FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap

Go down 
Autor/icaPoruka
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7428
Godine : 46
Datum registracije : 05.04.2010

KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap Empty
PostajNaslov: KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap   KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap Empty07.03.21 16:26

Kraj je tople veljaće i za izlet i proslavu čak dva rođendana u prirodi izabrali smo laganu šetnju do Klopovog vrha u Samoborskom gorju. Dva rođendana u šumi uz ostale planinarske delicije znači da imamo i dvije torte KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap 747986.
Nakon fešte dan smo zaključili malo dužom šetnjom kroz potoke i klanjce do lijepog slapa.
Kao i u svakoj priči kao veliki ljubitelj, među ostalom, noževa i satova i na ovome izletu osvrnuo sam se na one koje smo koristili na ovoj šetnji.

Lawman likes this post

[Vrh] Go down
elvin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 614
Godine : 44
Datum registracije : 17.07.2009

PostajNaslov: Re: KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap   KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap Empty10.03.21 10:47

Odlično kao i uvijek do sada. Živi, zdravi i veseli bili i još puno godina uživali u prirodi. Svaki pot se obradujem vašem izletu koji podijelite s nama i s nestrpljenjem očekujem naredni kao penzioneri omiljenu seriju. Ne bi bilo loše uz ove izlete prezentirati i po neku vještinu koja koristi u prirodi.
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7428
Godine : 46
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap   KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap Empty16.03.21 18:50

Hvala Elvin KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap 393492
Drago mi je ako pronađeš našto zanimljivo u našim putišestijama KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap 747986
Što se snimanja nekih vještina ili tutorijala na izletima tiče, to mi je dosta teško napraviti jer i ovako mi uvijek pre veliki dio izleta ode na snimanje. Dok drugi uživaju u krajoliku, pečenju kobasa ja često snimam da bi zabilježio trenutak.
Za kvalitetno snimiti tutorijal, poput recimo onog gdje prerađujem futrolu Mora noža, takvo snimanje mi uzme i po pola dana.

Lawman and ness like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap   KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap Empty

[Vrh] Go down

KLOPOV VRH i proslava ROĐENDANA u prirodi, vatra, slap
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.