škemba smeta u svakom položaju,ali šta cu kad je fino papati...
Stanky
Stanky
bomber
bomber

Male
Broj postova : 175
Godine : 36
Lokacija : Stuttgart
Datum registracije : 01.06.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by ivo 25.04.16 20:16

Hombre, govedino stara, nisi ni za juvu !!!
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Mraz 25.04.16 20:26

Hombre, tu smo slicni. Ja sam prema ljudima koje cijenim i do kojih mi je stalo cesto vrlo bezobrazan i neugodan. Ako nekoga cijenim, kazem sto mislim po istini. Jer se ne zelim pretvarati i nadam se da ce im istina pomoci. Zbog toga nisam omiljena osoba u drustvu i nikada necu biti netko simpatican jer mogu samo biti gori.

Ljudi koje mrzim nema. Mrznja je tezak i otrovan osjecaj kojim se ne zelim trovati.

A ljudi koji su mi nebitni ili ih dovoljno ne poznajem... pa prema njima sam takav da bih posramio i samog g. Fulira.

Izuzetak je g.Ivo kojeg zaista postujem i vrlo mi je drag a opet sam kulturan prema njemu. Ne znam ni sam zasto.

Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by duke 25.04.16 20:31

Mraz je napisao/la: Ja sam prema ljudima koje cijenim i do kojih mi je stalo cesto vrlo bezobrazan i neugodan. 


Ovome sam osobno svjedočio, da ne kažem iskusio na vlastitoj koži:(
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 25.04.16 20:41

ivo je napisao/la:Hombre, govedino stara, nisi ni za juvu !!!

Samo dođi. Imam dovoljno lubrifikanta!!!

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Marko 25.04.16 21:21

Da li je glasanje gotovo, jer mi ne otvara Dona?
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 25.04.16 22:13

Je li ti uopće čitaš što se piše?
Ne otvara svima Dona nego otvori galeriju pa se Don nalazio na stranici broj 2. Kako se prijavljuju novi psi ili uduplavaju fotke tako starije idu unazad pa se Don trenutno nalazi na trećoj stranici, a sutra možda bude i na nekoj niže. Zato fino odscrolaj do kraja stranice, klikni na treću i potraži Dona.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Marko 25.04.16 22:27

Hombre je napisao/la:Je li ti uopće čitaš što se piše?
Ne otvara svima Dona nego otvori galeriju pa se Don nalazio na stranici broj 2. Kako se prijavljuju novi psi ili uduplavaju fotke tako starije idu unazad pa se Don trenutno nalazi na trećoj stranici, a sutra možda bude i na nekoj niže. Zato fino odscrolaj do kraja stranice, klikni na treću i potraži Dona.

zgleda da ne, ali bilo kako bilo hvala na pomoći, Don ima još jedan glas : )
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 25.04.16 22:33

Uz to što mu fotka nije baš naj imam jako loša iskustva s takvim natječajima jer pobjeđuju (kao i uvijek brojniji). Još mi je u glavi jedno takvo glasovanje kada je klinac iz malog grada po svemu nadmoćniji glatko ostao daleko za konkurentom iz velikog grada iza kojeg je stajala škola koja ima učenika kao ovaj gradić stanovnika.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by duke 25.04.16 22:35

jbt, ovo sam vec negdje procito!
jel to copy paste odnekud?
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Ikarus 25.04.16 22:35

Duke, raši malo noge (ne širina ramena nego malo više) pa ćeš bes problema "čučnut" Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 747986

Inaće koga zanima, za "pravilan" čućanj ima jednostavan test, stanite lice uza zid prsti na nogama skoro do zida i probajte tako čučnut , ako je mobilnost tetiva i zglobova normalna morali bi čućnut bez problema
Ikarus
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2149
Godine : 41
Lokacija : zg / krk
Datum registracije : 06.03.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by maxina 25.04.16 22:41

Ikarus je napisao/la:Duke, raši malo noge (ne širina ramena nego malo više) pa ćeš bes problema "čučnut" Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 747986

Inaće koga zanima, za "pravilan" čućanj ima jednostavan test, stanite lice uza zid prsti na nogama skoro do zida i probajte tako čučnut , ako je mobilnost tetiva i zglobova normalna morali bi čućnut bez problema

Evo ja napravio tako iz prve...koliko dugo moram tako čučati?Malo mi je teško tipkati...
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by duke 25.04.16 22:41

jel nebi tak udarili koljenima u zid??
pa i nebi ak ih raširimo kak si reko...
ali nosom.... ma strah me probat,
budem prvo bez zida Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 747986
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Ikarus 25.04.16 22:44

To za širenje koljena na tu širinu stoji samo za one koji nemogu zbog prednjeg "ruksaka" čučnuti...

Max ustani da se ne ukoćiš Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 69343

U tome i je stvar da koljena ne prelaze vrhove nožnih prstiju
Ikarus
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2149
Godine : 41
Lokacija : zg / krk
Datum registracije : 06.03.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 25.04.16 22:47

duke je napisao/la:jbt, ovo sam vec negdje procito!
jel to copy paste odnekud?

Ako jesi onda je moje ili nekoga tko ima iskustvo kao ja.
Nije samo tako kod fotografija. Kada se bira pjesma tjedna, mjeseca, godine na nekoj lokalnoj radio postaji pobjeđuju oni najfanatičniji bez obzira koliko pjesma bila dobra pa ti se na vrhu top ljestvice tjedan ili više vrti neki anonimac za kojim curice luduju.

A, sad idem isprobati Ikarusov recept Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 478256

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Ikarus 25.04.16 22:50

Ako koga malo više zanima ili vježba, ovo je "dečko" koji zna o čemu prića....

Ikarus
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2149
Godine : 41
Lokacija : zg / krk
Datum registracije : 06.03.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 25.04.16 22:51

Mraz je napisao/la:

Izuzetak je g.Ivo kojeg zaista postujem i vrlo mi je drag a opet sam kulturan prema njemu. Ne znam ni sam zasto.


Jer su glup kao i ja.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Hombre 25.04.16 23:08

Ikarus je napisao/la:Inaće koga zanima, za "pravilan" čućanj ima jednostavan test, stanite lice uza zid prsti na nogama skoro do zida i probajte tako čučnut , ako je mobilnost tetiva i zglobova normalna morali bi čućnut bez problema

Evo Veliki letaču pokušao sam.
Što se mene tiče komentar bi bio "I pad je let" Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 478256
Sluteći što me čaka uhvatio sam se za kvaku vrata tako da nisam poljubio pod ali da sam nastavio još malo otišao bih zajedno s kvakom.

Što se tiče onih koji nisu u stanju to napraviti, a potreban im je takav blagotvorni položaj kod poremećaja s kičmom postoji "ženska strana" istog, a to je da se legne na krevet/pod i noge podignu da stoje u položaju, hmmmm, da, ovaj.... podignute prema gore i raširene s preklopljenim koljenima. U konvencionalnoj medicini kod potreba za ublažavanje išijasa i sličnog to se inače zove Wilsonov položaj.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 25.04.16 23:14

"Mala,aj sad malo u Wilsonov položaj." Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 478256
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 13 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 26. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.