FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
puls
guru
guru

Broj postova : 2906
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje   10.04.14 22:50

Zapravo, malo sam računao:

Oko ovo rupe za pojas je 8 slojeva; a kod glavnog šava gdje su umetci 10 je komada....
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2688
Godine : 63
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje   10.04.14 23:02

Svaka čast majstore. Kod mnoštva bezidejnog svaršenstva koje preplavljuje ovaj forum i sve postaje nekako monotono preplijepo pa su naša čula odrvenjela ovakav idejni i ini uradak, uključujući i zaista osebujni naziv zaslužuje biti upisan u anale nožarskog koričarstava i mislim da je pregača presretna u ono šte se reinkarnirala.
Nego. Nešto me buni nož koji ponešto umanjuje sveukupnu ljepotu. Da to slučajno nije uradak onog forumskog mutivode kutlaša.
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male
Godine : 39

PostajNaslov: Re: Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje   10.04.14 23:37

Ma, jeste kolega........

Slažem se da nož kvari ukupnu grdotu, ali glupo je slikati korice bez noža, zar ne?  
[Vrh] Go down
Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2688
Godine : 63
Datum registracije : 05.06.2011

PostajNaslov: Re: Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje   11.04.14 0:16

Stari. To što si ti napravio je čista ekstravagancija.
Ako ništa siguran sam da dođeš s tim koricama za pojasom u društvo elitnih lovaca da bi bio u centru pažnje.
[Vrh] Go down
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 3001
Godine : 48
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje   11.04.14 10:05

Definitivno modni krik koji,nadam se,neće slijediti ostali nožodjelci jer jedan je modni guru!

Hvala Pulše što mamiš osmjehe nama običnim pučanima svojim kreacijama-samo tako nastavi dalje molim te!

Hombre:Ulažem oštar protest u svezi potpisa kolege Maxine.
[Vrh] Go down
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1506
Godine : 25
Datum registracije : 26.10.2011

PostajNaslov: Re: Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje   11.04.14 10:40

Jesam skužio   nego ti je izgovor prilično mršav   ručni rad i sam koristim odokativno bušeći
šav ....ali i mene su upozorili boji od ....recimo prvenstveno ovaj šav na preklopu je kod kožara
recimo veći fail....a ova druga 'mucica' bi recimo bila šeprtljava greška   
sama ravnina šava...još nekako...možda da si upotrijebio nekakav širi dupli šav(kosi ili križani) bilo bi
još adekvatniije i atraktivnije ali još nije kasno.....  
[Vrh] Go down
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1484
Godine : 41
Datum registracije : 19.11.2012

PostajNaslov: Re: Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje   11.04.14 10:56

Jesi možda razmišljao da oderžeš ovaj višak - resice:P

Šala, futrolica je dobro ispala. Ja bi je samo obojio u mahagoni ili tamno smeđe da se ne prlja
[Vrh] Go down
http://www.g-knives.com
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 3001
Godine : 48
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje   11.04.14 11:09

Kolega Čumac-nije li te netko nekad nazvao sitničavom picajzlom?
Rad s kožom nije nimalo lako za savladati a ti čovjeka u počecima omdah "napadaš" sa strelicama gdje je sve pogriješio.Našeg Pulsića moramo podržavati i poticati da razvija svoju vještinu a njegova plaha umjetnička duša bi mogla ustuknuti nad strogim komentarima.

Kolega Gorky-nadasve cijeneći tvoju vještinu izrade noževa i futrola moram Vam reći da u ovom slučaju niste shvatili koncept našeg modnog vizionara Pulsa.
Resice su "must have" a boja je onak za večernje pokazivanje pred biranim društvom!Nema mjesta strahu od prljanja tek izloženosti dimu kubanki i isparenjima franc.konjaka.

Hombre:Ulažem oštar protest u svezi potpisa kolege Maxine.
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male
Godine : 39

PostajNaslov: Re: Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje   11.04.14 17:47

Takvi smo mi umjetnici.....neshvaćeni!

I plahi......plahi nadasve.....
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje   

[Vrh] Go down

Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Od Bauhaus More do ultimativnog stroja za preživljavanje