FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Baterijske lampe - Page 5 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Baterijske lampe - Page 5 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Baterijske lampe - Page 5 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Baterijske lampe - Page 5 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Baterijske lampe - Page 5 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Baterijske lampe - Page 5 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Baterijske lampe - Page 5 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Baterijske lampe - Page 5 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Baterijske lampe - Page 5 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Baterijske lampe - Page 5 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Baterijske lampe - Page 5 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Baterijske lampe - Page 5 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Baterijske lampe - Page 5 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Baterijske lampe - Page 5 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Baterijske lampe - Page 5 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Baterijske lampe - Page 5 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Baterijske lampe - Page 5 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Baterijske lampe - Page 5 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Baterijske lampe - Page 5 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Baterijske lampe - Page 5 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Baterijske lampe - Page 5 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Baterijske lampe - Page 5 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Baterijske lampe - Page 5 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Baterijske lampe - Page 5 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Baterijske lampe - Page 5 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Baterijske lampe - Page 5 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Baterijske lampe - Page 5 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Baterijske lampe - Page 5 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Baterijske lampe - Page 5 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Baterijske lampe - Page 5 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Baterijske lampe

+62
NAVIGATOR
Marko
GeoVuky
JamesSurv
Mad Max
DoomsdayST
ness
godo
Mugi
josipp
Monstrum0206
Vikingson
remulus
shadow76
slaven
Medo Gradela
duke
Wolfy
korado5
Storo
jimkukri
Simke
obg
kan
Koaksijalac
Keltan
rogziel
echelon
heks
Target
JillValentine
Svizac
dimebag
Aries
NightShadow
SmitoBona
Drvo
blinddog
laredo
zeljkoxt
mali mačak
zuzonja
Fratt
Igsy
slavonac76
iptv.gicko
siga
Frenky
puls
franciscus
Mraz
goxxon
PatrioticBacon
gibo
UBERSOLDAT
gorky
Inspektor
ivo
Hombre
erdadj
Branimir76
maxina
66 posters

Stranica 5 / 17. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 12.09.14 14:16

erdadj je napisao/la:Jel' mi nitko ne može pomoći?
Iako mi je Hombre rekao da uzmem neki Trustfire-ov, još jednom pitam koji je najbolji uložak i punjač za UltraFire Cree Q5?
Dakle, trebam neki ulozak 14500 3,7V i punjač, da su kvalitetni i povoljni !

Najbolji su oni najskuplji!
Punjač. Povoljno.
http://www.ebay.com/itm/18650-Charger-Battery-9V-14500-16340-C-D-123A-AA-AAA-EU-/180740952994?pt=AU_Electronics_Batteries_Chargers&hash=item2a150013a2

Baterije. Povoljno. 4 komada od kojih svaki dođe 1,81$
http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-4pcs-lot-GTL-ICR-14500-Li-ion-3-7V-1600mAh-Rechargeable-Lithium-Battery-DropShipping/1923745441.html

Hombre
guru
guru

Broj postova : 2624
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by zuzonja 13.09.14 20:49

moja preporuka trustfire flames 14500. koristin ih jako dugo u svin formatima i jako san zadovoljan. i pored panasonic 3400 i mocnih LG opet san narucia flames ("3000"mAh stvarnih 2600) jer su odlicne za manje/srednje struje praznjenja od 0.5 do 1.5 A. moja 4sevens quark aa tactical vuce na prekidacu maksimalno 0.77A sa buck/boost driveron ako ti sta to znaci. inace duze ce ti trajat dobre NiMh punjive nego ove. inace iman gtl u 18650 verziji i kapacitet je debelo nizi od navedenoga pa sad kako oces
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 13.09.14 22:11

zuzonja je napisao/la:moja preporuka trustfire flames 14500. koristin ih jako dugo u svin formatima i jako san zadovoljan. i pored panasonic 3400 i mocnih LG opet san narucia flames ("3000"mAh stvarnih 2600) jer su odlicne za manje/srednje struje praznjenja od 0.5 do 1.5 A. moja 4sevens quark aa tactical vuce na prekidacu maksimalno 0.77A sa buck/boost driveron ako ti sta to znaci. inace duze ce ti trajat dobre NiMh punjive nego ove. inace iman gtl u 18650 verziji i kapacitet je debelo nizi od navedenoga pa sad kako oces

Kao što možeš pročitati prvo sam mu preporučio Trustfire. Obzirom da mi ne vjeruje, nema novca za kupiti ih... preporučio sam mu najeftiniji mogući punjač i najeftinije moguće baterije. Istina da je i jedno i drugo smeće koje ne bih uzeo ni da mi se poklanja ali ako već hoće nek naruči i uvjeri se.
Složio si tekst da ga pas s maslom ne bi pojeo. Gramatički bez velikih slova na početku, nesuvislo složenom tekstu gdje miješaš kruške i jabuke (formate baterija) da mi je trebalo tri puta pročitati da shvatim što se na što odnosi makar imam bogato iskustvo s baterijama i elektronikom. Naravno da će Sanyo Eneloop trajati duže jer 14500 imaju kapacitet od max 900 mAh i koriste se tamo gdje napon diktira koju bateriju uzeti.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by zuzonja 14.09.14 2:42

jos da se neko obratia Vama u navedenome postu cijenjeni kolega... ah ah, a sto reci, kolega. valjda su neki ljudi sporiji od drugih pa in triba vise vrimena za neke stvari, a u ovon slucaju za procitat nesto. inace za pretpostavit je ili da ste generacijski udaljeni od modernoga pravopisa ili obrazovanjen. po vazecen ispravno je pisat sve malin slovon ili velikin ako se drzite toga tokon ciloga teksta. da naglasimo Vasu pismenost iz dijela navedenoga posta: "uzeo ni da mi se poklanja ali ako već". vidite suprotne recenice s veznicima a, ali, nego, no, vec odjeljuju se zarezon stoga mozda da uredite Vas post i stavite zarez isprid "ali"? ako vec pazite da budete gramaticki korektni. nigdi se ne navodu konkretno sanyo eneloop, zar niste culi i za druge? odgovarate i replicirate na moj post u kojen se pomaze kolegi iz kojega razloga? jeste Vi bitni u toj prici ili onaj koji postavlja pitanje pa tako savjetujete da kupi nesto i da onda zazali. steta je zauzimat memoriju ovoga foruma na odgovore onima koje se i ne pita, ali sta je tu je, tu smo da obrazujemo. a neki mozda i mislu da je vrh obrazovanja koristenje tkz. standardiziranoga (sluzbenoga) jezika, ali mene su ipak ucili da je koristenje lokalnoga jezika jednako ravnopravno, a cak san malo snob pa mislin da je i ravnopravnije Baterijske lampe - Page 5 350615 izvinite cijenjeni kolege ovo je zahtjevalo bar kakav takav odgovor s obziron da je kolega stariji pa cu to ispostovat. Baterijske lampe - Page 5 481349
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 14.09.14 8:10

zuzonja je napisao/la:jos da se neko obratia Vama u navedenome postu cijenjeni kolega... ah ah, a sto reci, kolega. valjda su neki ljudi sporiji od drugih pa in triba vise vrimena za neke stvari, a u ovon slucaju za procitat nesto. inace za pretpostavit je ili da ste generacijski udaljeni od modernoga pravopisa ili obrazovanjen. po vazecen ispravno je pisat sve malin slovon ili velikin ako se drzite toga tokon ciloga teksta. da naglasimo Vasu pismenost iz dijela navedenoga posta: "uzeo ni da mi se poklanja ali ako već". vidite suprotne recenice s veznicima a, ali, nego, no, vec odjeljuju se zarezon stoga mozda da uredite Vas post i stavite zarez isprid "ali"? ako vec pazite da budete gramaticki korektni. nigdi se ne navodu konkretno sanyo eneloop, zar niste culi i za druge? odgovarate i replicirate na moj post u kojen se pomaze kolegi iz kojega razloga? jeste Vi bitni u toj prici ili onaj koji postavlja pitanje pa tako savjetujete da kupi nesto i da onda zazali. steta je zauzimat memoriju ovoga foruma na odgovore onima koje se i ne pita, ali sta je tu je, tu smo da obrazujemo. a neki mozda i mislu da je vrh obrazovanja koristenje tkz. standardiziranoga (sluzbenoga) jezika, ali mene su ipak ucili da je koristenje lokalnoga jezika jednako ravnopravno, a cak san malo snob pa mislin da je i ravnopravnije Baterijske lampe - Page 5 350615 izvinite cijenjeni kolege ovo je zahtjevalo bar kakav takav odgovor s obziron da je kolega stariji pa cu to ispostovat. Baterijske lampe - Page 5 481349

Ovo baš zaslužuje cijeli quote. Truć, bruć bez glave i repa s tim da je baterija spomenuta samo jednom. Marginalno. I jako dobro znam pročitati pošto mi je to struka. Barem ovo s baterijama. S obzirom da vidim s kim i kakvim imam posla. EOD

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Fratt 14.09.14 11:38

Momci,mir ili brišem vaše postove,prenesite ta nadmetanja na PM.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Fratt 14.09.14 11:40

I da,službeni jezik ovog foruma je isključivo kajkavski sa natruhom bednjanskog dijalekta. Baterijske lampe - Page 5 478256
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 14.09.14 15:02

Fratt je napisao/la:Momci,mir ili brišem vaše postove,prenesite ta nadmetanja na PM.

Na zapovijed gosp Flatt. Kao što vidite napisao sam EOD kojeg u pravilu poštujem, a i u drugoj temi sam vidio da mi teško sjeda na želudac pa sam ga stavio na ignore tako da neće biti problema s moje strane.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by erdadj 15.09.14 7:46

zuzonja je napisao/la:moja preporuka trustfire flames 14500. koristin ih jako dugo u svin formatima i jako san zadovoljan. i pored panasonic 3400 i mocnih LG opet san narucia flames ("3000"mAh stvarnih 2600) jer su odlicne za manje/srednje struje praznjenja od 0.5 do 1.5 A. moja 4sevens quark aa tactical vuce na prekidacu maksimalno 0.77A sa buck/boost driveron ako ti sta to znaci. inace duze ce ti trajat dobre NiMh punjive nego ove. inace iman gtl u 18650 verziji i kapacitet je debelo nizi od navedenoga pa sad kako oces
To bi trebale biti ove: http://www.ebay.com/itm/2x-TrustFire-14500-Rechargeable-Li-ion-Battery-3-7v-900mah-PCB-Protected-Board-/331188601790?pt=UK_ConsumerElectronics_Batteries_SM&hash=item4d1c6103be
Koliko vidim,s ve su od 900 mAH ili manje, koje su onda od 3000 mAH?

erdadj
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 25.12.2013

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by erdadj 15.09.14 7:50

Hombre je napisao/la:
Kao što možeš pročitati prvo sam mu preporučio Trustfire. Obzirom da mi ne vjeruje, nema novca za kupiti ih... preporučio sam mu najeftiniji mogući punjač i najeftinije moguće baterije. Istina da je i jedno i drugo smeće koje ne bih uzeo ni da mi se poklanja ali ako već hoće nek naruči i uvjeri se.
Polako dečki, nisam htio da rasprava krene u ovom smjeru Baterijske lampe - Page 5 166116
Ja sam kriv jer sam mislio da je Trustfire loš, da ne kažem jeftin brand i zato sam htio nešto drugo.
Rezime je da ću uzeti neke Trustfire i to je to, hvala svima na trudu!!

erdadj
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 25.12.2013

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 15.09.14 9:32

erdadj je napisao/la:koje su onda od 3000 mAH?

Vjeruj mi da zaista nemam namjeru lagati te. Te CR123A imam i koristim, a imam dovoljno znanja o baterijama da mogu znati koje valjaju, a koje ne i zato sam ti preporučio te baterije i punjač.
Sve te baterije su u pravilu 900 mAh jer ih većeg kapaciteta nema. To je malecka baterija i u nju ne možeš smjestiti dovoljno "goriva" kao u neku veću pa su, shodno tome, veće baterije nastale iz razloga da bi nešto što na njih radi moglo duže svirati, voziti, svijetliti...
Ti si i ne htijući potvdio ono što sam napisao prije i na što sam dobio odgovor onakav kakav jeste. Njegov post je sa stanovišta običnog korisnika napisan tako da ne možeš razumjeti što je htio reći. Ja mogu. Nakon što sam dva puta pročitao posložile su mi se kockice u glavi. Te od 3000 mAh je mislio na 18650 ali je napisao tako da je informacija o CR123 i 18650 isprepletena i tebi nerazumljiva pa bi rezime bio da su Trustfire baterije dobre i pouzdane bez obzira o kojoj vrsti se radilo. Od mene si preporuku dobio prije, od njega prije par dana, a očito je i da se i on dovoljno razumije u baterije, i mislim da su tvoje dvojbe razriješene.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by erdadj 15.09.14 9:45

Ok Hombre, hvala puno, sorry što sam bio dosadan.
P.S. Ja sam isto pomislio da su to 18650 jer plave Trustfireo-ve od 3000mAH sam dobio kupovinom lampe s T6 diodom...

erdadj
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 25.12.2013

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 15.09.14 9:50

erdadj je napisao/la:Ok Hombre, hvala puno, sorry što sam bio dosadan.
P.S. Ja sam isto pomislio da su to 18650 jer plave Trustfireo-ve od 3000mAH sam dobio kupovinom lampe s T6 diodom...

Zašto bi bio dosadan? Nešto ti nije jasno i pitaš.
Ako nije tajna zašto si mislio da su Trustfire loše obzirom da imaš njihove 18650. Jesu li se kod tebe pokazale lošima ili je neki drugi razlog.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by erdadj 15.09.14 10:24

Ma to sam zaključio kad sam kupovao 18650, razlika u cijeni je dupla npr. u usporedbi s nekim poznatim brandom, recimo s Panasonic protected koje sam kupio na DX-u!
A i ovdje se spominjalo da im je slabiji kapacitet u usporedbi s nekim poznatim brandovima...
Sve u svemu, od 14500 uzimam ove: http://www.ebay.com/itm/2x-TrustFire-14500-3-7v-900mah-Li-ion-Rechargeable-Battery-PCB-Protected-Board-/291134814935?pt=US_Rechargeable_Batteries&hash=item43c8fcbad7

erdadj
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 25.12.2013

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 15.09.14 13:38

erdadj je napisao/la:Ma to sam zaključio kad sam kupovao 18650, razlika u cijeni je dupla npr. u usporedbi s nekim poznatim brandom, recimo s Panasonic protected koje sam kupio na DX-u!
A i ovdje se spominjalo da im je slabiji kapacitet u usporedbi s nekim poznatim brandovima...

Ne uzbuđuj se. Uz to što je proizvođač Panasonic je kvlitetniji i obilno naplaćuje ime. Trustfire nije toliko poznat, baterije naručuje od nekog proizvođača iz Kine kojih ima mali milion i koji uz proizvodnju štanca logo po zahtjevu naručitelja. Trustfire je izdvojio određeni broj proizvođača, poslao upite, traženu godišnju količinu i izabrao jednog od njih. Proizvođač je sretan jer na duži rok ima angažirane kapacitete i ne mora se brinuti gdje plasirati robu dok Trustfire ima pouzdanog proizvođača koji neće švrljati s kvalitetom da ne izgubi veliku i stalnu mušteriju. Što se cijene tiče to su jeftine baterije, imaju manji kapacitet nego Panasonic, brand se ne naplaćuje toliko pa imaju korektnu cijenu koja s obzirom na kapacitet koji nije baš deklarirani ali odstupa dovoljno malo pa nitko ne diže paniku i zbog toga se zovu Best buy.
Pogledaj malo ergelu fake Ultrafirea koji uz mizernu cijenu imaju sulude kapacitete pa sam neki dan vidio rekordera 18650 s deklariranih 7200 mAh i nekom mizernom cijenom. U punjivim baterijama osnovni činitelj je tekućina/elektrolit kojim je natopljen papir unutra baterije. Što je kvalitetniji i više ga ima baterija je bolja i može izdrđati više ciklusa. U ovih s kikiriki cijenom juha je loše kvalitete, a papir jedva natopljen pa dobivaš nisku cijenu i bijedne perfomanse. Nedavno sam kupio Lustfire 18650. Cijena otprilike kao Trustfire, isti deklarirani kapacitet, kvalitetno napravljene, logo kvalitetno i korektno otisnut... nakon nekoliko tlačenja i punjenja pokazale su se istima kao i Trustfire. Pokušaj pa u ebay tražilicu ukucaj lustfire 18650. Nema. Ne postoji, ali ipak ima. Uz to većina ljudi gleda skoro isključivo Sveti gral ebay, nešto dx, aliexpress dok za njima slijedi mnoštvo trgovina kojima je u pravilu loša strana što nemju zaštitu kupca iako su se pojavila imena kao (već pokojni) Manafont, Fasttech, Mistertao, Wallbuys... koji već imaju zaštitu kupca od gubljenja i kašnjenja dok ih slijedi gomila kod kojih možeš naći egzotičnih imena nikad viđenih na ebay mada ništa lošije kvalitete iako s lošom ili nikakvom zaštitom kupca mada se radi o firmama koje imaju robu na skladištu ili čvrste veze sa skladištima u odnosu na nekoga koji prodaje na ebay iako uopće ne zna što prodaje, podatke je kopirao od nekog drugog prodavača uredno s gramatičkim i inim greškama, a tvoja narudžba se prosljeđuje skladištu koje pakira i šalje dok "prodavač" dobiva sitnu proviziju po prodanom primjerku. Kinezi imaju najaču privredu na svijetu, a trgovci su kojima nismo ni do koljena pa su nam potrebne kojekakve zaštite jer je u takvom svijetu milost nepoznat pojam. Otprilike toliko. Iza mene su godine i godine kupovanja, ponekad s opskurnih sajtova koje bi možda s gađenjem preskočio, uspona i padova, dobrih i loših iskustava i to ne samo mojih jer pripadam krugu onih koji trguju od samih početaka pa razmjenjujemo informacije da se baš ne učimo samo na svojim greškama Baterijske lampe - Page 5 747986

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by erdadj 15.09.14 14:25

E to se zove objašnjenje!!

erdadj
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 25.12.2013

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 15.09.14 14:36

erdadj je napisao/la:http://www.ebay.com/itm/2x-TrustFire-14500-3-7v-900mah-Li-ion-Rechargeable-Battery-PCB-Protected-Board-/291134814935?pt=US_Rechargeable_Batteries&hash=item43c8fcbad7

Dosadno mi je pa sam odlučio pridružiti i koju fotkicu vezanu uz napisano Baterijske lampe - Page 5 350615

Kao što vidiš baterije su iste osim što je ovo CR123A s tim da u pravilu ne koristim 14500 pošto sva tehnika koju imam uredno radi na AA i kada stavim Eneloop daleko duže traje, a možebitna razlika u intenzitetu svjetla mi ne igra ulogu jer kad mi treba nešto moćnije uzmem neku koja koristi 18650 Baterijske lampe - Page 5 990630
Baterijske lampe - Page 5 65124184099936593447

Lustfire
Baterijske lampe - Page 5 18024939350969216712

Ma bilo me stid staviti staviti samo ovako "raw". Ista slika poslije malo šminkanja u PS  Baterijske lampe - Page 5 69343
Baterijske lampe - Page 5 45790783609431448295

Kulturno i bez stida. Made in China
Baterijske lampe - Page 5 97917718588183865080

Tisak je odličan. Malo vuče na holo ali max macro na aparatu pokazuje svaku ogrebotinicu i dlačicu, a i nisam se ubio od truda da svaku stavim u povoljan položaj prema svjetlu pa su neke malo bljedunjavije. Bolje rečeno nije mi se svaku dalo provlačiti kroz PS, klikati na higlights, shadow, contrast... Baterijske lampe - Page 5 990630
Baterijske lampe - Page 5 81191718510617944357

Rekorder. Ultrafire 18650 deklarirana 7200 mAh Baterijske lampe - Page 5 990630  Baterijske lampe - Page 5 877312
O, da. Pogledaj tek cijenu.
Baterijske lampe - Page 5 96303307460804122276

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 15.09.14 15:33

UBERSOLDAT je napisao/la:U tom slucaju bih ti svakako preporucio UNIQUEFIRE T20

Jučer sam nazvao jednog prijatelja koji ima više iskustva od mene. Uvijek postoje iskusniji, pametniji, luđi, brži...
Ako sam se ja nakupovao on se nakupovao deset puta. Naravno da je imao i T20 ali kaže da nije baš očaran. Throw je odličan ali bljedunjav i da se dosta bolji rezultati postižu ako se umjesto T6 stavi Q5 ili U2.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by erdadj 16.09.14 8:57

Hombre je napisao/la:Dosadno mi je pa sam odlučio pridružiti i koju fotkicu vezanu uz napisano Baterijske lampe - Page 5 350615
Ovo je stvarno bilo detaljno, svaka čast!!

erdadj
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 25.12.2013

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by UBERSOLDAT 16.09.14 17:43

Hombre je napisao/la:
UBERSOLDAT je napisao/la:U tom slucaju bih ti svakako preporucio UNIQUEFIRE T20

Jučer sam nazvao jednog prijatelja koji ima više iskustva od mene. Uvijek postoje iskusniji, pametniji, luđi, brži...
Ako sam se ja nakupovao on se nakupovao deset puta. Naravno da je imao i T20 ali kaže da nije baš očaran. Throw je odličan ali bljedunjav i da se dosta bolji rezultati postižu ako se umjesto T6 stavi Q5 ili U2.

A vidis... doista dobar savjet...

A znao sam da T6 dioda i nije bas za throw... Ima jedan moj poznanik Thrustfire Z5 Zoom s T6 diodom. Solidna lampa, no Throw joj i nije za ekstremne daljine..., Otisak diode na maksimalnom zoomu je doista blijedunjav i prevelikih dimenzija.

.... e da, Dosla mi je zvijer dereelight Xsearcher Baterijske lampe - Page 5 469245

Recimo da je nije ugodno koristiti u naseljenom mjestu, jer radi snop ko onaj reflektor iz Batmana. Baterijske lampe - Page 5 478256

Uskoro recenzija i usporedba s TK45 i TR 3T6
UBERSOLDAT
UBERSOLDAT
lingua
lingua

Male
Broj postova : 271
Godine : 47
Lokacija : Vallis lacrimarum
Datum registracije : 08.06.2010

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by puls 18.09.14 23:26

http://www.dx.com/p/panasonic-rechargeable-18650-3400mah-li-ion-batteries-yellowish-green-black-4-pcs-291759#.VBtN3FfNnq0

Ne mogu skužiti na dealextremeu koje bi bile ovakve ali 2 komada?

Ili link u drugi dućan?


Ove su dosta slične:
http://www.dx.com/p/panasonic-3-7v-2900mah-rechargeable-li-ion-18650-battery-green-black-2-pcs-320720#.VBtIP1fNnq0
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 19.09.14 9:20

puls je napisao/la:Ne mogu skužiti na dealextremeu koje bi bile ovakve ali 2 komada?

Ili link u drugi dućan?

Ne razumijem što ti treba. Panasonic baterije. Većeg ili manjeg kapaciteta, zaštićene ii nezaštićene?

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by puls 19.09.14 17:20

Pa, valjda zaštićene....

Trebam neke solidne.....one Panasonic u gornjem linku ste hvalili, ali 4 mi ne trebaju pa sam mislio....takve ili slične dvije....

One Lustfire sam već naručio.....pitam se hoću li osjetiti razliku i trebaju li mi ove uopće?
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by puls 19.09.14 17:46

Dobio sam poruku od buyincoins; šupci kažu da su mi vratili novac, a ovo piše u poruci:

Dear Customer,
This is an e-mail from www.buyincoins.com.
We are sorry to tell you that recently the security are very strict with parcel to your country which with electronic products,powder,liquid and dangerous goods etc...,
It will be easily blocked in the customs if we send it/them.
To avoid wasting your valuable time,we are processing a full refund in the first time,pls check your account within 24 hours.( In some national holidays,it maybe delayed for 1-3 days )
Apologize again for all the inconvenience.
We sincerely look forward to working with you next time.
Have a nice day ^_^
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by maxina 19.09.14 18:18

puls je napisao/la:Dobio sam poruku od buyincoins; šupci kažu da su mi vratili novac, a ovo piše u poruci:

Dear Customer,
This is an e-mail from www.buyincoins.com.
We are sorry to tell you that recently the security are very strict with parcel to your country which with electronic products,powder,liquid and dangerous goods etc...,
It will be easily blocked in the customs if we send it/them.
To avoid wasting your valuable time,we are processing a full refund in the first time,pls check your account within 24 hours.( In some national holidays,it maybe delayed for 1-3 days )
Apologize again for all the inconvenience.
We sincerely look forward to working with you next time.
Have a nice day ^_^

Stigla te kazna.........Oštrač im javio da si neozbiljan!
Pa ti trollaj i dalje kolega Pulše.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 19.09.14 19:09

puls je napisao/la:Dobio sam poruku od buyincoins; šupci kažu da su mi vratili novac, a ovo piše u poruci:

Ne trkeljaj. Njima je u interesu da prodaju, a ipak misle o tome da bi moglo propasti i oni dobiti negativni feedback.

Ne traba ti ništa više od te dvije Lustfire, a ako hoćeš odi na Bangood i naruči Panasonic jer mislim da oni neće praviti probleme oko slanja.

Edit: Bangood nema protected. Ja sam nedavno naručio jednu flat nezaštičenu od 3400 mAh i ako čovjek ima imalo pameti, instrument, ne čeka da lampa prestane svijetlit... onda se lako dogovoriš i baterija te služi vjerno i dugo. Usput rečeno. Sve ono što se u kompletima prodaje po Njuškalu je smeće i još nezaštičeno pa isto ljudima radi.

Pokušaj protected naručiti preko Fasttech ako već hoćeš Panasonic.

Evo ti link. Ostalo ih je još nešto.
http://www.fasttech.com/search?panasonic%20protected

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by ivo 19.09.14 21:17

Hombre, čimavitze stara, ti si upućen čovik, pa ćeš mi znat reć. Koliko je istine u glasinama da je glavni diler flat baterija, zapravo naš gsp Flatt ?!?
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by gorky 19.09.14 23:29

Ma Varta je zakon.
Oplosti modelatole.

Morao sam Baterijske lampe - Page 5 478256
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by puls 20.09.14 7:06

Hombre je napisao/la:
puls je napisao/la:Dobio sam poruku od buyincoins; šupci kažu da su mi vratili novac, a ovo piše u poruci:

Ne trkeljaj. Njima je u interesu da prodaju, a ipak misle o tome da bi moglo propasti i oni dobiti negativni feedback.


Ne kužim te, Hombre;
njima je u interesu, a ipak ne žele prodati.....što ja tu mogu?

Ima li još gdje tih Lustfire?
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by gorky 20.09.14 7:22

Uzmi s ebaya. Sve je to isti klinac samo naljepnice drugačije.
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Hombre 23.09.14 18:36

puls je napisao/la:Ne kužim te, Hombre;
njima je u interesu, a ipak ne žele prodati.....što ja tu mogu?

Ima li još gdje tih Lustfire?

Sumnjam. Kupi Trustfire i miran si.

@Gorky
Nikako se ne može reći da je razlika samo u naljepnicama. Prošlo mi ih je preko ruku na stotine komada tako da mogu tvrdit s takvim iskustvom.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Baterijske lampe - Page 5 Empty Re: Baterijske lampe

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 17. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.