FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Put pod noge sa Pišuljkom

Go down 
Autor/icaPoruka
PJER
mr.spika
mr.spika
PJER

Male
Broj postova : 1934
Godine : 50
Datum registracije : 12.02.2011

Put pod noge sa Pišuljkom Empty
PostajNaslov: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty07.11.14 17:04

Obećao sam da ćemo prvi lijepi dan otići u prirodu i šumu..nije prije bio..malo posla i obaveza ..malo ljenosti..to jutro mi je rekao ..jucer si rekao da idemo i prevario si me..i ima pravo..a tu negdje u dubini steglo..posramio me je do kraja..reko jel idemo Pišuljko u šumu malo..necemo ovoga puta ostati spavati ali idemo.. i tada onaj veliki sretni osmjeh..i skakutanje od sreće ..ljubi me i grli

Put pod noge sa Pišuljkom NSp8HHI

Put pod noge sa Pišuljkom FiCMXAX
sav si je važan..

Put pod noge sa Pišuljkom Txvq5fO

Put pod noge sa Pišuljkom EvKf5vd
šuma je ista kao i uvijek ..no tu mi je pod nosom..takoreci tri minute vožnje

Put pod noge sa Pišuljkom JwheTDf

Put pod noge sa Pišuljkom KdLN2k3

Put pod noge sa Pišuljkom X1clovg

Put pod noge sa Pišuljkom BkF9u4F

Put pod noge sa Pišuljkom GC1LZwJ

Put pod noge sa Pišuljkom VNU3uuR

Put pod noge sa Pišuljkom Om01sZf

Put pod noge sa Pišuljkom U5mOynj

Put pod noge sa Pišuljkom E4T40cy

Put pod noge sa Pišuljkom YUQQhBa
vrijeme je z araspakirati pa idemo dalje

Put pod noge sa Pišuljkom 6yMa8Cg

Put pod noge sa Pišuljkom Sf9ev1B
šuma je puna mjesta na kojima je sječa u tijeku i pripremaju se drva..u neposrednoj blizini jedne takve smjestili smo se i mi..sjedalice pripremljene..drva su tu..ma gdje ces bolje

Put pod noge sa Pišuljkom KxYJOyR

Put pod noge sa Pišuljkom FDAN2rJ
sretan je i trudi se pomoći iz srca koliko može...

Put pod noge sa Pišuljkom JE7QYB2
a malo komocije kod paljenja vatre..Sisi je bio donor ovoga puta..

Put pod noge sa Pišuljkom IWjVEew
e vrijeme je da mali šef preuzme stvari u svoje ruke

Put pod noge sa Pišuljkom P9onLgN
ma tko sam ja da bilo šta prigvorim..

Put pod noge sa Pišuljkom XcXszDe

Put pod noge sa Pišuljkom M7xOFPj
nije zeska za nositi bez obzira na sve,,i uvijek je sa mnom

Put pod noge sa Pišuljkom VvdF50B

Put pod noge sa Pišuljkom W0tFfEn

Put pod noge sa Pišuljkom Vd8b6nn
kuhaju se špageti za malog Pišuljka

Put pod noge sa Pišuljkom F5bWMto

Put pod noge sa Pišuljkom DCYqNi5
za mene malo graha

Put pod noge sa Pišuljkom YzUwWvQ
moj mali čovjek se je umorio..obično u ovo vrijeme ode na spavanje..neka spava..lagano ložim vartu dok se ne probudi

Put pod noge sa Pišuljkom 19Aj86x

Put pod noge sa Pišuljkom YrjdiRj

Put pod noge sa Pišuljkom FOUM8o9

i vjerujte mi da se nikada nisam ovako dobro osjećao..moj mali Pišuljko postaje moj vjerni putnik na idućim susretima..

lijep pozdrav svima
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7278
Godine : 44
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty07.11.14 17:14

da klinci su baš ovisni o našoj energiji koju posvetimo baš njima. To im nekako ostaje za cijeli život i u budužnosti se samo množi i nadograđuje. Po meni to je najisplativije ulaganje doslovno investicija života.
Klinac ti je super baš je izgledom jako na tebe a onaj lijepi dio sigurno vuče od supruge. Put pod noge sa Pišuljkom 478256
lijepi izlet! tebi tek šetnja a njemu avantura!
[Vrh] Go down
Lawman
bomber
bomber
Lawman

Male
Broj postova : 185
Godine : 36
Datum registracije : 05.04.2014

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty07.11.14 17:28

Dirljivo i lijepo. Danas djeca, sutra već ljudi.
Sve će proći, al' uspomene ostaju za sva vremena i vječnost.

Dječak ima lijepu kapu.
Put pod noge sa Pišuljkom 659728
[Vrh] Go down
gorky
mr.spika
mr.spika
gorky

Male
Broj postova : 1486
Godine : 43
Datum registracije : 19.11.2012

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty07.11.14 17:35

Pjer evo i ja odmah dobio želju za izletom. Nama ništa osim što treba potrošiti malo vremena a njima avantura za sva vremena:)
[Vrh] Go down
http://www.g-knives.com
puls
guru
guru
puls

Male
Broj postova : 2913
Godine : 40
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty07.11.14 22:55

Podržavam ovakve akcije! Put pod noge sa Pišuljkom 747986

Koliko je star dečec?
Vidim da si i njega natovario.......neka, vidi se da je uživao....

Šuma mi je prekrasna....
[Vrh] Go down
PJER
mr.spika
mr.spika
PJER

Male

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty07.11.14 23:24

da uživali smo u svakome trenutku..jedva sam ga odgovorio da ne ponese svoj mali šator...mali Pišulinac sada će navršiti punih pet godina..u malome ruksaku nosio je svoje stvari..smokiće ..sok..sitnice..ništa teško ali tek toliko....bice još lijepih dana uskoro..a onda se ide na noćenje Put pod noge sa Pišuljkom 304316
gorky a šta se čeka...dovoljno je i na koji sat otići  Put pod noge sa Pišuljkom 304316
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4709
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty08.11.14 1:16

Ljepi mali muž!
Baš vam je bilo dobro,vidi se na njemu da uživa a i tatek cvate uz svoju mazu. Put pod noge sa Pišuljkom 747986

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
madWez
lingua
lingua
madWez

Male
Broj postova : 210
Godine : 33
Datum registracije : 06.11.2013

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty08.11.14 4:24

Odlična pustolovina za Juniora, vidi se da uživa ... Uživali ste Bogovski znači, neka samo tako i treba.
Puno pustolovina vam još želim Put pod noge sa Pišuljkom 747986 i sve evidentirajte, kad poraste da ima uspomena
[Vrh] Go down
poljičanin
lingua
lingua

Male
Broj postova : 415
Godine : 48
Datum registracije : 28.10.2011

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty08.11.14 10:54

Obožavam vaše bjelovarske šume. Moja klinka je u već od tri godine išla s nama od periferije Bjelovara gdje su nam živjeli kumovi do Kamenitovca, nešto na svojim nogicama, a nešto u ruksaku na mojim leđima. I još uvijek se veseli Vašim šumama jer ovo unas nisu šume kad se u njima može hodati samo po stazi. Ne možemo znati što te naše klince čeka u životu i kako će se ponašati, ali ih možemo pripremati na život. I mislim da je ogromna stvar kada im pružimo ovu stranu medalje, da u njima u daljnjem životu "čući" ljubav za prirodom.
[Vrh] Go down
Redneck
bomber
bomber
Redneck

Male
Broj postova : 189
Godine : 59
Datum registracije : 08.01.2014

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty08.11.14 13:26

Interesantno, ja sam od malih nogu vodil sina na kampiranje, ribičiju, šumu, čamac itd i klinac je užival.
Sad kad je u studentskim godinama ne da se izvuć iz stana ni mrtav. Ne pada mu na pamet ljetovat ak nije klimatizirani apartman.
Valjda sam ga preforsiral, ili...?
[Vrh] Go down
poljičanin
lingua
lingua

Male
Broj postova : 415
Godine : 48
Datum registracije : 28.10.2011

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty09.11.14 1:52

To o čemu ti pričaš, moja je noćna mora, da ono što im dajemo za put kroz život kasnije ne postane postane strano. Ali, ko će ga znati, čudan je život. Svakako, ne mislim da si ga preforsirao. Normalno je da u pubertetu odlaze na neki način od nas, a onda je pitanje kakvo društvo imaju oko sebe. Vidim kako u meni i životu uz prirodu imaju veći uzor klinci koji ponekad idu s nama, nego naša djeca. Zato mislim da je rješenje voditi i sa sobom i nekoga od klinaca kojima to imponira i možda kasnije nastave ekipno odlazak u prirodu. To sad nastojimo prakticirati.
[Vrh] Go down
laredo
lingua
lingua
laredo

Male
Broj postova : 313
Godine : 45
Datum registracije : 19.02.2014

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty09.11.14 2:25

Čitam i gledam report i cijelo vrijeme mi je smješak na licu, baš je lijepo vidjeti kak maleni (a i tata, naravno) uživaju. Pjer, želim ti što više slobodnog vremena za ovakve izlete.

@Redneck - vratit će se on već u prirodu, za koju godinu..
[Vrh] Go down
lula
bebač
bebač
lula

Male
Broj postova : 3
Godine : 36
Datum registracije : 09.11.2014

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty09.11.14 10:35

...lip izlet koji ce se Pisuljku zasigurno urezat u sjecanje...dokaz da i sa malim znakom paznje mogu biti jako sretni i zadovoljni pozz
[Vrh] Go down
nodado
bomber
bomber
nodado

Male
Broj postova : 192
Godine : 30
Datum registracije : 24.11.2013

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty09.11.14 21:54

super izlet, stvarno ste uživali i samo nastavite tako.
[Vrh] Go down
PJER
mr.spika
mr.spika
PJER

Male

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty10.11.14 0:01

svima vas se želim od srca zahvaliti a posebno Zubici koja je kumovala imenu reportaže..mučio sam se koje ime dati ..složio ih ne znam koliko..pitajući se šta napisati da vas potakne da pogledate i pročitate..krenete makar i na sat dva..i stavite svoje slike..jer ja ne mogu dočekati vidjeti da ste negdje vani..i podijelite taj gušt sa nama
[Vrh] Go down
Zubica
zelembara
zelembara
Zubica

Female
Broj postova : 31
Godine : 32
Datum registracije : 09.06.2012

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty10.11.14 1:19

Cijenjeni forumite Pjer , neizmjerno hvala Vama na zadaći koju mi zadaste ; bila mi je velika čast jer me mali jopac osvojio na prvu i zavukao se pod kožu iako sam ga svega vidjela jednom ili dvaput.
Svjesna sam da je tebi tih par sati što si odvojio znacilo možda puno, u smislu rješavanja obaveza, ali vjeruj mi , ovo bi mu iskustvo teško s čime mogao nadoknaditi.
Slike fantastične, vidi se da uzivate u svakom trenu. Samo tako dalje.
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru
goxxon

Male
Broj postova : 3815
Godine : 39
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty10.11.14 15:19

lijepo Pjer, pozdrav tebi i Pišuljku!
[Vrh] Go down
Ikarus
ADMIN
ADMIN
Ikarus

Male
Broj postova : 2581
Godine : 37
Datum registracije : 06.03.2010

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty10.11.14 21:26

Svaka čast! predivan izlet i odlično utrošeno vrijeme sa "Pišuljkom"
[Vrh] Go down
franciscus
spikač
spikač
franciscus

Male
Broj postova : 969
Godine : 56
Datum registracije : 30.07.2012

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty11.11.14 2:13

poljičanin je napisao/la:
To o čemu ti pričaš, moja je noćna mora, da ono što im dajemo za put kroz život kasnije ne postane postane strano. Ali, ko će ga znati, čudan je život. Svakako, ne mislim da si ga preforsirao
U mojoj obitelji, po muškj crti, unazad sto-dvjesto godina, svi su dobijali samo sinove, pa tako i moj stari - napravio mene i brata. I, naravno, odgoj je išao po (para)vojnim smjernicama. Moj je stari bio jedan od onih "Jack of all trades" likova, po struci mašinbravar, i k tomu, u svoje vrijeme, vrlo opasan tip, na granici zakona. Ja sam bio stariji sin i od mene se očekivalo da odmah čim sam počeo hodati bez tuđe pomoći znam rukovati svim poznatim i nepoznatim alatima, oružjem i oruđima, te se bez tuđe pomoći obraniti od svih poznatih i nepoznatih opasnosti, ali tako da NIKAD ali baš NIKAD milicioner (tad su se ti junaci tako zvali) ne dođe na naša vrata. Nije to sve skupa meni bilo lako, ustvari, meni je to bilo skroz zajebano, meni se to nije nimalo sviđalo i sve dok je stari bio živ, ja sam s tim jedva izlazio na kraj. I šta? Stari je uvijek prijetio da će, kad mu dopizdimo svi, jednostavno umrijeti pa nek se mi dalje patimo, i, jebote, stvarno je to izveo - umro je mlad. I šta se desilo? Sve ono što me stari naučio, a ja sam to u to vrijeme smatrao bespotrebnim i radio te stvari samo zato da me stari "pusti kraju" mi je spasilo život nebrojeno puta, ustvari, sav taj sklop stava, nepostojanja straha od naizgled nerješivih stvari, znanja i trikova je dan-danas kostur mog habitusa.

Ono šta sam, ustvari, htio reći jeste da mislim da iskustva koja djeca steknu radeći bilo šta zajedno sa roditeljima ostaju kao najvrjedniji dio njihovog naslijeđa i, da će, siguran sam, pošto "stvari što se više mijenjaju sve više ostaju iste" negdje, nekad, spasiti poneki život.
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4709
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty11.11.14 9:07

"Ja ću lijepo umrijeti a vi se onda jebite" Put pod noge sa Pišuljkom 478256 Put pod noge sa Pišuljkom 478256 Put pod noge sa Pišuljkom 478256 koji ultimativni inat i još kad se k tome realizira...Neznam dali imam mazohističku crtu u psihi ali vjerujem da bi mi se Vaš otac svidio na prvu kolega Franciscus,možda ne kao roditelj (odnos otac/sin zna biti redovito zajeban) ali kao susjed i poznanik sigurno. Put pod noge sa Pišuljkom 747986

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru
ivo

Male
Broj postova : 3418
Godine : 55
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty11.11.14 11:34

Kolega Frane, izvrstan post Put pod noge sa Pišuljkom 304316 .
Kolega Pierre, vaš je ritzasti malishan jako smishan ( taj pridjev u spli'skom dijalektu ne znači smijeshan, nego lijep, sladak), a reministzentzije na temu "odnos otatz - sin", ostavit ću za neku drugu prigodu.
[Vrh] Go down
Panonsky
bomber
bomber
Panonsky

Male
Broj postova : 176
Godine : 44
Datum registracije : 16.06.2010

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty11.11.14 17:54

Pjer svaka čast i krasne slike
[Vrh] Go down
http://survival.aforumfree.com/
franciscus
spikač
spikač
franciscus

Male
Broj postova : 969
Godine : 56
Datum registracije : 30.07.2012

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty11.11.14 21:16

Fratt je napisao/la:
Neznam dali imam mazohističku crtu u psihi ali vjerujem da bi mi se Vaš otac svidio na prvu kolega Franciscus,možda ne kao roditelj (odnos otac/sin zna biti redovito zajeban) ali kao susjed i poznanik sigurno. Put pod noge sa Pišuljkom 747986
Eh, i ja bih volio kad bi on bio negdje tu, zato što sad razumijem neke stvari puno bolje - međutim, tužna je istina da čovjeku treba više od jednog života da pređe put koji je dug tek možda metar - put od gujce do glave.
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika
pirat

Male
Broj postova : 1264
Godine : 34
Datum registracije : 19.01.2012

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty11.11.14 21:35

super Pjer da maloga od malih nogu učiš pravim stvarima..

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Put pod noge sa Pišuljkom   Put pod noge sa Pišuljkom Empty

[Vrh] Go down

Put pod noge sa Pišuljkom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.