FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Pozdrav iza zgrade. . .

Go down 
Autor/icaPoruka
bradda
bebač
bebač

Male
Broj postova : 1
Godine : 55
Datum registracije : 16.08.2019

Pozdrav iza zgrade. . . Empty
PostajNaslov: Pozdrav iza zgrade. . .   Pozdrav iza zgrade. . . Empty16.08.19 20:11

Pozdrav svima,

Odrastao u tek sagradjenom novozagrebackom naselju koje je tad bilo kraj grada (Sopot) a iza njega je pocinjala priroda, a skoro citav zivot preziveo u centru Beograda, znaci o prirodi ne znam skoro nista, no kako imam 50 i kusur godina javljaju mi se neke uspomene da smo ko klinci bacali nozeve i palili vatre kad nam se digne za sto bi se danas islo u zatvor, pa u tom smislu se nekako kilavo vracam prirodi sad vec u ozbiljnim godinama, itd. . .

Forum je ok, dosta ljudi dobre volje koliko vidim, mada ovi sumari i fensi survivalisti znaju biti drski i praviti se pametni, ali slutim da cu izaci na kraj s tim, pitanja imam ko u prici.

Sve najbolje svima zelim za pocetak.
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika
sgt bear

Male
Broj postova : 1562
Godine : 45
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Pozdrav iza zgrade. . .   Pozdrav iza zgrade. . . Empty17.08.19 1:25

Pozdrav i dobrodošao!
[Vrh] Go down
marin_2411
tipko
tipko
marin_2411

Male
Broj postova : 54
Godine : 23
Datum registracije : 18.07.2017

PostajNaslov: Re: Pozdrav iza zgrade. . .   Pozdrav iza zgrade. . . Empty18.08.19 3:16

Dobrodošli! Sva pitanja su dobrodošla i nadam se da ćete pronaći odgovore koji Vas zanimaju!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Pozdrav iza zgrade. . .   Pozdrav iza zgrade. . . Empty

[Vrh] Go down

Pozdrav iza zgrade. . .
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.