FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Login
mr.spika
mr.spika

Broj postova : 1194
Datum registracije : 17.07.2010

Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty23.02.15 15:11

ivo je napisao/la:
Evo, glasao i ja, čisto da podržim mlade entuzijaste, makar ne znam što ću s Gearskin trakom kad mi bude dostupna. Možda ću je zalijepiti Fretu na usta kad zajedno krenemo u lov Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 368870 .

Hahaha Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 478256

Što se tiće primjene, pošto su uveli i narančastu vjerujem da bi moglo biti i korisno za lovce. Već vidim da bih mogao s narančastom naljepnicom od sad nositi i najdražu JohnDeer šiltericu u lov Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 478256

p.s. - glasao i ja, držim fige
[Vrh] Go down
snake
bebač
bebač

Male
Broj postova : 5
Godine : 30
Datum registracije : 22.02.2015

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty23.02.15 16:01

Eto, sad smo na 22% i vodimo s 3% razlike od drugo plasiranog. Ovo je tek mala prednost pošto je još 10 dana pred nama i svašta se može promijeniti. Kad vidim koliku podršku dobivamo na ovom forumu mogu se samo od srca zahvaliti u ime cijele Gearskin ekipe! Naše lokalne zajednice također su se aktivirale isto kao i airsoft zajednica.

Što se tiče glasanja, da, Lawman je u pravu. Službeno pravilo glasi 1 osoba - 1 glas. U pravilima piše da će se svi glasovi brojiti i da će se neregularni glasovi poništiti (pod tim su naveli više mailova istih osoba, lažne facebook profile i slično). Zato u fuhu fair playa te da se ne dovedemo na loš glas, težimo tome da se koliko je god moguće, drži pravila.

Hvala vam svima na lijepim riječima i željama. Nastavite s ovom velikom podrškom koju ste nam dosad pružili te glasajte i dalje da se ovaj pozitivan trend nastavi.
[Vrh] Go down
Dark00
tipko
tipko
Dark00

Male
Broj postova : 77
Godine : 29
Datum registracije : 20.11.2013

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty23.02.15 16:44

Glas i od mene Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 747986 I sretno Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 69343
[Vrh] Go down
nodado
bomber
bomber
nodado

Male
Broj postova : 192
Datum registracije : 24.11.2013

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty23.02.15 19:05

evo glas i od mene.
sretno momci! Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 747986
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika
sgt bear

Male
Broj postova : 1562
Godine : 45
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty23.02.15 22:37

nekidan glasao. sretno!
[Vrh] Go down
SmitoBona
lingua
lingua
SmitoBona

Male
Broj postova : 462
Godine : 28
Datum registracije : 27.12.2014

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty23.02.15 22:38

Glasao sam sa 2 maila sa 2 razlicite IP adrese tako da se za mene ne trebate sekirat. LP
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male
Broj postova : 6779
Godine : 33
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty23.02.15 23:36

Cilj je pomoci da dobra ideja zazivi, ne se natjecati u broju glasova. Neke je stvari bolje zadrzati za sebe Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 747986

Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 6xxcgm
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4712
Godine : 40
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty23.02.15 23:56

Mraz,potpis ti je tacticool. Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 747986

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.
[Vrh] Go down
odmetnik
bebač
bebač
odmetnik

Male
Broj postova : 7
Godine : 37
Datum registracije : 25.12.2014

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty24.02.15 0:30

moj pridodan isto Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 659728
[Vrh] Go down
snake
bebač
bebač

Male

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty24.02.15 12:11

Već skoro 2 stranice glasova ovdje! Odlični ste! Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 747986

Hvala Ivo na podršci, samo da se nadovežem na trake. Gearskin neće dolaziti u trakama, već u manjim i većim paketima po 3-5 listova u A3 i A4 formatu. Korisnik će si po želji prilagoditi Gearskin ovisno o predmetu na koji će ga primijeniti.

Tako je Login, to uključuje i high visibility orange kao i najnovjiji dodatak.

Paket će izgledati ovako:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10947255_540853136055723_1525541935003566884_n.jpg?oh=9ff4a7231eb62b46acc6535baafeae8c&oe=557FE65E&__gda__=1431357158_d2ca2ed5acf3d8471170864cb3882fc9

Slažem se Mraz. Mi cijenimo svaku podršku i lijepu riječ, ali ne možemo utjecati na sve načine kako će se ljudi angažirati. Trebamo svu pomoć koju možemo dobiti, ali stalno ističemo da bez obzira što je ovo natječaj i što se broje glasovi, želimo to obaviti u duhu fair playa te nikako ne potičemo ljude da se koriste sredstvima koja su van pravila.

Bili na 23%, sad opet pali na 22%. Prednost je prednost, ali sigurno je sigurno tako da samo nastavite ovako, 6.3. je još daleko Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 747986

Ljudi, hvala vam puno svima!
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris
Strider

Male
Broj postova : 2851
Godine : 26
Datum registracije : 19.06.2009

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty26.02.15 0:08

Dao glas, g'luck y'all! Mada, i ona je pumpa fakat dobra ideja!
[Vrh] Go down
mali mačak
lingua
lingua
mali mačak

Male
Broj postova : 352
Godine : 41
Datum registracije : 06.11.2009

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty27.02.15 19:35

Od projekata mi se još sviđa i sustav obrane od poplava ali glasao sam za vas jer mi je vaša ideja i proizvod prva liga.
Kao netko tko i sam traži svoje mjesto pod suncem na našem tržištu znam koliko je teško preživjeti i uspjeti. Nadam se da ćete pobijediti u ovom nadmetanju glasovima jer znam koliko je za poslovanje nasušno potrebna poneka financijska injekcija. Ali ako se (kojim slučajem možda :-) to i ne desi, želim vam sve najbolje u budućem poslovanju. I šeram vas na fejsu ;-)
[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber
ssverko13

Female
Broj postova : 168
Godine : 21
Datum registracije : 04.10.2013

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty28.02.15 13:43

Imate moj glas Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 368870
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4712
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty09.03.15 15:07

Link više ne prima,kakvi su rezultati?

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.
[Vrh] Go down
SmitoBona
lingua
lingua
SmitoBona

Male

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty10.03.15 1:42

Fratt je napisao/la:
Link više ne prima,kakvi su rezultati?

+1 i mene zanima
[Vrh] Go down
Ariel
tipko
tipko

Male
Broj postova : 75

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty10.03.15 7:33

Koliko pratim, nisu pobijedili. U zadnji čas prestigla ih je aplikacija za pomoć kod rentanja apartmana.

[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika
sgt bear

Male
Broj postova : 1562
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty10.03.15 11:22

Ariel je napisao/la:
Koliko pratim, nisu pobijedili. U zadnji čas prestigla ih je aplikacija za pomoć kod rentanja apartmana.

jooooj, baš fora je ta aplikacija! bez nje si nebi znao organizirati godišnji... Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 478256
BTW. ni mrtav je ne želim na svom samsungu.
GEARSKIN rulezzzzzzz!
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty10.03.15 12:51

Hajd da je pobjedilo ono za obranu od poplava ali neka jeb* aplikacija..

[Vrh] Go down
Ariel
tipko
tipko

Male
Broj postova : 75

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty10.03.15 12:57

Potvrđujem, pobijedila je aplikacija koja pomaže najmodavcima u najmu apartmana. Osobno ne kužim, da rentam radio bih si to u Excelu, ali valjda ima mudrijih.

U svakom slučaju, mislim da će Gearskin biti dugoročno veći uspjeh i hrvatski izvozni proizvod.
[Vrh] Go down
siga
spikač
spikač
siga

Male
Broj postova : 817
Datum registracije : 12.09.2012

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty10.03.15 14:00

Žao mi je ekipe iz Gearskina, dobro bi im došla ta sredstva, aplikacija mi se čini kao žešće njesra, ali biće su našli više ljudi da glasa....
[Vrh] Go down
Okibex
spikač
spikač
Okibex

Male
Broj postova : 706
Godine : 25
Datum registracije : 27.11.2012

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty10.03.15 14:12

Sve je to mafija....
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2688
Godine : 64
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty10.03.15 14:42

Svojevremeno je u mom malom mjestu jedan momak bio u sličnoj situaciji. Objektivno najbolji i kad me njegov otac zamolio da dam glas rekao sam mu da hoću ali da nema šanse što se ispostavilo točnim. Konkurent je živio u neuporedivo većem gradu gdje samo škola u koju ide ima skoro učenika kao grad gdje ja živim ljudi i važno je koliku bazu ljudi možeš angažirati da glasa za tebe tako da u ovakvim slučajevima i ispodprosječno dobro po broju glasova može pobijediti nešto objektivno nadmoćno bolje.
Svu sreću u borbi s nemilosrdnim tržištem.
[Vrh] Go down
Lawman
bomber
bomber
Lawman

Male
Broj postova : 185
Godine : 36
Datum registracije : 05.04.2014

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty10.03.15 16:55

Ah, to je tako...Jedan neuspjeh ne mora značiti totalni krah. Biti će još prilika za povući financijska sredstva za projekt.
Da, u demokraciji se samo gleda većina, bez obzira što tom odlukom ta većina donijela...
Tržište zanima profit...

Kako god bilo, samo naprijed!
Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 659728
[Vrh] Go down
Login
mr.spika
mr.spika
Login

Male
Broj postova : 1194
Datum registracije : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty10.03.15 19:52

Iako upali su u prva 3 izbora strucnog zirija. Neznam hoce li biti kakve nagrade za to.
[Vrh] Go down
snake
bebač
bebač

Male

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty20.03.15 0:10

Evo ljudi, isprike na kasnom javljanju. Kao što ste već zaključili, Rentlio aplikacija uzela je nagradu za podršku javnosti kao i jedno od top 3 mjesta za najbolji projekt. Ipak, Gearskin projekt također je ušao u top 3 projekta i tako uzeo najveću nagradu od 100 000 kn!

Želimo se zahvaliti svima na ovom forumu, dali ste nam veliku podršku i na tome vam jedno veliko hvala u ime cijele ekipe!

Ovdje se kreće u nove pobjede, pratite naše stranice za sve novosti i slobodno pitajte sve što vas zanima.

Još jednom isprike na kasnom javljanju i hvala na podršci!

[Vrh] Go down
Okibex
spikač
spikač
Okibex

Male
Broj postova : 706
Godine : 25
Datum registracije : 27.11.2012

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty20.03.15 1:08

Čestitam dečki, velike su to pare. Puno sreće u daljnjoj razradi projekta
[Vrh] Go down
siga
spikač
spikač
siga

Male
Broj postova : 817
Datum registracije : 12.09.2012

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty20.03.15 11:21

Čestitam na nagradi, drago mi je da smo bar malo doprinjeli uspjehu jedne domaće ideje i proizvoda...
Sretno!
[Vrh] Go down
Lawman
bomber
bomber
Lawman

Male
Broj postova : 185
Godine : 36
Datum registracije : 05.04.2014

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty20.03.15 11:52

Čestitke!
Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 4031665509

Sve što je veliko, jednom je bilo malo.
Svaki početak je težak!
Vi to možete, učinite to!
Svaki trud se isplati!
[Vrh] Go down
SmitoBona
lingua
lingua
SmitoBona

Male

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty21.03.15 3:50

Cestitam Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 747986 Ajmo sad se bacajte na posao
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty14.03.16 15:48

Uskoro a možda i prije... Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 747986

Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 CPoSh5cWsAAyhQS

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia   Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gearskin - ljepljivi pokrov opreme - Made in Croatia
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2