FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Zameteni!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Broj postova : 3152
Datum registracije : 06.08.2010

Zameteni! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zameteni!   Zameteni! - Page 2 Empty22.02.13 14:07

NAVIGATOR je napisao/la:
osobno mislim da ste uložili toliko energije koliko vam je trebalo za doći do špilje da ste si mogli fino organizirati bivak u bilo kojim uvijetima u šumi pa i vatru u snijegu.

tako sam i ja mislio kad sam došao doma, kad sam izgubio osjećaj koji sam tada imao..
da nismo imali alternativu u obliku spilje sigurno bi ostali na prvoj lokaciji i odradili šta treba odraditi! no međutim... kad s jedne strane imaš špilju sa svime potrebnim i za duži boravak a sa druge tu prvu lokaciju! na prvoj lokaciji je mokar snjeg oko 0,5m, po nama obilno padaju krpe mokrog snjega koje se ljepe na sve, pa onda pada kiša, pa onda ledena kiša, po onda ispočetka, temp. ona najgora oko -1 do -5, vidi se na fotkama kakva je vegetacija.. slabašne bukvice i grabić, ogroman kesten, crnogorice ni u tragovima.. zaključak je da prirodnog matrijala baš i nema, a opremom nismo baš hi end, ne furamo se na neki opaki survival.. mada je i osnovno pravilo survival (ne riskiraj bespotrebno) to koje nam je naložilo gaženje do špilje! u svakom slučaju odluka za gaženje je donesena, tako se odradilo i u kasnijoj analizi odluka se pokazala ispravnom! i da napomenem kako nebi netko pomislio da se nešto isfuravamo, ni u jednom trenu nismo bili u stvarnoj opasnosti niti je postojala ikakva mogučnost dovođenja u stvarnu survival situaciju!

a ovo "zavidim vam"... pa navi! do sk imaš čuku vremena autom a mi smo uvjek raspoloženi za van Zameteni! - Page 2 69343
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7330
Godine : 45
Datum registracije : 05.04.2010

Zameteni! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zameteni!   Zameteni! - Page 2 Empty22.02.13 14:34

ma je kengur, blizu mi je divljina, nije to problem ali sve je izvjesnije da ću dvije obitelji hranit, zbog nezaposlenosti, čak i duže vrijeme. tako da moram uzimati brdo dodatnog posla. snimanja koja onda bukiraju svo moje slobodno vrijeme.
zato i manje pišem ovdje na forumu jer kreativnost trošim više na naplative projekte.
nekako sam u teamu osjećao da moram stalno doprinositi forumu u temama, sad mi je to breme malo spalo s leđa pa se mogu posvetiti više egzistenciji.
ma biti će još puno avantura ali sad moram malo više raditi kako bi si omogućio odlazak na neke udaljenije destinacije na kraju svijeta.

[Vrh] Go down
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male
Broj postova : 3152
Godine : 46
Datum registracije : 06.08.2010

Zameteni! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zameteni!   Zameteni! - Page 2 Empty22.02.13 16:59

uff gadno.. štaš, ipak je to "cro dream"!

“You never know how strong you are,
until being strong is the only choice you have.”
[Vrh] Go down
Sponsored content

Zameteni! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zameteni!   Zameteni! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zameteni!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2