FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 94
Godine : 34
Datum registracije : 31.05.2012

PostajNaslov: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 12:58

Evogac, napokon i krajnje zaozbiljno!
Dragi forumaši, od srca ste pozvani provesti par dana na Dugom otoku(Zadarsko područje) u malenom kampu.
Ideja je i poslovnog karaktera, a zadatak je da malo istražite okolicu tijekom vašeg boravka(ne sumnjam da biste to učinili i bez posebnog zahtjeva) i da skupa smislimo aktivnosti i zadatke za natjecanje izviđača koje bismo organizirali+ predavanja ili seminare koje biste predstavili tijekom sljedećeg ljeta.

O detaljima, naravno, na samom mjestu susretanja i druženja.

Vrijeme kada bismo se našli bi bio vikend prije 15.9, dakle: 12, 13, 14, 15.9, u tom rasponu?
Sve ovisi o vašoj zainteresiranosti i slobodnom vremenu.

Svaki prijedlog i suradnja u svezi organizacije susreta je dobrodošao i iskreno se nadam da se vidimo!
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1272
Godine : 32
Datum registracije : 04.04.2012

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 13:34

Znaš kaj je jedini problem? Vikend prije toga je dravantura, pa su već svi ispucali slobodne dane na to... Kak bi bilo da ti dođeš tamo pa se upoznaš sa svima i usput sa svime kaj ti treba za organizaciju itd? A onda tvoj susret pomaknemo na neki prikladniji termin??
[Vrh] Go down
indeksica
partner
partner

Female

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 14:22

duke26 je napisao/la:
Znaš kaj je jedini problem? Vikend prije toga je dravantura, pa su već svi ispucali slobodne dane na to... Kak bi bilo da ti dođeš tamo pa se upoznaš sa svima i usput sa svime kaj ti treba za organizaciju itd? A onda tvoj susret pomaknemo na neki prikladniji termin??

Čisto sumnjam da ću doći na Dravanturu, jer sam ehm... spriječena obiteljskim obvezama.

Ali za termin se sasvim slažem da se pomakne na nešto prikladnije.
Kada je prikladnije?
Voljela bih da bude još u sezoni kupanja, čisto da vam pokažem kako se igra picigin   

A ako vam nije do kupanja, onda sve odgovara, ali bojim se da će vam biti manje lijepo.
Slobodan je dan u srijedu, 8.listopada, a prije toga je idealan datum 15.8 kada je Velika Gospa pa slijedi vikend, ali nećemo se ništa stići dogovoriti u ovih par dana.
Ili hoćemo?
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 14:28

Ja držim fige da hočemo sam nek i ostali skuže da se ovdje nešta događa...
[Vrh] Go down
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1506
Godine : 25
Datum registracije : 26.10.2011

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 16:18

duke26 je napisao/la:
Ja držim fige da hočemo  sam nek i ostali skuže da se ovdje nešta događa...

otprilike svake godine isto....takav je i termin Indeksice u pojavljivanju
na forumu ,zanima me je li itko koristio od članova taj kamp od
predstavljanja te da li je opravdan status partnera foruma   
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 16:40

pa sad se radi na tome da bude korišten i opravdan od strane forumita kolko sam ja skužio...
kak če i bit kad niko neče ić...
samo kaj je, je, termin je krajnje nezgodan, treba ljudima mjesec dva da se oporave financijski u ova teška vremena, a kamoli petljanje sa slobodnim danima (bez obzira na praznike i vikende)...
[Vrh] Go down
indeksica
partner
partner

Female

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 16:43

chumaman je napisao/la:
duke26 je napisao/la:
Ja držim fige da hočemo  sam nek i ostali skuže da se ovdje nešta događa...

otprilike svake godine isto....takav je i termin Indeksice u pojavljivanju
na forumu ,zanima me je li itko koristio od članova taj kamp od
predstavljanja te da li je opravdan status partnera foruma   

Pa evo, ja se nadam da će netko od članova koristiti "taj kamp" i da ćemo uspjeti nešto organizirati.

Kako rekoh, meni datum nije bitan ukoliko vam nije do kupanja.
Ako se i ne uspijemo dogovoriti sada, možemo i za nekada kasnije.

[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 16:54

meni je svejedno, što se kupanja tiče, mrazu paše i u 12. mjesecu, al što se tiče generalne populacije, valjalo bi da je toplije...
dok se ljudi oporave od drave bit če i 10. - 11. mjesec, a to je več i prekasno... (moje mišljenje)
valjalo bi i da se drugi oglase...
čuj da te pitam, kolko je prijevoz do dugog otoka? trajekt ili kako drukčije? s autom i bez?
[Vrh] Go down
indeksica
partner
partner

Female

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 17:01

duke26 je napisao/la:
meni je svejedno, što se kupanja tiče, mrazu paše i u 12. mjesecu, al što se tiče generalne populacije, valjalo bi da je toplije...
dok se ljudi oporave od drave bit če i 10. - 11. mjesec, a to je več i prekasno... (moje mišljenje)
valjalo bi i da se drugi oglase...
čuj da te pitam, kolko je prijevoz do dugog otoka? trajekt ili kako drukčije? s autom i bez?

Prijevoz u sezoni je 40kn u jednom smjeru po osobi od Zadra do Dugog otoka, ako se ide katamaranom+ 12kn za kartu za bus do Luke.

Postoji i regularan brod koji malo duže vozi(oko 1h 30 min, katamaranu treba 1h), ali je cijena 25kn.

Ako se ide autom, onda se ide trajektom i to je najskuplja varijanta. Cijena je oko 180kn u jednom smjeru.
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 17:06

ak se ide autom, dali se trajekt dodatno plača za putnike u autu ili je cijena 180kn bilo 1 ili 5 ljudi u autu? kak to ide?
[Vrh] Go down
indeksica
partner
partner

Female

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 17:42

duke26 je napisao/la:
ak se ide autom, dali se trajekt dodatno plača za putnike u autu ili je cijena 180kn bilo 1 ili 5 ljudi u autu? kak to ide?

Plaća se karta i za putnike, nije svejedno.
Mislim da je najisplativije do Zadra doći busom ili autom, pa bez auta(ostaviti ga parkiranog u Zadru) do otoka.
[Vrh] Go down
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 19:13

Dakle u dvije sezone  nitko od članova  nije bio u kampu   

Ideja je i poslovnog karaktera, a zadatak je da malo istražite okolicu tijekom vašeg boravka(ne sumnjam da biste to učinili i bez posebnog zahtjeva) i da skupa smislimo aktivnosti i zadatke za natjecanje izviđača koje bismo organizirali+ predavanja ili seminare koje biste predstavili tijekom sljedećeg ljeta.

Pokušaj malo podrobnije iznjeti ovaj poslovni dio plana , malo pre opsežan plan koji zahtjeva
stručne i licencirane članove - nadasve ovaj dio  - koje bismo organizirali + predavanja ili seminare
koje biste predstavili slijedećeg ljeta.

Ovo više liči na trebam zaposlenike -voditelje projekta /programa  , možda partnere jer je u pitanju
ozbiljnija stvar nego samo neformalno druženje...jesam li fulao štogod  
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7260
Godine : 42
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 20:01

Ne mislim da poziv indeksice treba gledati tako kritički. Prijedlog je da se pogleda okolica, da se konačno vidi i kamp, pa da se predstave i neke ideje vezane uz navedeno izviđačko druženje.
U tome nema nikakve obaveze niti za jednu stranu. Kasnije ako se neka ideja učini provediva i zanimljiva onda se eventualno mogu dogovarati uvjeti poslovanja. Mislim da ovaj poziv treba primiti u prijateljskom duhu.
Nekoliko sam puta u životu bio pozvan na slično, čak sam znao dobiti i 15 metarsku jedrilicu i skitati se, jedriti nekoliko dana po kornatima upravo u zamjenu za prijedlog-ideju. Kasnije se iz takvih preliminarnih dogovora rodio odličan poslovni partnerski odnos.
Mislim da ako se ekipa dogovori da nema ništa loše u neformalnom dvodnevnom, trodnevnom druženju na jadranu i da u tome ne treba tražiti zakulisne ciljeve.
[Vrh] Go down
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 20:22

kako god, želim vam dobar provod i uspjeh u naumu   
[Vrh] Go down
indeksica
partner
partner

Female

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 21:16

NAVIGATOR je napisao/la:
Ne mislim da poziv indeksice treba gledati tako kritički. Prijedlog je da se pogleda okolica, da se konačno vidi i kamp, pa da se predstave i neke ideje vezane uz navedeno izviđačko druženje.
U tome nema nikakve obaveze niti za jednu stranu. Kasnije ako se neka ideja učini provediva i zanimljiva onda se eventualno mogu dogovarati uvjeti poslovanja. Mislim da ovaj poziv treba primiti u prijateljskom duhu.
Nekoliko sam puta u životu bio pozvan na slično, čak sam znao dobiti i 15 metarsku jedrilicu i skitati se, jedriti nekoliko dana po kornatima upravo u zamjenu za prijedlog-ideju. Kasnije se iz takvih preliminarnih dogovora rodio odličan poslovni partnerski odnos.
Mislim da ako se ekipa dogovori da nema ništa loše u neformalnom dvodnevnom, trodnevnom druženju na jadranu i da u tome ne treba tražiti zakulisne ciljeve.

Eto, hvala ti na ispravnom odgovoru.
Kako je zamišljeno, s tvoje strane je tako i shvaćeno.

[Vrh] Go down
Dravman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 414
Godine : 45
Datum registracije : 19.01.2011

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   09.08.14 23:24

ako možeš reći gdje se nalazi kamp na Dugom otoku, inače svakih nekoliko dana dolazim na južnu stranu otoka za ribama iz Biograda
[Vrh] Go down
indeksica
partner
partner

Female

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   10.08.14 9:12

Dravman je napisao/la:
ako možeš reći gdje se nalazi kamp na Dugom otoku, inače svakih nekoliko dana dolazim na južnu stranu otoka za ribama iz Biograda

Nalazi se u mjestu Luka, i ako me moja ženska orijentacija ne vara, to bi trebao biti južni dio otoka.
Valjda. Znam da nije pohvalno, no ja se mogu izgubiti i u dvosobnom stanu.

[Vrh] Go down
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1934
Godine : 48
Datum registracije : 12.02.2011

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   10.08.14 13:24

mogla bi se staviti i koja fotka kampa gdje se organizira okupljanje...ili bar neki link gdje bi se moglo pogledati
[Vrh] Go down
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2986
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   10.08.14 13:33

Mislim da sam na netu našao oglas za taj kamp ali neću stavljati link jer nisam 100% siguran.
Indexice...da li kontakt broj mobitela završava na 48?

Hombre:Ulažem oštar protest u svezi potpisa kolege Maxine.
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   10.08.14 13:36

NAVIGATOR je napisao/la:

eto, navi je sve reko... a i pjer... daj slike daj daj daj....
ak nedaš ti, bude dravman sliknul nekaj tu i tam.... jelda dravman??
[Vrh] Go down
indeksica
partner
partner

Female

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   10.08.14 13:48

maxina je napisao/la:
Mislim da sam na netu našao oglas za taj kamp ali neću stavljati link jer nisam 100% siguran.
Indexice...da li kontakt broj mobitela završava na 48?

Istina.
No slika samog kampa od 2014. je zapravo malo i ja bih najradije da netko meni u poručice pošalje svoju mail adresu, pa ja proslijedim slike.

Trenutno je web stranica u izradi. Evo: www.kampdugiotok.com
[Vrh] Go down
PJER
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   10.08.14 14:02

kolegitze ako ste voljni proslijedite slike i vrlo cu ih rado podići na forumu...da forumiti imaju predodzbu lokacije i svega...
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1263
Datum registracije : 19.01.2012

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   11.08.14 16:47

ja sam zainteresiran, meni odgovara kraj 9. i početak 10. mjeseca..
i stavi slike, ovako teško da ćeš privući nekog.. daj kartu otoka i označeno gdje se kamp nalazi, malo slika okolice, prilaznih cesta.. itd..
je li nam osigurana pitka voda za vrijeme boravka?
[Vrh] Go down
Svizac
tipko
tipko

Male
Broj postova : 78
Godine : 59
Datum registracije : 08.08.2014

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   11.08.14 19:07

Ne želim forumašici indeksici kvariti okupljanje na Dugom otoku u robinzonskom kampu u mjestu Luka. Ova informacija je za one koji bi možda isto voljeli otići na Dugi Otok i spavati u kući, na suhom u krevetu, neovisno o vremenskim prilikama. Cijena je približno ista onoj u kampu, 60 kn po osobi u mjesecu rujnu. Ne znam točnu lokaciju, osim da je smještaj u starijoj kući u mjestu Zaglav  na Dugom otoku, znači bliže trajektu i PP Telašćica. Udaljenost mjesta Zaglav od Luke je oko 6 km, što nebi trebao biti problem za obostranu posjetu i zajedničko druženje. Imam samo broj info telefona od iznajmljivačice i ništa više.
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   11.08.14 19:14

teško da će ti netko na ovom forumu prihvatiti tu ideju Svižče, a koliko sam ja shvatio indeksicu ona nama nebi naplatila boravak u kampu
[Vrh] Go down
indeksica
partner
partner

Female

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   11.08.14 19:24

pirat je napisao/la:
teško da će ti netko na ovom forumu prihvatiti tu ideju Svižče, a koliko sam ja shvatio indeksicu ona nama nebi naplatila boravak u kampu

Ne bih vam naplatila boravak u kampu.

Ako tko ima vremena i volje zaletiti se 15og, neka mi se javi.
Kasniji termin ćemo lakše i detaljnije dogovoriti, a ovaj bliži je za one spontane.

[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   11.08.14 19:29

aj stavi te fotke, da ljudi znaju o čemu je riječ.. ovako će ti to brzo pasti u zaborav..

[Vrh] Go down
indeksica
partner
partner

Female

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   11.08.14 22:27

pirat je napisao/la:
aj stavi te fotke, da ljudi znaju o čemu je riječ.. ovako će ti to brzo pasti u zaborav..

Evo sutra ću, nadam se, stići.

Trenutno evo još jedna stranica: https://www.facebook.com/pages/Kamp-Dugi-otok/314376912064700?ref=hl
[Vrh] Go down
PJER
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   14.08.14 13:09

[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika

Male

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   14.08.14 14:26

uu indeksice, imaš ti još puno posla tu..
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!   

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!
» Što vidjeti na Dugom otoku
» Što je robinzonski kamp?
» rendžerska služba
» Kupovina psa