FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Moji noževi - Page 4 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Moji noževi - Page 4 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Moji noževi - Page 4 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Moji noževi - Page 4 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Moji noževi - Page 4 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Moji noževi - Page 4 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Moji noževi - Page 4 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Moji noževi - Page 4 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Moji noževi - Page 4 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Moji noževi - Page 4 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Moji noževi - Page 4 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Moji noževi - Page 4 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Moji noževi - Page 4 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Moji noževi - Page 4 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Moji noževi - Page 4 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Moji noževi - Page 4 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Moji noževi - Page 4 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Moji noževi - Page 4 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Moji noževi - Page 4 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Moji noževi - Page 4 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Moji noževi - Page 4 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Moji noževi - Page 4 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Moji noževi - Page 4 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Moji noževi - Page 4 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Moji noževi - Page 4 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Moji noževi - Page 4 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Moji noževi - Page 4 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Moji noževi - Page 4 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Moji noževi - Page 4 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Moji noževi - Page 4 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Moji noževi

+21
Lawman
NAVIGATOR
laredo
Keltan
cutlass
oštrač
Okibex
bagzi
nodado
Fratt
chumaman
maxina
siga
puls
franciscus
elvin
gorky
zoki208
Hombre
PatrioticBacon
Cabala
25 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by chumaman 07.12.14 18:51

Sem dizajna ništa drugo ne opravdava cijenu čelika kojeg na benchmade modelu dobiješ za
puno manju lovu ali opet to zavisi od afiniteta i mogućnosti a to smo već višekratno
kroz sijaset tema pretresli . Moji noževi - Page 4 304316

chumaman
mr.spika
mr.spika

Broj postova : 1451
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by Cabala 07.12.14 21:50

Ljudi tema je moj nož. Prihvaćam svačije mišljenje ali vam je način izražavanja u raskoraku. Postavite što imate da da se i ja malo zabavljam. Ovo su mi jedini preostali noževi. Prodao sam sve što sam imao plus par fotoaparata da ih kupim. Malo suosjećanja molim! Što se noževa tiče i tako ne smijem ništa napisati da me ne baniraju. Ukratko odgovaraju mi u potpunosti. Budem li smio postat ću slike uz par opisa. Sutra ću pitat administraciju.Laku noć!
Cabala
Cabala
bomber
bomber

Male
Broj postova : 120
Godine : 55
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 27.10.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by maxina 07.12.14 22:18

@cabala-slobodno piši o noževima ovdje koliko hoćeš,nemoj izigravati žrtvu bez razloga.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by chumaman 07.12.14 22:34

Maxina right...Cabala sam si zapetljao situaciju prema tome ne cmolji ako si konačno
došao do svojih dream nožeka, nek' si a da si platio žrtvu zadovoljstva ...jel to upitno:8
Svaka muška ljubav košta Moji noževi - Page 4 478256
Sad jesi ti to kupio s namjerom da se nečim istakneš ili sebe radi...to me se ni malo ne tiče,
niti me zanima a još manje trebam biti zavidan ili jalan.....uglavnom ako ti laska ,blago tebi
BRAVO, samo počni više nešto normalno u ovoj temi....od samog starta ovo sve liči na tvoje lovačke priče iz davnina pa stoga nemaš razloga čuđenju.

Aj' sad ljepo živio ti meni ...nožeke pod jastuk i GUŠTAJ KONAČNO Moji noževi - Page 4 304316
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by Cabala 27.12.14 16:33

Želim nešto napisati o Fantoni modelima međutim što god mi padne na pamet je subjektivno pa neka tako i ostane. Što god bi me netko pitao u vezi njih odgovor bi bio " Ne znam! ". Bi li ih preporučio za kupovinu? Ne znam! Opravdavaju li cijenu? Ne znam!. Je li design vrhunski? Ne znam! Bar znam zašto je tako.
Moji noževi - Page 4 CAM00965_zps4bf186c1
Primjerice HB fiksni sam uzeo jer je 120g i legalne dužine oštrice. Već dugo želim nož koji bi mi zamjenio veliki preklopni a da je namjenjen grubljem korištenju. Nedostatak je očit- nije preklopni!
Moji noževi - Page 4 CAM00982_zps38f2132c
Fantoni HB01 je prevelik za preklopni nož a težak kao Sinkevich i ilegalan je za nošenje. Svakako nema izdržljivost fixnog  pa sam se tako odlučio za Sinkevich- a.
Moji noževi - Page 4 CAM00970_zps955723de
Model HB02 mi je odličan preklopni nož jer imam ruku M veličine. Nekome s većom rukom ovakav nož ne bi odgovarao.
I na kraju cijena. Je li opravdana? Ne znam. Da zaključim, ne bih kupio niti jedan drugi model od Fantoni- a jer mi ne odgovara težina, dužina ili dizajn ali ova tri su mi u redu. Ako znate što zelite ( jer ih sigurno ne trebate) i spremni ste bankrotirati, za uzvrat ne dobivate Ferrari nego Lamborghini. Svi će vam zavidjeti a vi ga zbog loših cesta nećete moći voziti nigdje osim autoputem ( i to 130 na sat! ). Govorit će vam i da niste normalni. Nećete imati argument za obranu.


Zadnja promjena: Cabala; 27.12.14 16:56; ukupno mijenjano 1 put.
Cabala
Cabala
bomber
bomber

Male
Broj postova : 120
Godine : 55
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 27.10.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by NAVIGATOR 27.12.14 16:38

u Hrvatskoj zakonom nisu određene dozvoljene dužine oštrica odnosno sve dužine su dozvoljene.

Osobno sam upoznao fantonija i ponešto od njegove lepeze proizvoda i rekao bi da su to vrlo kvalitetni noževi. Nikako ne spadaju u best buy kategoriju ali ja bi rekao da vrijede svaku kunu plačenu za njih!Osobno sam ljubitelj njihovih foldera!
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by Cabala 27.12.14 17:11

NAVIGATOR je napisao/la:u Hrvatskoj zakonom nisu određene dozvoljene dužine oštrica odnosno sve dužine su dozvoljene.

Osobno sam upoznao fantonija i ponešto od njegove lepeze proizvoda i rekao bi da su to vrlo kvalitetni noževi. Nikako ne spadaju u best buy kategoriju ali ja bi rekao da vrijede svaku kunu plačenu za njih!Osobno sam ljubitelj njihovih foldera!

Vjerujte mi za zakone. Tumače se svakako ali ako vas policija zamoli za dokumente i nađe, primjerice, lovački nož sigurno vas mogu kazniti. Ako ga još nosite za pojasom ostajete bez njega dok se kazna ne riješi. Zakon je vrlo širok što policiji daje ovlasti da vas ne gnjavi ako ste se vratili iz prirode pa imate nož sa sobom ali isto tako, ako ste u odjelu na javnom mjestu sa krasnim nožićem za pojasom ima pravo oduzeti ga i napisati kaznu. Na javnim skupovima ljudi ne smiju imati ništa oštro bilo koje veličine. E sad, kako se ponašamo, to je druga priča.

Za drugi dio teksta rekao bih da si u pravu ali nisam siguran da Fallkniven H1 nije bolji od Sinkevich- a za puno manje novaca i zato ne mogu ništa tvrditi. Meni ova tri stvarno odgovaraju jer uglavnom pripremam hranu i odrežem koji komad drveta. Da su po izradi sam vrh , u to nema sumnje. Cijena dosta govori!
Cabala
Cabala
bomber
bomber

Male
Broj postova : 120
Godine : 55
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 27.10.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by Lawman 27.12.14 18:33

Hm, po Zakon o oružju, članak broj 7., stavak prvi, veli između ostalog:"zabranjeno oružje-......, hladno oružje kojem je osnovna namjena napad ili nanošenje ozljeda, predmeti pogodni nanošenje ozljeda kada se nose na javnom mjestu, a način i okolnosti njihovog nošenja ukazuju da se nose kako bi bili upotrebljeni za napad ili nanošenje ozljeda, te oružje C i D kategorije kada se koristi za uznemiravanje, napad i nanošenje ozljeda..."

Eh, sada dal' će neki nož netko prepoznati kao "oružje", dal će nož zakačen za džep biti "način i okolnosti....", ovisi o trenutnom prostoru, vremenu, atmosferi u zraku....

Za nas nožoljupce i knife-lovere to je sklizak teren, jer je sve prepušteno subjektivnoj procjeni predstavnika zakona, odnosno lawmanu, koji može napisati prijavu, te se onda moramo na sudu vaditi zašto to nosimo, što će nam to i tako dalje....
Ak' dobijemo kaznu, zaboraviti da će oduzeti predmet dobiti nazad, osim ako se ne izvlačite na dragu uspomenu na još dražeg nekog dalekog pretka....

Osobno, nosim barem dvije oštrice uvijek sa sobom, te se ne zamaram previše sa evenutalnim susretima sa plavcima, jer su oni poprilično rijetki, gotovo nikada, ako se ne uzme u obzir privatna sfera.

Koliko sam imao prilike u neposrednom susretu povesti pitanje u vezi naše tematike kod MUP-ovaca, sve se svodi na to da nož, eto ne smije izgledati "agresivno i biti preveliki", a i najbitnija je stvar da se promatra koliku "opasnost" predstavlja taj koji ga nosi, jer opasnost može dolaziti samo od čovjeka, ne od predmeta. Dakako, "skakavci"(ne oštrica sa strane, nego oštrica koja "skače" izravno iz drške...) oduzimaju po principu automatizma.
Eh, da ako ste u pijani, ostaje bez noža isto tako, ekspresno.
Lawman
Lawman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 343
Godine : 40
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2014

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by Hombre 27.12.14 19:28

Cabala je napisao/la:Vjerujte mi za zakone. Tumače se svakako ali ako vas policija zamoli za dokumente i nađe, primjerice, lovački nož sigurno vas mogu kazniti. Ako ga još nosite za pojasom ostajete bez njega dok se kazna ne riješi. Zakon je vrlo širok što policiji daje ovlasti da vas ne gnjavi ako ste se vratili iz prirode pa imate nož sa sobom ali isto tako, ako ste u odjelu na javnom mjestu sa krasnim nožićem za pojasom ima pravo oduzeti ga i napisati kaznu. Na javnim skupovima ljudi ne smiju imati ništa oštro bilo koje veličine. E sad, kako se ponašamo, to je druga priča.

Čime te to mogu kazniti. Ako za nešto ne postoji zabrana dozvoljeno je. Ponekad i kad postoji zabrana postoji nešto što se zove običajno pravo ili se tumači fleksibilno u zavisosti od situacije.
Kod nas svaka šuša tumači zakon na svoj način ali za takve postoje advokati. Mogu te povest u postaju na obavijesni razgovor. Učinio si im se sumnjiv. Zadržati te i više nego što zakon kaže. Mogu ali u pravilu ne rade jer i oni su osjetljivi, pogotovo ako vide da nešto znaš i da ćeš im složiti tužbu. Zašto nikada ne pretresaju gradonačelnika, njegovog sina, bogatog trgovca, poznatog nogometaša... pa sve do lokalnog siledžije koji maltretira ljude. One prve ne jer će mobitelom pozvati njihovog nadređenog i onda će im ovaj ribat uši što uznemmiravaju ljude. Gradonačelnik je prva osoba u gradu i njega će još štititi makar što on po potrebi može angažirati policiju. Siledžiju opet jer je lud pa po noći može doletit kamen ili nešto još gore.
Oduvijek su se moćniji istresali na slabijima pa to traje i sada. Na ovaj ili onaj način. Čovjek je jak onoliko koliko netko stoji iza njega bez obzira bila to dva tipa od po sto kg mišića opakog izgleda, ili gnjevna rulja naoružana batinama i kamenjem. Iza drugih stoji glas javnosti, novac, poznati su. Ne mora ti se sve crtati jer vidiš i sam. Ako se normalno ponašaš, ne motaš se po sumnjivim mjestima i napetim situacijama šanse da ti oduzmu nož su minimalne. Ako i oduzmu, a smatraš da nisu smjeli ideš tužbom. Istina da treba imati novac za platiti ali i to je tako oduvijek. Kao što vidim znaš što se ne smije pa možeš očekivati sankcije makar, da ponovim nitko nije toliko blesav da će ići pipati džepove ljudi u restoranu ili negdje drugdje. I nitko ne zaustavlja niti pretresa zbog džepnog nožića već iza toga stoje veće stvari. Postoje situacije kada hoće i ti isto znaš koje su pa ćeš fino poštovati zakon i nožič ostaviti kod kuće jer ne možeš reći da nisi znao.
Koliko puta sam bio na Dubrovačkim ljetnim igrama, ceremoniji otvaranja, koncertima i kojekakvim manifestacijama, a džepni nož je uvijek bio kod mene, Predsjednik i svita 30 m dalje i nitko mi ga nije oduzeo. Rizik je minimalan i ja ga svjesno preuzimam. Kada bi se svi slijepo držali slova zakona nastao bi poriličan nered jer zakon je nedovršen , zapetljan, ne prati uvijek promjene u društvu koje bi trebao. Uglavnom svi lagano kršimo zakon koji se isto tako na to lagano baš i ne obazire, a ako si faca možeš ga kršiti i žešće dok te ne otprate u Remetinac. Istina u pravilu prilično neuspješno ali to je već neka druga priča.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by Cabala 27.12.14 23:50

Ne znam kakve su kazne ali znam da je svaki nož oružje. Kako će se netko ponašati to je njegova privatna stvar. Nositi oružje ipak znači biti na oprezu zapravo bojati se. U prirodi bih volio imati vatreno oružje uza se. Nije na odmet. Po gradu se ne osjećam ugroženim iako ima zaista svega. Gledao sam gumu na svom autu kada mi je u blizinu došla ženica sa psetom poput teleta. Pas me se uplašio jer me vjerojatno nije vidio. Možete misliti kako je bilo meni. A ona ga jedva drži. Ostao sam miran ali mi zaista nije bilo sve jedno. Pored nje se stvorila kolegica sa istim psetom. Stajali smo tako i samo sam gledao kako ću u auto. Psi nisu imali brnjice. Ne kažem da mi nož nije pao na pamet jer ga nisam imao ali mislim da takvo što ne vodi ničemu. Suprugu je ugrizao mladi doberman pušten s uzice. Htio se igrati pa se zanio. More je takvih primjera. Suzavac i kvalitetan pištolj na struju mi se čine znatno boljim. Ili da organiziramo borbe noževima za djecu od 1do 4 razreda? Neka najjači opstanu! O kojekakvim borilačkim klubovima da i ne govorim. Tvornice kriminala pod maskom samoobrane.
Cabala
Cabala
bomber
bomber

Male
Broj postova : 120
Godine : 55
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 27.10.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by DoomsdayST 28.12.14 0:08

Cabala je napisao/la:Ne znam kakve su kazne ali znam da je svaki nož oružje. Kako će se netko ponašati to je njegova privatna stvar. Nositi oružje ipak znači biti na oprezu zapravo bojati se. U prirodi bih volio imati vatreno oružje uza se. Nije na odmet. Po gradu se ne osjećam ugroženim iako ima zaista svega. Gledao sam gumu na svom autu kada mi je u blizinu došla ženica sa psetom poput teleta. Pas me se uplašio jer me vjerojatno nije vidio. Možete misliti kako je bilo meni. A ona ga jedva drži. Ostao sam miran ali mi zaista nije bilo sve jedno. Pored nje se stvorila kolegica sa istim psetom. Stajali smo tako i samo sam gledao kako ću u auto. Psi nisu imali brnjice. Ne kažem da mi nož nije pao na pamet jer ga nisam imao ali mislim da takvo što ne vodi ničemu. Suprugu je ugrizao mladi doberman pušten s uzice. Htio se igrati pa se zanio. More je takvih primjera. Suzavac i kvalitetan pištolj na struju mi se čine znatno boljim. Ili da organiziramo borbe noževima za djecu od 1do 4 razreda? Neka najjači opstanu! O kojekakvim borilačkim klubovima da i ne govorim. Tvornice kriminala pod maskom samoobrane.
Nož nije oružje već alat...
Ponašanje je privatna stvar sve dok nisi u javnosti i u interakciji sa drugima...
Nož za samoodbranu nikako nije preporučljiv, jer imati nož u ruci ne znači da ćeš se automatski i znati obraniti, čak naprotiv, možda prije sam sebe ozljediš...
Čak i da se uspješno nekako odbraniš, slijedi ti prijava za nanošenje ozljeda, ili ne daj Bože još gore...
Nikako nije preporučljivo...
Borba noževima je jednako opasna kao i borba štapovima... Niti jedno niti drugo nije oružje... Sve dok se kao takvo ne iskoristi...
Djecu molim izostaviti iz ovakvih dubokoumnih 'mudrovanja'...
A o borilačkim klubovima je zbilja bolje da ne govoriš, obzirom da očigledno nemaš pojma...
Moji noževi - Page 4 747986


Zadnja promjena: DoomsdayST; 28.12.14 10:12; ukupno mijenjano 1 put.
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by glock 28.12.14 0:20

ja baš obrnuto,u prirodi mi gan ne treba,eventualno za kakvo pijano i razulareno društvo u domu ili skloništu,za životinje sigurno ne.Gradom noću nemam problema ali zna biti bahatih mangupčića mada nikad nisam bio u frkovitoj situaciji ali prije bi ga nosio u urbanim sredinama nego u planini.Pas osjeti tko ga se boji pa postane još kuražniji,ako mu prilaziš opušteno,ležerno i najavljeno,nema frke.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by NAVIGATOR 28.12.14 10:27

ja uvijek nosim nož od 8 godine. I veliki i mali i nikada nisam imao problema sa zakonom niti u Hrvatskoj niti na ni jednom od 5 kontinenata gdje sam boravio.

Glock da sam bio u situaciji onog tipa kojega je napao bik na velebitu jako bi rado imao svog glocka uz sebe.
9mm nije puno ali x 18 nije ni malo! A nema toga što u 2.5 sekunde ne bi barem dva puta pogodio na 10 m.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by Hombre 28.12.14 11:58

Cenzuriran odgovor...

Držimo se teme Gospodo

Ikarus

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by Ikarus 28.12.14 15:16

Evo nešto o čemu se tu priča...

Gospodin sa slike je Njemac kojega sam sreo na kasi u Konzumu neposredno prije Božića

Moji noževi - Page 4 MwbsNw

Obratite pažnju na doljnji desni đep na nozi...

Moji noževi - Page 4 OdpZYV
Ikarus
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2149
Godine : 41
Lokacija : zg / krk
Datum registracije : 06.03.2010

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by ivo 28.12.14 18:12

NAVIGATOR je napisao/la:ja uvijek nosim nož od 8 godine. I veliki i mali i nikada nisam imao problema sa zakonom niti u Hrvatskoj niti na ni jednom od 5 kontinenata gdje sam boravio.

Glock da sam bio u situaciji onog tipa kojega je napao bik na velebitu jako bi rado imao svog glocka uz sebe.
9mm nije puno ali x 18 nije ni malo! A nema toga što u 2.5 sekunde ne bi barem dva puta pogodio na 10 m.
Dragi moj kolega Tomislave, vi zaista umijete bubnuti...
Evo, pogodite li svojim Glockom na 10 m (ili bliže) šumsku šljuku kad poleti, ja ću vam, pred cijelim forumom se zaklinjem, poklonit svojega Browninga HP u istom kalibru !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by glock 28.12.14 21:54

Navi,jučer sam razgovarao s tipom koji je upoznat sa događajem na Libinju.Bio je sa ženom i psom,i pas je išao zajebavat bika,lajao i skakao oko njega sve dok se bik nije raspzdio i krenuo za njim,a pas pod noge vlasnika.Dalje je krenulo po zlu za čovjeka,da je pas pobjego bilo kud drugdje bik ga sigurno ne bi ganjao,a čovjek bi ostao živ.Da je imao gan,pomoglo bi možda da ga je imao za pojasom i brzo izvuko,sve ostalo tj. da ga je imao u ruksu,ne bi značilo ništa.Možda bi i suzavac koristio da ga se upotrijebi na vrijeme.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by NAVIGATOR 28.12.14 22:01

Gospon Ivo, da budem iskren nikada nisam pucao na šljuke ali ako ste vi voljni dogovoriti neko mjesto gdje se to može legalno ja sam skroz za!
Ili nešto te veličine i brzine a da možda nije živo budući da se radi čisto o testu!
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Moji noževi - Page 4 Empty Re: Moji noževi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.