FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici

Go down 
Autor/icaPoruka
Apocalypso
lingua
lingua

Male
Broj postova : 251
Godine : 41
Datum registracije : 18.06.2012

PostajNaslov: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   14.08.14 12:02

Na inicijativu i u organizaciji djelatnika Parka Prirode Biokovo i u suradnji sa ECO udrugom Mucića ledenica, članovi HPD-a Sv. Jure pružili su logističku potporu prilikom snimanja video materijala o Mucića ledenici.

Obzirom da smo bili poprilično zaposleni osiguranjem i spuštanjem sve potrebne opreme i ljudstva koji su morali potegnuti sve do treće komore kako bi dosegnuli ledom okovane prizore kakvi su bili potrebni za ovo snimanje baš i nismo imali od već mnogo vremena za fotkanje ali smo svejedno skupili nešto materijala i objedinili u fotogaleriji.

Nadam se da će te uživati u prizorima leda u osmom mjesecu i snimanju na temperaturama ispod nule dok vani živa u termometru doseže vrtoglavih 35 stupnjeva. Naravno, plaža i kupanje ima svojih prednosti ali kao što se vidi na priloženom materijalu ipak se ne mogu nositi sa pro... .. .

Read more:

lp,
Teo
[Vrh] Go down
http://www.symbian-freak.com
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7267
Godine : 43
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   14.08.14 14:09

lijepi podvig, krasna je ona plava cura iz parka!
špiljarke baš i nisu privlačne pod zemljom sve blatnjave i raščupane ali ove zbigecane su baš ukras takvom izletu!

jel vam bilo dosadno, jeste li morali u beskonačnost ponavljatri scene?
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3809
Godine : 37
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   14.08.14 14:53

lijepo. a, i plava teta mi se sviđa, ima dobre zube, i čarape na prugice poz
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2688
Godine : 63
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   14.08.14 16:56

Nije to njemu prvi put da mu se ta plava vrzma po kadrovima   
[Vrh] Go down
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 3014
Godine : 49
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   14.08.14 17:30

Lijepe fotke Teo.

Vidim da razbijaš led ko veliki!

Vidim da bez tebe i(li) Mlikote ne može proći ni jedno zanimljivo događanje u Zagvozdu i šire!

Koliko sam uspio primijetiti,bile su dvije plave sudionitze ovog izleta!Ne znaš koja je smišnija!
Plava u safari izdanju ili dama u tajitzama koju Teo tako čvrsto drži u spilji za ruku,valjda da ne padne!

Hombre:Ulažem oštar protest u svezi potpisa kolege Maxine.
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3405
Godine : 54
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   14.08.14 23:09

Očekujem Teov istzrpan izvještaj s izbora za miss Bijakove !
[Vrh] Go down
Apocalypso
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   18.08.14 12:29

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ljudi evo me, sorry na kvadrat, ma sta na kvadrat na kubik sta kasnim sa odgovorima al' mi jwe tako zaguzvalo prosli tjedan da nisan stiga nista, al znate i sami kako se kaze, better ever, than never

Anyway, ajmo redom...
@NAVIGATOR: jel' treba nagasit da se posle slazem s tobom inace po spiljama slikajen samo stalaktite i stalagmite, ovo je bila jedna od rijetkih prilika kad je tu dolje pod zemljom bilo nesto ljepse i zanimljivije od toga

@goxxon: Carape osobito, to je bio jezicak koji je prevagnuo da se objektiv usmjeri baš na nju

@Hombre: Ha ha, istina

@maxina: Znaš, manje, više si u pravu šta se tice događanja u i oko Zagvozda Je, je, bile su dvi, Ana u rendžerskoj uniformi PP Biokovo i Ksenija u nešto ležernijem izdanju pogodnijem za špiljarenje... A rukica, a mora san je malko pridrzavat, sigurnost prije svega a ja sam bio zadužen za sigurnost pa

@Ivo: Pa skupilo se tu finih fotki ove godine, moga bi se organizirat pošten kompetišen bez problema

Zadnja promjena: Apocalypso; 18.08.14 12:33; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Apocalypso
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   18.08.14 12:30

A evo još nešto friško, curke su tu malko podbacile al' mozda bude kome zanimljivo

'KO OVO 'MORE PLATIT: Hodočašće i misno slavlje na Biokovskom vrhu Sveti Roko

Naporan radni tjedan u kombinaciji sa višestrukim akcijama potrage i spašavanja mi jednostavno nisu ostavile ni trunke vremena da isplaniram išta ozbiljnije pa sam na Sv. Roka krenuo nikad ne spremniji, u kasnim popodnevnim satima, kad se sunce već spremalo da pođe na počinak iza Biokova uputio sam se iz Župskog sela Takala prema Čuliji pa kud puklo, puklo.

A puklo je da bolje ne može, kako to i obično biva, što se manje komplicira i planira to bolje ispadne na kraju, pa me tako nakon poprilično žustrog i samotnog uspona na Čuliji dočekalo veće u ugodnom društvu sa starim prijateljima uz roštilj, ćakulu i sporadične impulse sjećanja na neke dane sretnije do dugo u noć.

Da stvar bude još bolja nakon nekoliko iznimno sparnih i vrućih dana bura je pošteno rashladila Biokovo na smo na Čulijskih devetstotinjak metara nadmorske visine uživali na svega desetak stup... .. .

Read more:
P'KO OVO 'MORE PLATIT

lp,
Teo
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3405
Godine : 54
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   18.08.14 12:33

...i to, ono, ka :" Na ovoj slici kandidatkinjama je bilo jako vruće, pa su se zercu raskomotile..."
Puno pozdrava Kseniji i Ani !
[Vrh] Go down
Apocalypso
lingua
lingua

Male

PostajNaslov: Re: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   18.08.14 12:46

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Par fotki sa snimanja video materijala o Mucića ledenici   

[Vrh] Go down

[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» FOTO/VIDEO NATJEČAJ - "JESENSKA PRIČA"
» šaljivi video