FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4658
Godine : 37
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   13.09.14 21:12

Prosim najljepše dimenzije samog noža zaklopljenog i bez mjerenja sa šnalom za remen/džep.
Potrebne su mi dimenzije naudaljenijih točaka debljine ručke,dužine ručke i širine ručke,u dolasku mi je srebrni model pa bi mu danas skrojio neko kožno odjelce.

Grosse danke und tchuss!! :@

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
mnbvcxy
bomber
bomber

Male
Broj postova : 134
Godine : 39
Datum registracije : 10.05.2010

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   13.09.14 21:36

dužina:94,8mm
širina:25,5mm
debljina:11mm (na pivotu), ostalo 8,7mm
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 542
Godine : 30
Datum registracije : 06.11.2012

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   13.09.14 21:38

vrlo rado cu ti pomoc. zatvoren. ukupna duzina (najudaljenije tocke) 95mm. gornji brid 82.5mm najisturenije tocke), donji brid 85mm (najisturenije tocke). visina minimalna 22mm (strana di je rupa za konop aka. lanyard), maksimalna 26mm (misto di je thumb stud). debljina 8.6mm (bez zakacke), 13mm sa zakackon, 10.8mm na mistu di imbus piksna/osovina drzi ostricu, thumbstud sirok 11.2mm. slobodno pitaj jos sta. inace odlican, ubersuper noz, a iman ih i 15x skupljih u kolekciji!
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   13.09.14 21:50

preduhitrilo me
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   13.09.14 21:53

Hvala vam obojici plus Maxini koji se javio SMS-om,to se zove brzina i dobra volja.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   13.09.14 22:03

i drugi put
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2657
Godine : 62
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   13.09.14 22:42

zuzonja je napisao/la:
Inace odlican, ubersuper noz, a iman ih i 15x skupljih u kolekciji!

Ako nije tajna koje su to ubersuper prednosti u odnosu na te skuplje?
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   14.09.14 3:58

Hombre je napisao/la:
zuzonja je napisao/la:
Inace odlican, ubersuper noz, a iman ih i 15x skupljih u kolekciji!

Ako nije tajna koje su to ubersuper prednosti u odnosu na te skuplje?
dragi, kolega. ako se za nesto rece da je super to ne znaci da je vise super od necega ostaloga posebno ne vidin kako vucete paralelu izmedu dva razlicita epiteta pridodana razlicitin imenicama u ovon slucaju super i skuplji? ka sta je kolega fratt otvoria temu o dimenzijama navedenoga, mozda da vi otvorite temu sta navedenoga cini super pa mozda dobijete odgovor. ili temu posve razlicitu od te, a zvala bi se recimo: "zasto je u prednosti nad ostalima?". zar stvarno zelite da napisen prednosti i mane svakoga noza pojedinacno plus usporedba sa navedenin i to za svaki od nekih 50-ak iz kolekcije? i to bi imalo veze s temon o dimenzijama sanrenmu 710-ke? kako god. moja preporuka je da se ostavite takve gorcine i komentara. lose Van ja za zdravlje. a 710 je stvarno bomboncic!
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   14.09.14 9:01

[quote="zuzonja"]
Hombre je napisao/la:
zuzonja je napisao/la:
ubersuper noz, a iman ih i 15x skupljih u kolekciji!

posebno ne vidin kako vucete paralelu izmedu dva razlicita epiteta pridodana razlicitin imenicama u ovon slucaju super i skuplji?
[Vrh] Go down
zuzonja
spikač
spikač

Male

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   14.09.14 13:41

i sta tebi tu nije jasno? komparacija pridjeva se odnosi na atribut skup/skuplji. nigdi ovaj je bolji ili vise super od drugih. a ima i prednosti i mane u odnosu na skuplje ka i skuplji od njega medusobno. admini, do kad cete dopustat da kolega hombre zagaduje prostor foruma sa upadicama koje nemaju veze s temon i od mene trazi odgovor? fala ostalima na razumijevanju.
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   14.09.14 15:54

Ono što sam citirao si napisao ti u jednom postu pa bi ti valjda trebala bit jasna poveznica.
Naravno da neću tražiti zaštitu moderatora od takvog udava koji pokušava zgrabiti sam sebe pa ti onda sljeduje ignore.
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   14.09.14 17:29

Dimenzije su dobivene,stoga narba na temu.

titanijum je napisao/la:

g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!   Today at 12:57

[Vrh] Go down

Imaoci foldera Sanremnu 710 (bilo koje boje)...HITNO!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Strike Anywhere šibice
» Hitno-Održavanje Carbona!
» Hitno pomoc oko flexarice
» Grintavec
» Preživjeti na moru