FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Biciklistički ruksaci

Go down 
Autor/icaPoruka
Slym
bomber
bomber
Slym

Male
Broj postova : 183
Godine : 110
Datum registracije : 20.04.2010

Biciklistički ruksaci Empty
PostajNaslov: Biciklistički ruksaci   Biciklistički ruksaci Empty30.12.10 3:09

U svojoj potrazi za ruksakom za jednodnevne izlete uspio sam pronaći samo dva biciklistička ruksaka - McKinley Enduro 12 i McKinley Bike I 18. Nije sad uopće bitno zašto mi odgovaraju samo ta dva ruksaka nego me zanima kako se takvi ruksaci ponašaju kod planinarenja, kažem to su biciklistički ruksaci, pa neznam baš kakvi su za planinarenje, pošto pretpostavljam da imaju drukčiji raspored tereta i da su prilagođeni da stoje na zakrivljenim leđima?
[Vrh] Go down
Aries
spikač
spikač
Aries

Male
Broj postova : 669
Godine : 49
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Biciklistički ruksaci   Biciklistički ruksaci Empty30.12.10 10:36

ja imam jedan mali biciklistički od Deutera (imaš ga za vidjeti u mojim postovima o Čvrsnici) i njega koristim za dnevne ture
Uglavnom, ne vidim nikakvu razliku. Stvar je u tome da u male ruksake idu male težine tako da ne bi trebao imati problema....

ps - iskoristi popust u Intersportu do 31.12. Biciklistički ruksaci 393492
[Vrh] Go down
Slym
bomber
bomber
Slym

Male
Broj postova : 183
Godine : 110
Datum registracije : 20.04.2010

PostajNaslov: Re: Biciklistički ruksaci   Biciklistički ruksaci Empty30.12.10 18:48

Aha, hvala na info. Ma bio sam jučer, slab im je taj popust kad su sve jeftinije posakrivali, odnosno samo Deuter su stavili van a to je i s popustom skupo. Tražim nešto do max. 300kn.
[Vrh] Go down
Aries
spikač
spikač
Aries

Male
Broj postova : 669
Godine : 49
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Biciklistički ruksaci   Biciklistički ruksaci Empty30.12.10 18:53

nisam mislio da uzmeš Deutera, samo sam iznio svoje iskustvo tj. mislim da se biciklistički ruksaci mogu bez problema koristiti za planinarenje.

Mislim da bez puno razmišljanja možeš uzeti McKinelya...
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7330
Godine : 45
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Biciklistički ruksaci   Biciklistički ruksaci Empty31.12.10 13:53

i ja furam deuterov futura 22l več jedno 2 godine. koristim ga i za bajk(to i je biciklistički ruksak) za po gradu, i za kraće izlete po brdima. odlično mi je kod tog ruksaka jer ima mrežicu koja na leđnom djelu odvaja sam ruksak od leđa koja pospješije isparavanje znoja kroz odjeću na leđima i zbog čega leđa i pri kretanju ostanu suha.. to mi je najbitnija karakteristika koju tražim od bike ruksaka i zato sam i uzeo deutera iako su u iglu-sportu imali puno boljih modela ali bez te mrežice. sad mi svi ruksaci imaju tu mrežicu osim expedicijskog od 90 litara.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Biciklistički ruksaci   Biciklistički ruksaci Empty

[Vrh] Go down

Biciklistički ruksaci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.