FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Moja oprema (godišnja tema)

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Migach
guru
guru

Broj postova : 2834
Datum registracije : 17.10.2010

Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja oprema (godišnja tema)   Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 Empty20.01.14 21:11

Gox, čast mi je =)

Pirat, da, taj pribor je uvijek u ruksaku i uvijek ga nosim na izlete.
Što se tiče prijedloga za šibice, ima ih kolega u kitu i iskreno da ti velim, svaki put do sad nikad mi nisu trebale :/ , uvijek ili upaljač u nekoj kombinaciji ili kresivo u kombinaciji s tamponom ili korom breze i do sad mi uvijek uspjelo.
Ali dobar savjet za imati u kitu kome treba.
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika
pirat

Male
Broj postova : 1264
Godine : 34
Datum registracije : 19.01.2012

PostajNaslov: Re: Moja oprema (godišnja tema)   Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 Empty20.01.14 21:36

ma vjerujem da ako bi ih uopce koristio da bi to bilo u jako rijetkim situacijama ekstremnog vremena, ali neka se one meni nadju u torbi, za svaki slucaj.. a i zanima me bas na koliko jakom vjetru mogu goriti ili po kisi da li ih se moze upaliti
[Vrh] Go down
macho
bomber
bomber
macho

Male
Broj postova : 178
Godine : 34
Datum registracije : 05.10.2013

PostajNaslov: Re: Moja oprema (godišnja tema)   Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 Empty20.01.14 21:47

Super ti je video. ja sam isto koristio te štapiće i za tu cijenu su predobri. isto tako guštam koristit kresivo u kombinaciji vate sa vazelinom.
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru
Migach

Male
Godine : 29

PostajNaslov: Re: Moja oprema (godišnja tema)   Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 Empty20.01.14 23:08

Pirat, naravno da je dobro imati =) Isprobaj , pa javi Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 747986
Dxmacho, hvala =)
Isto odlična kombinacija vate i vazelina =)
[Vrh] Go down
nodado
bomber
bomber
nodado

Male
Broj postova : 192
Godine : 30
Datum registracije : 24.11.2013

PostajNaslov: Re: Moja oprema (godišnja tema)   Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 Empty21.01.14 19:49

pohvale za video, a i kit ti je super
[Vrh] Go down
Ikarus
ADMIN
ADMIN
Ikarus

Male
Broj postova : 2581
Godine : 37
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: Moja oprema (godišnja tema)   Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 Empty21.01.14 19:59

@Migach jedna proporuka koju nisam vidio da je neko napiso, obavezno umotaj tu svijeću u neku vrećicu, ako ćeš ju dovoljno dugo ovako nositi shvatit ćeš zašto Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 747986

Nož nije obavezno da bude karbonski Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 69343

Dobar video!
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7278
Godine : 44
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Moja oprema (godišnja tema)   Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 Empty21.01.14 20:36

dobar video, svaka čast, super su ovi voštani štapići. bilo bi super da si odma i demonstrirao barem neke od artikala za paljenje, mislim da si demonstrirao kako rade (naprimjer štapići)
i jedan profesionalni savjet, kupi si makar jeftini buba mikrofon mislim da košta nekih 30-40 kn i postavi ga bliže ustima, ne da ti ton na tvom videu nije bio dovoljno jasan, je bio je ali stavljanjem mikrofona bliže ustima glas će ti biti nešto dublji i prezentniji i time autoritativniji odnosno ljudi će podsvjesno više vjerovati u to što im prezentiraš.
pozdrav.
e da poslao si mi neki mali ali ga više ne mogu pronaći?
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru
Migach

Male
Godine : 29

PostajNaslov: Re: Moja oprema (godišnja tema)   Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 Empty22.01.14 0:38

@Ikarus, je, stavljena bude u vrećicu Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 368870
A ovo za paljenje , to je ono..prvi video pa blebetanje .. hehe.. za drugi video si moram napisati stavke po kojima ću voditi video Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 368870

@Navi, jel imaš koji link na kakav mic, pa da nabavim ?
Poslao sam ti prije kojih mjesec dana, ne znam zašto ti nije došao =) hehe
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Moja oprema (godišnja tema)   Moja oprema (godišnja tema) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Moja oprema (godišnja tema)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2