FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Ekspedicija u nepoznato

Go down 
Autor/icaPoruka
way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 61
Godine : 36
Datum registracije : 06.11.2011

PostajNaslov: Ekspedicija u nepoznato   09.03.18 0:18

Postovani planinari!
Kao veliki ljubitelj planina, prirode mnogo volim da gledam emisije o preživljavanju na Diskavery kanalu, tako da sam došla na ideju da i sama sa grupom planinara nešto organizujem, nešto što ne bi baš bilo tako esktremno kao u tim emisijama, mislim, ne bismo jeli zmije, skakvce i slično, ali bismo krenuli put divljine sa šatorima, pa pravac na more. Moj prijedlog bi bio da putujemo iz Osijeka pa na dalje kroz Bosnu (jako dobro poznajem puteve i planine u BiH), sa ruksacima, šatorima i pješobusom. U Bosni možete da kampirate po planinama bez problema, stoga i predlažem kao polaznu tačku Osijek, da bismo stigli što prije u BiH da možemo bez problema raširti šator gdje hoćemo U slučaju loših vremenskih uvijeta, prenoćili bi u planinarskom domu negdje na planini.
Za ovaj put potrebna je što veća grupa planinara/putnika (ipak prednost dajem planinarima jer oni ovo mogu da izdrže za ostale ne znam), a put bi trajao od 1.7. pa do 15.8. Išli bismo jednim putem do mora, a vratili se drugim (sve pješke). Također nije važno hoćete li vi moći izdržati svo vrijeme (što ni za sebe ne garantiram), ali nije samo u pitanju izdržljivost već i životne obaveze, tako da u bilo koji termin možete "uskočiti" na par dana tj.koliko vi možete.
U slučaju da vas bude mnogo zainteresiranih, napraviću grupu na FB, gdje ćemo moći online razgovarati i dogovarati o svemu.
Fina ideja, samo treba realizirati.
Ja vjerujem, da je moguća.
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1286
Godine : 33
Datum registracije : 04.04.2012

PostajNaslov: Re: Ekspedicija u nepoznato   10.03.18 14:37

super ideja! držim fige da se realizira!
samo, morat ćeš se pomučiti da ju ostvariš, ljudi su jako inertni u današnje vrijeme. govorim iz iskustva!
[Vrh] Go down
way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 61
Godine : 36
Datum registracije : 06.11.2011

PostajNaslov: Re: Ekspedicija u nepoznato   10.03.18 17:51

pa ko hoce da se prikljuci, pa da se dogovorimo? ja sam jos na neke forume isto postavila,pa ko voli nek izvoli....nema veze sto su interni, priznajem nije lose nekad i sa grupama malo radi promjene...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Ekspedicija u nepoznato   

[Vrh] Go down

Ekspedicija u nepoznato
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ženska ekspedicija Everest 2009.
» Pukovnik Fawcett-najveći misterij Amazone
» Tko je Robinson Crusoe?