FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

+18
Stermotich
domac
Mraz
Cave Bear
WILLY
LUKSA
Adept
Mladen
damjan
Optik
Storo
Strider
seye
commando
Marko
Igsy
Target
Nahualli
22 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Najbolja reportaža foto/video natječaja - "JESENSKA PRIČA" je:

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty32%Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty 32% 
[ 18 ]
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty28%Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty 28% 
[ 16 ]
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty9%Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty 9% 
[ 5 ]
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty5%Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty 5% 
[ 3 ]
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty4%Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty 4% 
[ 2 ]
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty7%Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty 7% 
[ 4 ]
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty4%Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty 4% 
[ 2 ]
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty2%Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty 2% 
[ 1 ]
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty9%Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty 9% 
[ 5 ]
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty2%Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty 2% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 57
 
 
Poll closed

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by LUKSA 11.11.10 21:34

A zašto misliš Damjane da su svi kao ti i da imaju dovoljno smjelosti, samostalnosti i odvažnosti!
Neki su mlađi od 18, pa im treba dozvola roditelja ili barem odobravanje!

Nekima treba slobodnog vremena, ako su roditelji, pa da odvoje neko vrijeme za sebe između ostalih roditeljskih i obiteljskih obaveza!

Nekima žena neće dopustit jer je toliko posesivna!

Možda si ti taj jedan u obitelji ili društvu koji voli ovo sve! Pa nailaziš na kritike bližnjih ili okoline itd.

PS nemožemo gledati na svijet iz svoje perspektive!


Zadnja promjena: LUKSA; 12.11.10 17:33; ukupno mijenjano 2 put/a.

LUKSA
guru
guru

Broj postova : 2320
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by damjan 12.11.10 9:57

za to nije potrebno ni hrabrosti ni odvaznosti nego samo dobra volja i slobodno vrijeme (ok..i dozvola roditelja ili odobrenje zene) al opet mi se cini da oni koji idu u sumu idu i ici ce bez obzira na to jel se za to dijele nagrade li ne... a oni koji gledaju slike iz fotelje i dalje ce gledati slike i mislit si pa mogao bi i ja ..
..ok shvatio sam da te reportaze nekome mogu otvoriti oci pa da krene na izlete i da je zato ova tema i pokrenuta, al kao sto vidis price ste objavili samo vi koji i inace objavljujete slike svojih izleta pa mislim da ce proc jos dosta vremena dok ne navucete nekog ko nije imao u planu uopce krenuti igdje
..al vrijeme je relativan pojam pa je ovo sve u svemu odlicna ideja iako ja to nisam odmah shvatio

@ domac: aj mi posalji adresu na koju da ti posaljem fotic... nasao sam ga sinoc, to je u biti mini sony digitalna kamera al moze i slikati fotke.. ne bas najbolja rezolucija al ako nemas fotic..ovo ce ti definitivno dobro doci
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Samobaniran 12.11.10 10:17

BRAVO DAMJANE !!!
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 350615

Potez dostojan čoveka.
Samobaniran
Samobaniran
lingua
lingua

Male
Broj postova : 255
Godine : 223
Lokacija : Istočno od raja
Datum registracije : 04.08.2009

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Nahualli 12.11.10 11:03

seye je napisao/la:mi oprastas? =)
Nisam ni zamjerila. :migg:
Pretpostavila sam da si zabrijao.
Bola su me u oči ona crvena slova nakon tvojeg posta (kojih sada više nema) pa sam eto morala odgovoriti.

damjan je napisao/la:@ domac: aj mi posalji adresu na koju da ti posaljem fotic... nasao sam ga sinoc, to je u biti mini sony digitalna kamera al moze i slikati fotke.. ne bas najbolja rezolucija al ako nemas fotic..ovo ce ti definitivno dobro doci
Potpisujem StepenWolf-ov komentar, hvalevrijedno.
Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 85288
Nahualli
Nahualli
lingua
lingua

Broj postova : 225
Datum registracije : 29.06.2008

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by damjan 12.11.10 12:04

DOMAC ja se ispricavam..sad tek vidim da je CAVE BEAR napisao da nema fotic
pa spiljski medvjede javi adresu
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Cave Bear 13.11.10 10:16

imas je na pp-u
tnx =)

Cave Bear
Cave Bear
spikač
spikač

Male
Broj postova : 700
Godine : 26
Lokacija : Sombor
Datum registracije : 31.05.2010

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by NAVIGATOR 13.11.10 19:16

ekipo foraumaša i TEAM-ovci bok. evo vratio se ja nakon 10tak dana iz šume. radio sam nekaj za vojsku a kad vojska zove ne pita za završetak foto-video kontesta. žao mi je da se stvar oko nagrada i glasanja zakomplicirala, a produžetak glasanja je bio na moj nagovor. dakle ako je za to netko kriv onda sam to ja. zahvalio bi TEAM-ovcima koji su ovih tjedan dana radili moj posao "hvala vam".
kada mi je pala na pamet ova tema cilj mi je bio upravo ono što je damjan dokučio i jedini napisao, potaknuti ljude na odlazak u prirodu a da za to budu i nagrađeni. iako sam mogao podjeliti poklone vrednosti po 1000kn, namjerno sam izabrao ove jeftinije, baš zato da ne dođe do svađe i optuživanja, ono očito je i prag od 100-300kn kritičan. da jedna stvar bude jasna "mogao sam sve ove nagrade zadržati za sebe, nikome nisam dužan polagati račune za stvari koje dobijem na svoje ime" također sam mogao iste pokloniti osobama na forumu koje su mi drage ali nisam, mislio sam da je najpravednije za sve članove ali i za dobar glas foruma upravo ovakvo sportsko nadmetanje(mislim na snimanje reportaža a ne na ovo kasnije prigovaranje oko nagrada). dakle tvrdnje nekoh forumaša o namještanju glasova od strane TEAM-a rekao bi su malo paranoične i sulude jer da nam je to cilj ionako smo si sve mogli međusobno podjeliti.
nadam se da je nekima sada stvar malo jasnija i molio bi da se svi malo skuliraju do kraja glasanja. po završetku glasanja svaki če od plasiranih(prvih 6 mjesta) redom javno pod temom nagrade zatražiti nagradu koja mu pripada. kada to svi naprave na moj PM če poslati točna imena i adrese i iduči tjedan primiti nagrade.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by LUKSA 13.11.10 21:59

ako ostane moja reprtaža prva, i mogu odabrati prvi, prepustio bih MORU Strideru , ne trebam
niti jednu nagradu, mada sam poćašćen vašim glasovima!

Ja ću se zadovoljiti sa time da ste glasali za mene , odnosno za moju reportažu!
Da potaknem nekoga , tko nema dovoljno snage ili odvažnosti u svemu ovome!


Svoje mišljenje sam izjasnio, nisam proklet, materijalno mi jako malo znači u životu, osim, što moram od nečega živjeti!
Nemam , ali me ne zanima, imam dovoljno za sebe!

Podijelite nagrade između sebe!
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Marko 13.11.10 22:58

Ja također nudim svoju nagradu(koja god da je) nekome kome je možda potrebnija. Ima na forumu dost klinci kojima fali opreme.

Stvarno je najbitnije sudjelovati =)

Navigatore još jednom hvala ti na trudu =)
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Cave Bear 13.11.10 23:07

vi ste baš likovi Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 747986
ozbiljno
svaka čast naviju na ovome =)
hvala damjane =)
luksa i marko hvale vredni postupci Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 86830
lepo napredujemo
pozdrav od cave beara Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 611886
Cave Bear
Cave Bear
spikač
spikač

Male
Broj postova : 700
Godine : 26
Lokacija : Sombor
Datum registracije : 31.05.2010

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by WILLY 15.11.10 14:24

bravo momci!neman rječi
WILLY
WILLY
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 48
Lokacija : dolina neretve
Datum registracije : 13.12.2009

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Fratt 15.11.10 14:46

Glasao za ono jaje na lopati...sad me strah dal sam dobro postupio?Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 865284 Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 747986
Uglavnom,TLTR. Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 323904
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Strider 15.11.10 17:22

Nije me bilo par dana, pa sad čituckam sve ovo. Vidim da se situacija smirila i da su napokon ljudi pokazali bolju stranu. Vidim da ste solidarni i konkretni i drago mi je zbog toga. Također drago mi je zbog pomoći špiljskom medvjedu. Šta da kažem osim da radite bolju budućnost. Luksa hvala puno i čestitam na pobjedi Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 368870
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Nahualli 15.11.10 22:42

Cijenjeni forumaši,

natječaj je priveden kraju, a rezultati glasanja su slijedeći:



1. mjesto: commando - Jaje na oko

2. mjesto: LUKSA - Vikend na Banovini

3. mjesto: Strider - Lika, 6.10-10.10.

4. mjesto: Marko - Lov na kestene

5. mjesto: Optik - Lokve

6. mjesto: Storo - Samoborsko gorje

Kao što možete primjetiti gore na rezultatima glasanja, 3. mjesto je izjednačeno.
Unutar tima izglasano je da će 3. mjesto pripasti Strideru;
zbog truda jer se natjecao sa čak tri reportaže.

Svaki od plasiranih će redom na temi NAGRADE zatražiti nagradu prema želji.
Dakle prvoplasirani bira prvi, drugoplasirani drugi i tako dalje.

Kada svi odaberu željenu nagradu, kontaktirati će autora natječaja, kolegu NAVIGATORA kojem će preko privatne poruke poslati osobne podatke za primitak nagrade; ime, prezime i adresu.

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 85288
Nahualli
Nahualli
lingua
lingua

Broj postova : 225
Datum registracije : 29.06.2008

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by WILLY 16.11.10 21:24

šta zar Luksa nije pobjednik,i treče mjesto po meni zaslužuje marko jer se ravnopravno borio jednom reportažom,anije ih nabubo 2-3 za svaki slučaj.
ovo je isključivo moje mišljenje i samo moje i ako sam nekog nečim uvrijedio ili omalovažio unaprijed se ispričavam. Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 393492
WILLY
WILLY
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 48
Lokacija : dolina neretve
Datum registracije : 13.12.2009

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Strider 16.11.10 21:56

Ma daj Willy nikog ne vrijeđaš, pogotovo ne mene. Što se tiče mjesta, odluke su pale u zadnji tern, do neki dan je Luksa vodio, jbg, većina odlučuje
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Marko 16.11.10 22:05

Da se i ja zahvalim svima koji su glasovali. Ponavljam meni mjesto na kojem sam ne znaci nista. jedino mi je žao što nije bilo više reportaža, nadam se da ce ih ubudece biti više =)
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by WILLY 16.11.10 22:08

mislim da če mo se svi potruditi i učiniti forum zanimljivim sa više reportaža ,a nagrede i nisu bitne več natjecateljski duh nas survivala Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 990630
WILLY
WILLY
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 48
Lokacija : dolina neretve
Datum registracije : 13.12.2009

[Vrh] Go down

Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA" - Page 3 Empty Re: Glasanje za najbolju reportažu - "JESENSKA PRIČA"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.