FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Borovo gojzerice

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Hombre
guru
guru

Broj postova : 2682
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Borovo gojzerice   19.09.15 17:10

Pa napisao si da si zadužen za sekundarne sirovine

Inače na ovdašnjem otpadu je bilo milin džonova od JNA čizama koje su zatrpane zajedno s kožnim fišeklijama i to sve novo novcato.

Kao što si i sam napisao to je samo za suho vrijeme, a i majstori koji znaju i hoće se baktati s time su rijetka roba tako da zu ima malo šansi da prohoda u njima.
[Vrh] Go down
franciscus
spikač
spikač

Male
Broj postova : 967
Godine : 55
Datum registracije : 30.07.2012

PostajNaslov: Re: Borovo gojzerice   19.09.15 17:20

Pai u Tuzli je ostao samo jedan pravi obućar, a i on je poprilično stari, stalno nadrkani gospodin (ja ga, naprosto, obožavam i nosim mu na popravak cipele koje mi zapravo uopće i ne trebaju, tek da malo slušam šta i kako priča), ostalih dva-tri su poispadali iz ugašenih tvornica obuće, a ustvari i ne znaju raditi taj posao - oni su obučavani za rad na traci.
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 615
Godine : 31
Datum registracije : 06.11.2012

PostajNaslov: Re: Borovo gojzerice   22.11.15 21:38

Pozdrav ekipa. Javljan se sa novostima koje bi mogle koristiti mnogima. Dobro, ne bas onima koji su svoje adidas, sloga, borovo, inkop, viko gojzerice ostavili u kanti za smece na dnu paklenice, ali vecini da. Naime ako procitate moj problem u gornjim postovima vidit cete da su skoro svi smatrali da je problem ne rjesiv. Medjutim ne samo da su gojzerice reparirane sa potpuno novin djonon iz tvornice nego su rijesene i vec otpisane adidas gojzerice iz "94. Svi oni koji imaju slican problem kontaktirajte obucara Moby Dick iz Koprivnice. Malo san ceka da dodju djonovi iz Slovenije ali isplatilo se. Kontakt: Moby Dick, Ljudevita Posavskog 22, Koprivnica. Tel: 048 671 672. Facebook: https://www.facebook.com/mobydick.kc.hr/
[Vrh] Go down
gibo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 317
Godine : 52
Datum registracije : 10.04.2011

PostajNaslov: Re: Borovo gojzerice   23.11.15 8:54

Prije tri-četiriu godine tu sa foruma mi je čovjek poslao gojzerice koje su stajale par godina, skoro za džabe i nakon godinu dana se raspao đon. Poslao sam gojzerice u Karlovac kod postolara na tržnici i majstor je za 200,00 kn stavio kompletan novi dio koji izgleda kao kod "onih starih" gojzerica i radi savršeno. Čvrste, ne kližu se, ne odljepljuju, za male novce dobio sam nove gojzerice. Pošto mi Ka nije na ruku gojzerice mi je nosila prijateljica pa ne znam točno koji majstor, samo znam da je na tržnici u Karlovcu. Osobno sam prezadovoljan uslugom i ciojenom.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom,com     www.spomenik,info
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 615
Datum registracije : 06.11.2012

PostajNaslov: Re: Borovo gojzerice   23.11.15 11:44

ovaj je i jeftiniji. i da, kompletan djon. ne samo donjiste. nego i PU i oni "cepovi". radi na toplo i sa preson. svaka pohvala majstoru.
[Vrh] Go down
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 6715
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Borovo gojzerice   23.11.15 12:30

Isto rad Karlovačkog postolara "sa tržnice"... raspao se originalni djon pa je stavio ovaj i evo vec par godina drzi kao nov.

[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1521
Godine : 43
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Borovo gojzerice   23.11.15 19:15

Marković je ime postolara. Radi cijela obitelj u radionici koja ima pogled prema McDonaldsu. Meni je za 200 kn stavio vibram johnny na dannerice. Još su itekako nosive!
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2902
Godine : 38
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: Borovo gojzerice   23.01.16 14:15

Trenutno mi je vrlo aktualno mijenjanje đona pa me zanima je li tko to radio u Zagrebu?
[Vrh] Go down
dux aeron
lingua
lingua

Male
Broj postova : 377
Godine : 50
Datum registracije : 02.03.2013

PostajNaslov: Re: Borovo gojzerice   24.01.16 11:50

Jesam, mijenjao sam donji sloj đona (sa "čepovima") na Borovo gojzama... pri jednoj hodnji kroz duboki snjeg mi se odljepio na jednoj... Kod postolara sam zamijenio đonove za neku vrlo prihvatljivu cijenu. Držalo je dosta dugo, ali mi se opet pri nekoj zahtijevnoj hodnji po kamenjaru đon počeo odvajati, tako da sam ih prije cca 1,5 godinu dao ponovo na popravak i predao ih mlađem rođaku. On ih nosi i dan danas na radovima na terenu i super su mu.

PS: Pardon, najbitnije ne napisah ... Kvalitetni i cijenovno povoljni postolarski radovi su izvršeni kod postolara "Viher", I.G.Kovačića u Sesvetama
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Borovo gojzerice   

[Vrh] Go down

Borovo gojzerice
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Borovo gojzerice
» Orizo gojzerice....
» Gojzerice - odabir pravih i održavanje