FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Koji je ovo model Salomonki?

Go down 
Autor/icaPoruka
art vandelay
bebač
bebač
art vandelay

Male
Broj postova : 7
Godine : 32
Datum registracije : 21.02.2012

Koji je ovo model Salomonki? Empty
PostajNaslov: Koji je ovo model Salomonki?   Koji je ovo model Salomonki? Empty31.03.13 13:30

Naslov teme govori njezinu sustinu. Prije nekoliko dana mi prijatelj ponudi jako povoljno Salomon gojzerice koje je on dobio jesenas iz Svice ili Austrije (nisam vise siguran) i koje je nosio nekoliko puta ove zime i to samo po gradu (planina i priroda ga ne zanima) tako da 100% nije gazio snijega.
Znam da nije najpametnije uzmati polovnu obucu ali ove su zaista nove i odgovaraju mi nozi perfektno (na prvi pogled i nekoliko koraka) ali s obzirom na moju kupovnu moc mislim da je ovo dobar posao Koji je ovo model Salomonki? 368870 .

Dakle zanima me o kojem se modelu radu ponajvise iz razloga da saznam kako ih najbolje odrzavati jer sam uvijek bio brizan prema svojoj obuci. Do sada sam koristio McKinley-eve gojze od nubuk koze koje su bile uzas, strasno neudobne a nije im strana ni mokra noga a opet sam ih pazio i mazio Koji je ovo model Salomonki? 368870

Evo slika i unaprijed zahvaljujem na pomoci :

Koji je ovo model Salomonki? Img0176

Koji je ovo model Salomonki? Img0175
[Vrh] Go down
FrankyRC
spikač
spikač
FrankyRC

Male
Broj postova : 546
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: Koji je ovo model Salomonki?   Koji je ovo model Salomonki? Empty31.03.13 18:34

Sa Salomonkama nema greške, od 1999 kad sam kupio prve, samo njih nosim. Bilo patike ljetnje, zimske, gojze,.... Još ako su Made in Indonesia nema greške. Održavaš ih tako da ih izčetkaš i s vremena na vrijeme pošpricaš impregnacijom za Gore Tex.
[Vrh] Go down
art vandelay
bebač
bebač
art vandelay

Male
Broj postova : 7
Datum registracije : 21.02.2012

PostajNaslov: Re: Koji je ovo model Salomonki?   Koji je ovo model Salomonki? Empty31.03.13 19:03

Hvala na odgovoru...malo sam u medjuvremenu procesljao temu pod nazivom Odrzavanje obuce te vidio da svako ima neke svoje metode ali zakljucih da je u mom slucaju najbolje blago oprati sapunom (kad ima potrebe za pranjem) i to najbolje onim starim, u nas narodski receno kabasem te pustiti da se osusi na sobnoj temp. i onda impregnacijski sprej.
[Vrh] Go down
FrankyRC
spikač
spikač
FrankyRC

Male
Broj postova : 546
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: Koji je ovo model Salomonki?   Koji je ovo model Salomonki? Empty31.03.13 20:43

Neznam koliko je pametno koristit sapun il deterđent radi Gore texa. Meni je sve rješavano četkom (bruškinom) i eventualno toplom vodom, poslje impregnacija i nema zime Koji je ovo model Salomonki? 393492
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koji je ovo model Salomonki?   Koji je ovo model Salomonki? Empty

[Vrh] Go down

Koji je ovo model Salomonki?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.