FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Strider
honoris
honoris

Broj postova : 2817
Datum registracije : 19.06.2009

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   24.07.14 10:03

I tako ljudi, još je jedan pokupio bolest ;DD
[Vrh] Go down
payser
tipko
tipko

Male
Broj postova : 84
Godine : 41
Datum registracije : 17.07.2014

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   24.07.14 10:20

Eh da je ta bolest od juče..
Nekada davno,pa čak i prije rata,kako smo u familiji lovaca,pustolova,ornitologa i arheologa,noževi su bili,oš neš pri ruci,i naravno da se uvijek gledalo čiji je veći,oštriji,bolji pa na kraju i ljepši.Ja sam sa divljenjem uvijek te komade gledao a na kraju,iaoko neuk i oštrio ...sve redom.Na kraju su mi nosili na oštrenje i druge pizdarije..
Tako da nije to od juče nego je jednostavno sad izašlo opet van..Još se danas sjećam prvog susreta sa tantom kad ga je ujca donio iz japana...Kakav je to disko u domu bio.
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2817
Godine : 24
Datum registracije : 19.06.2009

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   24.07.14 11:27

Mea culpa, sused!
[Vrh] Go down
payser
tipko
tipko

Male

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   26.07.14 22:24

Eh da mi je danas bio barem RTAK pri ruci..
[Vrh] Go down
Frenky
spikač
spikač

Male
Broj postova : 902
Godine : 61
Datum registracije : 18.10.2012

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   26.07.14 22:41

payser je napisao/la:
Eh da mi je danas bio barem RTAK pri ruci..

jel bi preživio?   
[Vrh] Go down
payser
tipko
tipko

Male

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   26.07.14 23:13

Hehehe..Preživio ali prepunog trbuha..
[Vrh] Go down
payser
tipko
tipko

Male

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   29.07.14 1:12

Danas je krenuo u obradu jedan super stari list Stihla od 5 mm...slike za dan dva.
[Vrh] Go down
lega72
bebač
bebač

Male
Broj postova : 1
Godine : 44
Datum registracije : 31.07.2014

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   31.07.14 13:07

POZDAV SVIMA
evo učlanih se na ovaj forum...iz potrebe naravno jer trebam kupiti "NOŽ" i naslov ove diskusije mi je prvi zapeo za oko jer i ja trebam mrcinu od noža.
Prije nego sam došao ovdje googlao sam danima i iskreno.....izgubio sam se,toliko firmi,majstora,filozofija i šta je najgore koji god pogledaš-najbolji je ili bar među najboljima na svijetu.E sad,u  početku sam gledao Cs i falkove jer su dostupni kod nas (mana traila i tora je chipanje oštrice pa to ne bih) i onda hrpu ostalih proizvođača i radionica.Uglavnom sad zadnje šta sam vidio a da mi "izgleda" o.k za ne preveliku cifru je GSO-10 od Survive Knives pa me zanima mišljenje vas iskusnih forumaša o tom nožu ili naravno neki vaš prijedlog ako mislite da je bolji i zašto.Što se tiče financija,nisam u kategoriji lova nije problem,ali obzirom da se radi o stvari koja mora biti pouzdana i koja se ne kupuje "svaki dan" spreman sam to i platiti.Eto molim vas da date svoje pmišljenje i prijedloge.

HVALA
[Vrh] Go down
payser
tipko
tipko

Male

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   09.08.14 0:34

jednostavno nisam mogao odolit

[img][/img]
[Vrh] Go down
payser
tipko
tipko

Male

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   09.08.14 0:36

Kako sićušno djeluje moj prvijenac kraj Tanta..   

[img][/img]
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim   Today at 21:17

[Vrh] Go down

Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Trebam sirovinu od noža,preporuke stručnjaka molim
» Trebam savjet pri odabiru sljedećeg noža
» Branje drena i lješnjaka
» Zelena pupavka (Amanita phalloides)
» Trebam pomoć: Čelik i rezanje