FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

+4
DoomsdayST
poletan
girdeaux
PJER
8 posters

Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by PJER 21.05.12 11:46

Čemu lock teme jel zato što ti tako želiš ili si sam lockao temu, kada ne bude ljudi koji tematika ne zanima post će i tako i tako nestati.Čitali smo o tvojim frustacijama pa onda bar imaj kulture i ne lockaj temu
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by girdeaux 21.05.12 11:49

Zasključao sam temu zato što se rasprava razvila u krivom smjeru i smatram da je rečeno i više nego što je trebalo. Ako itko od drugih moderatora želi otključati temu, može slobodno. Ne želim više komentirati, mislim da sam tamo sve rekao.
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by poletan 21.05.12 12:11

A kako ti to cijeniš da li je smjer rasprave kriv ili ne?
Da li si možebitno očjekivao samo aplauze i ismijavanja policije od onih koji misle kao i ti pa ti bez toga nije interesantno?
poletan
poletan
bomber
bomber

Male
Broj postova : 105
Godine : 55
Lokacija : iznad 2000 m
Datum registracije : 27.03.2011

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by DoomsdayST 21.05.12 12:15

Ovo me baš zaintrigiralo...

@Pjer - kad te policajac zaustavi na ulici, legitimira i pita imaš li oružje kod sebe, a ti imaš recimo Opinela, ili Victorinox Centuriona, treba li volontirati informaciju i time sam svrstati , po meni definitivno alat, u oružje, ili reći jednostavno nemam, pa ako ga pronađu, reći, kao što po mom mišljenju i jeste, da je to alat a ne oružje, da se tako i koristi, i da nije ništa više oružje od odvijača, ili francuskog ključa...?
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by Mraz 21.05.12 12:22

Mislim da točnog odgovora ne gornje pitanje nema... ovisi od situacije do situacije te osobe do osobe. Ako naletiš na razumne ljude i ponašaš se kulturno, možeš ga svrstati kako želiš i neće biti problema. Ako te pak uzmu na pik, moš ti mahat izvodima zakona kao kolega Gorila i opet ćeš naj* kao žuti.... takav ti je horoskop.


Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by girdeaux 21.05.12 12:28

@Poletan - obično kad se dvojica ne mogu dogovoriti treba prestati sa raspravom, a kad ih je četvorica i više onda stvarno nema smisla. Ja sam otvorio temu, ja ću je i zatvoriti kad vidim da dalje nema smisla.
Vidim da si pogođen mojom temom i mojim komentarima....ali možeš slobodno sve ponovno pročitati i vidjet ćeš da ja ne genraliziram i ne osuđujem policiju zbog ovoga. Moji komentari odnose se na dvojicu koji su poznati po mlaćenju prazne slame i maltretiranju.
Naprotiv, poštujem policiju i njihov posao....kao što sam naglasio zna biti gadan u šarolikom spektru situacija. I da ponovim, imam prijatelje u policiji koji su vrhunske osobe, sa zdravim razumom i osjećajem pravde...i ni u kojem slučaju ih ne želim omalovažavati.
Nije mi interesantno ismijavati bilo koga, ali mi je smiješno to tzv. tumačenje zakona.
Temu sam stavio kako bi upozorio druge forumaše na moguće posljedice ako budu uhvaćeni sa nožem i pod utjecajem alkohola....kao što i sam vidiš tema je otišla u krivom pravcu i zbog toga je zaključana...
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by PJER 21.05.12 12:28

Mraz je sve rekao i u potpunosti se slažem sa njim.....Znam za sebe kako bi se ponio... no iz iskustva znam da većina problema proizlazi iz međusobne komunikacije ...baš kao i na forumu.Svi smo samo ljudi i međusobno se uvažavajmo...
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by DoomsdayST 21.05.12 12:32

Mraz nije rekao praktički - ništa, a niti moje pitanje nije dobilo odgovor...

Situacija da točnog odgovora nema se nebi smjela dogoditi, jer je očigledno takva situacija moguća i očigledno realna i nekakav odgovor službenoj osobi na takvo pitanje u takvoj situaciji se mora dati...

Koji je ispravan odgovor...?

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 30210
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by flecktarn 21.05.12 12:33

DoomsdayST je napisao/la:Ovo me baš zaintrigiralo...

@Pjer - kad te policajac zaustavi na ulici, legitimira i pita imaš li oružje kod sebe, a ti imaš recimo Opinela, ili Victorinox Centuriona, treba li volontirati informaciju i time sam svrstati , po meni definitivno alat, u oružje, ili reći jednostavno nemam, pa ako ga pronađu, reći, kao što po mom mišljenju i jeste, da je to alat a ne oružje, da se tako i koristi, i da nije ništa više oružje od odvijača, ili francuskog ključa...?

Jednom prilikom sam prisustvovao događaju u jednom slavonskom selu!! Ide naš baj´ Mata (godina 50, zvat ću ga Mato) sa svinjokolje koja je ranije završila...naravno svinjokolja ko svinjokolja...bez rakije u velikim količinama nije prošla....i baj Mata se uputio doma...prolazi kraj birtije i aj...još jednu da popije sa društvom....uđe u birtiju!!
Uđe Mato unutra...u gumenim čizmama, maskirnom odjelu...i nasloni se na šank...naravno unutra ekipa spremna na podjebe....i krene vrijeđanje na relaciji bosanci-šokci!! Nakon određenog vremena..baj Mata izvuče svoj "Dick" LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256 i svi su vidjeli Matinog Dicka..sa plavom drškom.....stavio ga je na šank jer ga kao malo žuljo za pasom!!! LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256 Konobarica nakon određenog vremena zove muriju....nitko ne dolazi...iz birtije izlazi jedan gost koji je vidio da neće bit dobro i vani naiđe na patrolu murije....i trojica ulaze u birtiju...Mato sam na jednoj strani šanka...ostatak birtije na drugoj strani šanka i na stolicama sjede!! Policajac ulaskom skenira situaciju i na temelju jednog Matinog pogleda zaključuje da treba njega "maltretirat" i izdvojit van jer će bit izbodenih!! Dok su ga izvodili van drugi policajac mu izvuče još jedan Dick iz gumene čizme desne noge a treći jmu izvuče štrajher iz lijeve!! Baj Mato je završio na hlađenju!! PITANJE JE SAD!!! Da li je Mato imo alat ili oružje!!!??? LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by DoomsdayST 21.05.12 12:36

Ne banalizirati temu i moje pitanje... U EDC-u mnogih forumaša se nalazi nekakav multitool sa oštricom, ili preklopna oštrica... Stalno... Kako samo ime kaže, svaki dan...

Stvarno mislim da mi pitanje ima smisla, i želio bih znati odgovor... Razne Mate pod 'gasom' i svinjokolje na stranu...

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 855911


Zadnja promjena: DoomsdayST; 21.05.12 12:37; ukupno mijenjano 1 put.
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by girdeaux 21.05.12 12:37

@flecktran e jesi ga sad zakomplicirao....ovo će opet u istom smjeru kao i prošla tema. Ali vezano za moju prijašnju temu...ovo su dva u potpunosti različita pojma i događaja. Mato je zaslužio maltretiranje zato što je izvadio svoj ''alat'' LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256 u sred birtije! hahahahaha LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by Mraz 21.05.12 12:43

Pjer, ništa neobično za ovakav vid neverbalne tj. virtualne komunikacije... većina natezanja i rasprava ne bi vidjeli svijetlo dana da se odvijaju uživo.

DoomsdayST, već ćeš dobiti odgovor koji tebi odgovara pa nam slobodno javi kako je prošlo ako ga ikada isprobaš.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by Login 21.05.12 12:46

DoomsdayST je napisao/la:Mraz nije rekao praktički - ništa, a niti moje pitanje nije dobilo odgovor...

Situacija da točnog odgovora nema se nebi smjela dogoditi, jer je očigledno takva situacija moguća i očigledno realna i nekakav odgovor službenoj osobi na takvo pitanje u takvoj situaciji se mora dati...

Koji je ispravan odgovor...?

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 30210

Ja mislim:

"Gospode imam preklopni nožić u torbici, neznam da li se to smatra pod oružje"
I pokažeš mu ga. Bolje tako nego da kažeš nemam, pa ti ga on nađe. Bio tebi on alat ili ne po zakonu je to hladno oružje. Nemojte biti prgavi i "prepametni" pred policijom vec se ponašajte hladnokrvno i kulturno. Mislim da je to najpametniji način postupanja u takvim situacijama.
Login
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1136
Godine : 37
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 17.07.2010

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by girdeaux 21.05.12 12:48

@Login tako sam ja rekao pa sam skoro nahebo.... LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 368870 LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 368870
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by PJER 21.05.12 12:50

DoomsdayST je napisao/la:Ovo me baš zaintrigiralo...

@Pjer - kad te policajac zaustavi na ulici, legitimira i pita imaš li oružje kod sebe, a ti imaš recimo Opinela, ili Victorinox Centuriona, treba li volontirati informaciju i time sam svrstati , po meni definitivno alat, u oružje, ili reći jednostavno nemam, pa ako ga pronađu, reći, kao što po mom mišljenju i jeste, da je to alat a ne oružje, da se tako i koristi, i da nije ništa više oružje od odvijača, ili francuskog ključa...?

da prijatelju moraš sve prijaviti , a nemoj biti ljen jer je o ovom sve već pisano i samo trebaš pogledati u prošlim postovima i nije bitno što mislimo ja ili ti već kako zakon definira određene stvari i to je jedino mjerodavno...
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by DoomsdayST 21.05.12 12:50

@Mraz - nije u pitanju nikakva provokacija niti napad na bilo koga... pitanje je jednostavno, a volio bih znati odgovor, kakav-takav, uz nekakvu argumentaciju, kakvu-takvu, prije nego dođem u situaciju, jer je poznato kakao naknadno sve pršti od pametnih savjeta kad se više ništa ne može drugačije učiniti...

Znači, bilo koja službena osoba može mi odgovoriti, na pitanje prilikom legitimiranja 'imate li kod sebe kakvo oružje' a ja imam Victorinox Centurion (click) u torbici preko ramena, što bih ja trebao odgovoriti...?
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by Migach 21.05.12 12:52

samo nekaj da velim... dal je zbilja vrijedno da se toliko sad natežete oko toga ?
Svi znamo kak uvijek tak neke završi.. pa ono.. svako ima svoje mišljenje... dajte ljudi..
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by girdeaux 21.05.12 12:54

Evo glasa razuma....ni dvije teme nam nije dosta da razrješimo nesuglasice. Trebali smo o svemu ovome negdje uz pivicu...2, 3, 4 pa onda svi doma sa nožićima u đepovima! Pa da vidiš legitimiranja! LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256 LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by flecktarn 21.05.12 12:55

girdeaux je napisao/la:@flecktran e jesi ga sad zakomplicirao....ovo će opet u istom smjeru kao i prošla tema. Ali vezano za moju prijašnju temu...ovo su dva u potpunosti različita pojma i događaja. Mato je zaslužio maltretiranje zato što je izvadio svoj ''alat'' LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256 u sred birtije! hahahahaha LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256

aaaaa...tu sam te čeko LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256 , šta da je Matu zaustavila Murija...100 metara ispred birtije i počela ga zajebavat za "alat"....a on ide sa svinjokolje od baj Šime, čija kuća je od njegove udaljena 200 metara i prolazi ispred birtije!!!??? Znači murija bi spriječila eventualni incident na samom začetku a čak bi i meni sa strane to izgledalo kao maltretiranje!! Čak bi ja razmišljao na način....pa jbt što zahebavate čovjeka ide sa svinjokolje!!! Da mu konobarica neda piće u birtiji ...opet bi se pitali..što ga zahebava....a kad mu je dala(a već je bio pijan) počinila je prekršaj..a opet... aj ti imaj mooda nedat Mati rakijuuuu!! Prije par godina sam slušao komentar kad su zaustavili murjaci biciklistu....pa ga alkotestirali i kaznili za svjetla...isto su komentari bili "što ga zahebaju" a nisu znali da je ovaj pijan.... znaš kako je završio biciklista?? Mrtav je....nažalost moram reći da sam ravnodušan u pogledu njegove smrti...međutim nebi bio ravnodušan da sam ga ja pokupio...kriv ili ne....ubio bih čovjeka a svatko se sa time nosi na različite načine...više ili manje stresno!! Ajmo se vratit na tvoj događaj....onako kako si ti nama prezentirao...držim da baš nije bilo elemenata da setebe odvede u postaju....samo zbog toga što oni nisu imali čime alkotestirat tebe!! Ne kažem ja da ti nisi u pravu i da nemaš pravo bit frustriran...dapače i ja sam bio frustriran jednim događajem, odnosno susretom sa našom policijom....ne toliko zbog same problematike, već jer sam sasvim drugačiji i pozitivniji pristup doživio od strane srpske policije!! To m je više išlo na živce nego išta drugo u slijedu događaja!! Ponekad je noža oružje..a ponekad alat...ponekad maltretiranje izgleda kao maltretiranje a u stvari je poduzimanje legitimnih aktivnosti od strane policije!!
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by DoomsdayST 21.05.12 12:59

Kako zakon definira stvari...? Nigdje u zakonu nikakav nož, a ponajmanje preklopni sa još dodatnih alata, nije definiran kao oružje...

Kao oružje na javnom mjestu je definirano apsolutno sve što može poslužiti za ozljeđivanje... Treba li na pitanje 'imate li kakvo oružje' odgovoriti da, imam punu torbicu svega i svačega pa je teška i pogodna ua ozljeđivanje, u njoj imam poveći snop ključeva, imam kemijsku olovku, imam marker, imam metalnu kutijicu za vizitke, ima 2 tvrde kutije za naočale, imam sprej za osvježavanje daha, itd...?

Nož NIJE definiran kao oružje u zakonu o oružju... A to što je sve pogodno za ozljeđivanje na javnom mjestu svrstano pod hladno oružje je nešto potpuno drugo...

Samo da se razumijemo, preklopne nožiće ja nikad i ni u kom slučaju neću dobrovoljno prijaviti kao da nosim oružje... Ako negje u zakonu piše drugačije, volio bih da me netko prosvijetli...

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 747986
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by girdeaux 21.05.12 13:00

Sve stoji, u pravu si! Ali samo onaj komentar je bio dovoljan da se legitimiranje pretvori u maltretiranje.... ''0.27 - a ti si se već ponadao!'' Jebiga tako je kako je....
E nasmijao sam se do suza za Matu.... LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE 478256
girdeaux
girdeaux
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1077
Godine : 36
Lokacija : Slatina
Datum registracije : 21.10.2009

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by PJER 21.05.12 13:02

sve je ovo već debelo pretereseno par puta na forumu i vrlo dobro objašnjeno no pojedinci su lijeni čitati i potražiti.Da domsdey i kada te se pita šta imaš to i pokažeš ili to jedino tebi nije jasno.Obično u postaji i završe filozofi..
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by Migach 21.05.12 13:08

Ljudi, ovo se samo vrti u krug i nema smisla da se natežete tu i na kraju svi posvadite i pitaj boga kaj.viđeno već brdo puta.
Zato tema ide pod lock, a vi ako želite možete nastaviti preko PP-a.
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE Empty Re: LOCK TEME NOŽ + 4 PIVE

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.