FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

+85
Delete
Revengo
FrankyRC
Sovinjak
chumaman
Hombre
puls
pirat
Okibex
Utvara
Taks
Posa
Otto Rino
maxina
maxxp
ssverko13
Inspektor
marine317
hydra
z.vonkec
flecktarn
cidnam
El_Faruk
zlatko1
RubberDuck
theorema
Fratt
mario.kukic
Šimun
robert
damjan
skyrunner
mgizdi16
sttomost
Matko
goxxon
trolshein
goran.h
DoomsdayST
ivo
Guybrush
Lovac23
Ivn
marinko
Ikarus
LEGION66
SelinaKyle69
nix1909
mama jele
tonka
Branimir76
Mije
redbeard rum
zippo
stefan.j
bera
martin
sgt bear
Odin
Dravman
Quanah
Fesch
bearfaerie
sinke
Stribog
Strider
rinos
Drvo
zb17ghost
Elp
Igsy
kengur32
Target
urbana_gorila
djomla
Cave Bear
Luftwaffe
beargrylls12
LUKSA
gibo
Mad Max
hanuman
Marko
Mraz
Bobo
89 posters

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by bera 27.07.11 22:11

danas čitam:
"Sena puta svile" - Colin Thubron. Putopis istoričara koji putuje putem svile sa posebnim osvrtom na tragove evropskih naroda u Kini (počevši od Rimljana, porekla Ujgura...). Interesantno pošto putuje sam i suočava se sa najrazličitijim izazovima Kine u tranziciji.

bera
zelembara
zelembara

Broj postova : 28
Datum registracije : 02.07.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Bobo 28.07.11 11:46

procitao zadnje:

Stephen King - Potrebne stvari

Richard Matheson - Ja sam legenda (puno bolje od filma!)

Alan D. Foster - Alien

citam : Michael Chrichton - Piratske Širine
Bobo
Bobo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 305
Godine : 39
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 18.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Odin 11.08.11 0:38

Nabavio na Hrelicu za 8 kn (spustio sa 10 Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 350615 ) Diverzanti pustinje ( Arthur Swinson) o SASovcima....Hrelić je definitivno moja najdraža knjižara. Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Mrgreen
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by stefan.j 16.08.11 11:11

zadnja knjiga koju sam procitao:

Lord of the ring Tolkin
i Tajanstveno ostrvo Zil Vern (mislim da ima dobre ideje a prezivljavanje)
stefan.j
stefan.j
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 29
Lokacija : beograd
Datum registracije : 02.07.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Bobo 16.08.11 12:57

Jules Vern - Tajanstveni otok
E ovo sam bas danas i ja zavrsio! Odlicna je!
Bobo
Bobo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 305
Godine : 39
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 18.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by zippo 16.08.11 13:17

Karlo Štajner -7000 dana u Sibiru
Izvrsna knjiga moja preporuka
zippo
zippo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 359
Godine : 36
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 12.11.2009

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Odin 16.08.11 13:34

Da,odlična je...još od tog autora postoje Ruka iz groba te Povratak iz gulaga.
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by urbana_gorila 16.08.11 13:49

Mihail Afanasević Bulgakov: Majstor i Margarita.

Odlicna knjiga! Mick Jager kaze da mu je ta knjiga bila inspiracija za pjesmu "Simpathy for the devil".
Toplo preporucam!
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 40
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by sinke 21.09.11 23:19

nije me bilo dugo a za to vrijeme pročitao
Dickens - Teška Vremena
Zola - Germinal
London - Koncentrične smrti
London - Joe među gusarima
Tolstoj - Uskrsnuće

a sad čitam
Dickens - David Copperfield

sve ih preporučam al najviše Dickensa i Tolstoja
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by sinke 12.10.11 12:47

čitam

Dostojevski ~ Braća Karamazovi
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by redbeard rum 12.10.11 13:13

baš sam dovršio karamazove, prava radost čitanja Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 393492
redbeard rum
redbeard rum
spikač
spikač

Male
Broj postova : 848
Godine : 39
Lokacija : velika gorica
Datum registracije : 06.12.2009

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by sinke 12.10.11 13:21

Jako je dobra... kad čitam teško mi prestat i jedva čekam nastavit. Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 393492
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Mije 12.10.11 13:59

Zadnje sto sam procitao je bila Zlocin i kazna od Dostojevskog-po drugi put..prvi puta sam je listao kao lektiru u skoli al nisam uspio sve procitati a ucinila mi se jako zanimljiva pa sam prije par dana ponovo uzeo i stranicu po stranicu...
Mije
Mije
spikač
spikač

Male
Broj postova : 694
Godine : 32
Lokacija : Barban, Istra
Datum registracije : 30.09.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by sinke 12.10.11 14:10

meni je bila dobra, al bilo je to davno Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 747986
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Mije 12.10.11 14:20

Ma odlicna je, pravi klasik..volim ona duga opisivanja stvari i prostora, dobar crtac bi mogao u detalje nacrtati prostor koji se opisuje koliko je to detaljno obradjeno...
Mije
Mije
spikač
spikač

Male
Broj postova : 694
Godine : 32
Lokacija : Barban, Istra
Datum registracije : 30.09.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Branimir76 12.10.11 14:40

Patriots - James Wesley, Rawles (OBAVEZNO PROČITATI!!!!!!)

How to Survive the End Of the World as We Know It - James Wesley, Rawles
Nuclear War Survival Skills - Cresson H. Kearny
Emergency - Neil Strauss

Ima još puno, ali bih ove izdvojio kao prioritete, a u duhu foruma.
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by tonka 12.10.11 16:28

sutra ću ići u biblioteku po Platona da malo ponovim filozofiju gradivo..

prošli tjedan sam pročitala neautoriziranu biografiju o Angelini Jolie...
(obožavam tu ženu, kao da je poznajem)

a nedavno sam pročitala roman o Vivaldiju " Četiri godišnja doba" to mi bilo predobro, kao da su svi ti likovi oživili oko mene, još razmišljam o toj knjizi.

jeste razočarani jer ne čitam tematiku blisku našim forumskim temama?
u planu mi je pročitati "umijeće ratovanja"( B.Đ. Štulić je preveo za Srbiju) o toj knjizi se ovdje govorilo
Planiram i Davora Rastuhara,....
a sebi za pod bor želim kupiti knjigu našeg Gorana Šafareka" Rijeke hrvatske"
također moram pročitati knjigu o duhovnom putu grupe U2, koju sam sebi poklonila za prvi dan proljeća..
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by mama jele 12.10.11 21:10

zadnja knjiga koju sam pročitala nema nikakve veze sa temama ovog foruma,nego kako voljeti..
al zato imam dobre penjačke filmove za preporučiti..po istinitim događajima!
Touching the void
Nordwang
Storm over Everest
mama jele
mama jele
tipko
tipko

Female
Broj postova : 84
Godine : 43
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 12.10.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by sinke 13.10.11 1:48

mama jele je napisao/la:zadnja knjiga koju sam pročitala nema nikakve veze sa temama ovog foruma,nego kako voljeti..
al zato imam dobre penjačke filmove za preporučiti..po istinitim događajima!
Touching the void
Nordwang
Storm over Everest

ne mora knjiga imat veze sa temama foruma (mene baš zanima kako voljeti =) ) , a preporuke za film na https://survival.aforumfree.com/t1876-film-preporuka
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by urbana_gorila 13.10.11 8:17

Rick Strassman: DMT, the spirit molecule. =)
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 40
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Branimir76 13.10.11 12:41

Anita, sa kog jezika je Štulić preveo "Umijeće ratovanja" za Srbiju?
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by sinke 13.10.11 14:25

urbana_gorila je napisao/la:Rick Strassman: DMT, the spirit molecule. =)

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 69343 možda bi trebalo otvorit temu o dmt-u
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by tonka 13.10.11 15:08

Branimir76 je napisao/la:Anita, sa kog jezika je Štulić preveo "Umijeće ratovanja" za Srbiju?
to i mene zanima, taj podatak sam tražila al nigdje na netu ga nema..možeš li ga ti saznati, ipak su izdane u tvojoj zemlji, hepl plizzz..iako neki dan kad je ovdje bio konc Pozdrav Azri" upoznala sam te ljude i pričala s njima, o Štuliću( jer mi čovjek ipak znači puno..nema mi pomoći, hehe) jedan od njih mi je ponudio da ostanemo u kontaktu i da će mi zbaviti barem jednu od tih knjiga, al to je meni zvučalo nevjerovatno pa ga nisam shvatila ozbiljno...pa sad plači Tonka, tko ti je kriv)
prevrtala sam net da bih našla download knjiga al nema još, rano je...
a opet ne iznenađuje me uopće što se toga uhvatio jer ne može pobjeći od filozofa u sebi, vidi se kroz masu pjesama..
ja mu želim svako dobro i da bude sretan...i volim ga zauvijek!
pišu da je naučio starogrčki da bi to sve preveo a ja sam ga isto učila na faxu i znam koliko je težak, zato mu svaka čast...ovdje ima hrpu linkova o njemu, pa uživaj tko voli Đonija;
http://www.index.hr/tag/73245/branimir-stulic.aspx
pa ovdje;
http://www.index.hr/vijesti/clanak/povratak-otpisanog-johnny-stulic-izdaje-12-knjiga-u-srbiji-/416204.aspx
a promocija je bila u Beogradu o tom piše ovdje;
http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/stuliceve-knjige-promocija-u-izravnom-tv-prijenosu.html

tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by tonka 13.10.11 15:23


ne mora knjiga imat veze sa temama foruma (mene baš zanima kako voljeti =) )[/quote]

sinke ne mogu sakriti da si mi zanimljiv skroz i da se radujem čitati te a i fizičkom upoznavanju se nadam..tema ljubavi je moja omiljena....i o njoj obožavam pričati i čitati....a što se tiče knjiga o ljubavi treba biti oprezan, jer danas svatko o njoj piše i svatko u nju svašta trpa...to je ponuda i potražnja, svaki proizvod ima svog kupca...a zato jer o ljubavi ovisi svačiji život, trebamo biti najoprezniji...a svašta sam ja pročitala, ne govorim iz svile...
koga zanima tema ljubavi preporučujem knjigu Majke Terezije" Budi moji svjetlo" ne zato jer je katolkinja i jer je čss, nego zato jer je dobila nobelovu nagradu i jer je žena svevremena i svjetska, izvan svakog prostora i vremena...ona je premašila sve kalupe i pripada čovječanstvu....
zato Sinke dragi kolega nabavi tu knjigu i utoni u pouku kako primiti, kako živjeti i davati ljubav... i ništa više ti neće biti isto....

još da dodam moji najdraži pisci su
Gabrijel Garcia Marquez ( sto godina samoće)
Momo Kapor
Meša Selimović

tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by sinke 13.10.11 15:38

@ anita
hvala na preporuci. tema ljubavi je i meni ne samo najdraža nego i najbitnija. Moje mišljenje je da postoje 2 puta, put ljubavi i put straha. Na žalost čovječanstvo je danas većinom zaglibilo u strahu i zato se lakše manipulira njima. Teško je danas krenut putem ljubavi pošto je to dosta usamljen put u početku, međutim kad se zalaufas povratak ti ne pada na pamet :=)
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Branimir76 14.10.11 22:42

Anita, evo ti link za knjigu.

http://www.4shared.com/get/uxwWyl11/SunTzu-umijece_ratovanja.html (hrvatski jezik)

http://www.manybooks.net/titles/tzusun132132.html (engleski jezik)

Nisam je ni ja pročitao, ali se upravo spremam.
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by nix1909 15.10.11 0:42

Upravo procitao "Dijete 44" autor je Tom Rob Smith..preporuka koju sam naravno nasao ovdje i iskreno me knjiga odusevila..
nix1909
nix1909
bomber
bomber

Male
Broj postova : 114
Godine : 43
Lokacija : ZG
Datum registracije : 25.08.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Bobo 07.11.11 12:16

Trenutno citam :

Gjuro Szabo - Stari Zagreb

Walter J. Williams - Pod naponom

Sutra pocinje Interliber na Zg velesajmu!
Svake godine idem pa cu i ove prozujat, mozda se nadje sta!
Ide li tko od vas?
Bobo
Bobo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 305
Godine : 39
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 18.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by SelinaKyle69 07.11.11 14:53

Bobo je napisao/la:
Sutra pocinje Interliber na Zg velesajmu!
Svake godine idem pa cu i ove prozujat, mozda se nadje sta!
Ide li tko od vas?

Ja dolazim u Zg tek u petak navečer, jel traje i u subotu interliber?

Inače, trenutno čitam Neil Gaimana - Anansi Boys
SelinaKyle69
SelinaKyle69
bomber
bomber

Female
Broj postova : 170
Godine : 36
Lokacija : Labin
Datum registracije : 23.10.2011

http://www.beeradvocate.com

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Bobo 07.11.11 15:11

Traje do nedjelje tj. u nedjelju je zadnji dan!
Bobo
Bobo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 305
Godine : 39
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 18.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by SelinaKyle69 07.11.11 15:49

Super, onda definitivno dolazim prošvrljat! Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 747986
SelinaKyle69
SelinaKyle69
bomber
bomber

Female
Broj postova : 170
Godine : 36
Lokacija : Labin
Datum registracije : 23.10.2011

http://www.beeradvocate.com

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 3 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.