FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Izleti na Medvednicu

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Bobo
lingua
lingua
Bobo

Male
Broj postova : 328
Godine : 35
Datum registracije : 18.11.2010

Izleti na Medvednicu Empty
PostajNaslov: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 13:06

Po uzoru na Migach-a odlučio sam otvoriti skupnu temu za moje izlete na Medvednicu da ne otvaram više tema u podforumu, slobodno ako netko želi staviti fotke od svog izleta neka se pridruži u ovoj temi.

Jučer 28.01. krenuli smo u malu snježnu avanturu dobro poznati forumit Gorilla(uvijek spreman za akciju) i ja.
Odlučili smo se na zapadni dio Medvednice od smjera gornje Vrapče pa kuda nas noge odnesu.

Izleti na Medvednicu P1150048_zps1bea39fd
Na putu iznad streljane u gornjem Vrapču.

Izleti na Medvednicu P1150053_zps2dde5b2b
uuuu kak je dobro  Izleti na Medvednicu 304316 

Izleti na Medvednicu P1150052-001_zps3f5be742
Polu zaleđeni slap na vrapčanskoj obilaznici. Lijepo za vidjeti.

Izleti na Medvednicu P1150056_zps2c218d9a

Izleti na Medvednicu P1150059_zpsd0d61581
Dosta je bilo promatranja, krenimo u breg dalje...

Izleti na Medvednicu P1150062_zps55e8162b

Izleti na Medvednicu P1150064_zps01db46c8
Tu je markacija ali put ne izgleda baš najbolje. Od prošlih nevremena ima dosta izvaljenih stabala.

Izleti na Medvednicu P1150066_zps72ca3884
Hmmm, kaj dalje?

Izleti na Medvednicu P1150068_zps22b62daa
Ovo bi moglo poslužiti kao idealno mjesto za izradu privremenog skloništa,bacimo se u akciju!

Izleti na Medvednicu P1150071_zps5f171048
Alat koji smo koristili : mala pila + fallkniven a1.

Izleti na Medvednicu P1150075_zpsd5bac8ac
Kostur skloništa je tu, napredujemo!

Izleti na Medvednicu P1150077_zps83f01211
Drugi sloj sa granjem i lišćem.

Izleti na Medvednicu P1150085_zps15747c3d
Završni izrada, sklonište smo učvrstili sa trećim slojem od debljih grana.
Unutrašnjost je očišćena od snijega i kao podloga je korišteno suho lišće.
Malo smo odmorili unutra uz koju čašicu toplog čaja i gutljaj domaće putinoffke  Izleti na Medvednicu 304316 

Izleti na Medvednicu P1150094_zpsc025d832
Da se ne bi previše opustili krećemo dalje.

Izleti na Medvednicu P1150095_zpsea76ffb5
Prepreke na putu.

Uglavnom smo se kretali na tom djelu Medvednice, kružno polukružno i svakako. posjetili smo i slap Sopot. Glumili lovce, prestrašili neke drvokradice koji su počeli piliti pod okriljem noći itd...

Molim forumita Gorillu da slobodno upotpuni reportažu sa svojim fotkama.

Kasnije stavim fotke u istu temu od izleta od prije 3 nedjelje kada sam pohodio isti dio sa forumitom Odinom pa da se vidi razlika u ta 2-3 tjedna, bili smo u kratkim rukavima i uživali u nadprosječno toplom danu za to doba godine.
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika
pirat

Male
Broj postova : 1265
Datum registracije : 19.01.2012

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 13:27

odlicno.. nego ne cini mi se da ima puno snijega.. ja sam mislio da je gore napadalo barem 20-30cm..?

i pitanje, na Medvednici ne postoje planinarska sklonista nego samo domovi?
[Vrh] Go down
Bobo
lingua
lingua
Bobo

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 13:36

Očito tu gdje smo mi lutali nije bilo toliko snijega, na nekim dijelovima je bilo nešto više ali ništa strašno, vjerovatno na vrhu i oko vrha ima dosta više nego u podnožju i nižim dijelovima Medvednice.
Postoje skloništa na Medvednici, kao neke kućice za odmor, imaju krov ali su otvorene sa svih strana uglavnom, više kao nadstrešnice.
Ovo sklonište smo radili iz gušta i malo vježbe radi  Izleti na Medvednicu 304316 Izleti na Medvednicu 777787 
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika
pirat

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 13:48

nasao sam popis sklonista i ima ih stvarno dosta, samo svi su otvoreni sa strane..

koji bi dom preporucio da je vise ovako pravi planinarski ugodjaj, da nije nesto tipa restoran ugodjaj gdje ekipa dolazi sa autima..?
i po mogucnosti da mogu psi unutra i eventualno da se moze svoja klopa pripremati..? ako ne trazim previse Izleti na Medvednicu 368870
[Vrh] Go down
Bobo
lingua
lingua
Bobo

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 13:56

Ne idem baš po domovima na Medvednici. Koliko sam ja skužio, mislim da većina domova tak i funkcionira da se ljudi dopeljaju sa autom i onda onda gore jedu, odmaraju itd uglavnom mislim da svi imaju prilaz autom.
Možda netko zna odgovoriti bolje od mene, dali ima takav dom po tvom guštu. Navigator bi možda mogao znati, Gorilla?
[Vrh] Go down
macho
bomber
bomber
macho

Male
Broj postova : 178
Datum registracije : 05.10.2013

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 17:23

odlicne fotke. i ja se spremam sutra malo prosetat po sumi ako me kisa ne zezne  Izleti na Medvednicu 368870 
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru
goxxon

Male
Broj postova : 3816
Godine : 40
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 18:27

bilo kuda, Bobovača svuda!
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru
Migach

Male
Broj postova : 2849
Godine : 30
Datum registracije : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 18:29

Super reportaža, lijepo za vidjeti da neko fotka i stavlja na forum =)
Gorilu nisam vidio na fotkama i na forumu dugo vremena, tako da lepo znati da je živ i u kondiciji Izleti na Medvednicu 368870
super fotke , samo nastavi puniti temu =)
[Vrh] Go down
Frenky
spikač
spikač
Frenky

Male
Broj postova : 931
Godine : 65
Datum registracije : 18.10.2012

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 18:38

jedini pravi planinarski dom je onaj na kamenim svatima.

[http://www.medvednica.info/2010/10/pk-kameni-svati.html[/url]

ovaj slap na "vrapčanskoj obilaznici" se zove slap sopot.
[Vrh] Go down
Bobo
lingua
lingua
Bobo

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 19:08

Ovo sa fotke nije slap Sopot. Ovaj je mali na par minuta od ulaska u sumu na gornjem vrapcu. Slap Sopot je nešto malo dalje, bili smo i kod njega ali nisam fotkao (mozda gorilla je). Kod slapa Sopot je i drveni most.

E da, na kamenim svatima je simpatican dom ali je uvijek skoro zatvoren kada sam bar ja bio tamo. Mislim da samo nedjeljom radi.
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika
pirat

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 19:12

super zvuci taj na kamenim svatima, ako budem isao raspitat cu se kod maticnog drustva, hvala..
[Vrh] Go down
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male
Broj postova : 3152
Godine : 46
Datum registracije : 06.08.2010

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 19:27

ooo bobinjo Izleti na Medvednicu 747986
bas moram ovih dana do zg ulovit gorilu da mu se oduzim.. il budete vi do mene, ovi vasi purgerski bregi su mi skroz bezveze...

“You never know how strong you are,
until being strong is the only choice you have.”
[Vrh] Go down
mamac za pecanje
lingua
lingua
mamac za pecanje

Male
Broj postova : 435
Godine : 59
Datum registracije : 20.03.2013

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 19:34

Lijepe fotke i lijepa reportaža jako zanimljivo svaka čast.
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male
Broj postova : 426
Godine : 38
Datum registracije : 10.04.2012

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 19:47

Super reportaža!
[Vrh] Go down
puls
guru
guru
puls

Male
Broj postova : 2916
Godine : 41
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 20:07

"Veli Jože" nije išao s vama?
[Vrh] Go down
dux aeron
lingua
lingua
dux aeron

Male
Broj postova : 383
Godine : 53
Datum registracije : 02.03.2013

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 20:31

Reportaža je odlična, svaka čast! Lijepo za vidjeti Izleti na Medvednicu 747986

@pirat: dom na Lipi ( dom HPD Lipa, na Lipi Izleti na Medvednicu 478256 je klasični planinarski dom, sa povoljnim (ako imaš planinarsku iskaznicu, ako ne nešto je skuplje) i udobnim smještajem. Klasična i ukusna gastronomska ponuda. Za samostalno pripremanje hrane mislim da  nije moguće u niti jednom domu, osim eventualno roštilja vani Izleti na Medvednicu 611886 . E, da - do doma se ne može automobilom nikako  Izleti na Medvednicu 368870 i mislim da je to jedan od rijetkih gdje nema motoriziranih ljubitelja prirode.
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika
pirat

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 20:36

hvala dux, inace kod nas u Paklenici mogu psi u dom, mozes i pripremati svoju hranu, mislim da se koristenje kuhinje placa oko 5kn, i nema sanse da nekim vozilom dodjes do doma.. Izleti na Medvednicu 747986
[Vrh] Go down
dux aeron
lingua
lingua
dux aeron

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty29.01.14 21:52

Taj dom, kao i sama Paklenica su, istina, predivni. Pođoh, dođoh i opet ću he he Izleti na Medvednicu 747986 Mislim da psi mogu u veliku većinu domova, makar sam ih ja susretao svagdje... Upotrebu kuhinje na žalost, ne dozvoljavaju u svim domovima... Do većine se može doći automobilom. Što, evo u ova dva primjera ipak nije slučaj. Naravno, dostupnost automobilom i nije nužno loša.
[Vrh] Go down
glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1303
Godine : 57
Datum registracije : 01.02.2011

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty30.01.14 3:45

dux,pa do Lipe vodi makadam,autom bez problema,bio jesenas.Pirat,jel Žuti ostao domar u Paklenici i dalje ili je netko drugi?
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika
pirat

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty30.01.14 11:07

mislim da nije on izabran
[Vrh] Go down
Bobo
lingua
lingua
Bobo

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty30.01.14 11:19

kengur32 je napisao/la:
bas moram ovih dana do zg ulovit gorilu da mu se oduzim.. il budete vi do mene, ovi vasi purgerski bregi su mi skroz bezveze...
Bum stavio fotke poslije kad Gorila nadopuni sa svojim fotkama reportažu pa da vidis sta je poluspilja na Medvednici a ne one vaše na Hrastovičkoj gori  Izleti na Medvednicu 469245 Izleti na Medvednicu 304316
Kaj se mene tiče od ovog tjedna na dalje imam vremena tako da možemo il mi do Vas doći il ti svrati u Zg, meni bi bilo zabavnije lutat po Vašem kraju.
[Vrh] Go down
markonvs
spikač
spikač
markonvs

Male
Broj postova : 624
Godine : 42
Datum registracije : 13.11.2011

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty30.01.14 11:24

Do svakog doma na Medvednici se nažalost može autom.

Medvednica je cijela ispresijecana cestama i makadamima što seronjama sa motorima i quadovima nije dosta pa se navažaju i po planinarskim stazama.

Ima nekoliko staza na koje ne mogu, kao npr. 32, 56, jedinica do Horvatovih stuba ali to su kratke dionice koje u konačni završe na nekoj cesti.

Skloništa ima puno ali su uglavnom toliko prljava da bih se radije smrznuo nego proveo jednu minutu u njima.

Medvednica je prekrasna ali joj se nažalost desio Zagreb.
[Vrh] Go down
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika
urbana_gorila

Male
Broj postova : 1632
Godine : 37
Datum registracije : 09.02.2010

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty30.01.14 15:08

Kad sam već prozvan da se i oglasim...

Slap na vrapčanskoj obilaznici (nije slap Sopot)
Izleti na Medvednicu 9w6n

I Bobbo kraj njega
Izleti na Medvednicu M2zh

Ledeni detalj

Izleti na Medvednicu Ptfc

IZ ili Improvizirani Zaklon
Izleti na Medvednicu 04l0

Izleti na Medvednicu 0tka

Izleti na Medvednicu Nv3n

Krštenje IZ-a
Izleti na Medvednicu Hzzd

Bobbo je diskretan pa pije iz šalice da izgleda kao da pije čaj, ali ne dajte se zavarat
Izleti na Medvednicu Irv1

Izleti na Medvednicu B95i

Izleti na Medvednicu 1p5z

Zaklon je rađen kao privremeno sklonište i nije građen da bude trajan.
Nismo koristili špagu i vezali granje, ali samo ga upleli jedno u drugo i naslonili velike i teške grane izvana da to sve stisnu da može izdržati solidnu količinu snijega za slučaj da napada preko noći da se ne bi probudili zatrpani snjegom (naravno da nismo i prespavali u njemu jer nije bilo potrebe za to, ali to ne znači da prilikom konstruiranja skloništa ne treba misliti na detalje).
Cilj ove pokazne vježbe je prikazati da se za relativno kratko vrijeme (cca 45 min do 1 h) i sa malo alata i materijala nože vrlo jednostavno napraviti dovoljno dobar zaklon za prenoćiti u njemu u slučaju nužde.

Naletili smo i na tragove legendarnog snježnog čovjeka - Jetija
Izleti na Medvednicu 6guy

Izleti na Medvednicu Jisn

Izleti na Medvednicu Cm2u

I uočili smo ga
Izleti na Medvednicu 0bas

Bobbo je odmah zasjeo u jednu od MNOGOBROJNIH čeka u nadi da će se proslavit ako ulovi Jetija
Izleti na Medvednicu J6m3
Izleti na Medvednicu 5gmf

Walter brani Sarajevo
Izleti na Medvednicu Lf1f

Nek' se nitko ne nađe prozvanim (ali ako se i nađe baš me briga), ali moram prokomentirati svoje ogromno nezadovoljstvo sa modernim lovnim tehnikama...

Veliki lovci postave svuda hranilice i točno preko puta njih čeke (na predzadnjoj fotki Bobbo cilja u hranilicu na bregu preko puta, da se stekne dojam kako je TEŠKO uloviti divljač)...

Lako tako biti veliki lovac, tako i moja baba može ulovit nešto!

Di je nestala vještina čitanja i praćenja tragova? Je, lakše je namamit životinju na hranu i upucat ju dok jede, ko će se još mučit tražit životinju po šumi, pa joj se prišuljat na lukomet da te ne skuži, pa opalit strijelu ravno i precizno...
Ko je lud još se zajebavat na taj način kad se može stavit snajper na pušku, noćnu optiku, lasere i ne znam kakve pizdarije i pucat po životinji koju si namaiš pod nos??

Ahh...  Izleti na Medvednicu 448217 

Migach je napisao/la:
Super reportaža, lijepo za vidjeti da neko fotka i stavlja na forum =)
Gorilu nisam vidio na fotkama i na forumu dugo vremena, tako da lepo znati da je živ i u kondiciji Izleti na Medvednicu 368870
super fotke , samo nastavi puniti temu =)
Nije me za vidjeti na forumu jer sam radije vani u prirodi nego doma za kompom.
Kako je rekao Ghandi: Budi promjena koju želiš vidjeti u drugima...
A i ovaj forum više nije što je nekad bio...

kengur32 je napisao/la:
Klokane: Nema na čemu!  Izleti na Medvednicu 304316 

puls je napisao/la:
"Veli Jože" nije išao s vama?
Joža je samo za vjenčanja i sprovode.

markonvs je napisao/la:
Planeta Zemlja je prekrasna, ali joj se na žalost desio čovjek...

Toliko od mene.

Over and out.

Zadnja promjena: urbana_gorila; 30.01.14 15:53; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
markonvs
spikač
spikač
markonvs

Male
Broj postova : 624
Godine : 42
Datum registracije : 13.11.2011

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty30.01.14 15:25

urbana_gorila je napisao/la:

...Veliki lovci postave svuda hranilice i točno preko puta njih čeke (na predzadnjoj fotki Bobbo cilja u hranilicu na bregu preko puta, da se stekne dojam kako je TEŠKO uloviti divljač)...

Ovo je mila majka, u okolici Fužina smo žena i ja sjeli na livadu pored čeke pojesti nešto kad stiže lik sa kuruzom i bez stida i srama ju rasipa čitavih 15 metara od čeke. Bio sam na granici da ga pitam u čemu je fora ali s obzirom na promile u krvi i vjerovatno pušku u gepeku ipak sam prešutio.

urbana_gorila je napisao/la:

markonvs je napisao/la:

Planeta Zemlja je prekrasna, ali joj se na žalost desio čovjek...

Istina...
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru
goxxon

Male
Broj postova : 3816
Godine : 40
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty30.01.14 17:08

trebamo se prestati razmnožavati i bit` će sve u redu Izleti na Medvednicu 747986
[Vrh] Go down
dux aeron
lingua
lingua
dux aeron

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty30.01.14 20:10

glock je napisao/la:
dux,pa do Lipe vodi makadam,autom bez problema,bio jesenas...

Eto, živio sam u zabludi. Isprike svima  Izleti na Medvednicu 410302 

...
To ne mijenja kvalitetu ove reportaže i fotki. Svaka čast na trudu i volji da podijelite sa drugima fotke i doživljaj...
Pogotovo jetijev trag... to je u današnje doba zaista rijetkost Izleti na Medvednicu 747986
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4720
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty31.01.14 11:27

Nek se nitko ne nađe prozvanim (ako se i nađe baš i mene briga) ali imam pitanje...
Jeli nayebala opet neka drvena tvorevina pod utjecajem maligana,pitam da se nebi otputio na čeku a tamo pocijepane prečke od strane nekog kvazi gandijevca i plješivičkog organoleptičara?
Postao si strahom i trepetom lovaca,svi se šćućurimo kad čujemo da će Gorila svojim etanolom natopljenim perom opet ošinuti po nama,krvavih očiju i željan osvete zbog Bambija,jedinog bića koje ga je shvatilo dok je u delirium tremensu rušio nožem bukve na Ivanščici...
Ako misliš replicirat,obavezno gledaj par dana u Sunce,to hoće činiti dobro pisanju osvetničkih tekstova protiv tih krvoloka lovaca...

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.
[Vrh] Go down
Bobo
lingua
lingua
Bobo

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty31.01.14 16:30

U naletu trenutnog bijesa a i zbog nedostatka etanola čeku smo sravnili sa zemljom, neka bude za primjer, naravno ništa nismo foto dokumentirali.  Izleti na Medvednicu 469245 
Molim samo da tema ne skrene na neke sumnjive pute. Otvorite si novu temu za raspravu o lovu, krivolovu, snajperima, optikama, gandhijima, zurenju u sunce, uzdizanju na više duhovne razine. putovanje galaksijama itd...
Unaprijed hvala  Izleti na Medvednicu 855911
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4720
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty31.01.14 17:01

To si trebal svom ovinjenom suputniku reći prije...

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.
[Vrh] Go down
Bobo
lingua
lingua
Bobo

Male

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty01.02.14 13:54

Evo da se vidi razlika, kratka reportaža, isto taj zapadni dio medvednice ali prije otprilike 3 tjedna pohodio sam sa forumitom Odinom. Lijep sunčan, nadprosječno topli dan. Idealno je bilo za kratke rukave.
Krenuli smo od Mikulića kroz podsljemenske kvartove do gornjeg Vrapča pa u smjeru polušpilje podsvinjarčice.

Izleti na Medvednicu IMG_0004_zps07eaec51
Odmah na početku, pridružio nam se veseli suputnik.

Izleti na Medvednicu IMG_0005_zps3696bd35

Izleti na Medvednicu IMG_0009_zps0493fe8e
Kod neke brane na potezu od Mikulića prema gornjovrapčanskoj.

Izleti na Medvednicu IMG_0013_zpse26053a7

Izleti na Medvednicu IMG_0015_zps5ef74b0b
Prva, polušpilja odmah na početku prije slapa na VO.

Izleti na Medvednicu IMG_0018_zpsa6ad2ec3

Izleti na Medvednicu IMG_0021_zpsc8a6db26
Isti slap, samo u nekako proljetnom izdanju  Izleti na Medvednicu 304316 

Izleti na Medvednicu IMG_0023_zps90bae654

Izleti na Medvednicu IMG_0032_zps9e02cf00
Dolazak pred drugu polušpilju tj podsvinjarčicu.

Izleti na Medvednicu IMG_0042_zpsf442ea16

Izleti na Medvednicu IMG_0028_zps90c53bbd
Pogled sa platoa od polušpilje.

Izleti na Medvednicu IMG_0038_zps0111ae9d
Jedna iz polušpilje.

Izleti na Medvednicu IMG_0034_zpsbea6fce0
Pogled unutra, ima dosta mjesta!

Izleti na Medvednicu IMG_0027_zps5cc6d11f
Trebalo je nešto i prigristi, legendrne kobase na štapu.

Izleti na Medvednicu IMG_0044_zpsce1d4562

Izleti na Medvednicu IMG_0048_zpsf10ff1de
Evo to je to zasada. Kratki izlet ali opuštajući i odmor za tijelo i dušu  Izleti na Medvednicu 304316 

Ooooo Odine, nadopuni svojim fotkama ako si pri volji.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Izleti na Medvednicu   Izleti na Medvednicu Empty

[Vrh] Go down

Izleti na Medvednicu
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next