FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

DVA DANA SREDNJEG VELEBITA

Go down 
Autor/icaPoruka
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7276
Godine : 44
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: DVA DANA SREDNJEG VELEBITA   07.01.19 20:32

Forumaši bok

Fijuuuu, nije me ovdje bilo već mjesecima, možda i godinama. Pozdrav svima iz "Starih" dana, ali i friškoma.

Neko sam vrijeme bio spriječen putovati dalje destinacije zbog friškog roditeljstva pa sam se tada i priključio Forumu. Sada kćer ima već 9 godina pa su ponovno krenuli angažmani oko egzotičnijih i daljih putovanja. No o njima ću možda jednom pod drugom puno starijim temom ovdje na forumu a ovo je neki intermeco koji smo super iskoristili i prošetali se srednjim velebitom. Dakle malo, red razgledavanja, hodanja, vatre, šatoriranja, huhanja, noževa itd.
Također se u priči pojavljuje još jedan cjenjeni forumaš iz Rijeke.

[Vrh] Go down
Lawman
bomber
bomber

Male
Broj postova : 180
Godine : 35
Datum registracije : 05.04.2014

PostajNaslov: Re: DVA DANA SREDNJEG VELEBITA   08.01.19 1:24

Navi, zdravo!

Za mene si kralj. Baš sam čitao tvoju temu sa IWA iz 2013, te ugledam tvoj novi post.
Pratim tvoj YT, te još uvijek čitam tvoje stare teme i postove, jer to volim. Najbolji su oni od CR-ovim remek djelima. I sam sâm ponosni vlasnik jedne male Sebe, tako da mogu potvrditi sve što si napisao o tome....

Well, odoh sada gledati video sa Srednje Velebita. Nije baš Rapa Nui, ali izazova i avanture ne izostaje...

Lijepi pozdrav! Svako dobro u ovoj već započetoj Novoj godini...
[Vrh] Go down
http://www.coldsteel.com
Migach
guru
guru

Male
Broj postova : 2834
Godine : 28
Datum registracije : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: DVA DANA SREDNJEG VELEBITA   08.01.19 17:48

Dugo te nije bilo =)
Super provod! Uživajte samo čim više =)
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7276
Godine : 44
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: DVA DANA SREDNJEG VELEBITA   08.01.19 22:53

Lawman
baš mi je drago da su ti se svidjele neke od tema koje sam tipkao ovdje na forumu i neki filmići sam mog youtube kanala.
Što se sebe tiće već 7 godina 99% vremena je Sebenza 21 large u mom džepu. Zapravo svaki put kada izlazim iz stana a to je gotovo uvijek. Po kući nosim neki od tradicionalnih foldera u džepu, jedan od kupljenih u nekoj dalekoj zemlji.
Što se putovanja tiče baš završavam serijal koji će uskoro krenuti na HRT-u. Nekoliko tjedana smo putovali i snimali po Portugalu. Ima baš lijepih lokacija.
Krajem ljeta kreće serijal o jedom tisućama kilometara udaljenom otoku gotovo u sred Atlantika. Skoro na pola puta do Amerike. Prije ljeta krećemo na snimanje a nadam se da ću do jeseni stiči sve i smontirati.
Kad završim to ću postaviti pod ovom mojom starom temom

http://survival.aforumfree.com/t7183-projekt-avantura-do-kraja-svijeta-na-youtubeu-ep-1-30  
do tada izleti po Lijepom nam našom koja je stvarno prekrasna.

Migach
Bok, da bome dugo ovdje na forumu. Ma i sada ne planiram kucati tone teksta i fotki kao nekada ali ću navratiti povremeno. Živio
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 672
Godine : 33
Datum registracije : 06.11.2012

PostajNaslov: Re: DVA DANA SREDNJEG VELEBITA   11.01.19 14:19

Lipo je vidit rad profesionalca. Snimljeno, rezirano, pozadinska muzika i sve da je gust pogledat.
[Vrh] Go down
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2118
Godine : 28
Datum registracije : 03.08.2009

PostajNaslov: Re: DVA DANA SREDNJEG VELEBITA   12.01.19 14:24

Odlican video, Velebit je prekrasan, još pogotovo ako imaš familiju kraj sebe.

Offtopic: Baš sam ti škicnul na kanal, pa vidim da si Velebitu snimao, jesi prošao Divku?
[Vrh] Go down
Žic
tipko
tipko

Male
Broj postova : 54
Godine : 64
Datum registracije : 01.04.2018

PostajNaslov: Re: DVA DANA SREDNJEG VELEBITA   17.01.19 13:55

Da ljep video, Srednji Velebit je kao i sav drugi prekrasan. Meni osobno odmah okretaji herca porastu, a kako i ne bi kad sam se tu i rodio.
Jedino kad bi pogledali iz kuta mojih starijih njima svakako nije bio tako zabavan naime moja mater i ostale žene bi morale sa srpom žet travu i stavljat u buture pa na mulu ili magare što je ko imao i pravac nizbrdo . Baš na Šatorini je bezbroj puta išla žet travu, a i gonit ovce na pašu itd.
Pod Šatorinom u takozvanom Šatorskom Docu ima jedan ljep izvorić koji nikad nije presušivao. Sad pitanje što je sa njim jer nisam bio jedno 20 godina u Dolcu ,vjerovatno je zarastao ako mi zdravlje dozvoli ovog ljeta ću obić da vidim. Da mi bude lakše otić ću autom na Dokozinu Plan a i dalje da lakše dođem ,inače mi smo odozdola dolazili (ima više puteva) sa starim putevima koje su koristili pastiri . Treba par sati dobro potegnut za doć no tako je to nema na Velebitu lagana terena.
Ima samo neponovljiva surova ljepota najljepše planine na svijetu.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: DVA DANA SREDNJEG VELEBITA   

[Vrh] Go down

DVA DANA SREDNJEG VELEBITA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.