FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

+14
Luftwaffe
hankok
tonka
Mladen
Strider
Target
Mraz
urbana_gorila
Igsy
Migach
Mije
SelinaKyle69
PJER
PravedniRaketniJež
18 posters

Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by PravedniRaketniJež 24.10.11 12:54

E sad ovo bi kao trebali citat ljudi da me bolje upoznaju pa
cu se malo nahvalit iako ne volim to Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 368870

Vec me neki ovdje upoznali do sad hihi ^^

Ovaj da...

Istranin sam, ali neznam taljanski xD , nepobjedivi kreacionist ^^
Sve sto vidim testiram u plamenu Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 368870 Ne volim high tech kampiranje, to mi je fejk !
Znam Ingliš , Hrv bez postivanja mekog i tvrdog Č iz protesta jer ne postoji knjiga kamo da se to napamet nauci! Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 368870 Ponesto klingonskog... i znam rec spilja na poljskom!
U slobodno vrijeme sadim cesnjak i salatu i snimam glasanja sismisa Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 368870
Ne pijem ne pusim ne bodem se ne jedem masno niti MSG i ne zvacem droge
( iako tako zvucim .... xD
zavrsio srednju medicinsku
Studiram preko neta na Centru za prirodne znanosti i medicinu.
I.... doso sam na ovaj zanimljivi forum da citam istomisljenike ( barem sto se tice bushcrafta, vjerujem da mnogi nece razumjeti moje dokaze za kreacionizam pa cu lakse s tim.. osim ako mi neko postavi pitanje ili ima neku dilemu hihihi xD

Uglavnom zanima me veoma kako ja to zovem genuine survival... bez apsolutno icega, totalno "of the land" .. kao Tom Brown Jr. Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 368870

i sto jos.... sigurno sam nesto propustio bitnog....

nakon 10 min...

hm da.. mislim da ve vecina vas zapravo nebi htjela poznavat :DDD
its nat ju its me! ;D

u biti sam samo zanimljiv decko enciklopedija i znam svakom stat na zivac svom iskrenoscu i dosljednoscu istini Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 368870 Trn u oku nemoralnima i ukor za savjest... ponekad skontam da ispadam licemjer pa se osamarim xD

I ovaj da nemojte se ljutit na mene bit cu dobar.... vecinom xD

I sve vam je unaprijed oprosteno! LOL

Dobro sta ja to pisem...

zapravo tu sam da citam vas ljude i naucim nesto novo od vas i podjelim svoja unikatna iskustva u vezi teme ovog foruma....

jel neko od vas na kampiranju radi vege pizzu ??? xD



PravedniRaketniJež
PravedniRaketniJež
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 38
Lokacija : Istra
Datum registracije : 24.10.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by PJER 24.10.11 13:05

Dobrodošao.
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by SelinaKyle69 24.10.11 13:05

PravedniRaketniJež je napisao/la:

Istranin sam, ali neznam taljanski xD , nepobjedivi kreacionist ^^
Sve sto vidim testiram u plamenu Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 368870


i LOLd. Pozdrav susjed Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 747986
Buona giornata xD
SelinaKyle69
SelinaKyle69
bomber
bomber

Female
Broj postova : 170
Godine : 37
Lokacija : Labin
Datum registracije : 23.10.2011

http://www.beeradvocate.com

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Mije 24.10.11 13:13

Ma kakav "Istranin"..rece se ISTRIJAN porko dio!! :migg:

..dobrodosao ti nama! :bog:
Mije
Mije
spikač
spikač

Male
Broj postova : 694
Godine : 32
Lokacija : Barban, Istra
Datum registracije : 30.09.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Migach 24.10.11 13:17

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 393492
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Igsy 24.10.11 13:17

Dobrodošao! Već nam je pomalo uzmanjkalo samoprozvanih učitelja, a i žešćih rasprava na samom forumu. Tako da ne sumnjam da će bit u najmanju ruku zanimljivo s tobom. Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 393492
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by PravedniRaketniJež 24.10.11 13:19

HO HO POZDRAF! xD

Zar su skoro svi ovdje iz istre xD
PravedniRaketniJež
PravedniRaketniJež
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 38
Lokacija : Istra
Datum registracije : 24.10.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by urbana_gorila 24.10.11 13:20

"Covjek bi morao biti 3 kilometarski rozi lebdeci balon u ionosferi koji se hrani svemirskim lizaljkama da bi se vjerniku u evoluciju dokazalo da nije u rodu sa majmunima i konjima samo zato jer mu je dana ista oprema za iste uvjete na istom planetu i istim zakonima fizike... No čak i onda, evolucionist ce reci da je taj balon nastao od tikvice, jer ima slican oblik!" by PravedniRaketniJez

Pa zar ne primječuješ da smo svi rozi, 3 km dugački, lebdimo u ionosferi i jedemo svemirske lizaljke?
A za neke neinformirane bog je zapravo leteće čudovište od špageta i mesnih okruglica!

Ja sam pripadnik crkve letećeg špageti čudovišta, tj. pastafarijanac i kao takav tebe u potpunosti prihvačam.

http://www.venganza.org/
http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_Spaghetti_Monster

By design, the only dogma allowed in the Church of the Flying Spaghetti Monster is the rejection of dogma. That is, there are no strict rules and regulations, there are no rote rituals and prayers and other nonsense. Every member has a say in what this church is and what it becomes.

To outsiders it makes us hard to define, but here are some general things that can be said about our beliefs:

- We believe pirates, the original Pastafarians, were peaceful explorers and it was due to Christian misinformation that they have an image of outcast criminals today
- We are fond of beer
- Every Friday is a Religious Holiday
- We do not take ourselves too seriously
- We embrace contradictions (though in that we are hardly unique)

With millions, if not thousands, of devout worshippers, the Church of the FSM is widely considered a legitimate religion, even by its opponents – mostly fundamentalist Christians, who have accepted that our God has larger balls than theirs.

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D JoinFSM8x11

Any questions? Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 747986 Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 747986 Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 747986

Dobrodošao ti nama, a o filozofiji već budemo...
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Mije 24.10.11 13:21

Heh, da bar..ima nas nekolicina (5-10, ako se ne varam)...
Mije
Mije
spikač
spikač

Male
Broj postova : 694
Godine : 32
Lokacija : Barban, Istra
Datum registracije : 30.09.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by PravedniRaketniJež 24.10.11 13:43

HO HO POZDRAF! xD

Zar su skoro svi ovdje iz istre xD
PravedniRaketniJež
PravedniRaketniJež
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 38
Lokacija : Istra
Datum registracije : 24.10.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by PravedniRaketniJež 24.10.11 13:48

Znam sto je sekta Pastafarijanizma xD .. njen osnivac je jedan fizicar... koji ocito nije bas dobar fizicar jer da je znao bi da fizika takodjer potvrdjuje izvjestaj o stvaranju...

on je to izmislio da bi se rugao istini i zaveo sa sobom ljude koji imaju potencijala da shvate dokaze stvaranja, i povuce ih na svoju stranu prije nego se sa njima upoznaju.

pastafarijanizam se bavi glupiranjem i ruganjem i parodijom na nesto sto je znanstveno veoma lako provjerljivo. promatrano i ponovljivo . a to je definicija cinjenice.

1) Ako u pocetku nije postojalo nista onda nista nikada nebi niti moglo bit stvoreno
2) Zivo nastaje samo od zivog - Gregor Mendel
3) YHVH = Yod He Vav He = Ja sam onaj koji je bio, koji jesam i koji ce biti = vjecan = onaj koji je bio u pocetku... i on sam preko svojih nadahnutih pisaca pise o sebi dokaz... knjigu koja opisuje postanak.... koji se odvijao po ostom redosljedu po kojem se danas obnavlja ekosistem recimo na vulkanskom erupcijom opustosenim otocima... organizmi se naseljavaju po jednakom redosljedu kao i za vrijeme stvaranja... Po teoriji evolucije milijardu ipo godina nije bilo zivotinja koje su oprasivale biljke dok se navodno nisu pojavile ... isto je i sa morskim ekosustavom... stvari se ne poklapaju... pa tek kruzenje fosfora iz mora na kopno... ima tu bezbroj i bezbroj primjera... Uglavnom on u svom pismu covjeku opisuje tj nadahnjuje svoje odabrane autore da pisu o necemu cemu niti sami nisu prisustvovali niti su mogli vidjet ali su zapisali u detalje.... npr dinosauruse... opisani su bolje nego sto ih danasnja tehnologija moze rekonstruirati... ukljucujuci nabore i usi... i ostale detalje ... na stotinama glinenih figurica iz Aqambare... sto su znanstvenici tek danas otkrili gdje im se tocno sto nalazilo... dok to ljudi su ih poznavali uzivo, jahali, pripitomljavali... radili kipove o njima, inspirirali su cak i kineski horoskop. Kad smo vec kod kineza oni su u pocetku isto bili monoteisti i potjecu iz babilona.. a babilon su osnovali Noini potomci. I u samom kineskom pismu su se do danas zadrzali piktogrami koji simboliziraju Adama , Evu, Brod, Poto, Stablo zivota, Edenski vrt, zmiju... 8 ljudi u brodu.. itd.... Tvorac .. kako se u znanosti zove, je u tom pismu dao ne samo povjesne ia rheoloske dokaze... kao fosile, bioloske organizme, geoloske pojave, kao npr oziljke na zemlji od potopa tj rasjede izmedju hidroploca, upute za medicinu i karantenu, opis strujanja vjetrova i vode u ekosistemu, podatke o astronomiji, zemljinom magnetnom polju, duhovnom ratu sa duhovnim entitetima i kako ih se cuvati, moralne upute koje sluze da ne postanemo zvijeri jedni drugima, i koje niti jedan covjek nije uspio osporiti i dokazati kao nepotrebne, kome god sam dao taj izazov... povjesne podatke poput Sodome i gomore, grada Tyr-a , Jerihona, ostaci egipatske vojske, konja i kocija na dnu Aqabskog zaljeva, spomenike prijelaza na obje strane.. na egipatskoj i saudijskoj strani, brdo Horeb tj Jebel Al Lawz u saudijskoj arabiji, mojsijeva stijena na samo 2 km odatle, oltar zlatnom teletu kojeg cuva policijska kucija tamo usred pustinje... povjesni podaci iz proslosti sadasnjosti i buducnosti... svi ti podaci, nevjerojatno slozeni i upotrebljeni kao kritaljka kada im se maknu razmaci i citaju se rijeci okomito vodoravno i po dijagonali dobijemo nesto sto se zove biblijski kod... u kome svatko od vas moze naci svoje puno ime i prezime, grad, firmu, prijatelje, obitelj, poznate osobe i stvari, koji su postojali, postoje ili ce tek postojati. To ide u prilog tome da je on vjecan i vidi sva vremena odjednom i bio je u pocetku ...

Ali to nije sve, cak su i matematicari uvidjeli da je u originalnom tekstu svaki zbroj samoglasnika, suglasnika... ili broj rijeci sa odredjenim slovom... djeljivo sa brojem 7

matematicari su cak dali izazov da protivna strana napise tekst od samo 300 rijeci sa istim karakteristikama.... naravno nisu uspjeli.

Dakle kakav um moze napraviti tako nesto ?

Dok cudoviste od makarona nema um, nema zivcani sistem, nije vjecno, i mora prvo nastati kreacija da bi nastalo zito i kombajn i covjek da bi napravio makarone ! Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 368870

PravedniRaketniJež
PravedniRaketniJež
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 38
Lokacija : Istra
Datum registracije : 24.10.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by PravedniRaketniJež 24.10.11 14:10

I niko nece gorjeti zato jer Tvorac zeli da neko gori.... gorjet ce cisto zbog zakona fizike... Evo zasto, od kad je covjek odlucio grijesiti, sve je postalo pokvareno, moralno i genetski, prckao je po genetici isto kao sto to i danas radi... stvari su morale biti zbrisane.. da bi se to postiglo morale su biti otvorene raspukline na zemljinoj kori koja je tada bila homogena i ravna i bez problema se vrtila oko plasta koji se nalazi preko jezgre zemlje... no kada je kora puknula da bi pod visokim tlakom izasla voda ispod hidroploca, pomaknuo se centar jezgre zbog neujednacenog pritiska zemljine kore na plast... ... voda koaj je bila lubrikant iskocila je van i potopila sve, ploce su se polomile i razmaknule, planet se poremetio, krajolik se promjenio i postao negostoljubiv, zbog tih rasppuklina kamo imamo vulkanske prstene, i zbog ogromnih temperaturnih razlika zbog nedstanka efekta staklenika zbog vode iznad atmosfere koja je pala sa gornje strane... koja je odrzavala visoki tlak zraka koji je cjeli planet odrzavao da bude globalna prirodna hiperbaricna komora sa vjecnim proljecem sa uvjetima za gigantizam... zbog svega toga je doslo do smanjenja tlaka zraka, promjene magnetnog polja, oslabila je zastita protiv kozmickog zracenja i solarnih protonskih vjetrova, pojavile su se mutacije... zato Tvorac zabranjuje od Noe na dalje brakove u srodstvu, jer je doslo do pojave mutacija. I od tada do danas planet koji je u pricuvnom safe mode stanju rada... radi dok radi dok se covjek ne odluci zeli li ponovo biti stvoren i imati novi zivot ili zeli li i dalje uzivati u bolesti prljavstini, deponiju i nemoralu na zemlji sada... onima kojima se to svidja ostat ce tu, ne shvacajuci da zemlja polako postaje upravo taj pakao.. ovdje i sada... Tvorac ne zeli rostiljati nikoga u jezeru lave... nego ljudi biraju ostati na planetu kojem istice rok i koji ce postati jezero lave. Potrebno je odredjeno vrijeme i studiranje podataka iz centra za prirodne znanosti i mnogo cistog i bistrog uma da se spozna sto je zapravo Tvorac htio reci.... on nikome ne prijeti kad kaze da ce neko goriti.. ili da ce Eva radjati u mukama, ili da ce muskarac njome gospodariti.... to nisu prijetnje.. nego identicno kao ljecnicka prognoza, od strane nekoga ko ima veliko predznanje. Cisto vam govori zakone fizike, biologije i psihologije, jer on poznaje svoje djelo...
PravedniRaketniJež
PravedniRaketniJež
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 38
Lokacija : Istra
Datum registracije : 24.10.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by urbana_gorila 24.10.11 14:36

"Creationism is the religious belief that humanity, life, the Earth, and the universe are the creation of a supernatural being."

Meni je biće od okruglica i špageta itekako "supernatural"...

A ako tebi taj opis boga nije zadovoljavajući onda ti meni opiši "svog" boga. Kako izgleda, koje mu je boje kosa, oči, kako je obučen, da li je obučen ili hoda po svemiru gol, hoda li uopće ili leti, i slično...

"A creation myth or creation story is a symbolic narrative that presents an account of how the world began and how people first came to inhabit it. They develop in oral traditions and are the most common form of myth."

Znači netko ispriča dobru priču i ostali ju prihvate, ili ne prihvate ovisno o njihovim vlastitim uvjerenjima. Sličnosti sa crkvom FSM? Kreacionizmom? Kršćanstvom? Bilo kojom vjerom? Sva vjerovanja su nastala iz priči a priče iz mašte.
U svakom slučaju meni osobno večina tih priča koje nam razne religije prodaju niti ne zvuči kao ništa više od dobre (ponekad čak niti to) priče za laku noć ispričane naivnoj djeci.
Tako i crkva FSM nije ništa više od priče ali, za razliku od ostalih, ispričana sa dosta smisla za humor i meni se sviđa.
I osobno ne vidim po čemu crkva FSM je sekta a krecionizam nije, možeš li mi to malo pobliže objasniti, molim te?
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by SelinaKyle69 24.10.11 14:45

Dude... xD

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Herdthosecats
SelinaKyle69
SelinaKyle69
bomber
bomber

Female
Broj postova : 170
Godine : 37
Lokacija : Labin
Datum registracije : 23.10.2011

http://www.beeradvocate.com

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Mraz 24.10.11 15:01

Pošto moj sig daje naslutiti kakvog sam mišljenja o vjerama i "bogu" suzdržati ću se i samo te lijepo pozdraviti kako je i red.

Dobrodošao! Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 393492

Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by PravedniRaketniJež 24.10.11 15:05

Citaj sveto pismo, iskljuci meso i aditive, posti da razbistris um i stanicnu higijenu, studiraj prirodne znanosti pa ce te sam kontaktirat i rec ti sam da si ga trazio na krivom mjestu u krivom obliku, previse antropocentricno i neozbiljno.

Mojsije govori kako se dolazi pred Tvorca, kada je pred 3 miliona ljidi dao moralni zakon , koji ni ti niti niko nemoze osporiti i rec da je ijedna od originalnih 10 stavki nepotrebna ipo pogresna. takodjer Blaize Pascal govori o tome kako ga se kontaktira.... nemozes prljavog tijela i uma pred carom svemira.

Jer on krije svoje lice od gresnika... ... to nije zato jer on to tako zeli tebi pakostit, nego zato jer je covjek dizajniran da iza izbor radit nemoralne stvari ako zeli. i tada se covjeku mora dopustiti da upraznjava svojus lobodnu volju, i da mu Tvorac ne smeta, da ga ne vidi i ne cuje, i covjeku se takodjer kida protudemonska zastita kada svjesno tesko krsi moralni zakon.
Cisto zato jer covjek "bira drugu stranku" mora mu se dat izbor onoga sto ce mu oni " pobunjeni andjeli" izreklamirati i nasaptati da radi, zato jer je covjek odlucio da to zeli.

Imas brojna iskustva ljudi koji su se bavili gatanejm astrologijom, nemoralnim sexualnim ponasanjem, drogama, alkoholiziranjem, odlaskom kod okultista i iscjeljitelja, Reikiem, prizivanjem "duhova", astralnim projekcijama... najednom pocnu dobivati cudne lucidne snove, nekakvi im se lukovi javljaju u snovima, prenose poruike u polubudnom stanju, i cudne luckaste ideje koje odvlace od istine, fasciniraju, povezane su sa dogadjajima u budnom svijetu, pojavljuju im se u obliku ljudi, ili u obliku "vanzemaljaca" ili preminule rodbine, bilo cega na sto ce covjek past, ljudima pocne letit deka po kuci, cuju se glasovi, grebanje, djeca se u kuci pocnu ponasati da ne kazem droljasto, pocnu se sminkati, nabacivati prijateljima od roditelja... sve su to utjecaji, kada se otvore vrata tim silama.

Ta se bica pogotovo vole covjeku prikazivati kao razlicite rase "vanzemaljaca" cisto zato jer ljudi danas najbolje prime na taj nacin.. jer su svi pripremljeni star trekom... i filmovima o marsovcima i letecim tanjurima jos dok smo imali crnobijele filmove!

No pametni ufolozi u MUFON grupi su dosli do zakljucka da to zapravo nisu nikakvi vanzemaljci nego upravo pali andjeli.... jer im nikad nisu vidjeni leteci tanjuri da dolaze na zemlju.. samo se najednom pojave ovdje, spaja se vise njih u jedan sto je nemoguce ako je to stroj, takodjer nemogu biti sa neke druge zvijezde jer cak i sa najblize Proxima Centauri morali bi krsiti zakone fizike da dodju u nekom razumnom roku, da ne pricamo o tome kako bi se pri onim brzinama spljostili od inercije... a inertial dumpenersi postoje samo u star treku. I na posljetku to kako su ruzni ? zar to nije malo cudno ? .... Vanzemaljac navodno tako napredan sa nekog tamo planeta pa morao bi izgledati kao mi ili ljepse cak... zasto bi bio onako sa velikom glavom i ocima i zgoljav ?

zato jer taj lik vanzemaljca u filmovima je inspiriran crtezom koji je napravio jedan lik, nakon 40 godina, po sjecanju opisa medicinske sestre koja je vidjela tijelo u letjelici u Rozwellu ... I na originalnom crtezu to mnogo vise lici na covjeka...

zato jer to i jest bo covjek... tj dijete sa jako rijetkom bolescu po imenu PROGERIA za koju je znalo jako malo ljudi tada.... To sto je u Rozwellu palo nije bio nikakav leteci tanjur nego nacisticko letece krilo , preneseno iz njemacke kamo su experimentirali sa identicnim letjelicama, koje su nastavili testirati u americi ispustajuci ih sa fugo balonima, i u njima su stavljali "nepozeljne" bolesnike.... patuljastog rasta i sa progeriom, da bi na njima testirali sto ce se desavati sa pilotima . To su bili pokusni kunici, od kojih se jedan srusio tada, i da bi sve to ljepo zataskali da rusi ne saznaju sta ovi rade , rekli su da je pao marsovac.... ostalo je povjest koju znate... xD

Tako da postoje 3 vrste NLO-a
a) zemaljske letjelice koje radi covjek i koje su materijalnog karaktera
b) holografske iluzije koje radi covjek
c) iluzije palih andjela koji pokusavaju varati i fascinirati ljude glumeci vanzemaljce.

da bi pokusali reci sljedece " vanzemaljci postoje = tvorac ne "
Sto je pre smjesno jer je on sam rekao da je i njih stvorio, sestog dana stvaranja....
" Svu nebesku vojsku..."

PravedniRaketniJež
PravedniRaketniJež
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 38
Lokacija : Istra
Datum registracije : 24.10.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Migach 24.10.11 15:08

Mislim da je ovo tema za upoznavanje, ne da tu sad pišeš poruke o svemu i svačemu. Bez zamjere.
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Target 24.10.11 15:12


Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Images?q=tbn:ANd9GcQo_dMwG8PcSNwRcdFPTY2OxbKITG-9HB1YoM-droQ2POVjgvGvBw
Target
Target
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1242
Godine : 38
Lokacija : Rijeka/Gorski kotar
Datum registracije : 05.09.2010

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Strider 24.10.11 15:23

E ajde lijepo dosta diskusije, pozdravite i to je to, pišite do jutra u adekvatnim temama.
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Mladen 24.10.11 17:41

ježek ..dobro došao ..mislim da od tolike buke koju si tu napravio ima nešto o čemu bi se moglo popričati ..ali stari ..meni ti to loše ide preko pisanja ..vidimo se uživo ..nadam se kad budem na učki ..pa možemo uz vatru o svemu .. vidjet češ da postoji puno misli koje jednostavno ostanu u pepelu ..ali iz takvog pepela jednom sasvim u tišini mora izrasti travka ..ta travka je bit svijeta ...
Mladen
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2438
Godine : 55
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by tonka 24.10.11 17:46

raketni tek si došao i umorio si me čovječe. umorilo me čitati tvoje postove..ajde kad si već tu prerpjet ćemo, šta sad možemo Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 592423
eh da, ja ti inače o Bogu i Bibliji pojma veze nemam...al uz vatru na Učki znat ću sklepat koju pametnu:)))
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by hankok 24.10.11 19:32

dobrodošao,ali brate što voliš pisat čudo jedno Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 393492
hankok
hankok
lingua
lingua

Female
Broj postova : 452
Godine : 48
Lokacija : metković
Datum registracije : 12.12.2010

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Luftwaffe 24.10.11 20:08

hahahahah....dobrodosao xD

@hankok - like Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 747986 Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 747986
Luftwaffe
Luftwaffe
spikač
spikač

Male
Broj postova : 666
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 30.03.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by djomla 24.10.11 20:25

Dobro došao! Bez uvrede stari,ali nekako ne mogu skužiti što te lupio taj kreacionizam, mislim sve ok ako tako misliš ali ovo ti baš i nije forum gdje ljude brine jesi li kreacionist ili evolucionist, ovdje ljude zanima kako uspješno upaliti vatru na razne načine, izraditi sklonište i tomu slično. Nakako mi se čini da si na ostalim forumima vezanim uz postanak bio jako dobro ismijan sa svojim smiješnim, nedoraslim i copy paste argumentima pa si došao na ovaj forum malo dovesti svoj ego u red. E, pa sretno ti bilo! Moj savjet ti je, kada misliš da nešto znaš o nečemu-znaj da si na krivom putu! Svako dobro Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D 393492
djomla
djomla
knjižničar
knjižničar

Male
Broj postova : 977
Godine : 36
Lokacija : Vinkovci
Datum registracije : 12.04.2010

https://habilisurvival.wordpress.com

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Dravman 24.10.11 20:50

hej haj veseljaci smo mi......................
Dravman
Dravman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 416
Godine : 52
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 19.01.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by brdo 24.10.11 20:58

Pozdrav :bog:
brdo
brdo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 223
Godine : 28
Lokacija : Ljuta,Konavle,Dubrovnik
Datum registracije : 01.04.2011

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by sgt bear 24.10.11 21:44

sam da ti kazem, kad je puno teksta onda ni ne čitam post. inače... dobrodošao!
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D Empty Re: Dobar dan! ovdje PravedniRaketniJež ;D

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.