FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Prestajem postavljati teme na forum Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Prestajem postavljati teme na forum Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Prestajem postavljati teme na forum Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Prestajem postavljati teme na forum Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Prestajem postavljati teme na forum Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Prestajem postavljati teme na forum Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Prestajem postavljati teme na forum Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Prestajem postavljati teme na forum Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Prestajem postavljati teme na forum Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Prestajem postavljati teme na forum Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Prestajem postavljati teme na forum Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Prestajem postavljati teme na forum Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Prestajem postavljati teme na forum Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Prestajem postavljati teme na forum Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Prestajem postavljati teme na forum Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Prestajem postavljati teme na forum Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Prestajem postavljati teme na forum Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Prestajem postavljati teme na forum Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Prestajem postavljati teme na forum Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Prestajem postavljati teme na forum Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Prestajem postavljati teme na forum Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Prestajem postavljati teme na forum Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Prestajem postavljati teme na forum Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Prestajem postavljati teme na forum Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Prestajem postavljati teme na forum Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Prestajem postavljati teme na forum Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Prestajem postavljati teme na forum Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Prestajem postavljati teme na forum Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Prestajem postavljati teme na forum Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Prestajem postavljati teme na forum Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Prestajem postavljati teme na forum

+14
marinko
Migach
Hombre
Storo
franciscus
Fratt
duke
ivo
Sklopac
termit520
Stanky
erdadj
elvin
NAVIGATOR
18 posters

Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by NAVIGATOR 23.08.16 18:01

Ekipo forumaši bok.
Evo ima više od 4 mjeseca kako nisam bio na forumu. U posljednih 6 godina koliko sam ovdje svaki puta nakon duže pauze što bi bio odsutan od foruma svaki bi se puta iznenadio koliko je posjećenost foruma pala.

Sjećam se da bi u samo tri dana prije 3-4 godine na neku od mojih tema bilo i više od 10 000 pogleda. Sada mi se čini da se tek pokoji puta kroz dan danas netko ulogirao na forum i nakuco koji redak.
Šteta da je to tako jer ovdje sam među mnoštvom upoznao nekoliko mi dragih poznanika pa čak i prijatelja. Da nije bilo foruma ne bi ih nikada sreo. Tako da mi je drago ovo virtualno okupljalište.

Nisam bio na forumu i zbog nedostatka vremena  jer posla i avantura je bilo puno ali i zbog činjenice da sam prvi puta u više od 6 godina bio baniran i to bez ikakvog razloga.
Probudio sam se jedno jutro i kako mi je to već nekoliko godina bio običaj pokušao sam se ulogirati na forum a kad tamo piše da sam baniran.
Ne bi sada više ulazio u detalje ali ustvrdio bi da sam bio baniran iz razloga što sam potpuno kulturno sa dokazima bez da ikoga vrijeđam iznio javnu kritiku.  S druge strane nije bilo nikakvih argumenata nego je Ikarus kako je već nekoliko puta u mojem slučaju kada  nije znao drugačije pribjegao zaključavanju teme  a tada i baniranju.
Također moje teme koje su moje vlasništvo, kako sam od prvoga dana dogovorio sa autorom i vlasnikom ovoga foruma Borisom S., da su se premještale i krojile kako je nekome bilo milo i još mi se prijetilo da će mi se zabraniti pisanje u nekim rubrikama.

Normalno da me to povrijedilo, pa svakoga normalnog bi. Nakon što sam ovdje utrošio mjesece i godine tipkajući jednu od stotina svojih  tema, navest ću neke poput: Antarktike, Sahare, Patagonije, Kube, Tiere del fuego, Rapa Nuia, Kroz Čileanske Ande,  Kanari, Motorom po Korzici, Čigrom oko svijeta, 11 dana izolacije, 10 dana spuštanja čamcem niz Dravu, Skuterima po Hrvatskoj, Obuka i slične, normalno da sam se nakon toliko uloženog truda osjetio povrijeđenim.
Mislim da kako sam ovdje stvarno puno toga naučio ali da sam još više forumu vratio.

Kada sam davno ovdje na forumu počeo pisati pod temama fotografije gotovo da nisu postojale. Eventualno jedna ili najviše dvije. Prvi sam ovdje počeo raditi reportaže i osvrte koji su sadržavali stotinu i više fotografija. U temi IWA 2013 sa najvećeg europskog sajma vezanog uz tematiku foruma objavio sam više od 500 ilustranih fotografija.
Drago mi je da se i trend ostalih promijenio pa da su sada fotografije u temama i osvrtima postale uobićajene.

Itekako sam bio ljut zbog baniranja i najprije sam mislio otkantati forum za svagda. Barem 40% ukupnog broja fotografija ovdje na forumu su moje i došlo mi je da sve albume i teme obrišem. Istina je i ta da sam sa mnogima bio u kontaktu samo ovdje preko foruma i da nemam niti njihove telefonske brojeve niti mail adrese. Sa nekolicinom sam se čuo ali sa mnogima su mi bez foruma i PM-a veze ostale odsjećene. Ali za neke mi je iskreno žao da ću ih ovdje makar i virtualno ponovno sresti. To se ne odnosi na Ikarusa koji je u ovome virtualnom slučaju negativac ali koji je u živo uvijek bio konkretan sugovornik. Nažalost ima tu na forumu puno u glavi mračnijih tipova. Na sreću ima i puno pozitivaca.

Teme i video uradci koje sam radio u 90% su bile putopisnog i reportažnog karaktera i najčešće su ilustrirale moja putovanja i expedicije kao i forumaška okupljanja druženja i akcije poput Dravanture, Vudelje i sl. Možda je tek 5% tema bilo o osvrtima na opremu koju koristim. To su uglavnom bili pozitivni osvrti sa utemeljenim pohvalam i kritikama. Pa normalno da su bili pozitivni osvrti pa to je bila oprema po mom izboru, po mojim kriterijima najbolja od najboljih, pa zato sam ju i kupio jer  sam znao da vrijedi a onda je i normalno da ću o istima pohvalno pisati. Sve sam stvari koje sam recenzirao itekako platio (osim onih za koje sam javno naveo da sam ih dobio a takvih je 3 ili 4 ne sjećam se više ali i to mogu provjeriti).
Upravo su se lomila koplja na takvih mojih nekoliko tema, upravo sam zbog polemike oko jedne moje takve teme i zaključavanja iste bio baniran.

Prigovori su uvijek dolazili uglavnom od istih i to od onih koji gotovo nikada nisu ovdje pokrenuli niti jednu smislenu temu.

Da skratim!  ovdje na forumu više ne planiram osim OVE više postaviti niti jednu jedinu temu. Dakle niti osvrte na nove artikle ali ni priče sa zanimljivih forumaških okupljanja, mojih putovanja, avantura i expedicija često u većini ovdje nedostupnim dijelovima svijeta. Teme koje su vjerujem ovdje na forumu privukle mnoštvo novih članova.

Osim u slučaju da dobijem javnu Ikarusovu ispriku zbog neutemeljenog baniranja .

Nekako unaprijed ne vjerujem da će se to dogoditi pa ću se u ponovnom boravku ovdje na forumu zadovoljiti pisanjem pod svojim starim temam na koje sam već odavno potrošio sate i sate tipkanja i fotkanja.
Eto pala je i sjekira u med upravi foruma jer ovom svojom izjavom sam sebi zaključavam mogućnost objave recenzija svih novih artikala za koje sam u prošlosti, kako je insinuirano, „debelo plaćen“ i od kojih odlično živim pa će sada firme kojima sam ovdje u Hrvatskoj omogućio nevjerojatno bogaćenje, na 3 foldera koja su eventualno više prodali zbog mog osvrta, sada sve otići u stećaj.

Eto toliko da se javim nakon dugog vremena i pozdrav ekipi. Možda ćemo se i ubuduće sretati u živo ili makar virtualno.
Pozdrav
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by elvin 23.08.16 19:29

Nikada NAVIGATORA nisam upoznao uživo niti sam iz nekog razloga pristrasan, ali je zaista pretrpio salve napade zbog nekih svojih bezazlenih pisanja. Možda ona jesu nekad bila hvalospjevna za neke proizvode koje je sebi nabavio (kupio,dobio,našao na ulici...), ali su spremno dočekana sa svađalačkim i podcjenjivačkim tonom od nekih ljudi. Ne znam da li ti isti reagiraju na sve tako pa pišu protesna pisma televizijama zbog recimo reklame koja hvali coca-colu ili muške preparate za brijanje ili ženske uloške...ako da onda neka su prozivali NAVIGATORA.
Plašim se da situacija nije takva niti približno i da istima kao i većinom manipuliraju ljudi koji hvale ono što prodaju ili ono što posjeduju i dok je god to legalno i dok god možemo odlučivati hoćemo li to kupiti bez prisile nee vidim u tome ništa loše (ja npr. neću da kupujem niti konzumiram coca-colu).
Kako god mislim da smo izgubili člana koji je postavljao jako dobre teme, praćene kvalitetnim fotografijama, solidnim tekstovima i dobrim zapažanjima.
Sa ili bez ovoga foruma on će nastaviti živjeti svoje snove i nabavljati dobru opremu, obilaziti različite destinacije kao većina nas samo što će kao i većina nas to ostajati samo u nama uskim krugovima ne dijeleći sa ostalima što moram biti iskren nije smisao foruma. Drago mi je što nisam imao njegov entuzijazam jer pretpostavljam da bi mi se dogodila slična stvar.
Nadam se da neću biti krivo shvaćen i pozdravljam vas sve te želim puno boravka na što ljepšim destinacijama i sa puno kvalitetne opreme ma šta ona po vama bila i ma šta ona vama značila i kako god do nje dolazili sve dok je to na legalan način ja vam želim svu sreću.

elvin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 594
Godine : 47
Lokacija : bihac bih
Datum registracije : 17.07.2009

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by erdadj 23.08.16 21:38

Tako to bude, vrijedni i pošteni ljudi su svagdje višak...

erdadj
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 25.12.2013

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Stanky 23.08.16 21:58

Gle,ni ja ne poznajem Navija osobno... Imao je dobrih tema i reportaža ovdje... Jel on plaćen ili sponzoriran za reklamiranje,ne znam niti me zanima...to je njegova stvar...vjerujem da je on jedan od onih "moje je najbolje"... Ali opet njegova stvar...ponekada su me njegovi hvalospjevi odvracali od njegovih tema,poslije sam se naviknuo da je to njegov stil i gotovo... Primjerice,sve sto je Navi ikad popljuvao na nožu,našlo se na njegovom zadnjem nožu(zaboravio ime,od CR,nesto s antilopom)...zato i mslim ono gore spomenuto,covjek nije plaćen ,samo voli misliti da je njegovo najbolje...ok,njegova stvar,njegov ego...zar ne? Ali očekivati javnu ispriku jer on misli da je baniranje bilo neutemeljeno,nije uredu,iznesene su neke stvari koje nisu bile istinite...prije Ikarusa je bio kod MM blades-a,pa poslije tvrdio da ih nikad nije vidio niti imao veze s njima...sam sebi skače u usta... Navi,ne poznamo se...volio bih da se jednom upoznamo...ali daj pomiri se,bio si baniran...sad se dogovori sa sobom i ili nastavi pisati ili nemoj...ali nemoj tražiti nekog krivca,sam si se zajebao..nije ti Ikarus kriv...naglasavm niti njega ne poznajem,pa da ga branim... Kako bi kod nas u Slavoniji rekli,pojedes govno do kraja i idemo dalje... Ban je prosao,na tebi je hoces li ti pisati ili nećes...ja se nadam da ces se "sabrati" i nastaviti pisati...jer u Hrvatskoj polako svi forumi propadaju...z og svada i prepucavanja...ne mora i ovaj...zbog gluposti i ega veceg od kuće...okanimo se onoga čiji je veći i idemo dalje...
Stanky
Stanky
bomber
bomber

Male
Broj postova : 175
Godine : 36
Lokacija : Stuttgart
Datum registracije : 01.06.2012

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by termit520 23.08.16 23:18

Pa kolega Stanky moram priznat da ste 200 % u pravu,iako sam pratio Navijeve reportaže dosta prije nego sam se učlanio na forum.Nisam pridonio ničim forumu,osim šta sam katkad nekulturan,al ipak,volim barem pročitati nešto od nekoga ko ima iskustva u nečemu.Ne kužim baš to sa baniranjem jer ja sam stvarno katkad i možda previše nekulturan,bahat,ja dosta psujem,ali nije me niko banirao nikad,brisali su mi postove doduše.ali iskreno,onako između nas (i čitavoga foruma),ja mislim da je to sa baniranjem Navija jedno veliko sranje i jasno da se osjetio uvrijeđen.Ne želim branit ni njega,ja ga i ne poznajem osobno,ali vidim da je Navi uvijek izrazito pristojan lik,nije koliko ja znam uvrijedio nikad nikoga,reklamira stvari koje reklamira,to je ok,svako hvali svoga konja.A ipak mislim da tip sa takvim iskustvom i sa toliko reportaža nije zaslužio da se sere po njemu,on je ipak neko od koga se može dosta naučit,ja prvi,a vjerujem da ih ima još dosta ovde.MM blades,Ikarus,pa to su sve gluparije za malu djecu,to je kategorija svađa kakve ja vodim sa svojim curicama od 5 i 6 godina.
Osim toga,ovo je forum,virtualno mjesto gdje jedni druge možemo zajebavat,pričat ozbiljno,naučit nešto ili naučit nekoga nešto,ili čisto zajebancija,druženje.Zato gledajući sa te strane baniranje je totalno sranje.Ali sa druge strane,ako je neko prevarant,varalica,kao npr. Gear Best,onda takve treba banirati,a ne Navija.Trebao bi i taj administrator imat malo osjećaja za to,pa ako je admin nije direktor svemira.Svako ovde katkad sere,svako je katkad iskren,a katkad nije,ali u svakom slučaju Navi nije zaslužio takvo ponašanje prema njemu.Ta čitava situacija se vrlo elegantno mogla riješit i preko PM bez da on objavljuje onakav ogorčeni post.To je do admina koji ga je banirao,ne do Navija,vidiš,i za to treba imat malo osjećaja (koji taj admin nema,naravno).
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Sklopac 23.08.16 23:20

erdadj je napisao/la:Tako to bude, vrijedni i pošteni ljudi su svagdje višak...
Ništa više za dodati osim, da forum nije isti bez Navigatora, njegovih recenzija i reportaža.
Sklopac
Sklopac
bebač
bebač

Male
Broj postova : 15
Godine : 49
Lokacija : Banja Luka
Datum registracije : 26.08.2015

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by ivo 24.08.16 8:29

Tommy, pustolove bez premtza, bitziklistu ranga Tur de Fransa, nenadmašni strijelče, neustrašivi snimatelju... velkam bek Prestajem postavljati teme na forum 304316 !
Ja nemam problem s vašim neprikosnovenim stavovima o gotovo svim područjima ljudske djelatnosti, kao što se nadam da ste se kroz godine i vi privikli na moja budalašenja Prestajem postavljati teme na forum 747986 . Drago mi je da se vratiste.
@ Kolega Termit, admin Ikarus je dobar dečko, baš dobar.
Nego, ja zahtjevam javnu ispriku moderatora Freta, za bilo što, samo neka se javno ispriča. U protivnom, Krešo Kralj će u skorom lovu na patke, doznati sve detalje epohalnog Fretovog promašaja vepra od 150 kila na razdaljini od 10 metara !!! A Krešo je vrlo diskretan čovjek... Prestajem postavljati teme na forum 676815
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by duke 24.08.16 8:30

NAVIGATOR je napisao/la: Nažalost ima tu na forumu puno u glavi mračnijih tipova.

Prestajem postavljati teme na forum 865284 jedino mi Pjer pada na pamet!

Prestajem postavljati teme na forum 478256 Prestajem postavljati teme na forum 478256 Prestajem postavljati teme na forum 478256

al jebeš njega, nek si se ti nama vratio Prestajem postavljati teme na forum 393492
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Fratt 24.08.16 13:36

ivo je napisao/la:
Nego, ja zahtjevam javnu ispriku moderatora Freta, za bilo što, samo neka se javno ispriča.

Nit' luk jeo, nit' luk mirisao.
Ne vadim se ali čisto da se zna.
A Vi ne kenjkajte,u 9. mjesecu će Vam Lex jajca odgristi na naredbu vlasnika.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by franciscus 24.08.16 16:36

Za ovu priliku, uradit ću nešto što inače ne radim: upetljat ću se u stvari koje ustvari nemaju veze sa mnom, ali eto...

1. Ja sam jedan od onih što su na forum došli privučeni Navigatorovim reportažama i skroz mi je drago što sam tu - Navigatore, hvala.

2. Navigatorove recenzije sam uvijek čitao sa zadovoljstvom, pogotovo stoga što su uvijek bile pune fotografija i stvarnih podataka. Autorov komentar, stav i mišljenje sam uzimao sa rezervom koju uvijek imam prema komentarima, stavovima i mišljenjima, jer obavezno, nekad više - nekad manje, uključuju i čisto osobne parametre koji se mogu, a ne moraju, poklapati sa mojima. Međutim, uvijek je u tim recenzijama bilo sasvim dovoljno podataka da svak za sebe može formirati neki svoj stav i izvući zaključak.

3. Svojedobna rasprava oko MM blades-a mi je ostavila gorak okus u ustima, čisto zato što se završila kako se završila, ali tijekom te rasprave izloženo je sasvim dovoljno fakata koji su svakom omogućili da izvuče svoj zaključak i odluči hoće li ili neće trgovati sa pomenutom gospodom. I mislim da je to bila dobra rasprava u dijelu koji se ticao opreme.

4. Eto. Drago mi je opet vidjeti Navigatora ovdje.
franciscus
franciscus
spikač
spikač

Male
Broj postova : 943
Godine : 61
Lokacija : Tuzla, BiH
Datum registracije : 29.07.2012

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Stanky 24.08.16 16:47

Kolega,slažem se s vama u potpunosti... Ono s MM Blades je doista ostavilo gorak okus...i mislim da jedna internet trgovina nije vrijedna toga da se forum dijeli...ili ne daj,Bože,raspadne... Treba zaboraviti na to i nastaviti dalje...novom snagom...i podići ovaj forum na noge,da bude dostojan svoga imena...ipak je ovo Forum Preživljavanja i ove će,nadam se,preživjeti...
Stanky
Stanky
bomber
bomber

Male
Broj postova : 175
Godine : 36
Lokacija : Stuttgart
Datum registracije : 01.06.2012

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Storo 24.08.16 22:12

Srce mi puca kaj više nema njegovih tema, a vjerujem i da je sama posječenost pala zbog njegovog izbivanja s foruma... Mojem životu se vratio smisao kad sam opet vidio njegove teme i mislim da bi mu se svi trebali ispričat ili barem svatko otvorit jednu temu njemu u spomen...

Gle buraz ko djete si... nebitno kolko si pridoneso ovom forumu ili odmogo, čisto tvoje ponašanje je djetinjasto... ja želim da mi se javno ispriča jel sam popio ban... Stvarno???

Al moram priznat, izmuzo si pažnju koju si tolko želio i možda opet ostvariš 10000 klikova na temi...
Storo
Storo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 323
Godine : 40
Lokacija : Zagreb - Jarun
Datum registracije : 16.11.2009

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Stanky 24.08.16 22:42

A to je ono sto ja kažem, natjecanje čiji je veći...ili pišanje u dalj... Treba se okaniti toga...I ajmo dalje,a ne jadikovati...ili doviđenja,a ne sad,vratit cu se,necu se vratiti...zahtjevati javnu ispriku jer si popusio ban,je u najmanju ruku djetinjasto...i isto tako i nabijanje na nos koliki je ciji doprinos forumu...netko ne tjera nikoga da pise...a odavde je otislo dosta ljudi ciji je doprinos bio velik...nije forum jedan čovjek...i nije cilj foruma zadovoljavanje nečijeg ega... Pregrmi ili suti i pokrij se ušima...i gotovo...
Stanky
Stanky
bomber
bomber

Male
Broj postova : 175
Godine : 36
Lokacija : Stuttgart
Datum registracije : 01.06.2012

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Hombre 25.08.16 2:18

NAVIGATOR je napisao/la:Da skratim!  ovdje na forumu više ne planiram osim OVE više postaviti niti jednu jedinu temu. Dakle niti osvrte na nove artikle ali ni priče sa zanimljivih forumaških okupljanja, mojih putovanja, avantura i expedicija često u većini ovdje nedostupnim dijelovima svijeta. Teme koje su vjerujem ovdje na forumu privukle mnoštvo novih članova.

Osim u slučaju da dobijem javnu Ikarusovu ispriku zbog neutemeljenog baniranja.

Bok!
Iskreno i najiskrenije čudi me da si se uopće javio ali kad već jesi.

Forumi su zadnjih godina nešto manje u modi i žestoko ih gaze društvene mreže kao što je facebook, whats app i ostale pa je na većini foruma aktivnost drastično pala ili se svodi na pisanje jednog ili par ljudi koji taj forum drže na životu tako da su postali arhaizmi i čeka ih sudbina news grupa.
Ja nikada ništa za ovaj forum nisam napisao ni snimio da me netko tapše po guzi od zahvalnosti nego da pridonesem forumu i hvaliti se bilo bi me, onako, malo stid ako se već ne preseravam kao što već znam.
Hoćeš pisati ili nećeš pisati. Sam pao, sam nos razbio. Svak za se travu pase. Koga nema bez njega se može.
Nikada nisam propustio tvoju ili bilo čiju temu pa neću ni ubuduće.

Ikarus? Smatram da je dovoljno odrastao i razuman. Ja da sam na njegovom mjestu ostao bih pri odluci.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Migach 25.08.16 9:23

Navi, upoznali smo se na Vudelju i smatram te frendom i mislim da radiš grešku s tim da se "povlačiš" s foruma.
Realno je da forum može bez svih nas i da će se netko novi pojaviti, pa i ja sam ne pišem ništa pametno već dugo vremena zbog obima i prirode posla.

Neke stvari treba ostaviti tamo gdje trebaju biti, tj. u prošlosti, što je bilo, bilo je i tu povratka nema.

Smatram da imaš puno toga za napisati i ponudi ovoj forumskoj zajednici te jednostavno svi akteri trebate ego staviti postrani i početi se ponašati kao i uživo na kavi, biti frendovi, a ne neprijatelji.

Tako da se nadam da ćeš ovu odluku ipak promjeniti.
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by marinko 28.08.16 17:22

Pozdrav Navigatoru! Dao si puno forumu ali imas podršku kako god odluciš.
Pozdrav
marinko
marinko
lingua
lingua

Male
Broj postova : 252
Godine : 41
Lokacija : grad koji stalno plovi
Datum registracije : 29.01.2011

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by dado.gavran 28.08.16 18:40

Navigatore, upoznao sam te i znam za tvoju volju za radom, prezentacijama i suradnjom, te da si OK čovjek. Ne ulazim u ove "situacije tko zašto komu" jer neznam o čemu je riječ, niti me nije briga jer to su osobne stvari.

Tvoj doprinos je velik i šteta što si odlučio da više nećeš objavljivati i postavljati teme na ovom forumu.

Ali i poštivam tvoju odluku kakva god ona bila.

Pozdrav legendo i bar pročitaj koji puta poruke u inbox-u jer ću te redovito zvati na naše susrete.

Pozdrav od P.A.S. kluba Lepoglava!!!
dado.gavran
dado.gavran
bomber
bomber

Male
Broj postova : 194
Godine : 50
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 07.01.2012

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Dravman 29.08.16 22:03

kaj reći na to osim da mi je strašno žao da se dešavaju ovakve stvari.
Ratajove reportaže su definitivno nadprosječno interesantne samim tim kaj su te destinacije gdje je prolazio većini nas ovdje na forumu jedino neostvareni san

zato bi molio Dubija i Tomija da pokušaju izgladiti nesporazum i da se to ćim prije zaboravi

osobno nisam nekaj aktivan ovdje,nego se više družim i boravim u prirodi s meni jako dragim prijateljima s ovog foruma i to već šestu godinu.

i nemojmo dozvoliti da se forum razje_ava oko nekih sasvim nebitnih ili osobnih stavova pojedinaca

Dravman
Dravman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 416
Godine : 52
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 19.01.2011

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by termit520 29.08.16 22:11

ovoliko prašine se nije diglo još otkad je Niko Kranjčar došao na poljud Prestajem postavljati teme na forum 478256
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by CroPrepper 31.08.16 14:41

Ako forum ovisi o reportazama i clancima jednog covjeka onda to nije forum nego vise nesto tipa Blog zapakiran u oblik foruma. Neznam kaj da velim, ja sam dosao na ovaj forum ne zbog reportazica jednog covjeka nego zbog ljudi i razmjeni iskustva i razgovora.
Po mojem misljenju je neprikladno smatrat sebe kao temeljem jednog foruma i tvrdit da bez tvojih reportazica forum nikad nebi bio to sto je. Ako smijem reci (onako tiho), to je dosta umisljeno i egomanski. Nisam te nikad uzivo upoznao pa nazalost nemogu drugu sliku stvorit u sebi nego ovu na temelju citanjem tvojih postova. Takoder je dosta egoisticno trazit javnu ispriku od administratora koji radi svoj posao. Biti moderator ili administrator je dosta nezahvalan posao jer ces bilo kad zamjerit nekome kada ces uspostaviti mir i opet normalan nivo razgovora na forumu.
Da ti jedan ban toliko povrijedio ego da vise neces otvarat teme, to je za mene nerazumljivo. Mozda bi bilo super da otvoris neki blog da pises reportazice itd. ako ti to stvara toliko zadovoljstvo? Kladim se da bi imao pun kufer pratioca.
Pokusao sam biti objektivan, nadam se da nikoga nisam uvrijedio!
CroPrepper
CroPrepper
lingua
lingua

Male
Broj postova : 331
Godine : 41
Lokacija : Okolica Krapine
Datum registracije : 08.10.2013

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by survival_996 01.09.16 10:03

...


Zadnja promjena: survival_996; 23.01.22 19:26; ukupno mijenjano 2 put/a.

survival_996
bebač
bebač

Male
Broj postova : 15
Godine : 40
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 30.01.2014

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Fratt 01.09.16 10:25

S obzirom na kvalitetu tvojih postova,nikakva šteta.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Prestajem postavljati teme na forum Empty Re: Prestajem postavljati teme na forum

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.