FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Novac

Go down 
Autor/icaPoruka
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2688
Godine : 63
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Novac   11.11.14 12:09

Sinoć sam u poštanskom sandučiću našao otisnuti komad papira na obje strane. Kulturno i profesionalno. Nije ga netko fotokopirao nego ga je izvela kvalitetna tiskara.
Sadržaj je u najmanju ruku znakovit. Totalno nepoznata firma koja za sada ne prodaje ništa niti je ime u svijetu auto salona, velikih trgovačkih lanaca, mobilnih operatora...
Ekskluzivna agradna igra u kojoj svaka druga srećka dobiva. Nagrade su ne baš astronomske ali primamljive. Pogađate već kada sam zagrebao foliju da je pisalo dobitak. Jedna od glavnih ili jedna od utješnih nagrada kojih je mnogo. Sve što trebam učiniti je ispuniti svoje podatke s adresom, godinom rođenja i brojem telefona. Još je i plaćeni odgovor tako da ne moram potrošiti ništa.
Samo da znate koliko košta kako bi se netko dočepao vaših podataka koji će proći kroz marketinške testove i na osnovu starosti bit ćete svrstani u neku od ciljanih skupina, a na vaš telefon će jednog dana monotoni ženski glas izrecitirati "Da li je to gospodin Petar Petrović. Imamo za vas ponudu..." Vjerovatno i vi pretpostavljate da od nagrada neće biti ništa.
[Vrh] Go down
PatrioticBacon
lingua
lingua

Male
Broj postova : 349
Godine : 19
Datum registracije : 10.03.2014

PostajNaslov: Re: Novac   11.11.14 12:45

isto sa fejsom ,youubeom i googleom .
Podatak je vrjedniji od zlata !
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2688
Godine : 63
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Novac   11.11.14 15:09

Da je samo to. I email adresa je važna pa primaš kojekakav spam dok ne vide da ne trzaš. Povirim ponekad i tamo jer ako nešto kupujem Gmail zna prebaciti u neželjeno, a i nasmijem se kojekakvim načinima na koje se ljudi dovijaju da bi nešto zaradili.
Ponekad se čovjek zaleti pa i ne razmišlja, ispuni i pošalje jer smatra da nema što izgubiti pa velim da pripomenem.
Baš me podsjetilo da odem kod susjeda preko puta. Dok je na nekoj TV bila smicalica zvana "Laka lova" jedan mjesec spušili su 3000kn zovući, a ne vjerujem da su se opametili.

Edit: Zakasnio sam. Već su ispunili i ubacili u poštanski sandučić.
[Vrh] Go down
Redneck
bomber
bomber

Male
Broj postova : 189
Godine : 58
Datum registracije : 08.01.2014

PostajNaslov: Re: Novac   11.11.14 20:00

Moji blesavi starci su ispušili tolko love na lancima sreće i TV prodaji da su mogli kupit vilu na Floridi. I dalje se ne daju krstit, jer "da nije istina, ne bi bilo u novinama i TV". To drug Tito ne bi dozvolil...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Novac   

[Vrh] Go down

Novac
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.