FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Highlander Pro Forces 33l

Go down 
Autor/icaPoruka
Šimun
guru
guru
Šimun

Male
Broj postova : 2919
Godine : 24
Datum registracije : 26.06.2010

Highlander Pro Forces 33l Empty
PostajNaslov: Highlander Pro Forces 33l   Highlander Pro Forces 33l Empty13.05.15 23:23

Evo uhvatio nešto vremena i neta pa da napišem po koju riječ...Napokon sam odlučio nabaviti novi ruksak..Uspio sam ''smekinjati'' do bola SJP ruksak,pa odlučih nabaviti novi..Prvo mi je bilo dvoumljenje 33 ili 60l..Nekako mi je 33 po veličini više pasao..S obzirom da ne nosim nešto previše opreme na teren,stalo mi je sve što inače nosim za par dana terena i u ovaj...
Neke specifikacije ruksaka:
-33 Litre Capacity, Size 58cm height x 45cm width x 16cm depth
-Air Mesh funnel back ventilation system plus support chest strap
-Case Pack Quantity: 1
-NRT033-BC
-Zip up lid compartment with storm flap plus 2 x 2 Ltr zip up side pockets with -storm flaps
-Durable XTP 900D PU fabric with waist strap plus padded comfort waist system
-FREE 100% waterproof cover inside top section with is removable
(Izvor:ebay)

Na prvu kad sam prošao ruksak kroz ruke,ostao sam oduševljen čvrstoćom samog materijala,tako da što se tiče zapinjanja s njim o bilo što žešće,zagarantirano će izdržati sav abuse!
Highlander Pro Forces 33l DSC01496_zpsaunsykiy

Highlander Pro Forces 33l DSC01497_zpss9wxiigy

Highlander Pro Forces 33l DSC01498_zpsetoulblo
Bočni džepovi dovoljni za neke stvarčice,mada,da su samo malkice veći bili bi taman.

Highlander Pro Forces 33l DSC01499_zpsydlnogof
U drugom džepu Bahco laplander i Mora kao backup nož..

Highlander Pro Forces 33l DSC01500_zpsiguv1ahz
Naramenice i sami jastučići za leđa su Airmesh system. Ušiveni su čvrsto bez ikakvog končića da izviruje..

Highlander Pro Forces 33l DSC01501_zpssakyr1pp

Highlander Pro Forces 33l DSC01502_zpsladh3udh

Highlander Pro Forces 33l DSC01503_zpshtzsparb
Na samom ruksaku postoje zakačke,također i trake koja je idealna za sjekiru postaviti na ruksak,te su na dnu ruksaka 4 utora za mole sistem. To mi na svakom ruksaku služi za zakačiti vreću..

Highlander Pro Forces 33l DSC01504_zps4alk5fyi
''Zaklopac'' ruksaka ima džep,u koji sam stavio nešto hrane i naglavnu svjetiljku. Takođe unutra sadrži i navlaku za kišu,mada je i sam ruksak dosta otporan na vodu. Navlaka se može otkvačiti po potrebi.

Highlander Pro Forces 33l DSC01507_zpsradvsvgn
Ovako to izgleda kad se otvori...

I pred kraj,evo što je sve stalo. Jedna od par mojih postava za 2-3 dana boravka u prirodi. Osim što fali dio hrane,koji bez problema stane..
Highlander Pro Forces 33l DSC01508_zpsbaoigadb

Highlander Pro Forces 33l DSC01509_zpsuxfmiyzg
(Fali GB u setu,i hammock. Hammock ide umjesto kabanice)

Dakle,rezervna odjeća,hrana,voda,set za kuhanje,sve bitno je stalo. Po potrebi,na mole se stavi još jedna torbica za dodatne sitnice,ali ako se mene pita,nema potrebe.
Mana ovog ruksaka je cijena. 400Hrk. U americana u ST sam dobio popust 5% (bolje išta nego ništa),te me izašao 378kn. Mada skupo,ne žalim ni kune,jer sam zadovoljan svakom sitnicom na ruksaku.  Dosta sam pregledavao što da kupim...Za veće izlete,planiram uzeti snugpakov bergen ili nešto u tom stilu..Ali o tom,po tom..Kao što rekoh,još nema potrebe...

Ovo je samo moj osvrt. Dobre kritike nisu samo tu jer sam ga JA kupio,već ono što ja mislim,što se naravno,ne mora uvijek slagati sa tuđim mišljenjima...Toliko od mene,
Šimun.

Edit: Kroz koji dan stavim fotke na leđima,jer mi se po slikama čini dosta manji nego što jest.
[Vrh] Go down
glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1303
Godine : 56
Datum registracije : 01.02.2011

PostajNaslov: Re: Highlander Pro Forces 33l   Highlander Pro Forces 33l Empty14.05.15 0:43

klasičan,čvrst,jednostavan,400kn nije ni puno,33l taman za vikend akcije.Jaki zipovi,to je svakako ok.
[Vrh] Go down
Storo
lingua
lingua
Storo

Male
Broj postova : 352
Godine : 35
Datum registracije : 16.11.2009

PostajNaslov: Re: Highlander Pro Forces 33l   Highlander Pro Forces 33l Empty14.05.15 9:48

Highlander Pro Forces 33l P2230008

Evo jedan moja od prije dvije godine... Isto highlander 33l.
P.S. Prodajem model 99L ako netko želi kupit.
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male
Broj postova : 6779
Godine : 33
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Highlander Pro Forces 33l   Highlander Pro Forces 33l Empty14.05.15 11:08

Imao ga i ja, tj imam ali je unisten pa sluzi za rezervne djelove. Najveca zamjerka mi je bio ledni dio, zaokruzi se/izboci kada se ruksak natrpa pa bude neudoban. To bi se lako rijesilo tako da se napravi alu konstrukcuja.

Highlander Pro Forces 33l 6xxcgm
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru
Šimun

Male

PostajNaslov: Re: Highlander Pro Forces 33l   Highlander Pro Forces 33l Empty14.05.15 12:07

@ glock,pod manu cijene sam mislio u Rh,vani je koliko vidim po netu dosta jeftiniji.
[Vrh] Go down
Odin
spikač
spikač
Odin

Male
Broj postova : 640
Godine : 37
Datum registracije : 09.07.2011

PostajNaslov: Re: Highlander Pro Forces 33l   Highlander Pro Forces 33l Empty16.05.15 11:36

400 kn je ok za taj ruksak...puno bolji izbor nego MilTec/MFH za cca 300 kn.
Meni osobno je 33 litre premalo za outdoor ruksak osim ako nije rijec o jednodnevnom izletu ili nekom bicikliranju di mi je unutra Camelbak i topla obleka.
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru
Šimun

Male

PostajNaslov: Re: Highlander Pro Forces 33l   Highlander Pro Forces 33l Empty16.05.15 12:29

Meni taman sve stane za 2-3 dana. Jos sam krcao i nekih nepotrebnih stvari da ga popunim. Za neke vece pothvate ipak ne ispod 60l. Mil tec i sl proizvodjace zaobilazim. Radje 100kn vise pa da sam miran. Plus koliko pise ,highlander uz racun daje dozivotnu garanciju.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Highlander Pro Forces 33l   Highlander Pro Forces 33l Empty

[Vrh] Go down

Highlander Pro Forces 33l
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.