FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Što treba napraviti da ovaj luk bude funkcionalan?

Go down 
Autor/icaPoruka
Tyrannosaurus Rex
bebač
bebač

Male
Broj postova : 3
Godine : 25
Datum registracije : 04.12.2012

PostajNaslov: Što treba napraviti da ovaj luk bude funkcionalan?   10.11.14 17:31

Pozdrav svima,

Nisam siguran da li je ovo pravi dio foruma da pitam,pa bi molio da admin preseli temu u pravi forum.

Ovako,naišao sam na luk koji je"poluproizvod" na stranici Aukcije Hr.
Pošto se ne razumijem u to,zanima me što treba napraviti da luk postane funkcionalan?
Da bi ste bolje razumili o čemu pričam,kliknitie na link dolje:

https://www.aukcije.hr/prodaja/Sport/Lova%C4%8Dki-pribor-i-sli%C4%8Dno/191/oglas/Tradicionalni-luk-br-15-poluproizvod-Brijest-155cm-do-40/2477383/

Gospodin koji ih prodaje mi nije odgovorio na pitanje,pa bi molio Vas da mi pomognete oko tog luka.

[Vrh] Go down
mariobab
guru
guru

Male
Broj postova : 2033
Godine : 54
Datum registracije : 28.01.2009

PostajNaslov: Re: Što treba napraviti da ovaj luk bude funkcionalan?   10.11.14 17:33

Gospodin ti prodaje letvu, posušeni komad brijesta od kojega luk moraš napraviti sam. Brijestovu letvu, ništa drugo.
[Vrh] Go down
http://bushcraft-forum.findtalk.biz/
Tyrannosaurus Rex
bebač
bebač

Male
Broj postova : 3
Godine : 25
Datum registracije : 04.12.2012

PostajNaslov: Re: Što treba napraviti da ovaj luk bude funkcionalan?   10.11.14 17:37

mariobab je napisao/la:
Gospodin ti prodaje letvu, posušeni komad brijesta od kojega luk moraš napraviti sam. Brijestovu letvu, ništa drugo.

Možeš li mi možda ukratko reći što trebam napraviti da postane luk?
[Vrh] Go down
mariobab
guru
guru

Male
Broj postova : 2033
Godine : 54
Datum registracije : 28.01.2009

PostajNaslov: Re: Što treba napraviti da ovaj luk bude funkcionalan?   10.11.14 17:44

Ne mogu, nemam volje, bilo bi neozbiljno. Ili, evo- izdjeljaj ravnomjerno krakove prilagođavajući se s jedne strane drvetu, s druge strane željenim performansama, ispleti tetivu i navali.

Nisi li ti onaj koji je prije nekoliko godina pitao da mu napravim luk, rekao sam da ne prodajem, da radim samo ako mi se da, a tada mi se dalo i da će biti besplatno, a kada sam javio da je gotov, nisi se javio? Ako je tako, za mene je ovaj razgovor završen.
[Vrh] Go down
http://bushcraft-forum.findtalk.biz/
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4703
Godine : 38
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Što treba napraviti da ovaj luk bude funkcionalan?   10.11.14 18:37

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što treba napraviti da ovaj luk bude funkcionalan?   

[Vrh] Go down

Što treba napraviti da ovaj luk bude funkcionalan?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Od čega napraviti sklonište
» Može li se od kamena napraviti dobar nož
» kako napraviti dršku za nož
» kako napraviti konopac u sumi
» Kako napraviti luk i strijele :)-kako ja to radim?