FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Šimun
guru
guru

Broj postova : 2744
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   15.12.12 22:45

Poštu sam zvao i dobro ih ispeglao,i oni su prihvatili to i ispričali se. Najbolje da dođem s odvjetnikom drugi put slat paket,ma dajte molim vas.Da se nekom od vas dogodilo,isto bi prdili ovdje ko ja,lako je za foteljom sjedit i bit veliki intelektualac. Takvi ste i ko bushcrafteri.
Jel to opravdanje da je paket razbijen? Nije. Tog idiota koji ga je razbio,da znam tko je,pojeo bi klavijaturu komad po komad,jer ono treba biti takav mamlaz za uspit razbit. Objasnjenje jednog gospodina na šalteru,prvi put je to bio da sam stariju osobu u lice uz svo poštovanje poslao u ku*ac. Njegovo objašnjenje:
''Pa čuj,naš vozač možda vozi 200,izleti mu vepar,i jebiga,sjebe se paket.''

Preporučio bi svakednovnu upotrebu normabel 5mg za takve osobe,jer očito u ovoj državi nitko mozga nema.
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2657
Godine : 62
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   16.12.12 0:54

Rus (poskok) je napisao/la:
Poštu sam zvao i dobro ih ispeglao,i oni su prihvatili to i ispričali se. Najbolje da dođem s odvjetnikom drugi put slat paket,ma dajte molim vas.Da se nekom od vas dogodilo,isto bi prdili ovdje ko ja,lako je za foteljom sjedit i bit veliki intelektualac. Takvi ste i ko bushcrafteri.
Jel to opravdanje da je paket razbijen? Nije. Tog idiota koji ga je razbio,da znam tko je,pojeo bi klavijaturu komad po komad,jer ono treba biti takav mamlaz za uspit razbit. Objasnjenje jednog gospodina na šalteru,prvi put je to bio da sam stariju osobu u lice uz svo poštovanje poslao u ku*ac. Njegovo objašnjenje:
''Pa čuj,naš vozač možda vozi 200,izleti mu vepar,i jebiga,sjebe se paket.''

Preporučio bi svakednovnu upotrebu normabel 5mg za takve osobe,jer očito u ovoj državi nitko mozga nema.
Ma sve ja tebe razumijem ali su tvoje frustracije manje ako znaš što i kako pa se ne bi natezao s nedovoljno stručnim poštarom već mu izrecitirao da prema pravilniku HP važećem od 01.03.2012. osiguranje (svake, makar bio paketić žvaka unutra) iznosi 3000kn i napisao tako. Ako bi ti se dalo malo svađati tražio bi vođu smjene, a ako ne napisao bi 2000 ali se ne bi brinuo jer je, bez obzira što napisao ipak 3000
I ne doživljavaj takve s 200 na sat nego se ponašaj ozbiljno i traži svoja prava bez prevelikih objašnjavanja, a ako se pokušavaju prema tebi ponašati omalovažavajuće u što spada da ti se obraćaju s ti umjesto s vi učtivo i hladnokrvno ih upitaj žele li zbog takvog ponašanja ići na disciplinsku komisiju što svakako ne žele jer je i pošta jako pooštrila disciplinu, a nitko ne želi da odleti tek tako s posla pa da vidiš kako postaju pristojni kako i dolikuje saobraćati s onim od kojeg dobivaš plaću.
BTW. U životu sam poslao i primio najmanje 1000 kojekakvih pošiljki, što obično, preporučeno, vrijednosno, HP express, iz Hrvatske, iz Kine u običnim buble omotnicama, nadavno sam HP expresom poslao paketić mandarina i ništa nije bilo slomljeno pa čak su i mandarine došle neoštećene, a ne u nekom juice stanju :-)
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2744
Godine : 22
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   16.12.12 1:09

Ja sam Vam te životne sreće da bi me na aerodromu pokupio vlak. Ovdje nije bila stvar principa već posla. Od tih para od prodaje sam trebao kupiti novu klavijaturu. Propale su mi tri gaže,minus oko 8 000kn,što nije mala stvar. Al eto,u 11. me mjesecu poskok ugrize,pa ne bi se čudio da me mačak upuca metkom iz usta i da me ubije. Meni ništa čudno ako me razumijete lol
[Vrh] Go down
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 321
Godine : 42
Datum registracije : 15.03.2012

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   05.10.13 13:59

Danas sam otkrio ovo..nisam imao pojma!! Navodno košta 10 kuna slanje paketa!! Nešto mi šalju danas pa su mi rekli da može putem Tiska!!
http://www.tisakpaket.hr/hr-HR/Naslovna.html
[Vrh] Go down
ce3hel
bomber
bomber

Male
Broj postova : 103
Godine : 35
Datum registracije : 05.04.2012

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   05.10.13 17:13

Provjereno radi, u osmom mjesecu sam prodao fotić i kupac je tražio da pošaljem tiskom. Sve je prošlo ok, bez oštećenja. Nedostatak je što nema osiguranja, tj. može se označiti da je najviša vrijednost robe 500 kn. Od Varaždina do Zagreba je putovao četiri-pet dana.

[Vrh] Go down
woody_
tipko
tipko

Male
Broj postova : 67
Godine : 39
Datum registracije : 22.05.2013

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   05.10.13 20:52

Kaj se tice Tiska,sve stima,trenutno najjeftinija opcija slanja paketa unutar RH.
[Vrh] Go down
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2504
Godine : 34
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   05.10.13 21:42

Kaj se tiće tiska Ništa ne štima, poslao paket koj im je očito bio "zanimljiv", paket nikad nije došao na odredište, oni se pravdaju sa se "razbio", na moje pitanje dali prelaze sa viličarem preko paketa, i kako se to točno razbio, nisu ništa odgovorili....

Bolje i par kuna skuplje ali da dođe na odredište!
[Vrh] Go down
ce3hel
bomber
bomber

Male
Broj postova : 103
Godine : 35
Datum registracije : 05.04.2012

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   06.10.13 22:09

Zanimljivo. Baš sam to pitao tetu na kiosku, pošto sam slao lomljivu robu-fotić. Rekla je da su im se lomovi događali u početku, da je bilo dosta problema, navodno da su se stvari popravile (očito).  

Btw. paketi (kutije) su im koma, nema nijedne s mjehurićima ni ikakvom zaštitom, samo tanki karton.

Kako je završio tvoj slučaj? Pojeo vuk magare? Odustao si?
[Vrh] Go down
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2806
Godine : 47
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   06.10.13 22:40

Molim kolege da si otvore temu o Tisku jer ovi zadnji postovi ovdje ne pripadaju.

Hombre:Ulažem oštar protest u svezi potpisa kolege Maxine.
[Vrh] Go down
nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 267
Godine : 49
Datum registracije : 28.06.2011

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   08.10.13 7:31

Hp po mojemu nije isplativ,imam nekoliko pa recimo loših iskustava,dosta spori,jako skupi,ne drže se cijenika,nekoliko puta napltili istu uslugu i meni i kupcu.Često =zaviruju=u pošiljku,ma loše.Ma ne sviđaju mi se ,eto.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!   Today at 16:34

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!
» Slanje noža u USA
» Otkačeni ste sto na sto :) !!!
» Obavijest iz MUP-a
» Sirup od bazge / zovke /