FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Orizo gojzerice....

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Nahualli
spikač
spikač

Broj postova : 640
Datum registracije : 29.06.2008

Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty24.01.10 17:14

LUKSA je napisao/la:
I Mesićevu izjavu su Srbi jako dobro iskoristili i razvikali na velika vrata a što su sve napravili i kako imaju obraza!
Moliti ću te da se suzdržiš od ovakvih izjava i potezanja ovakvih tema koje nemaju nikakve veze sa ovim forumom.

LUKSA je napisao/la:
I šta se pjenite odmah, samo glasno razmišljam!
Nitko se ne pjeni, samo se pazi na red.
A kad bi svi glasno razmišljali, ja i moderatori nebi znali kud i kako od silnog posla.

LUKSA je napisao/la:
Uglavnom , nitko mi neće zabraniti da pričam, ili pišem što hoću
Ovo je forum koji funkcionira u skladu sa pravilima i dokle god ta ista pravila postoje;
ona će se poštovati, a to vrijedi za sve.
Molim te lijepo da se suzdržiš od stvaranja tenzija i provokacija.
Znaći izuzev korisnika Bedanec koji se uključio u skladu s tematikom, za ostale: Orizo gojzerice.... - Page 3 118182
Bez daljne rasprave i hvala na razumjevanju.
[Vrh] Go down
antun
spikač
spikač
antun

Male
Broj postova : 838
Godine : 79
Datum registracije : 01.05.2009

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty24.01.10 20:24

admin i moderatori služe tome da stvaraju red i mir na forumu,ali ne i da zapovjedaju.
sto se tiče samih čizama vjerujem da su dobre.
za mene doduše preskupe,pa ču malo pričekati na tako nešto
[Vrh] Go down
tigi
spikač
spikač
tigi

Male
Broj postova : 709
Godine : 46
Datum registracije : 13.02.2009

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty24.01.10 21:10

nemoj tako antune, nije bilo nikakvog zapovijedanja, što se gojzerica tiče nisam ih imao prilike vidjeti i probati pa nemogu puno suditi o njima ali vjerujem da su kvalitetne(inače nadam se nebi toliko koštale), ukusi su različiti pa se ni o tome ne raspravlja, evo ja sam imao priliku pa sam nabavio ove nove HV čizme(PP-enke ili tak nešto) i mogu reći da nešto udobnije nisam nosio, po velikom snijegu noge su mi ostale suhe i tople iako sam imao ljetne čarape! tako da jednostavno nema potrebe za povišenim tonovima jer je nekom nešto zakon to drugome nemora biti ni do koljena!
[Vrh] Go down
LUKSA
guru
guru
LUKSA

Male
Broj postova : 2398
Godine : 48
Datum registracije : 21.02.2009

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty27.01.10 23:22

Tigi kvaliteta PPN čizama je vrlo diskutabilna, kolega baš nemaju lijepe riječi za njih, glomazne su i nisu baš najkvalitetnije napravljene, dobar je pokušaj sa membranom , ali nisu nepromočive, postoji još jedan po meni puno bolji model čizama koji je puno udobniji za nositi, meni osobno su preglomazne , tople jesu dok ne promoče.

Međutim jedan moj kolega je planinar i dobar dio Bosne, Crne gore i Hrvatske je prehodao u njima, što je najzanimljivije ima ravna stopala, može si priuštiti bolje ali on hoda u tome, dok mu je ostala oprema poprilično kvalitetna,

Dakle ocjene su subjektivne!

A nešto kao ove Orizo za zimu nisam imao bolje, dakle za OUTDOOR ne za planinarenje ali isprobao sam i za to i prednost je što ne treba uvijek nositi gamašne jer su poprilično visoke!

A nitko mi nemože pokvariti gušt kada hodam po ledenoj vodi ili tri dana po snijegu, svima promoče a meni noge suhe i tople!

Zastupnik daje nove ako promoče!

:bog: =)

Zadnja promjena: LUKSA; 29.01.10 0:02; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://luketic.robert@gmail.com
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty28.01.10 1:03

Pozdrav svima,
Ima kakav pametan link gdje se mogu pogledati te čizme/cipele? Možda bi si ih kupio kad ih LUKSA tolko hvali. još nikad u životu mi se nije desilo da mi čizma/cipela ne promoči ili da mi u njima nije zima. hvala.
[Vrh] Go down
LUKSA
guru
guru
LUKSA

Male

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty28.01.10 19:20

http://www.orizo.it/
Pod mountain hill hunting, model Monviso

nije se ni meni desilo dok nisam nabavio ove! Orizo gojzerice.... - Page 3 747986 Orizo gojzerice.... - Page 3 747986 Orizo gojzerice.... - Page 3 747986
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty28.01.10 21:16

Odlično izgledaju, ako su tako kvalitetne kako izgledaju vrijede novce. Sviđa mi se model Grober. Putujem u Udine za dva tjedna pa ću ih pogledati, ako ih nađem. Hvala LUKSA.
[Vrh] Go down
Casper
bebač
bebač

Male
Broj postova : 1
Godine : 47
Datum registracije : 14.07.2010

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty23.09.10 1:14

Evo ja danas u N. Zagrebu slućajno naletio na dućan sa lovnom opremom i imaju model Monviso za 1457kn, što je manje nego na webshopu od Orizo.it (207€)
[Vrh] Go down
SoLoSaroman
bomber
bomber
SoLoSaroman

Male
Broj postova : 114
Godine : 40
Datum registracije : 20.09.2010

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty28.09.10 15:53

Što napade fino čovjeka.Čitam datum možda sam okasnio,no moram komentirat.
LUksa što onako napade čovjeka jadan nebio.Sasvim neopravdano.
[Vrh] Go down
Unkas
tipko
tipko
Unkas

Male
Broj postova : 55
Godine : 29
Datum registracije : 17.05.2010

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty14.12.10 1:06

šta kažete na Garmont vs Orizo?

Čuo sam puno riječi hvale za garmont sada i za orizo
[Vrh] Go down
neon
lingua
lingua
neon

Male
Broj postova : 221
Godine : 41
Datum registracije : 09.01.2010

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty14.12.10 10:37

Hmm... meni se čini da sam pročitao negdje na forumu da su se Luksi raspale njegove Orizo čizme. Nisam 100% siguran pa provjerite tu informaciju s njim.
[Vrh] Go down
http://www.urbangadgette.com
LUKSA
guru
guru
LUKSA

Male

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty14.12.10 11:50

Nisu mi se raspale, već odljepile u širini negdje 3 mm, na vanjskom dijelu, gdje završavaju prsti! Lijeva vanjska strana.

Naravno da nisam sretan zbog toga, ali i Alpinine su mi se naprijed odljepile!

Imate garanciju 6 mjeseci!

Ja sam pisao o njima kao komadu opreme koji me dobro služi, ovaj vikend sam hodao u njima po Velebitu, i odlične su mi jer mi ne trebaju gamaše.

Dali su se odljepile zbog krema , kojima sam ih tretirao ili tvorničke greške, ne mogu odgovoriti!

Znam da mi Je Mariobab otvorio oči i napisao da naka ljepila na bazi nafte ( čini mi se da je tako )
rastvara vazelin, a upravo sam njega koristio kada sam prvi puta mazao čizme, dali je ona druga krema utjecala, ne znam.

Znam samo da se raspadaju i planinarske cipele i vojničke čizne zbog istog probleme!

To što će netko kupiti je njegova stvar, ja sam pisao o osobnom iskustvu, a mogle su se nekada nabaviti za 950 kn, koliko sam ih ja platio, što je poštena cijena za kožu, izolacijski materijal, membranu i Vibram!

Nisam bio promotor Oriza, ali kao što hvalimo Morice, tako i ja dijelim iskustva svoje opreme!

Moje idu dalje na moje avanture i zadovoljan sam njima!
:bog: =)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Orizo gojzerice....   Orizo gojzerice.... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Orizo gojzerice....
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3