FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Servis zippo

Go down 
Autor/icaPoruka
cekpi7
bebač
bebač
cekpi7

Male
Broj postova : 14
Godine : 29
Datum registracije : 14.09.2013

Servis zippo Empty
PostajNaslov: Servis zippo   Servis zippo Empty15.03.18 0:10

Ima netko iskustva sa slanjem zippo upaljača na servis? Čistio sam malo stare kutije i našao stari zippo, prije kojih godinu - dvije mi je pukla ona šarka/pant koji drži gornji dio i sad mi samo stoji, koliko sam čitao servis je besplatan i to najbliži u Njemačkoj. Nije mi neki problem pričekati mjesec ili dva, nego me samo zanima što sve da pošaljem sa njim? Čitam da treba neki obrazac, a neki pišu da je bolje da pošaljem preko distributera?
[Vrh] Go down
blinddog
tipko
tipko

Male
Broj postova : 65
Godine : 53
Datum registracije : 19.07.2013

Servis zippo Empty
PostajNaslov: Re: Servis zippo   Servis zippo Empty15.03.18 9:49

Napiši im što je problem, isprazni upaljač od benzina (ostavi insert vani bar tjedan dana da ishlapi benzin) i pošalji u DE ili USA. Bit će prije gotovo nego ako ide preko distributera jer distributer čeka  da se nakupi neka količina za servis i onda šalje a to može potrajati.
Ja sam slao dva komada direkt u USA i stigli nazad nakon dva mjeseca, popravljeni, očišćeni, ispolirani i novi insert uz upaljače. U omotnicu sam i stavio jednu ekstra kuvertu s mojom adresom ali je nisu koristili.
Ako ti se ne žuri onda odnesi do distributera.
[Vrh] Go down
cekpi7
bebač
bebač
cekpi7

Male

Servis zippo Empty
PostajNaslov: Re: Servis zippo   Servis zippo Empty15.03.18 10:56

Nisam siguran gdje je najbliži distributer, poslat ću onda direktno u USA da se ne zezam previše s tim. Sjećaš se možda otprilike koliko je bila poštarina?
[Vrh] Go down
blinddog
tipko
tipko

Male
Broj postova : 65
Godine : 53
Datum registracije : 19.07.2013

Servis zippo Empty
PostajNaslov: Re: Servis zippo   Servis zippo Empty15.03.18 19:45

HR zastupnik http://www.satelit-tbm.hr/

Davno je bilo, poštarina otprilike dvadesetak kuna
[Vrh] Go down
cekpi7
bebač
bebač
cekpi7

Male

Servis zippo Empty
PostajNaslov: Re: Servis zippo   Servis zippo Empty15.03.18 22:19

Hvala Servis zippo 747986
[Vrh] Go down
fireball
zelembara
zelembara
fireball

Male
Broj postova : 32
Godine : 32
Datum registracije : 27.10.2015

Servis zippo Empty
PostajNaslov: Re: Servis zippo   Servis zippo Empty08.04.18 14:12

kasno dolazim. zippo, ako je original ima dozivotnu i garanciju i netreba ti apsolutno nista vise od samog upaljaca kao potvrda garancije (netreba ti kutija, ni racun ni nista).

Iz hr ti je najbolje slati u kliniku u njemacku, najbrze dobijes nazad (oko 2 tjedna cekanja), ako saljes u USA onda racunaj na par mjeseci.
ono sto ce ti popraviti su uglavnom pante, ne popravljaju kucista i boje/slike na istome. Kad ti saljes placas postarinu do njih (oko 5€ za njemacku) a oni placaju za nazad i jos ti ubace novi insert unutra (bar je tako bilo, sumnjam da su to promjenili). za vise info javi mi se na pm ili posjeti www.zippo-friends-croatia.com

ili mozes ici prkeo distributera, ok je covjek, ali mozes si skratiti lanac slanja ako sam to napravis
[Vrh] Go down
cekpi7
bebač
bebač
cekpi7

Male

Servis zippo Empty
PostajNaslov: Re: Servis zippo   Servis zippo Empty09.09.19 21:18

Eto da se javim, našao sam zippo u ladici, spakiran i spreman za poslat (još od prije godinu dana Servis zippo 469245 ) pa sam ga odlućio poslat. Slao sam kao prioritetno pismo u Njemačku, tracking nije radio iz nekog razloga, ali vratio se nakon mjesec i nešto sitno (2 dana iz Njemačke do nas, ne znam gdje je ostatak bio). Novi insert, malo ga je teže bilo otvarat par dana ali sad je normalan. Hvala svima na odgovoriman možda ovo pomogne nekome Servis zippo 747986
[Vrh] Go down
Sponsored content

Servis zippo Empty
PostajNaslov: Re: Servis zippo   Servis zippo Empty

[Vrh] Go down

Servis zippo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.