FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
ElPrezidente
lingua
lingua

Broj postova : 355
Datum registracije : 05.12.2012

Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty26.02.13 1:30

Pitanje moje je bilo za "taktičku" pederušu o ruksacima ima već dovoljno. Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 478256
[Vrh] Go down
ElPrezidente
lingua
lingua
ElPrezidente

Male
Godine : 26

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty01.03.13 23:22

Nego malo updateam temu, još uvijek nisam našao svoju pederušu Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 592423

No našao sam nekoliko interesantnih mogućih riješenja: To bi bili maxpediton versipack thermite, maxpedition fatboy, 5.11 rush nešto.

Thermite je nešto manji mada dosta stanje u njega, dok je recimo fatboy čak malčice prevelik mada zapravo i nosim toliko stvari koliko stane u njega. Ako netko ima još nešto volio bih vidjeti!
[Vrh] Go down
Odin
spikač
spikač
Odin

Male
Broj postova : 640
Godine : 37
Datum registracije : 09.07.2011

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty02.03.13 0:19

Sta je to takticka pederusa? za skriveno nosenje oruzja? s mole djindjama po sebi? torbica za nosenje preko jednog ramena?
[Vrh] Go down
ElPrezidente
lingua
lingua
ElPrezidente

Male

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty02.03.13 0:44

Nebi ju baš nazvao taktička pederuša, ali treba mi tako nešto. Oružje ne nosim.
[Vrh] Go down
1Tomy3
bebač
bebač

Male
Broj postova : 18
Godine : 28
Datum registracije : 31.01.2013

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty02.03.13 4:56

evo ti malo veća pederuša.
P.S. scrolaj do dojnjih slika da vidiš koje je točno veličine
http://www.ebay.com/itm/330855208358?var=540131674537
[Vrh] Go down
1Tomy3
bebač
bebač

Male
Broj postova : 18
Godine : 28
Datum registracije : 31.01.2013

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty02.03.13 4:59

Za moj Džep je maxpedition pre skup tako da sam si ja prije 3 mjeseca nabavio isti takav
[Vrh] Go down
franciscus
spikač
spikač
franciscus

Male
Broj postova : 969
Godine : 57
Datum registracije : 30.07.2012

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty02.03.13 9:58

Meni se ovo čini čisto pristojnim, jest malo poveliko, ali je i pojeftino. Kad si već tu, pogledaj i ovo, a pogledaj i po toj PX SUPPLY radnji, svačega se tu nađe.
[Vrh] Go down
ElPrezidente
lingua
lingua
ElPrezidente

Male

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty02.03.13 11:08

Maxpedition nije toliko jeftin ali mislim da vrijedi, hvala dečki!
[Vrh] Go down
Odin
spikač
spikač
Odin

Male

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty02.03.13 13:15

Ako ti treba s velikim kapacitetom,dosta airsoftera ovu fura od firme Flyye i fakat je velikog kapaciteta...samo je klasicni "model" bez raznih đinđi po sebi.
http://www.flyyeindustries.com/ArticleShow.asp?ProdID=0221 Imas je i u vise boja,ne samo multiscum.
[Vrh] Go down
Odin
spikač
spikač
Odin

Male

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty02.03.13 13:28

Ok proizvoda po isto takvim cijenama ima i Condor,chekiraj i to:
http://www.survivalgearstore.survivalgearguru.com/condor-edc-bag/

http://www.lecortec.com/Condor-219-Cross-Over-Leg-Rig#.UTHUSjCyIwo
[Vrh] Go down
ElPrezidente
lingua
lingua
ElPrezidente

Male

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty02.03.13 20:54

Hvala Odin! Gledao sam malo reviewove i nekako ljudi najviše hvale maxpedition pogotovo jumbo i fatboy. Tako da za moje potrebe najviše bi mi odgovarao jumbo edc model. Mada ovaj condor skoro pa identičan.
[Vrh] Go down
roguefox
zelembara
zelembara
roguefox

Male
Broj postova : 25
Godine : 34
Datum registracije : 12.03.2012

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty03.03.13 13:24

Maxpedition Fatboy koristim oko dvije godine i prilično sam zadovoljan. Prije kupovine također sam se dvoumio između Fatboya (manjeg modela) i Jumba (većeg modela), ali nekako sam se ipak odlučio za prvoga. Srećom, rekao bih, jer torbe obično imam običaj vrhom napuniti ... a Fatboy sa EDCom i fotoaparatom teži oko 2.5 kg. Za nošenje u ruksaku na leđima to je gotovo neprimjetna težina. No nošenje takvog tereta u torbici preko jednog ramena se nakon više od sat vremena počne poprilično osjećati zbog ekscentričnog opterećenja tijela. Pa ju onda čovjek počne svako malo prebacivati s jednog ramena na drugo. Vjerujem da je to boljka svih torbi toga tipa, ali ako čovjek ne pretjeruje s količinom stvari koje nosi u njoj, mislim da se radi o jako praktičnom dodatku.
[Vrh] Go down
ElPrezidente
lingua
lingua
ElPrezidente

Male

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty03.03.13 15:57

Gdje si uzeo fatboya i koliko te koštao ako se smije znat?
[Vrh] Go down
roguefox
zelembara
zelembara
roguefox

Male
Broj postova : 25
Godine : 34
Datum registracije : 12.03.2012

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty03.03.13 19:59

Fatboya sam uzeo preko e-baya. Ne sjećam se točne cifre, no skupa s poštarinom me došao oko 500 kuna. Očekivao sam i još dodatnih stotinjak kuna carine, ali me nekim čudom nisu ocarinili.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu   Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Izbor ruksaka u nižem/srednjem cjenovnom razredu
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3