FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Moja Kolekcija

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 4658
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Moja Kolekcija   15.08.13 16:58

Nema veze što je kopija ali je čelik repa nad repama,poklonio sam ga prijatelju mada bolje da sam ga dao mami za vrt...brusiš i brusiš a od oštrine ništa,kad ga potegneš na old school filc rotirku dobiš oštrinu za brijanje ali sveukupno traje jako kratko.
[Vrh] Go down
Mad Max
spikač
spikač

Male
Broj postova : 655
Godine : 49
Datum registracije : 15.01.2011

PostajNaslov: Re: Moja Kolekcija   15.08.13 21:26

Imao sam ga - nabavio sam ga da mogu uočiti kod iduče kupnje sa foruma ili neta uočljive razlike da mi ne mogu uturiti kineza za original ... ima nacrtanu onu liniju gdje je trebao biti spojen skupa material - ne produžava se ni do kraja blanka kod odebeljenja pe se vidi razlika ( san mai ) ... drška i njegova futrola su bez prigovora pa na brzo zna i zavarati ali nož kada ga usporediš sa originalom vidiš sitnice koje te odmah razuvjere - grindan je do vrha - hrbta noža pa se može uočiti odozgo stanjenje materiala ( bar je kod mog tako bilo ) ali što se tiče oštrine nisam imao problema brušenjem - nabrusio sam ga brzo sa DC4 - dao sam ga odmah poslije toga kolegi i on ga drži u alatu u autu za svaki slučaj - moraču ga pitati dal drži oštrinu ... za njega su tražili 20 eur - kad razmotrim ipak mislim da je cjena za takav nož više no dobra i mogli bi ga prodavati za tu cjenu uspješno i sa svojim logotipom bez korištenja Fallknivenovih oznaka ...

L.p. Max
[Vrh] Go down
hussar0203
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 47
Godine : 28
Datum registracije : 12.01.2012

PostajNaslov: Re: Moja Kolekcija   15.08.13 22:40

koji god da je celik i koliko god da kosta po meni samo ova futrola bi kod nas kostala vise nego taj cijeli noz sa sipingom iz kine u hrvatsku tako da o cijeni noza je smijesno raspravljati... naravno da nije original i naravno da se ni u kojem pogledu ne moze usporedivati sa njim ali za tu smijesnu lovu koliko kosta jednostavno sam ga morao naruciti  . noz kao takav izgleda odlicno i ne bi na prvu rekao da je neki smjesni kineski stanc. kad se uzme u ruku odlicno legne u nju i ima dobar grip. ostrica je isto ok i solidno je ostra, je da bi je trebalo jos malo povuci po dc4 i postropat ali to ce bit kad uhvatim malo vremena pa cemo vidjeti i koliko drzi ostrinu. sve u svemu nije mi zao love potrosene na njega a vi se ljutite i pljujte po njemu koliko hocete  istina da su ga mogli napravit bez oznaka jel bi ga vjerovatno i onda kupio al sta mozes kad kinezi sve kopiraju
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4658
Godine : 37
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Moja Kolekcija   16.08.13 1:00

Niko se ne ljuti pobogu,ljutio bih se da mi ga zabiješ u rebra a ni onda možda ako bi prethodila dobra prigodna šala...ima negdje moj kratki rivju o tom nožu gdje hvalim futrolu da je čak bolja od originalne...drška će ti se nažalost s vremenom sfucati a čelik...hmmm,nek te iznenadi,moj model je bio dozlaboga loš,možda voj ispadne bolji.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1506
Godine : 24
Datum registracije : 26.10.2011

PostajNaslov: Re: Moja Kolekcija   29.11.13 21:48

koja vrpa pleha i to konzumnog    
[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber

Female
Broj postova : 168
Godine : 18
Datum registracije : 04.10.2013

PostajNaslov: Re: Moja Kolekcija   29.11.13 22:12

Kako se pokazao sidekick ?
[Vrh] Go down
hussar0203
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 47
Godine : 28
Datum registracije : 12.01.2012

PostajNaslov: Re: Moja Kolekcija   16.02.14 0:38

Super. Svi Lethermani su dobri tak da ni s jednim nemres bas fulat.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Moja Kolekcija   Today at 3:03

[Vrh] Go down

Moja Kolekcija
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» moja kolekcija vojnih noževa i bajoneta
» Moja kolekcija
» Magnetni nosači za (moje) noževe