FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Your account has been deleted on survival.aforumfree.com

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Spuzva Bob
bomber
bomber

Male
Broj postova : 173
Godine : 36
Datum registracije : 13.05.2010

PostajNaslov: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   28.05.12 13:36

Upravo dobih mail sa sa porukom iz naslova, a u pismu piše :

Hello,

Your account on '' has been deleted by the administrator, due to your inactivity on the forum.

If you still wish to be part of our community, you can register again with the following link:
http://survival.aforumfree.com/register

E sad, pošto ovo pišem, vidim da account nije obrisan, da li je riječ o napadu nekakvog virusa ili o automatski generiranoj poruci?
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6524
Godine : 30
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   28.05.12 13:47

Automatski generirana poruka koja je išla korisnicima koji se nisu logirali preko 2 godine ili se nakon registracije nikada nisu logirali. Zašto si je ti dobio ne znam, moguće da je moja greška

[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4658
Godine : 37
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   28.05.12 16:28

Sve se to moglo spriječiti uplatom simboličnog iznosa na adminov tekući račun,onako kako i mi uplašena janjad forumska mjesečno plaćamo reket...ali o tome se ne priča tako da... I TO NIJE ŠALA,CUTLASS JE NEKAD BIO VISOK I PLAV MOMAK JAKOG KORIJENA KOSE,OD KAD PLAĆA OVAJ ADMINISTRATORSKI HARAČ VIDITE U KAKVU SJENU OD ČOVJEKA JE PROPAO!!!
UAAA,ADMINISTRATOR I DOMAĆI KVISLINZI,UAAA MODERATORI,UA EMIRATI!!!!

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 4135
Godine : 41
Datum registracije : 16.04.2011

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   28.05.12 16:45

istina , psihicki me dotukle tolke dadžbine , mita i nameti adminima i njihovim "ljudima" ..

evo i moje slike iz mladih dana, sa sjetom i tugom u ocima ju gledam...

a na sta licim danas znaju svi...
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4658
Godine : 37
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   28.05.12 17:28

Bio si predivni paun a sad si pofurena kokoš,tragedija...TRAGEDIJA!!!

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2848
Godine : 38
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   28.05.12 21:39

Najgori su mi ipak ovi što idu "po kućama" i skupljaju namet.

Umjesto da kao nekad (kao ljudi) nose palice i olovne cijevi od odvoda i surovim izgledom plaše poštenu raju,
danas dolaze neki fensi-šmensi frajeri naoružani mačetama,kukrijima,sjekirama,bowie monstrumima od pola metra...tako da bude u duhu foruma
[Vrh] Go down
Spuzva Bob
bomber
bomber

Male
Broj postova : 173
Godine : 36
Datum registracije : 13.05.2010

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   29.05.12 9:26

Fratt je napisao/la:
I TO NIJE ŠALA,CUTLASS JE NEKAD BIO VISOK I PLAV MOMAK JAKOG KORIJENA KOSE,OD KAD PLAĆA OVAJ ADMINISTRATORSKI HARAČ VIDITE U KAKVU SJENU OD ČOVJEKA JE PROPAO!!!
Haha, još je on dobro i prošao, ja sam toliko propao da moram non stop kukuljicu nositi, ispod nje izgledam ovako :
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3265
Godine : 53
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   29.05.12 10:26

Kakav simboličan iznos ? Ja nemam pojma . UA FRET ! UE FA !
[Vrh] Go down
rtiduti
bomber
bomber

Male
Broj postova : 150
Godine : 46
Datum registracije : 08.05.2010

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   29.05.12 11:34

ivo je napisao/la:
Kakav simboličan iznos ? Ja nemam pojma . UA FRET ! UE FA !

Članarinu je moguće isto tako platiti putem na-tura, Ljubazne uplate se za koji dan mogu predati na Prokurativama.

LP
[Vrh] Go down
gomar
bomber
bomber

Male
Broj postova : 147
Datum registracije : 11.05.2011

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   29.05.12 21:32

meni je isto stigao taj mail,nije da nisam ulogiran,nego mi se nekad neda pisati postove pa da ne izgleda da ih bezveze nabijam kad nemam nešto pametno reći
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2848
Godine : 38
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   29.05.12 23:43

Sad si jedan napisao pa si dvije godine siguran.
[Vrh] Go down
gomar
bomber
bomber

Male
Broj postova : 147
Datum registracije : 11.05.2011

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   30.05.12 17:21

haha,a i nisam dvije godine na forumu
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Your account has been deleted on survival.aforumfree.com   Today at 14:38

[Vrh] Go down

Your account has been deleted on survival.aforumfree.com
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Your account has been deleted on survival.aforumfree.com
» PARENZANA - MTB avantura 1. dio
» "Bankline" uže
» Busse SoS nmfbm
» Traganje za ljudima