FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share

Moji radovi (nije ono što mislite)

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male
Broj postova : 426
Godine : 37
Datum registracije : 10.04.2012

Moji radovi (nije ono što mislite) Empty
PostajNaslov: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 20:03

Znam da ovdje pod nazivom "moji radovi" uglavnom prevladavaju noževi, sjekire, lukovi i strijele i slične stvari iz svijeta survivala, ali ja ću ponuditi nešto drugo. Sad kad sam već neko vrijeme aktivan na forumu, želio bih pokazati čime se bavim u životu. Inače sam fotograf, a pomalo snimam i video, ali ne bavim se svadbama i krstitkama (nemam ništa protiv toga, dapače, to je krvav posao za koji jednostavno nemam živaca) već snimanjem promotivnih fotografija i materijala.

Upravo zbog posla provodim puno vremena u prirodi i mogu reći da sam prošao našu malu zemlju uzduž i poprijeko, doslovno od Prevlake do Dunava. Fotografiranje prirode podrazumijeva da ste na vrhu nekog brda u 4 ujutro, da provodite noći na poljima, da ste malo u snijegu, malo obliveni znojem na +39, malo u spilji, malo visite iz Cesne i fotkate, a kako inače i ronim, povremeno sam i pod vodom. Velikim dijelom su to i glavni razlozi mog interesa za bushcraft, kampiranje, prirodu i sve ostalo o čemu se raspravlja na ovom forumu.

Eto, za početak jedan filmić nastao prije koju godinu, a koji nažalost još nije u potpunosti završen. Možda jednog dana, ako bude novaca i vremena...

p.s. ne znam da li ima mogućnost embedanja video klipova sa Vimea? Ili samo Youtube?
[Vrh] Go down
nodado
bomber
bomber
nodado

Male
Broj postova : 192
Godine : 30
Datum registracije : 24.11.2013

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 20:14

svaka čast, samo šibaj još radova
[Vrh] Go down
ssverko13
bomber
bomber
ssverko13

Female
Broj postova : 168
Godine : 21
Datum registracije : 04.10.2013

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 20:20

Vrlo ljepo Moji radovi (nije ono što mislite) 368870 Svaka cast...
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru
goxxon

Male
Broj postova : 3815
Godine : 39
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 20:22

potsjeća me na Samsaru, jako lijepo. nego, može se i s Vimeoa embeddati (vidio sam), samo mislim da se moraš registrirati. poz
[Vrh] Go down
vens
lingua
lingua
vens

Male
Broj postova : 375
Godine : 28
Datum registracije : 26.03.2012

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 20:31

Odlicno odlicno odlicno ... samo tak dalje... probaj to nekom prodat Moji radovi (nije ono što mislite) 368870
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 20:42

Eto kad vam se sviđa, onda još jedan...

Za one koji ne vide Vimeo embbed, evo linka na video http://vimeo.com/24472496

Zadnja promjena: Inspektor; 10.01.14 21:22; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
neven
lingua
lingua
neven

Male
Broj postova : 394
Godine : 51
Datum registracije : 21.09.2009

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 21:09

Ovaj drugi se ne vidi ali prvi je u rangu BBC-ijevih dokumentaraca.
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 21:23

nevene, stavio sam direktni link pod video, ne znam zašto tebi ne radi, ja probao na dva racunala i radi...
[Vrh] Go down
roby71
bomber
bomber
roby71

Male
Broj postova : 137
Godine : 48
Datum registracije : 12.04.2012

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 21:31

Kolega ovo je super. El ga smijem dijeliti?
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 21:34

Roby71, naravno, dapače!
[Vrh] Go down
djomla
knjižničar
knjižničar
djomla

Male
Broj postova : 992
Godine : 31
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 21:41

Inspektore ovo je vrhunski, svaka ti čast za uradak.. Mogu misliti koliko je vremena i pažnje trebalo za to napraviti  Moji radovi (nije ono što mislite) 469245 
[Vrh] Go down
https://habilisurvival.wordpress.com
neven
lingua
lingua
neven

Male

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 21:44

Sorry Inspektor link na vimeo mi stalno izbacuje web lokacija nije dostupna
[Vrh] Go down
djomla
knjižničar
knjižničar
djomla

Male
Broj postova : 992
Godine : 31
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 21:46

@neven
Link je ok, možda da probaš sa nekim drugim browserom...
[Vrh] Go down
https://habilisurvival.wordpress.com
goxxon
guru
guru
goxxon

Male
Broj postova : 3815
Godine : 39
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 21:51

u internet exploreru radi.
[Vrh] Go down
neven
lingua
lingua
neven

Male

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 21:56

Izgleda da Crome radi gluposti idem na lisicu
[Vrh] Go down
oetzi
spikač
spikač
oetzi

Male
Broj postova : 984
Godine : 34
Datum registracije : 25.07.2010

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 22:08

Super je video ,pravi ste majstori
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4709
Godine : 40
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty10.01.14 23:56

Ovaj video je bio već viđen (i mnogostruko pohvaljen) na ovom forumu samo nažalost ne mogu naći gdje.
Drago mi je da je ovdje i njegov "tata",ovakav video predstavlja Hrvatsku bolje nego zilijon nadrkanih čelistica sa paštetom među nogama...work of art bi bio najprikladniji epitet ovog uradka.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
markonvs
spikač
spikač
markonvs

Male
Broj postova : 624
Godine : 41
Datum registracije : 13.11.2011

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty11.01.14 0:18

Bavim se fotografijom i videom pa znam što znači timelapse tako da mogu samo reći kapa dolje uz opasku da nitko na ovom svijetu nema dovoljno novaca da mi plati da mu napravim ovako nešto Moji radovi (nije ono što mislite) 368870

Odavno sam prestao nositi bilo kakav fotić u prirodu jer mi jednostavno nije imalo smisla biti magarac teškoj i nezgrapnoj opremi tako da znam što je ovaj čovjek prošao kako bi napravio ovo i još jednom - svaka čast!

Zadnja promjena: markonvs; 11.01.14 0:20; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : gramatička)
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru
Migach

Male
Broj postova : 2834
Datum registracije : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty11.01.14 0:43

Kolega Inspektor, drago mi je što si ovo podijelio s forumskom populacijom , ovaj timelaps od RH je nešto najbolje što ste ti i tvoj radni drug mogli napraviti, iznimno cijenim Vaš rad jer koliko je truda uloženo u to možda si ni mi ostali ne možemo zamisliti što ste sve prošli i proživjeli da ovo napravite =)
Prativ te uradke već duže vrijeme , a i fotografske također i mogu reći samo riječi hvale i da samo nastavite dalje istim tempom =)
SVAKA ČAST !!
I mislim da nam može biti čast kaj si dio ove tu naše ekipe! =)
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty11.01.14 2:15

Toliko ste me (nas) ishvalili da mi je sad neugodno Moji radovi (nije ono što mislite) 726657 Hvala svima na pozitivnim komentarima, posebno mi je drago ako je link već bio na forumu. Znam da ima ljudi iz sličnih branši na forumu i vidim da znaju koja je to muka za napraviti...

Iskreno, ne volim kukati zbog te ogromne količine posla, jer je to teško objasniti nekome tko nikad nije radio ništa slično. A s druge strane, uvijek kažem da sam sretan jer radim ono što volim. I trenutno je i meni i mom kolegi najviše žao što zbog raznoraznih razloga još uvijek nismo u mogućnosti dovršiti ovaj film onako kako smo ga zamislili. Od trena kad je ova radna verzija objavljena pa do danas, snimili smo još 150 raznih drugih lokacija, imamo dovoljno materijala čak i za dugometražni film... Ali snimanje je samo pola posla. Obrada tih milijuna fotografija i kasnije montaža, pa postprodukcija, pa glazba... To je broj radnih sati od kojeg bi se nekima zavrtilo u glavi.

A kako to već kod nas ide, i kako je Fratt spomenuo - novce dobiju oni što gude, ali ne po violončelu, nego po nekim organima koje ovdje nije pristojno spominjati. S obzirom da od nečeg moramo živjeti, tim se materijalima nažalost bavimo tek kad uhvatimo slobodnog vremena, a primarni je posao ipak promo fotografija za razne hotelske lance i turističke zajednice po Jadranu. Siguran sam da neće nitko imati ništa protiv da okačim i neke oskudno odjevene dame koje smo imali prilike fotkati u tu svrhu? Da ne ispadne da samo snimam vodopade i zalaske sunca Moji radovi (nije ono što mislite) 747986
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4709
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty11.01.14 3:21

Ehhhmm,ovaj da,okači ti samo jer to neki trebaju za kalendar ili nešto slično,nije da ja bi htio nego radi ljudi i tako,ne...

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
nix1909
bomber
bomber
nix1909

Male
Broj postova : 117
Godine : 38
Datum registracije : 25.08.2011

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty11.01.14 13:29

Prvi video....ostavio sam kladu, pljugu da gori i nisam micao pogled...
Svaka cast!
[Vrh] Go down
marko5000
lingua
lingua
marko5000

Male
Broj postova : 303
Datum registracije : 21.03.2013

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty11.01.14 14:15

Vrhunski, bez riječi... Odlično! Moji radovi (nije ono što mislite) 69343
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty11.01.14 15:06

Hvala ljudi... A sad evo par fotki na koje obično svi pozitivno reagiraju! I ovo je samo za znanstveno-istraživačke svrhe, molim lijepo bez neprimjerenih komentara, neke od ovih djevojaka su mi jako drage prijateljice!

Moji radovi (nije ono što mislite) PB59W0P
Moji radovi (nije ono što mislite) CYRYdt1
Moji radovi (nije ono što mislite) EHG8KQ3
Moji radovi (nije ono što mislite) CBDxzQE
Moji radovi (nije ono što mislite) 1NFJB3l
[Vrh] Go down
mamac za pecanje
lingua
lingua
mamac za pecanje

Male
Broj postova : 435
Godine : 58
Datum registracije : 20.03.2013

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty12.01.14 0:11

Svaka čast prvi video je odličan.A kaj se tičefotki moram priznati da su vrhunske 100% profesionalno jako mi se sviđau sve pohvale samo napred.
[Vrh] Go down
puls
guru
guru
puls

Male
Broj postova : 2913
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty12.01.14 8:23

Super su ti prijateljice..........ovaj....fotke... Moji radovi (nije ono što mislite) 368870 

Ne, stvarno......odlično radiš!
[Vrh] Go down
Inspektor
lingua
lingua
Inspektor

Male

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty12.01.14 15:12

Moji radovi (nije ono što mislite) S5QtiWr
Moji radovi (nije ono što mislite) LP1Hb15
Moji radovi (nije ono što mislite) MekJXSD
Moji radovi (nije ono što mislite) HltJxDs
Moji radovi (nije ono što mislite) KMP6KMA
Moji radovi (nije ono što mislite) EvNEB3T

Puls, ma jednu sam umalo oženio Moji radovi (nije ono što mislite) 747986 Evo još malo fotki "prirodnih ljepota", a onda ću probati staviti i fotke nekih dragih lokacija snimljenih diljem Hrvatske.
[Vrh] Go down
neven
lingua
lingua
neven

Male

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty12.01.14 16:02

Inspektor !
Što se fotki tiče ti si stvarno sretan momak.
 Moji radovi (nije ono što mislite) 393492 Moji radovi (nije ono što mislite) 393492 
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris
Strider

Male
Broj postova : 2851
Godine : 26
Datum registracije : 19.06.2009

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty12.01.14 16:11

Fret- mislim da je to bilo u temi Filmska preporuka, ali ne drži me za riječ.

Zakon fotke stari! Gdje si to pobjegao slikat ovu ka meditira? Opatija? Lovran?

Pitam se- bi li uz ovakvu umjetničku ruku i gospodin Ivo ispao lijep i mlad (što nije)? Molim da ga uslikate pa da se svi uvjerimo!
[Vrh] Go down
puls
guru
guru
puls

Male
Broj postova : 2913
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty12.01.14 21:05

Mislim da se gospodin Inspektor ne bavi karikaturama...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Moji radovi (nije ono što mislite)   Moji radovi (nije ono što mislite) Empty

[Vrh] Go down

Moji radovi (nije ono što mislite)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next