FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

+4
Born_Survivor
maxina
Šimun
Šare
8 posters

Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Šare 21.10.16 8:06

Evo otvorili zimsku sezonu...Nemam što nadodati,više planinarski đir,ali,ima i elemenata bushcrafta Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 350615
Isprike na kvaliteti,i greškama videa,radio sam s movie makerom,a windowse prethodno nisam koristio godinama tako da mi je bilo malo špansko selo..Uigrat ću se,pa će biti i bolje,ali,ima se što vidjeti.Hvala i uživajte Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 393492

Šare
Šare
tipko
tipko

Male
Broj postova : 50
Godine : 27
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 10.01.2015

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Šimun 21.10.16 8:08

Neće se kolega Šare ljutit što sam slučajno iz njegovog objavio post (koristim njegov laptop)  Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 350615
Da ne bude zabune.. Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 393492
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by maxina 21.10.16 11:11

Guštao sam gledajući-hvala dečki što dijelite dio ljepote s nama.

Mogli ste izlet nazvati "2 SRK-a i fake Ka bar u aktziji".To se sve tiče "prozvane osobe"-nije li tako?

Očit je tvoj prelazak s tactical-military opreme na planinarsku.
Uz ljepote Tulovih greda i očitog dobrog raspoloženja vas trojice korisno je i pogledati sadržaje vaših ruksaka.Uvijek se može nešto "ukrasti" od ideja i vidjeti što je nužno a što višak za tegliti.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Šimun 21.10.16 11:36

Its not fake Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 350615
Pa uglavnom nosimo cesto nepotrebne neke stvari,ali evo za promjenu s obzirom da rijetko idemo na izlte planinarskog tipa,eto. Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 393492
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Born_Survivor 21.10.16 11:40

super dečki s guštom sam pogledao video, samo nastavite ovako 👍👍
Born_Survivor
Born_Survivor
lingua
lingua

Male
Broj postova : 449
Godine : 25
Lokacija : Gradačac,BiH
Datum registracije : 25.10.2014

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Šimun 21.10.16 19:14

I budem vjerovatno. 29. i 30. sam na ruti Veliko Rujno-Sv. Brdo. I to je mislim to glede čistog planinarenja do neke druge prilike. Imam dosta planova ,samo treba $$$$ i bude kvalitetnog materijala i reportaža. Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 393492
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by NAVIGATOR 21.10.16 19:44

krasan izlet i zahvaljujem na trudu uloženom u držanje kamere kako bi i mi to mogli vidjeti. Prekrasan krajolik. Baš sam prošle godine prošao taj dio.
Odlični su mi ovi detaljniji osvrti na opremu jedino bi bilo bolje da je i prvi kompa kad je praznio ruksak da je usput dobacio što to iz ruksaka vadi. Također mislim da se tvoje izlaganje o opremi moralo čuti i vidjeti a ne ubrzati. Noževima da budem iskren nisam oduševljen ali pila je odlična a bome i sjekira je za 5+
Jedna mala kritika na snimanje. Ne može kamera gledati i okretati se lijevo desno gore dolje kao i naše oko-glava. Svakako da su akcijski pa i strešeni kadrovi u određenoj mjeri dobrodošli ali kad ih bude toliko puno i kada su toliko dugi onda to za gledatelja postaje zamorno. Čak bi se iz prvog dijela i puno više dobilo da su kadrovi editirani i bitno kraći. Da su korišteni samo oni mirniji dijelovi kadrova.
Fali barem nekoliko mirnih proračunatih kadrova pejzaža i radnje, široko.
Bez obzira na sve to s guštom sam odgledao.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by glock 21.10.16 20:31

Pa moram priznati da rijetko gledam video uratke duže od 10-15min,a ovo sam strpljivo odradio.Naviju se sviđa sjekira jer ima drvenu dršku,a drvo ima "dušu".Šimune,sretno na grebenu idući vikend,ja palim ujutro na Veliki Alan,nešto ćemo popet okolo,Kozjak,Zečjak,Veliki Rajinac,ima materijala.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Šimun 21.10.16 20:47

Fala ekipa.
Navi,sebe sam ubrzao jer sam izlagao pre sporo,a godinama manje vise nosim iste stvari.
Glede snimanja,iskreno,nisam se puno koncentrirao na snimanje,jer skuzim da svaki put ako sam puno u tomu ne pratim dovoljno svojim ocima i umom okolicu. A i sinoc smo ga na vrat na nos slagali. Hvala na savjetima svakako.

Glock,hvala. Nadam se da ce nas vrijeme posluziti.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Delete 21.10.16 20:56

Chipmunk Simun... Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 469245
Super reportaža, to sad za editiranje i način snimanja to uvjek može bolje (ili gore) al sasvim je ok.
Meni samo nije jasno zašto ali zašto noževe nosite u rancima, ne znam al ja uvjek nekako volim da mi je nadohvat ruke. Napiši ponešto o ruksaku, vidio sam na fejsu da si ga nanovo kupio, od Karimora nekako očekujem da je jeftin a u najmanju ruku zadovoljavajući, šteta što se sva njihova oprema mora naručivati jer ne znam ni za jednu trgovinu da njihove proizvode za planinarenj uvozi.
Delete
Delete
lingua
lingua

Male
Broj postova : 294
Godine : 29
Lokacija : Lika/Novi Sad (Kako kad)
Datum registracije : 09.01.2012

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by zuzonja 21.10.16 21:01

Delete je napisao/la:Chipmunk Simun... Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 469245
Super reportaža, to sad za editiranje i način snimanja to uvjek može bolje (ili gore) al sasvim je ok.
Meni samo nije jasno zašto ali zašto noževe nosite u rancima, ne znam al ja uvjek nekako volim da mi je nadohvat ruke. Napiši ponešto o ruksaku, vidio sam na fejsu da si ga nanovo kupio, od Karimora nekako očekujem da je jeftin a u najmanju ruku zadovoljavajući, šteta što se sva njihova oprema mora naručivati jer ne znam ni za jednu trgovinu da njihove proizvode za planinarenj uvozi.
Sportvision ducani u Hr imaju karrimor.
Zasto nosu u ruksaku. Da zasto, Simune? Za primjetit je veliki nedostatak tkz. "planinskoga" ruksaka. Da bi dosa do noza moras ispraznit kompletan ruksak. Ne, hvala. (ok vidin bia je u pretincu sa strane Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 747986 )
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Šimun 21.10.16 21:08

Spavaš li mirno Šimune Bura? Hahahah zuzonja...

O ruksaku slozim video uskoro. Nož ne nosim za pojasom jer je destinacija puna planinara,ne dam ni moja dva kikača da rade isto. Zadnji put Grga ušeta na benzinsku skoro s bajonetom.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by zuzonja 21.10.16 22:17

Šimun je napisao/la:Spavaš li mirno Šimune Bura? Hahahah zuzonja...

O ruksaku slozim video uskoro. Nož ne nosim za pojasom jer je destinacija puna planinara,ne dam ni moja dva kikača da rade isto. Zadnji put Grga ušeta na benzinsku skoro s bajonetom.
Nije panika bajuneta na benzinsku, nego kad zaboravis da ti je na glavi kaciga! Ja gledan sta se svi postrojili Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 478256
Budu li kricave bojice, umisto bushcraft postat ces mountain ursus.
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by zuzonja 21.10.16 23:34

Ma evo pogleda san jos jedanput reportazu. Odlicno. Mislin da ovo snimanje vasih aktivnosti u prvon licu, a ne ka narator i akcijsko snimanje u pokretu uvodi jednu novu dimenziju na forumu. Jos jedanput, bravo!
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Šare 22.10.16 0:40

Delete je napisao/la:Chipmunk Simun... Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 469245
Super reportaža, to sad za editiranje i način snimanja to uvjek može bolje (ili gore) al sasvim je ok.
Meni samo nije jasno zašto ali zašto noževe nosite u rancima, ne znam al ja uvjek nekako volim da mi je nadohvat ruke. Napiši ponešto o ruksaku, vidio sam na fejsu da si ga nanovo kupio, od Karimora nekako očekujem da je jeftin a u najmanju ruku zadovoljavajući, šteta što se sva njihova oprema mora naručivati jer ne znam ni za jednu trgovinu da njihove proizvode za planinarenj uvozi.

Prevencija prije svega Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 747986 Posto su nam nozevi sastavni dio EDC-a, bolje je spremit "pajsere" na sigurno i izbjeci nepotrebne sukobe.. S druge strane su nam pristupacne manje ostrice, koje jednako dobro obavljaju manje zahtjevnije poslove.. Kad vec klaunovi strase ljude, ne tribamo jos i mi Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža 368870
Šare
Šare
tipko
tipko

Male
Broj postova : 50
Godine : 27
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 10.01.2015

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Šimun 24.10.16 22:55

Evo kraća verzija ,obrađene 2 kamere,pa koga zanima...

Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža Empty Re: Tulove Grede/Gearcheck Video Reportaža

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.