FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat)

Go down 
Autor/icaPoruka
siga
spikač
spikač
siga

Male
Broj postova : 817
Godine : 40
Datum registracije : 12.09.2012

Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat) Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat)   Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat) Empty08.06.14 20:23

Pozdrav ljudi,
tražim već neko vrijeme nešto ovakvo:

http://i.ebayimg.com/00/s/NjAwWDYwMA==/z/KGEAAMXQuCdTiAAf/$_12.JPG

uglavnom tražim ovakav bež (tan), ne one šarene, vojne, takticool, ili ne daj bože crne (treba mi za sunce)

i ima ih po netu i u american shopu i svašta, ali svi su mali, dali itko zna gdje bi našao takav šešir za malo glavatiji narod, ispada da kako su kinezi relativno sitni, takvi su im i šeširi... Primam prijedloge...
[Vrh] Go down
Frenky
spikač
spikač
Frenky

Male
Broj postova : 931
Godine : 64
Datum registracije : 18.10.2012

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat)   Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat) Empty08.06.14 21:04

navratio sam u american shop neki dan i vidio velike brojeve tih šešira, pa pogledaj i ja imam isti problem, glavu 2XL.
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male
Broj postova : 426
Godine : 37
Datum registracije : 10.04.2012

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat)   Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat) Empty09.06.14 1:38

Nedavno sam šopingirao šešir upravo za tu namjenu i istih karakteristika i nakon što sam okrenuo internet naopačke, iz njega je ispao:

Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat) 1533105

Outdoor Research Helios šešir. Boja bež, karakteristike super, fino stoji i ima ga u svim veličinama (i ja sam glavato obdaren). Nije jeftin kao kinezi, ali ono što sam kod njih gledao je ionako sve bilo ili šareno ili jako upitne kvalitete. Za ovaj šešir garantiram da se nećeš razočarati. Inače, Outdoor Research ima još cijelu liniju različitih modela šešira, od bucketa do sombrera, pa svakako baci oko na njihov web.
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male
Broj postova : 426
Godine : 37
Datum registracije : 10.04.2012

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat)   Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat) Empty09.06.14 1:43

P.S. proguglaj i Sunny Afternoons, njihov Adventure šešir je često pobjeđivao na raznim grupnim testovima kao najbolji šešir za boravak na suncu u prirodi. Meni je dizajn, iako očito funkcionalan, ipak bio malo previše, pa sam se odlučio za klasiku.
[Vrh] Go down
mali mačak
lingua
lingua
mali mačak

Male
Broj postova : 352
Godine : 41
Datum registracije : 05.11.2009

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat)   Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat) Empty09.06.14 9:21

Ja kupio svoj prije koju godinu u American shopu, marka je Propper. Baš takav bež, bilo je više veličina za birati, koštao je stotinjak kn (cca). Dan danas ga koristim, ko nov je- kvaliteta super. A ovakav koji je Inspektor postao je brat kupio u Igluu (sličan, ne isti), cca 160kn. Razlika između ta dva je da ovaj donji ima na neki način učvršćen obod (dakle obod stoji kao na 'kaubojskom šeširu' samo ravno a ne onak spigano sa strane) a Propperov nema.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat)   Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat) Empty

[Vrh] Go down

Gdje kupiti platneni šešir (boonie hat)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.