FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Servis zippo

Go down 
Autor/icaPoruka
cekpi7
bebač
bebač

Male
Broj postova : 13
Godine : 28
Datum registracije : 14.09.2013

PostajNaslov: Servis zippo   15.03.18 0:10

Ima netko iskustva sa slanjem zippo upaljača na servis? Čistio sam malo stare kutije i našao stari zippo, prije kojih godinu - dvije mi je pukla ona šarka/pant koji drži gornji dio i sad mi samo stoji, koliko sam čitao servis je besplatan i to najbliži u Njemačkoj. Nije mi neki problem pričekati mjesec ili dva, nego me samo zanima što sve da pošaljem sa njim? Čitam da treba neki obrazac, a neki pišu da je bolje da pošaljem preko distributera?
[Vrh] Go down
blinddog
tipko
tipko

Male
Broj postova : 65
Godine : 51
Datum registracije : 19.07.2013

PostajNaslov: Re: Servis zippo   15.03.18 9:49

Napiši im što je problem, isprazni upaljač od benzina (ostavi insert vani bar tjedan dana da ishlapi benzin) i pošalji u DE ili USA. Bit će prije gotovo nego ako ide preko distributera jer distributer čeka  da se nakupi neka količina za servis i onda šalje a to može potrajati.
Ja sam slao dva komada direkt u USA i stigli nazad nakon dva mjeseca, popravljeni, očišćeni, ispolirani i novi insert uz upaljače. U omotnicu sam i stavio jednu ekstra kuvertu s mojom adresom ali je nisu koristili.
Ako ti se ne žuri onda odnesi do distributera.
[Vrh] Go down
cekpi7
bebač
bebač

Male

PostajNaslov: Re: Servis zippo   15.03.18 10:56

Nisam siguran gdje je najbliži distributer, poslat ću onda direktno u USA da se ne zezam previše s tim. Sjećaš se možda otprilike koliko je bila poštarina?
[Vrh] Go down
blinddog
tipko
tipko

Male
Broj postova : 65
Godine : 51
Datum registracije : 19.07.2013

PostajNaslov: Re: Servis zippo   15.03.18 19:45

HR zastupnik http://www.satelit-tbm.hr/

Davno je bilo, poštarina otprilike dvadesetak kuna
[Vrh] Go down
cekpi7
bebač
bebač

Male

PostajNaslov: Re: Servis zippo   15.03.18 22:19

Hvala
[Vrh] Go down
fireball
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 30
Godine : 31
Datum registracije : 27.10.2015

PostajNaslov: Re: Servis zippo   08.04.18 14:12

kasno dolazim. zippo, ako je original ima dozivotnu i garanciju i netreba ti apsolutno nista vise od samog upaljaca kao potvrda garancije (netreba ti kutija, ni racun ni nista).

Iz hr ti je najbolje slati u kliniku u njemacku, najbrze dobijes nazad (oko 2 tjedna cekanja), ako saljes u USA onda racunaj na par mjeseci.
ono sto ce ti popraviti su uglavnom pante, ne popravljaju kucista i boje/slike na istome. Kad ti saljes placas postarinu do njih (oko 5€ za njemacku) a oni placaju za nazad i jos ti ubace novi insert unutra (bar je tako bilo, sumnjam da su to promjenili). za vise info javi mi se na pm ili posjeti www.zippo-friends-croatia.com

ili mozes ici prkeo distributera, ok je covjek, ali mozes si skratiti lanac slanja ako sam to napravis
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Servis zippo   

[Vrh] Go down

Servis zippo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Održavanje zippo upaljača
» zippo upaljači
» "Spimpani" ZIPPO
» Graviranje
» kuhalo od kartona i svijeće ( uradi sam )