FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Ultimate survival braclet

Go down 
Autor/icaPoruka
PatrioticBacon
lingua
lingua
PatrioticBacon

Male
Broj postova : 349
Godine : 20
Datum registracije : 10.03.2014

Ultimate survival braclet  Empty
PostajNaslov: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty25.08.14 13:27

Dovoljno rečeno , vaša mišljenja ?
Jel vrijedi 90 $ ?
[Vrh] Go down
MP
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 42
Datum registracije : 20.08.2014

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty25.08.14 16:42

Mislim da za 90$ napraviš sasvim dobar pravi komplet... ovo je bar po meni bacanje novaca..
[Vrh] Go down
http://www.preppers-croatia.eu
PatrioticBacon
lingua
lingua
PatrioticBacon

Male

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty26.08.14 0:00

Mislim da ne razumiješ primjenu , navedeno u videu gore , ovo je napravljeno da ti spasi život a da možeš nositi svugdje .
[Vrh] Go down
franciscus
spikač
spikač
franciscus

Male
Broj postova : 969
Godine : 57
Datum registracije : 30.07.2012

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty26.08.14 0:35

Ultimate survival braclet  Bhfygn
Ako im odmah pošalješ to sitno dolara, lakše će sredit sranje nakon požara.
[Vrh] Go down
PatrioticBacon
lingua
lingua
PatrioticBacon

Male

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty26.08.14 11:22

Što šumske u californiji su ih dohvatile ? , mislim da oni imaju u malo većoj udaljenosti od grada gaazu veliku u kojoj to rade ?
[Vrh] Go down
franciscus
spikač
spikač
franciscus

Male

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty26.08.14 12:32

PatrioticBacon je napisao/la:
Što šumske u californiji su ih dohvatile ? , mislim da oni imaju u malo većoj udaljenosti od grada gaazu veliku u kojoj to rade ?
Ne znam koja ih je vatra dokučila, ali na slici uz moj post (malo sačekaj da se učita) sami pišu da su spaljeni.
[Vrh] Go down
JillValentine
spikač
spikač
JillValentine

Male
Broj postova : 688
Godine : 29
Datum registracije : 23.04.2012

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty26.08.14 13:14

Ovo je stvarno smijesno ako ovo kosta stvarno 90 dolara..Ne svatam prvo cijenu od 90 dolara za sta ? parce parakorda i nekoliko smijesnih dodataka.. Kako je rekao kolega MP bacanje para,postoje situacije da neces moci zapaliti ni sa kantom benzina vatru a kamoli sa ovakvim kremenom . Sve ovo (ako zelis ) mozes naruciti sa e bey-a za nekih (maksimalno 10-12 dolara i sastaviti sam...) Ili jos bolje naci malu kutiju 10x5 cm i spakovat sve u nju....Svatam da se nosi uvjek i an ruci ali 90 dol.je stvarno mnogo...
[Vrh] Go down
PatrioticBacon
lingua
lingua
PatrioticBacon

Male

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty26.08.14 15:48

istina , ali ako je napr pad iz kanua u pitanju ili ako nesto ..
[Vrh] Go down
JillValentine
spikač
spikač
JillValentine

Male

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty26.08.14 16:27

Realno survival kit je nesto sto se nozi u dzepu ,i nesto sto ti je uvjek tu..Ne nosi se ni u rancu ni u kolima ....Po dimenzijama treba da bude mali,i da sadrzi najosnovnije....Ne znam moje misljenje...
[Vrh] Go down
franciscus
spikač
spikač
franciscus

Male

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty26.08.14 17:46

Mangupluk je zgodan, ali nije jako pametan. Ako si u kanuu ili sličnom malom plovilu, trebao bi (a skoro pa da sam siguran da to ne radiš) nositi lifejacket i radi sebe i radi drugih kojima eventualno zatreba tvoja pomoć, a na njemu imaš kol'ko hoćeš mjesta i prostora da smjestiš ama baš sve što ti može u životu zatrebat (osim auta i namještaja). Mislim da se za US$90 može nabaviti i napraviti sto qraca i još da ti ostane za pivu. Just my two cents, što bi rekla moja baba.
[Vrh] Go down
JillValentine
spikač
spikač
JillValentine

Male

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty26.08.14 19:34

franciscus je napisao/la:
Mangupluk je zgodan, ali nije jako pametan. Ako si u kanuu ili sličnom malom plovilu, trebao bi (a skoro pa da sam siguran da to ne radiš) nositi lifejacket i radi sebe i radi drugih kojima eventualno zatreba tvoja pomoć, a na njemu imaš kol'ko hoćeš mjesta i prostora da smjestiš ama baš sve što ti može u životu zatrebat (osim auta i namještaja). Mislim da se za US$90 može nabaviti i napraviti sto qraca i još da ti ostane za pivu. Just my two cents, što bi rekla moja baba.

Bacon kako pametan covjek veli 'iljadu cudesnik k*** .... i to sve za 30 dol plafon...... kremen,kanap,lampica,prva pomoc,sve onos to moze covjeku zatrebat....

Inace moj dzepni...A u njemu kremen,potpale,probor za pecanje,sivenje, zvizdaljka, malo paracorda a naslo se mejsta i za zicanu testeru i neke flastere...... velicina kutije .. 9x6x3 cm.

Ultimate survival braclet  2hev5uf
[Vrh] Go down
PatrioticBacon
lingua
lingua
PatrioticBacon

Male

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty27.08.14 12:48

ok , znaci kit , i gdje on stoji ?
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2688
Godine : 64
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty27.08.14 15:08

PatrioticBacon je napisao/la:
ok , znaci kit , i gdje on stoji ?

U torbici za pojasom ako ti je baš stalo da ga uvijek kad si negdje gdje ti je to važno imaš pri ruci. U ostalim slučajevima ide u ruksak s ostalim osnovnim stvarima.
[Vrh] Go down
JillValentine
spikač
spikač
JillValentine

Male

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty27.08.14 15:40

Eto...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Ultimate survival braclet    Ultimate survival braclet  Empty

[Vrh] Go down

Ultimate survival braclet
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.