FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Za što koristite vaš model multialata ? Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Za što koristite vaš model multialata ? Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Za što koristite vaš model multialata ? Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Za što koristite vaš model multialata ? Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Za što koristite vaš model multialata ? Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Za što koristite vaš model multialata ? Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Za što koristite vaš model multialata ? Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Za što koristite vaš model multialata ? Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Za što koristite vaš model multialata ? Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Za što koristite vaš model multialata ? Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Za što koristite vaš model multialata ? Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Za što koristite vaš model multialata ? Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Za što koristite vaš model multialata ? Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Za što koristite vaš model multialata ? Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Za što koristite vaš model multialata ? Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Za što koristite vaš model multialata ? Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Za što koristite vaš model multialata ? Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Za što koristite vaš model multialata ? Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Za što koristite vaš model multialata ? Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Za što koristite vaš model multialata ? Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Za što koristite vaš model multialata ? Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Za što koristite vaš model multialata ? Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Za što koristite vaš model multialata ? Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Za što koristite vaš model multialata ? Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Za što koristite vaš model multialata ? Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Za što koristite vaš model multialata ? Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Za što koristite vaš model multialata ? Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Za što koristite vaš model multialata ? Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Za što koristite vaš model multialata ? Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Za što koristite vaš model multialata ? Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Za što koristite vaš model multialata ?

+13
ast
franciscus
puls
GMate
JillValentine
sgt bear
6u5l1c4
Delete
Login
Ariel
Okibex
jimkukri
PatrioticBacon
17 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by PatrioticBacon 06.12.14 13:28

Tema napravljena u duhu da stavite sliku vašeg edc ili radnog multialata te pojasnite za što ga koristite , smatram da je ovo zanimljiva tema jer mnogi ljudi kupe swisschamp lite i koriste samo nož i pilu ...
Dakle , za što koristite svoj multialat ?

Ja koristim svoga sak managera kao gradski edc , imao sam podjeljeno mišljenje kako će ljudi reagirati na njega u šk itd ..
Pa ovako saphire boja laicima ne izgleda kao sak , oštrica je jako malena i izgleda kao igračkica , dok je upravo suprotno .
Sjedim u prvoj klupi , i često ga vrtim po rukama tijekom satova već 2-3 tjedna ; ni jedan ama baš jedan profesor nije prigovorio , toliko bezopasno izgleda !
Napisao sam zadačnicu sa njim , oštrio noževe za linoleum sa turpijom za nokte , razvidavao stol... ovaj koristio odvijaće za tehnički te još mnogo toga !
Ovo je po meni školski sak Za što koristite vaš model multialata ? 747986
Za što koristite vaš model multialata ? 10819391_10204466641559396_1832780193_o
PatrioticBacon
PatrioticBacon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 315
Godine : 25
Lokacija : zadar
Datum registracije : 10.03.2014

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by jimkukri 06.12.14 14:34

Za gotovo nista
imam bahcov mt
nosim ga sa sobom u sumu redovno al mi rijetko treba
po kuci imam sav alat pa ga koristio tu tamo da ga testiram
jimkukri
jimkukri
lingua
lingua

Male
Broj postova : 224
Godine : 43
Lokacija : zg
Datum registracije : 05.05.2014

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by PatrioticBacon 06.12.14 15:17

leatherman , sak za edc u gradu 0 bodova ?
PatrioticBacon
PatrioticBacon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 315
Godine : 25
Lokacija : zadar
Datum registracije : 10.03.2014

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Okibex 06.12.14 17:02

Za što koristite vaš model multialata ? IMG_20141123_013827_zps52f1075a

Wenger EvoGrip 10
Oštricu koristim za otvaranje paketa i kuverti i u menzi (za sve za šta se nož koristi, logično). Otvarače za otvaranje sokića Za što koristite vaš model multialata ? 478256 pincetu za vađenje memorijske iz moba većinom, čačkalicu kao čačkalicu...ovo šilo obično služi za guranje paracorda tamo gdje neće svojom voljom.

Imao sam par čudnih pogleda, al ništa strašno jer rijetko koristim oštricu među puno ljudi, većinom bude moje društvo kojem bi bilo svejedno i da izvadim mačetu jer me znaju Za što koristite vaš model multialata ? 368870
Okibex
Okibex
spikač
spikač

Male
Broj postova : 570
Godine : 29
Lokacija : Kutina
Datum registracije : 27.11.2012

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Ariel 06.12.14 17:33

Leatherman Surge, koristim ga jako često, za rastavljanje, brušenje uglavnom oko airsoft replika. Rad s materijalima kao špijater, aluminij, čelik. Pilom za drvo sam pilio i špijater, a često ga koristim kao čekić kod zbijanja raznih osovina i sl. Ne štedima ga nimalo, ali se ni on ne da. Prije sam imao Charge TTi, ali mi je bio malo prenježan, dok je Surge taman. Pogotovo je kvalitetna turpija koja je stvarno puno radila. Fotku mi nema smisla stavljati, osim skinutog crnog finiša nema se što vidjeti. Set bitova (onaj dupli) i dva nastavka (pa po potrebi napravim odvijač duljine cca 15cm), korisne su i škare i šilo.

Zamjerka ide na kliješta i dio za rezanje žice, premekan materijal pa je dobio zube i postao neupotrebljiv. No ne smeta me, žicu ionako režem nožem na multialatu.

Sve nosim u MOLLE torbici unutar EDC ruksaka, za džep je daleko preglomazan i težak.

Ariel
tipko
tipko

Male
Broj postova : 65
Godine : 50
Lokacija :
Datum registracije : 30.06.2011

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by PatrioticBacon 06.12.14 18:31

Airsoft , zanimljivo .
Da kad nitko nebi stavljao svi bi googlali i trošili puno vremena ...
PatrioticBacon
PatrioticBacon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 315
Godine : 25
Lokacija : zadar
Datum registracije : 10.03.2014

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Login 06.12.14 18:58

EDC - Leatherman skeletool sam koristio (nosio) kao EDC svuda sa sobom, pokazao mi se da mi netreba za EDC multitool i prodao ga, ako netko se bavi više tehnikom nego ja ovaj tool je super, lagan i mal.

RADNI - Leatherman 300. Nosim ga sa sobom u lov, na airsoft, pecanje, planinarenje.. gotovo svaki izlazak van grada. Vrlo je robusan, mislio sam ga prodati i uzeti nekakav sa bitovima (nastavcima za vijke,imbus i sl.), zbog popravaka airsoft i druge sitnije opreme sa vijcima. No onda sam našao nastavak-adapter za ovaj moj model na koji mogu ići bitovi,pa sam ga obogatio sa jednim setom, sad je zbilja zvijer, ima sve što mi treba. Osim bitova, naveliko koristim pilu, turpiju, kliješta.. ponekad i ostale alate. Oštricu-nož gotovo nikada, nju ostavljam oštru kao back-up, pošto uvjek sa sobom imam barem folder ako ne i veće nešto. U lovačkom ruksaku mi je u autu pa ga sutra malo poslikam skupa sa bitovima..
Login
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1136
Godine : 37
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 17.07.2010

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by PatrioticBacon 06.12.14 19:07

Da , kolega izgleda da oboje štedimo nož na multialatu Za što koristite vaš model multialata ? 747986
PatrioticBacon
PatrioticBacon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 315
Godine : 25
Lokacija : zadar
Datum registracije : 10.03.2014

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Delete 07.12.14 3:35

Ja vec par godina furam swiss champ ovakav kao sa profilne.. On me je i doveo na forum. Furao sam ga u srednjoj za isjeci materijale za gografiju povjest i namazati uzinu, cure iz razreda su koristile pincetu za cupanje obrva, etc. vido ga je profesor iz geografije i zainteresirao se za njega rekao mi je da ima slicnog samo sa drucijim krizom, ponio je svoj na jedan izlet ispostavilo se da je Wegner/ Drago mu je bilo da sam mu pojasnio razliku. Dosta profesora je vidjelo da ga koristim , svi su bili tolerantni. I dan danas ga koristim kao edc iako je malo potezi, ali lezi u rancu. Stavarno stvar od sentimentalne vrijednost. Sve je to manje vise isto, bitno je da ti nesto priraste srcu. Za što koristite vaš model multialata ? 368870
Delete
Delete
lingua
lingua

Male
Broj postova : 294
Godine : 29
Lokacija : Lika/Novi Sad (Kako kad)
Datum registracije : 09.01.2012

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by PatrioticBacon 07.12.14 5:18

Kako stoji u ruci ?
PatrioticBacon
PatrioticBacon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 315
Godine : 25
Lokacija : zadar
Datum registracije : 10.03.2014

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Login 07.12.14 14:35

Login je napisao/la:EDC - Leatherman skeletool sam koristio (nosio) kao EDC svuda sa sobom, pokazao mi se da mi netreba za EDC multitool i prodao ga, ako netko se bavi više tehnikom nego ja ovaj tool je super, lagan i mal.

RADNI - Leatherman 300. Nosim ga sa sobom u lov, na airsoft, pecanje, planinarenje.. gotovo svaki izlazak van grada. Vrlo je robusan, mislio sam ga prodati i uzeti nekakav sa bitovima (nastavcima za vijke,imbus i sl.), zbog popravaka airsoft i druge sitnije opreme sa vijcima. No onda sam našao nastavak-adapter za ovaj moj model na koji mogu ići bitovi,pa sam ga obogatio sa jednim setom, sad je zbilja zvijer, ima sve što mi treba. Osim bitova, naveliko koristim pilu, turpiju, kliješta.. ponekad i ostale alate. Oštricu-nož gotovo nikada, nju ostavljam oštru kao back-up, pošto uvjek sa sobom imam barem folder ako ne i veće nešto. U lovačkom ruksaku mi je u autu pa ga sutra malo poslikam skupa sa bitovima..

Evo i par slika gore opisanog. Dakle Leatherman 300 dopunjen sa adapterom za bitove i setom bitova.

Za što koristite vaš model multialata ? Image

Za što koristite vaš model multialata ? Image_1

Za što koristite vaš model multialata ? Image_6

Za što koristite vaš model multialata ? Frff
Login
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1136
Godine : 37
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 17.07.2010

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by PatrioticBacon 07.12.14 15:34

radni alat Za što koristite vaš model multialata ? 368870
Kako se drži ?
PatrioticBacon
PatrioticBacon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 315
Godine : 25
Lokacija : zadar
Datum registracije : 10.03.2014

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Login 07.12.14 15:41

Ako je pitanje za mene - Drži se odlično. Koristim ga naveliko već 4god, ali i pazim na limite. Recimo tek kad sam ga kupio, nakon par mjeseci sa ravnim odvijačem koji ima dosta tanak vrh sam radio neko razdvajanje dva metala na šemu poluge, i otkinio mali zubac sa vrha odvijača. Kako leatherman daje 25godina garancije, u trgovini su mi besplatno zamjenili taj dio. Dakle multitool je zbilja jedan od narobusnijih, ali netreba biti krkan, ipak ima svoje limite.
Login
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1136
Godine : 37
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 17.07.2010

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by PatrioticBacon 07.12.14 15:49

Sve u limitima kolega , moj manager izdržava bolesne muka, kad mu odvijač otvorim na 90 * i koristim polugu ga odvidam nešto , čelik na odvijaču kao nov , na mehanizmu ni nanometra pomaka Za što koristite vaš model multialata ? 368870
PatrioticBacon
PatrioticBacon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 315
Godine : 25
Lokacija : zadar
Datum registracije : 10.03.2014

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by 6u5l1c4 06.03.17 11:18

za stjecanje novih poznanstava
- jednom sam (purgerica) cugala u Sinju u parku, nekome je trebao otvarač za vino..instant prijateljstvo i respect ^^

6u5l1c4
bebač
bebač

Female
Broj postova : 19
Godine : 35
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 20.01.2017

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by sgt bear 06.03.17 12:52

6u5l1c4 je napisao/la:za stjecanje novih poznanstava
- jednom sam (purgerica) cugala u Sinju u parku, nekome je trebao otvarač za vino..instant prijateljstvo i respect ^^
"cugala u parku"...kakva pogreška mlad(og)e reprezentativ(ca)ke... Socijalno kulturološki fail! Sreća pa mi je alat popravio doživljaj čitanja posta. Na najjače! Go, girl!!!
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by JillValentine 07.03.17 22:40

Mrzi me da slikam posebno jer vec imam ovu pa ajd da izbacim valjda mi se nece zamjerit Za što koristite vaš model multialata ? 747986

Kako radim u Vladi CG ovo je kombinacija koju obicno nosim jer ne smijem da pretjerujem... Zavrsava sve ''sitnice koje trebaju) od sitnog seckanja, otvaranja kutija, zasarafljivanja, i po nekog sitnog zatezanja klijestima posto kako rece Login ne treba bit krkan i treba imati limite al u glavnom za svaki dan zavrsava posao.... Noz, otvarac za kutije, pljisnati srafciger, i mali pljosnati s turbijicom ciji se vrh moze koristiti i za krstaste... makazice takodje rade ok a ima i pincetu....(na slici jos ako nekog zanima jetbeam lampica i nitecore tube na privesku kljuceva....

Za što koristite vaš model multialata ? 2rwowpl
JillValentine
JillValentine
spikač
spikač

Male
Broj postova : 676
Godine : 33
Lokacija : Podgorica
Datum registracije : 23.04.2012

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by GMate 07.03.17 23:17

Skoro nikad ni za sto. Sjcam se par puta na putovanjima da je trebalo za neke sitne popravke, ali kako vise ni ne putujem tolko osim na krace i blize nije mi dogo trebalo. Jedno vrijeme sam vukao okolo swisstool sa dodanim odvijacima pa skuzio da nema smisla s obzirom da gotovo nikada ne treba. Sad ponekad ubacim neki malecki leathermanov model u prtljagu/riksak ako je na duze ili mislim da bi moglo zatrebat.

GMate
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 05.11.2016

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by sgt bear 07.03.17 23:23

Upravo zašarafio 3 od 4 matice na sušilu veša. Swiss tool...
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by GMate 07.03.17 23:40

SUper, ali ako je susilo kod kuce nije li jednostavnije sa klasicnim odvijacem?

GMate
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 05.11.2016

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by sgt bear 08.03.17 7:15

Tko kaže da je kod kuće? 😉
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by puls 08.03.17 21:01

Jednom sam izvukao zaglavljenih 5 kuna iz kolica u samoposluživanju.......fora je u tome da kune nisu bile moje..... Za što koristite vaš model multialata ? 747986

Znači, isplatio mi se Vic. Spirit od 500-600 kn..... Za što koristite vaš model multialata ? 478256
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by franciscus 10.03.17 20:17

Za što koristite vaš model multialata ? DSC04145
Gerber Clutch - koristim ga skoro samo za zatezanje vijaka na naočarima - vijci su zatopljeni u plastiku, a zatežu se minijaturnim maticama, koje se stalno odvijaju. Nekad isturpijam nokte, ali baš kad sam u neprilici. Za rezanje, nosim nož:
Za što koristite vaš model multialata ? Image_75858
franciscus
franciscus
spikač
spikač

Male
Broj postova : 943
Godine : 61
Lokacija : Tuzla, BiH
Datum registracije : 29.07.2012

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by ast 14.03.17 12:10

SAK Victorinox Helmsman.

Najviše se koristi za marende i otvaranje raznih paketa i kidanje raznih vezica i traka.

Poslije toga za razlicita zavidavanja.

Odličan mi je njegov grind-gornje 2/3 nazubljene, a donja 1/3 dlijeto grind.


ast
tipko
tipko

Male
Broj postova : 54
Godine : 46
Lokacija : Solin
Datum registracije : 18.09.2013

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Janko 22.03.17 7:40

Meni je na ključevim od kuće Gerber Dime, mini Maglite i onaj karabiner koji se dobije uz Leatherman Sidekick.
Pojam edc mi je čudan jer mi ovisi o situaciji. Npr ako radim u dvorištu koristim Leatherman Rebar ili Victorinox Handyman, istog dana kada idem sa psom u šetnju nosim ruksak u kojem je Victorinox Ranger i Leatherman OHT.
Kad radim u voćnjaku uz škare nosim Leatherman Surge i Victorinox Harvester. Tako da mi multialat koji nosim ovisi o tome što radim, a i tako mi je oprema posložena po ruksacima. Neki multitool mi je dobar za jednu stvar dok mi je za drugu dobar sasvim drugačiji. Lakše mi je uzet opremljen ruksak ovisno o situaciji nego prebacivat multitoolove i mislit dal sam što zaboravio.
Janko
Janko
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 41
Lokacija : Perići/Krnjak
Datum registracije : 23.08.2016

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Mraz 22.03.17 8:24

Leathherman Juice sx4 xs4 ili tako nekako. Odlican alat, ne prevelik, ne premalen. Prekjucer njime skinuo bocne vjetrobrane jer sam jednog razbio pa ih po popravku ponovo montirao. Jucer njime i izolirkom sredio puknutu cijev goriva na generatoru, da ga nije bilo radovi na zemunici bi za taj dan bili gotovi. Njime sam nedavno rastavio i prednju konzolu na Suzukiju da zamjenim T5 zaruljice jer je jedna pregorila. Uglavnom, svako malo ga koristim i bas mi je super.

Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by siga 22.03.17 12:56

ček ,ček, malo...

"...bilo radovi na zemunici bi za taj dan bili gotovi..."

kakvoj zemunici?, praviš zemunicu? Daj malo reci nešto i daj koju sliku...


i da ne budem off, multitulovi su super, jeeee, da...i tako to... Za što koristite vaš model multialata ? 478256
siga
siga
spikač
spikač

Male
Broj postova : 817
Godine : 45
Lokacija : Hamilton, Novi Zeland
Datum registracije : 12.09.2012

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by gorky 22.03.17 15:08

Imam par godina Leatherman wave alatić. Malo je dobio točkica hrđe po sebi ali ništa strašno. Zgodno je da kad ti treba nešto na brzaka srediti. Dakle ne moraš furati kombinirke, šrafncigere itd. Kad se ide na more obavezno ide sa mnom. U autu uvijek imam neku čajniz verziju i do sada je poslužila pa puta. Toplo preporučam.

Nego da li netko ima iskustva s Leatherman Tread narukvicom:

https://www.youtube.com/watch?v=qey5rs7_b4c
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Mraz 22.03.17 15:23

siga je napisao/la:
kakvoj zemunici?, praviš zemunicu? Daj malo reci nešto i daj koju sliku...

Frend i ja radimo na njegovom gruntu, malo po malo već (pre)dugo. Napokon zabetonirali temelje pa počeli sa slaganjem konstrukcije. Nemam nikakvih fotki, budem stavio koju jednog dana kada bude gotovo.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Janko 22.03.17 18:05

Nego da li netko ima iskustva s Leatherman Tread narukvicom:

https://www.youtube.com/watch?v=qey5rs7_b4c[/quote]


a kažu da je mekan čelik (17-4 Stainless Steel). Ja ga osobno ne bi kupovao jer ga ne bi koristio.
Za izgled je druga stvar. Za što koristite vaš model multialata ? 747986
Čini mi se dobar alat ako voziš bicikl ili tako nešto. Za popravke po kući i oko kuće je ipak malo preskup (barem kod nas).
Janko
Janko
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 41
Lokacija : Perići/Krnjak
Datum registracije : 23.08.2016

[Vrh] Go down

Za što koristite vaš model multialata ? Empty Re: Za što koristite vaš model multialata ?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.