FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Survival forum.... - Page 2 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Survival forum.... - Page 2 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Survival forum.... - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Survival forum.... - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Survival forum.... - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Survival forum.... - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Survival forum.... - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Survival forum.... - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Survival forum.... - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Survival forum.... - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Survival forum.... - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Survival forum.... - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Survival forum.... - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Survival forum.... - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Survival forum.... - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Survival forum.... - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Survival forum.... - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Survival forum.... - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Survival forum.... - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Survival forum.... - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Survival forum.... - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Survival forum.... - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Survival forum.... - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Survival forum.... - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Survival forum.... - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Survival forum.... - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Survival forum.... - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Survival forum.... - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Survival forum.... - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Survival forum.... - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Survival forum....

+20
Black_hunter
tonka
Migach
Mladen
hankok
DoomsdayST
cutlass
Guybrush
dkclaymore
Luftwaffe
bum bum
skyrunner
Medo Gradela
Fratt
PJER
Šimun
Jolender
Login
Target
Ikarus
24 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Mladen 31.01.12 21:53

Forum je več odavno postigao svoju svrhu ... :migg:

Mladen
honoris
honoris

Broj postova : 2438
Datum registracije : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Šimun 31.01.12 21:56

Istina vuče!
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Migach 31.01.12 22:01

vuk je napisao/la:Forum je več odavno postigao svoju svrhu ... :migg:

Ali ju mora i dalje ispunjavati a ne da se stane :bog:
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by tonka 01.02.12 0:19

hankok je napisao/la:ima nas što smo na forumu jer volimo čitati od ovakvim stvarima,zašto bi ja ako ne želim stavljao svoje reportaže,volim forum čitat i gledat,a bogami i doživljavat,volim upijati znanja drugih i komentirati gluposti istih,volim ,noževe,zamke,lukove strijele,zračno oružje lov i ribolov,a to je sve ovdje na jednom mjestu,valjda imamo pravo biti na forumu radi čitanja,gledanja i druženja...ko šta voli nek izvoli
jer tako je zemljače kućo stara =)


jer svih mi noževa i njihovih stalaža i lickanja ja se niđ drugo ne vidim....
ta ludost me privukla ko magnet..skoro sam temperaturu bila dobila i skoro sa stolice pala kad sam u ovaj virtualni prostor tipkicama kročila... Survival forum.... - Page 2 832331
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Mladen 01.02.12 18:43

Rusova reakcija na forumu , zbivanja oko foruma opčenito... malo su me zainteresirali ..
pa sam prolistao neke teme ...zapravo što najviše interesira ljude ...relax ..teme koje su deset puta jače od reportaža ili nekih ozbiljnijih tema .. Survival forum.... - Page 2 30210 i onda se pitam dali uopče vrijedi trud ili jednostavno pročitati novosti i otići na neke druge ozbiljnije bushcraft stranice ..

Mladen
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2438
Godine : 55
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Login 01.02.12 21:00

Mislim da se itekako vrijedi potruditi.. na forumu ima 10ak aktivnih ljudi koji se interesiraju oko bushcraft tema i reportaža. Oko 4-5 koji redovito pokreću takve teme. I još toliko koji su nam otišli s foruma, kakva šteta.. da je bar njih nekako vratiti. Još ima 10ak ljudi koji kvalitetno obrađuju teme oko noževa. Po raznim forumima razne tematike sam bio i uvjek je takva situacija. To je tako, nemožeš očekivati od svih da budu srž foruma. Po meni je to ok, i treba se truditi da forum bude dobar. Imaš uspone i padove uvjek, i biti ce ih. Najgore je odustati i dici ruke.. pa zar nije prvo pravilo preživljavanja da ustraješ i uvjek iznova se trudiš hehehe Survival forum.... - Page 2 747986
Login
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1136
Godine : 37
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 17.07.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Šimun 01.02.12 21:03

Baš tako Survival forum.... - Page 2 393492
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Black_hunter 01.02.12 21:35

Jolender je napisao/la:Dio puta je išao kroz pravu pećinu
Survival forum.... - Page 2 290120123190
Survival forum.... - Page 2 290120123172


Jole, jel ova pećina kod Vareša?
Black_hunter
Black_hunter
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 44
Godine : 36
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 13.03.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by LUKSA 01.02.12 21:44

da se malo nadovežem!

Osobno volim raditi reportaže, koje doduše nisu na početku bile najsjajnije ,ali su se razvijale mojim znanjem o digitalnoj fotografiji, dojmovima ljudi i vašim kritikama.
Dogovor je bio prije da se ne pokazuju znanja, međutim nisam se osjećao dobro ako to nebih podijelio, ne zbog svoje promocije, nego zbog užitka koji doživljavam na svojim avanturama, jer znam koliko je ljudi zakinuto za slobodno vrijeme koje mogu iskoristiti boravkom u prirodi.

Podjele na BUSCRAFT, SURVIVAL si mi smješne, nemogu reći da nisam puno naučio i istraživao, meni je pojam WOODCRAFT draži, odnosno povratak prirodi, kako sam ga sam nazvao, a težim njemu cijelo vrijeme.
Ovim forumom sam samo dobio nebrojen broj formalnih i neformalnih poznanstava sličnomišljenika, kako ih ja volim nazvati!

svatko se izražava na svoj način, ali mislim da smo prešli granicu dobrog ukusa i okrenuli se materijalnom, dakle stvarima ( noževi, oprema itd. )
Za boravak u prirodi je bitna samo dobra volja i ljubav prema istoj!

Smatram da kada se shvati sva moć prirode i kada se stekne strahopoštovanje prema njoj i kada počnemo uživati u najsitnijim detaljima koje ona pruža, da ćemo biti svoji!

Citiram i dugo je!

" ako sam išta iskusio hodajući Velebitom, onda je to slijedeće: sve što za čime žudimo, poput uspjeha, novca, imetka, slave, moći , i zbog čega smo u stanju rintati, prodavati se, spletkariti, izdavati prijatelje, ponižavati se, manipulirati ljudima i gaziti ih - U PLANINI NE VRIJEDI NIŠTA, NITI IŠTA ZNAČI. Ako takve stvari ne vrijede u planini, dakle ako same po sebi nemaju nikakvu vrijednost, kako mogu vrijediti igdje drugdje ? Tko im daje i određuje vrijednost ? Onom Poskoku u pukotini stijene na puteljku ispod Jareće glave, Smrekovoj pipi, na kamenoj ploči u Čepurašima, Srni ispod Oblog kuka, Jastrebu iznad Prosenjaka, njima je sasvim svejedno tko sam i što sam ja; ništa im nije značilo moje zanimanje, položaj u društvu, imovinsko stanje i takve stvari. bili su potpuno ravnodušni prema tome. zanimalo ih je ih je jedino jesam li im prijetnja ili ne, i koje su moje namjere.Poskok me je svojim puhanjem upozorio da sam prešao liniju diskrecije, a ja sam se zaustavio, fotografirao ga i strpljivo čekao njegov slijedeći potez, a on je nakon nekog vremena napustio svoj obrambeni gard i zavukao se u pukotinu. Smrekova pipa se ukočila, praveći se mrtva, i ja sam je prekoračio i otišao svaojim putem. Srna ,ne obazirući se na mene, uspinjala se padinom obraslom klečicom i nestala među stijenama. Jasreb je neko vrijeme kružio iznad kukova, i potom odletio prema Vilinskom vrhu"

EDO POPOVIĆ PRIRUČNIK ZA HODAČE

" čovijek koji se kreće sam, može krenuti već danas, a onaj tko putuje sa drugim mora čekati da taj drugi bude spreman, i mora proći mnogo vremena prije nego se otisnu "

Henry David Thoreau

potpisujem ilajkam i jedno i drugo, jer tako razmišljam otkada znam za sebe!
:bog: =)

LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by skyrunner 01.02.12 22:08

-luksa-
odličan citat...
skyrunner
skyrunner
lingua
lingua

Male
Broj postova : 323
Godine : 45
Lokacija : sveti ivan žabno,hrvatska
Datum registracije : 01.01.2011

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Jolender 01.02.12 22:12

Black_hunter je napisao/la:
Jolender je napisao/la:Dio puta je išao kroz pravu pećinu

Jole, jel ova pećina kod Vareša?
Jeste, fotografije sam napravio na planini Zvijezdi, lokalni put Vareš-Olovo.

Pećina je duga 400 metara i više puta prije sam je prošao pješke.

Inače kraj dobrih i gostoprimljivih ljudi. Svaka preporuka za npr. biciklističkui turu.

Uz put praksa jer tamo ljudi imaju survival svaki dan uživo u svakom obliku.
Jolender
Jolender
spikač
spikač

Male
Broj postova : 746
Godine : 57
Lokacija : BiH
Datum registracije : 09.03.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Black_hunter 01.02.12 22:17

To je prekrasan kraj,

prošlog proljeća imao sam prilike provesti nekoliko dana tamo. Većinu vremena sam proveo u mjestu Borovica, nekih 15-ak kilometara od Vareša. Tamo je kao u švicarskim alpama. Prekrasno.

Pozdrav
Black_hunter
Black_hunter
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 44
Godine : 36
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 13.03.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Šimun 02.02.12 7:28

LUKSA je napisao/la:da se malo nadovežem!

Osobno volim raditi reportaže, koje doduše nisu na početku bile najsjajnije ,ali su se razvijale mojim znanjem o digitalnoj fotografiji, dojmovima ljudi i vašim kritikama.
Dogovor je bio prije da se ne pokazuju znanja, međutim nisam se osjećao dobro ako to nebih podijelio, ne zbog svoje promocije, nego zbog užitka koji doživljavam na svojim avanturama, jer znam koliko je ljudi zakinuto za slobodno vrijeme koje mogu iskoristiti boravkom u prirodi.

Podjele na BUSCRAFT, SURVIVAL si mi smješne, nemogu reći da nisam puno naučio i istraživao, meni je pojam WOODCRAFT draži, odnosno povratak prirodi, kako sam ga sam nazvao, a težim njemu cijelo vrijeme.
Ovim forumom sam samo dobio nebrojen broj formalnih i neformalnih poznanstava sličnomišljenika, kako ih ja volim nazvati!

svatko se izražava na svoj način, ali mislim da smo prešli granicu dobrog ukusa i okrenuli se materijalnom, dakle stvarima ( noževi, oprema itd. )
Za boravak u prirodi je bitna samo dobra volja i ljubav prema istoj!

Smatram da kada se shvati sva moć prirode i kada se stekne strahopoštovanje prema njoj i kada počnemo uživati u najsitnijim detaljima koje ona pruža, da ćemo biti svoji!

Citiram i dugo je!

" ako sam išta iskusio hodajući Velebitom, onda je to slijedeće: sve što za čime žudimo, poput uspjeha, novca, imetka, slave, moći , i zbog čega smo u stanju rintati, prodavati se, spletkariti, izdavati prijatelje, ponižavati se, manipulirati ljudima i gaziti ih - U PLANINI NE VRIJEDI NIŠTA, NITI IŠTA ZNAČI. Ako takve stvari ne vrijede u planini, dakle ako same po sebi nemaju nikakvu vrijednost, kako mogu vrijediti igdje drugdje ? Tko im daje i određuje vrijednost ? Onom Poskoku u pukotini stijene na puteljku ispod Jareće glave, Smrekovoj pipi, na kamenoj ploči u Čepurašima, Srni ispod Oblog kuka, Jastrebu iznad Prosenjaka, njima je sasvim svejedno tko sam i što sam ja; ništa im nije značilo moje zanimanje, položaj u društvu, imovinsko stanje i takve stvari. bili su potpuno ravnodušni prema tome. zanimalo ih je ih je jedino jesam li im prijetnja ili ne, i koje su moje namjere.Poskok me je svojim puhanjem upozorio da sam prešao liniju diskrecije, a ja sam se zaustavio, fotografirao ga i strpljivo čekao njegov slijedeći potez, a on je nakon nekog vremena napustio svoj obrambeni gard i zavukao se u pukotinu. Smrekova pipa se ukočila, praveći se mrtva, i ja sam je prekoračio i otišao svaojim putem. Srna ,ne obazirući se na mene, uspinjala se padinom obraslom klečicom i nestala među stijenama. Jasreb je neko vrijeme kružio iznad kukova, i potom odletio prema Vilinskom vrhu"

EDO POPOVIĆ PRIRUČNIK ZA HODAČE

" čovijek koji se kreće sam, može krenuti već danas, a onaj tko putuje sa drugim mora čekati da taj drugi bude spreman, i mora proći mnogo vremena prije nego se otisnu "

Henry David Thoreau

potpisujem ilajkam i jedno i drugo, jer tako razmišljam otkada znam za sebe!
:bog: =)


Tako je prijatelju!
I kad ti to napišeš,onda je to točka na i,i nema prigovora..a kad ja prigovorim..zna se već što se dogodi xD
Survival forum.... - Page 2 393492
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by DoomsdayST 02.02.12 9:58

O.T. on

Nije toliko problem u ŠTO, već u KAKO... A triba znat razliku...

O.T. off

=)
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Fratt 02.02.12 9:59

Bitna je ambalaža i kako zamotaš stvar,dok Luksa govori isto ali je njegov stav umotan u fini krep papir,tvoj stav je zamotan u "Slobodnu Dalmaciju" još masnu od bureka koji je ležao na njoj... :migg:

@Doomsday-2 sekunde si brži
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Ivn 02.02.12 13:27

hankok je napisao/la:ima nas što smo na forumu jer volimo čitati od ovakvim stvarima,zašto bi ja ako ne želim stavljao svoje reportaže,volim forum čitat i gledat,a bogami i doživljavat,volim upijati znanja drugih i komentirati gluposti istih,volim ,noževe,zamke,lukove strijele,zračno oružje lov i ribolov,a to je sve ovdje na jednom mjestu,valjda imamo pravo biti na forumu radi čitanja,gledanja i druženja...ko šta voli nek izvoli
Eto, čovjek je ukratko napisao i kako ja razmišljam.
Isto tako da ne citiram Luksu, slažem se s njegovim postom. Istina je da se čovjek odmaknuo od prirode zbog svojstvenog načina života, ali upravo zbog tog načina života odmiče se i od drugih ljudi, jer tko uistinu poznaje lažljivca, vjeruje ulizici ili laskavcu, uopće pomišlja da za onoga koji prodaje sebe ima nešto sveto... Razumijete, da ne nabrajam. U prirodi nema takvih stvari, opstanak ti jamče znanja i vještine. Tu nema laži. Možda sam, kako moj sin kaže - lurker i samo snimam. Možda bih nekada i imao što reći, ali često se dogodi da kritika ako autoru ili nekom drugom nije po volji naiđe na "nož", stoga je bolje šutjeti. Neki nemaju opremu za snimati reportažu, neki nemaju smisla, a neki imaju sve al naprosto zaborave opremu, treba li se to uzimati za zlo? Trebam li se truditi ovdje da dobijem neku ocijenu ili nekome nešto dokazivati? Izviđačima sam pristupio kada nije bilo digitalije i mobitela i đi pi esa i kojekakvih high tech pi.darija i sa izleta ili hodnje smo si dopuštali luksuz 3 - 5 fotografija školskim aparatom, a znanje se širilo druženjem.
I da ne idem predaleko u OT, htio sam reći slijedeće - ima milijuna ljudi koji vole prirodu i druže se s njome, ali samo je jedan Kochanski, Mears, Canterbury, Grylls, Hidinns, isto tako na ovom forumu, ima tisuće članova, ali samo će neki snimiti video, fotografirati izlet, izradu nečega - i to je to.
Drugo, survivalist, bushcrafter?
Survivalist treba biti baš to dok iz neke životno ugrožavajuće situacije ne izađe ili nađe pomoć, dakle on je to kratkoročno - ali i tu svakako različita znanja i iskustvo samo mogu pomoći da to traje što kraće ili bezbolnije - survivor nije želio da to bude.
Logikom, to se može dogoditi i boshcrafteru, pa tako i on postaje survivalist. No, bushcraft je način života i to je sasvim druga filozofija na duge staze: "Bushcraft is a long-term extension of survival skills" - citat iz Wiki. E sad, kad to razvučemo tako grubo zvuči, ali u stvarnosti u urbanom svjetu, također se moraš brinuti da na dnevnoj razini ti i tvoja obitelj imate što jesti, piti, obući i staviti u peć pod svojim krovom i to je nažalost danas survival. Umjetnost bushcrafta je isto to obaviti u prirodi i za to je potrebno znanje koje možemo usvojiti, praktično koristiti i steći iskustvo, ali umjetnost je preživljavati u uvjetima uvijek ograničenih resursa i prilagoditi se i tako moći živjeti duugo vremena. Po meni nema druge razlike.
Lijep pozdrav svima! Oprostite na dužini poruke.

Ivn
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 47
Godine : 48
Lokacija : Virovitica, ustvari malo pored (koga zanima)
Datum registracije : 08.11.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Šimun 02.02.12 17:36

@DoomsdayST i Fratt,ajde lijepo ne provocirajte ponovo..
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Fratt 02.02.12 18:00

Uopće ne provociram Rusu,stvarno mislim tako...a ti bi mogao već prestati kmečati kao curica pa će te netko s vremenom i gledati kao odraslog.
Just my 2 cents.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Šimun 02.02.12 18:04

Lol,ne kmečim ja ne kmečim..Ovo je samo forum,mislim da mnogi ovdje u realnoj stvarnoj situaciji pola toga nebi rekli..Da se ne izrazim i ne prozovem neke kukavicama..LP kolega
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by DoomsdayST 02.02.12 18:05

Vidiš, Rus, to je tvoj problem, dobronamjerni savjet shvaćaš kao provokaciju...

Mislim da si tako shvatio i moj prijedlog da pogledaš malo literaturu o emocionalnoj inteligenciji...

Emocionalna inteligencija nema nikakve veze sa 'klasičnom' inteligencijom, nego se odnosi na empatiju, i uvažavanje emocija ljudi oko sebe...

Vidi ovi klasičan primjer... Žena zavidala muža (ili cura momka) i ispeglala mu sve kartice do maksimuma... I kaže mu to na javnom mistu... Muž kad sazna, normalno, snerva, ka šta ima 100% pravo snervat... Ali, onda počne urlat (bez psovki ali jako povišenim tonom) i nabrajat šta mu je sve uništila svojim sebičnim ponašanjem... Kad neko od okolnih zvrcne 92, ovi (za čudo) na brzinu dođu, muž (ili momak) u svom pravednom bijesu počne VRLO glasno objašnjavat policajcima situaciju, koji njegovu gestikulaciju shvate ka prijetnju, pa ga zbog njegove sigurnosti i sigurnosti građana lipo privedu, di on totalno popizdi pa možda slučajno i zvekne nogon policajca, zaradi krivičnu i dobre masnice dok su 'savladavali prijetnju službenoj osobi'...

A da se lipo skulira, izbrojia do 10, smireno joj reka da ako ga je zajebala u trišnje da neće u višnje, pogasija zajedničke račune, otvorija svoje osobne (bez pristupa ženi/curi) i ubuduće joj kad god zajebe nabija taj događaj na nos, te nikad više ne ima isti problem...

U oba slučaja je jednako u pravu, sa definitivno drugačijim ishodom, ne zbog što, nego zbog kako...

=)
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Šimun 02.02.12 18:08

Besmislen primjer,znam dobro što si s tim htio reći..Ako ti je do tog pojašnjivanja,imaš ove forume di se klinci žale da su u depresiji jer ih je cura od 10 godina ostavila...

A o ponašanju nećemo..Nemaš pojma razloge zašto se netko na koji način ponaša,jer nismo svi rođeni u svili i imali djetinjstvo u kolačima i bonbonima..
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by ante5555 02.02.12 18:10

nekad treba saslusat pa odlucit jeli savjet korisan ili nije.

prijatelju rus ,
domsdayst vjeruj mi nezeli ti nista lose (osobno ga poznajem,momak za 5)ali je nama uvik u zivotu pravo a jebiga osidit ces tako. Survival forum.... - Page 2 393492
ante5555
ante5555
spikač
spikač

Male
Broj postova : 654
Godine : 42
Lokacija : weener-germany
Datum registracije : 31.10.2011

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by DoomsdayST 02.02.12 18:10

U principu, boli me neka stvar zbog čega se neko ponaša ka kreten, bilo to zbog čega bilo, nije ništa manje kreten...

EOD
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Migach 02.02.12 18:11

i opet tema krenula u onom prijašnjem smjeru..hmmm.. .?
deja vu? xD
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Šimun 02.02.12 18:16

Nijednim postom te nisam uvrijedio i nazvao kretenom,ali ovo je čista uvreda..
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by DoomsdayST 02.02.12 18:18

Nijednom riječju tebe nisam spomenuo poimenice, niti sam na tebe mislio, ali izgleda da se pronalaziš...

Inače E.O.D. znači End Of Discussion, bar s moje strane, što se tebe tiče...

Over & Out
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by ante5555 02.02.12 18:23

nema nam pomoci
ante5555
ante5555
spikač
spikač

Male
Broj postova : 654
Godine : 42
Lokacija : weener-germany
Datum registracije : 31.10.2011

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Šimun 02.02.12 18:25

DoomsdayST,pa upravo si potvrdio..
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Jolender 02.02.12 18:45

Migach je napisao/la:i opet tema krenula u onom prijašnjem smjeru..hmmm.. .?
deja vu? xD


Ma jel? A prava je tema kada netko svako malo tko je na tatinoj kašiki soli pamet o preživljavanju, omalovažava, umišlja si da je najpametniji i sl. ( postovi se prebrišu i ajmo dalje) a emocionalnio je na razini djeteta od tri godine pa se ponaša po principu :, "daj mi moje krpice i bebe ja se neću više igrati" Survival forum.... - Page 2 374724
Jolender
Jolender
spikač
spikač

Male
Broj postova : 746
Godine : 57
Lokacija : BiH
Datum registracije : 09.03.2010

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by ante5555 02.02.12 18:47

slazem se ali BEBE I KRPICE MORAJU BITI NEKE MARKE i da se vidi po mogucnosti logoSurvival forum.... - Page 2 478256 Survival forum.... - Page 2 478256 Survival forum.... - Page 2 478256 Survival forum.... - Page 2 478256
ante5555
ante5555
spikač
spikač

Male
Broj postova : 654
Godine : 42
Lokacija : weener-germany
Datum registracije : 31.10.2011

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by LUKSA 02.02.12 18:49

Rus bilo je dosta! ne vodi nikuda ovo!
Prestani! skuliraj se!
Ne treba ti to!
Nitko nema protiv tebe ništa, ovo je samo forum!
Život je negdje drugdje, tamo gdje uživaš!

a i vi koji imate više godina i mudrosti pustite ga! valjda ste zreliji!
Survival forum.... - Page 2 481349
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Survival forum.... - Page 2 Empty Re: Survival forum....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.