FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Pilotska jakna MA1 (spitfajerica) - mitovi i stvarnost

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
termit520
bomber
bomber

Male
Broj postova : 197
Godine : 42
Datum registracije : 10.04.2015

PostajNaslov: Pilotska jakna MA1 (spitfajerica) - mitovi i stvarnost   05.03.17 17:05

Ja bih htio ako uvaženi forumiti imaju iskustava sa spitfajericom originalnom naravno,doznati ima li istine u tome da je ova jakna nepromočiva? Preciznije o ovome se radi:
http://alphaarmyshop.hr/proizvodi/odjeca/jakne/alp-jak-ma1-rep-alp-jak-ma1-rep-3-100-2369/#variationdetail2369_6258
E sad,mene interesira prvo je li jakna zaista nepromočiva,o originalu pričam,a drugo,ako je,do koje granice?
Ne interesiraju me stvari za impregnaciju nego me interesira da li će po pljusku majica koja je na meni unutar te jakne ostat suva ili neće? Dakle je li jakna sama po sebi vodonepropusna kako kažu ili nije? Naravno nije mi do izlaženja po pljusku u spitfajerici nego me zanima općenito je li ta jakna u stanju izdržat kišu i dokad?
Znam da ima kabanica,ima i puno boljih i skupljih jakni ali nekako sam emotivno vezan za spitfajericu pa me zanima dokle ona može trpit kišu?
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1514
Godine : 43
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Pilotska jakna MA1 (spitfajerica) - mitovi i stvarnost   05.03.17 21:29

Nepromočiva? Kak da ne! To je legenda...
[Vrh] Go down
glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1299
Godine : 53
Datum registracije : 01.02.2011

PostajNaslov: Re: Pilotska jakna MA1 (spitfajerica) - mitovi i stvarnost   06.03.17 2:58

imam dvije alfe,super praktične,drže kišu do neke granice ali jak pljusak...nikako.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Pilotska jakna MA1 (spitfajerica) - mitovi i stvarnost   

[Vrh] Go down

Pilotska jakna MA1 (spitfajerica) - mitovi i stvarnost
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jakna?
» SoftShell jakna
» PINEWOOD JAKNA