FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

+13
laredo
Hombre
zeljkoxt
maxina
eagle1969
ivo
zuzonja
franciscus
NAVIGATOR
roy
CroPrepper
Fratt
Svizac
17 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty Re: Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

Postaj by NAVIGATOR 25.04.16 18:23

Kako trenutno imam viška vremena malo sam istraživao o slučaju iz naslova teme. Da ne ulazim u detalje rekao bi da svaka medalja ima dvije strane ili nikada jedana kovanica u džepu sama ne zvecka.

Da budem iskren nisam siguran kako bi ja osobno u takvoj situaciji reagirao no mislim da ne bi ostao smiren kao netko od protagonista događaja.

NAVIGATOR
master
master

Broj postova : 7019
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty Re: Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

Postaj by gorky 25.04.16 18:31

ivo je napisao/la:Zaista, respektabilan radni staž.

Mrtav hladan! Kao i njegova klijentela Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 865284
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty Re: Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

Postaj by zuzonja 25.04.16 21:20

Odin je napisao/la:
maxina je napisao/la:Kupac,klijent,mušterija može biti neinformiran,u krivu,bahat,glup.smrdljiv ali prodavač ne smije biti niti u jednoj situaciji takav.

ahahaha
Dakle kupac može biti bahat i neuljudan a prodavač bi nakon pola sata tlačenja i tolerancije trebao ostati uljudan i uslužan?
Možda u nekoj paralelnoj dimenziji.

EDIT: Imam iza sebe četiri godine staža u HR army/airsoft trgovinama da ne ispadne da sam baš od jučer.

Ako se ne varan, a zapravo znan da se ne varan ne radi li se ovde o trgovini koju necu reklamirat, ali pocinje sa alp......shop. Naime istu san nazva prije nesto manje od godinu dana i pita za jedan artikal u slucaju da ne odgovara velicina (a nije bilo manje koja je bila upitna i nece doc narednih miseci) je li se moze platit, preuzet i ako ne odgovara vratit sa etiketama, u ambalazi i naravno netaknuto u roku. Na to san dobia odgovor dva puta da ne moze, vec samo zaminit za robu iste vrijednosti. Nisan tia raspravljat ni ista slicno iako san dobro upucen u zakonski rok od 14 dana. Mozda je bila fjaka taj dan pa mi se nije dalo. Narucia san izvanka i rijesia problem. Osoba s druge strane je bila kulturna, iskrena i poznavala je tematiku, ali za pretpostavit je da je politika ducana da ne postuju zakon? Uglavnon od tad sve proizvode 5.11 marke (jedni su od skupljih na trzistu) narucujen iz drugih izvora. Zapravo napisat cu i modele opreme 5.11 koje san do sad kupia da vidite da se skupi pristojna cifra. rush 12, rush 24, tactical jacket, tactical shirt, tactical pants cotton, 2x tactical pants with teflon. Moguce jos nesto i to samo toga branda. Zar nekome stvarno triba ovakva reklama tj. ne reklama? Mislin da je vrime da se kupca pocinje gledat onako kako i triba, tj. kupac je uvik u pravu! I samo za kraj me opet zanima da vidin je li klima drukcija pa mozda i narucin nesto u Vasen ducanu. Dakle, je li se moze uzet roba priko web shopa, telefona i vratit u roku 14 dana bez ikakvoga objasnjenja?
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty Re: Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

Postaj by Hombre 25.04.16 22:40

Odin je napisao/la:ahahaha
Dakle kupac može biti bahat i neuljudan a prodavač bi nakon pola sata tlačenja i tolerancije trebao ostati uljudan i uslužan?
Možda u nekoj paralelnoj dimenziji.

EDIT: Imam iza sebe četiri godine staža u HR army/airsoft trgovinama da ne ispadne da sam baš od jučer.

I po mogućnosti da ima istetoviran kukasti križ na prsima Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 478256

Unatoč tvom zaista respktabilnom radnom stažu kupac može biti sve gore nabrojano dok je tvoje da se uljudno ponašaš, a provodiš ono što ti Zakon dozvoljava.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty Re: Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

Postaj by blinddog 26.04.16 9:16

zuzonja je napisao/la: Dakle, je li se moze uzet roba priko web shopa, telefona i vratit u roku 14 dana bez ikakvoga objasnjenja?


Može. Članak 72 stavak 1 Zakona o zaštiti potrošača

blinddog
tipko
tipko

Male
Broj postova : 63
Godine : 57
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 19.07.2013

[Vrh] Go down

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty Re: Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

Postaj by zuzonja 26.04.16 11:14

blinddog je napisao/la:
zuzonja je napisao/la: Dakle, je li se moze uzet roba priko web shopa, telefona i vratit u roku 14 dana bez ikakvoga objasnjenja?


Može. Članak 72 stavak 1 Zakona o zaštiti potrošača
Pitan prodavaca, ne zakon! Ako je tu molia bi cijenjeni odgovor. Hvala Odine unaprid.
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty Re: Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

Postaj by Odin 26.04.16 12:56

ivo je napisao/la:Zaista, respektabilan radni staž.
Gospodine Ivo,prije nego počnete sa klasičnim spamanjem molim Vas da se prvo informirate kada su se army shopovi u RH počeli otvarati kao fizičke trgovine a ne kao webshopovi...hvala unaprijed.

@ Zuzonja: Može.
Ako te sta interesira mozemo preko inboxa nastaviti.
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty Re: Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

Postaj by zuzonja 26.04.16 14:18

Eto ja san zadovoljan s tin odgovoron jer je uvik taj ducan i osoblje bilo kulturno i normalno. Valjda je tribalo vrimena da se uhoda sa novin pravilima i da se ustali neka rutina. Ocekujte me priko web shopa, a nadan se i koji put uzivo kad buden u zg Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 69343
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty Re: Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

Postaj by Svarog_2 04.05.16 17:54

Svizac je napisao/la: Za dilere je možda taj rječnik i prihvatljiv, jer su njihove mušterije i onako moralno na dnu i mogu im iz dana u dan, prema svojem osobnom nahođenju određivati cijenu onog što prodaju. Za to zanimanje kultura ophođenja uopće nije bitna. Bitna je samo kvaliteta „robe“.

Dakle ovo što si napisao zbilja nije u redu. U životu me nit jedan diler nije loše tretirao. bilo da se radi o duhanu, rakiji, travi ili nečem drugom ljudi su pristojni i posebno su sretni ako si došao s novcima, al za silu može i na ler.. ako je neko bahat i bezobrazan može svoju najbolju robu poklonit karitasu, ja sigurno ne kupujem od takvih spodoba. Mislim da imaš predrasude o ljudima koji su isti kao mi, vjeruj mi, upoznao sam crnca.

U [cenzura] osobno nisam nikad imao problema al ovo kaj si opisao je zbilja sjebano jer da si ti potpuno krivo shvatio cijene nije ok da te neko vrijeđa i tjera. Mislim da mu nebi zamjerio da ti nije rakao "hvala, doviđenja" al nije ti trebao baš govoriti neke stvari...jebiga

Svarog_2
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 40
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.05.2016

[Vrh] Go down

Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u - Page 2 Empty Re: Razgovor „ugodni“ naroda hrvatskog ili u Replik Art-u

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.