FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Pozdrav svima!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Mombata
bebač
bebač

Male
Broj postova : 1
Godine : 38
Datum registracije : 17.03.2015

PostajNaslov: Pozdrav svima!   17.03.15 3:18

Slučajno sam naiša na forum večeras, tražeči nešto o lukovima.. Nakon par sati čitanja, osjeća san se ka da san naša škrinju s blagom Taman san bia u dilemi kako ću i di sljedeće na neki izlet s pasom

Od malih nogu bježin "amaterski" u prirodu, di god to bilo, a većinom sa kaićem po otocima ili bar po Marjanu dalje od staza kad god stignem Obožavan i poštujen prirodu i životinje, zanima me survival i duži boravak u prirodi, šuma ka da me zove
Već san planira otić po godine na neku lanternu solirat ili možda negdi u Švedsku u neku kolibu u šumi...

Nisan nikakav paranoid ni blizu, ali nekako virujen da će se svit kakvog znamo ubrzo prominit...priroda će se pobrinit za nepravdu koja joj je učinjena..

Iako mi se bliži sezona, pa neću imat vrimena za ništa, nakon ovoga točno znan šta ću radit od 10og miseca ...i šta ću radit dok mi još ne počne sezona - pripreme Samo da još uspijen vrbovat nekog od svoje ekipe, koji su blago rečeno zagorili isprid kompova i TV-a

Vidia san da ima brdo zanimljivih i dobro obrađenih tema. Forum je vrlo konstruktivan. Ne znan uopće pored svega ovoga šta bi ja ima za ponudit nekome, al sitiću se nećeg

Ne znam jel mogu ovdi postat peticije koje se tiču globalno planeta, očuvanja prirode i životinjskog svijeta do suživota s istima? ..od očuvanja naše prirode do amazonske šume, prestanka upotrebe plastike i sl., eko tehnologija, sustainable gradnje, organskog uzgoja, itd.. ?

[Vrh] Go down
SmitoBona
lingua
lingua

Male
Broj postova : 462
Godine : 25
Datum registracije : 27.12.2014

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima!   17.03.15 18:07

Sto se tice da je forum skrinja sa blagom tu si 100% u pravu. Dobro nam dosao, nadam se da ces uzivati i nauciti nesto novo a i svoje tajne i iskustva podjeliti sa nama. Sto se tice petcija i slicno to bih se trebao adminu direktno u privatne poruke javiti i vidjeti s njim. Drago nam je sto si nam se priduzio ! Lijep pozdrav.
[Vrh] Go down

Pozdrav svima!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pozdrav svima!
» Pozdrav svima
» Lijep pozdrav svima :)
» pozdrav svima
» Pozdrav svima