FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue

Go down 
Autor/icaPoruka
pirat
mr.spika
mr.spika
pirat

Male
Broj postova : 1264
Godine : 34
Datum registracije : 19.01.2012

Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue Empty
PostajNaslov: Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue   Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue Empty16.03.14 15:08

Ne znam koliko vas je upoznato sa tim da svog Sibirskog haskija treniram za traženje nestalih ljudi,  pa da ovdje demonstriramo malo vježbe sa novim video uradcima..

Lajanje na markiranta da označi njegov pronalazak

Trenutak pronalaska markiranta i oblajavanje

Pronalazak i lajanje na markiranta na stablu.. tu je malo cvilio jer ne može doći skroz do markiranta.. par puta do sada se popeo na stablo za markirantom

I jedna iz mog ugla

Zadnja promjena: pirat; 17.03.14 20:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
CroPrepper
lingua
lingua
CroPrepper

Male
Broj postova : 354
Godine : 36
Datum registracije : 08.10.2013

PostajNaslov: Re: Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue   Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue Empty17.03.14 10:39

Nice!
Sviđa mi se. Jeli si pokušao trailing na njuh? To bi ja htel s mojom Labradoricom vježbati. Traženje bjegunca ili pijanog susjeda u šumi Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue 368870
Imaš slatkog psa i vidim da voliš priču o Baltu. Zakon Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue 69343
[Vrh] Go down
pirat
mr.spika
mr.spika
pirat

Male
Broj postova : 1264
Godine : 34
Datum registracije : 19.01.2012

PostajNaslov: Re: Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue   Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue Empty17.03.14 14:23

hvala CroPrepper
ne sviđa mi se traženje kriminalaca ili sličnih ljudi.. za takve stvari postoje policijski psi.. riskiraš da ti možda netko i ozljedi psa..
treninzi traženja živih nestalih osoba su najzanimljiviji i meni i mom psu.. jer se tu radi kombinacijom trailinga i airscentinga, te zbog toga pas puno koristi svoju glavu i prelazi velike udaljenosti što mi je super kao vid fizičke i mentalne aktivnosti
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue   Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue Empty

[Vrh] Go down

Jedan malo drugačiji trening - Search and rescue
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.